PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

307 - Αλλαγή σε φρένα από 307
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Οκτ 2005, 19:14:43    Θέμα δημοσίευσης: 307 - Αλλαγή σε φρένα από 307 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια γνωριζει κανεις τις διαστασεις απο τισ δισκοπλακες που φοραει το 307 1,4lt 16v 90hp???Ψαχνω στο ιντερνετ να το βρω αλλα τιποτα!Θελω να τις αλλαξω και να βαλω τις δισκοπλακες της Brembo.Αν καποιος μπορει να μου πει τι φοραει μπρος πισω και να μου προτεινετε μεχρι τι διαστασεις με παιρνει να βαλω!Επισης αν καποιος εχει κανει κατι παρομοιο με αυτο που θελω να κανω...ας μου πει εντυπωσεις plzzzzzz!Eυωαριστω εκ των προτερων! Wink




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Οκτ 2005, 20:16:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για πάτα λίγο... φρένο Razz

Τί διάσταση ζάντας έχεις?

Για τα δισκόφρενα σου, πρέπει να είναι τα 266x22...

Για αλλαγή βάλε του 2λιτρου 307, 283mm για 15άρα, ή τα 302(ή 303)mm του 307cc 2.0 για 16άρα και άνω Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Οκτ 2005, 20:23:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H ζαντες μου εχουν αλλαχτει και εχω βαλει τις OZ GEMINI 16X7.Μπορω να βαλω μεγαλυτερες δισκοπλακες???Μπρος πισω παντα!Αν ναι ποιες???




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 11:19:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tirokomos έγραψε:
H ζαντες μου εχουν αλλαχτει και εχω βαλει τις OZ GEMINI 16X7.Μπορω να βαλω μεγαλυτερες δισκοπλακες???Μπρος πισω παντα!Αν ναι ποιες???


Μόνο δισκόπλακες όχι. Ο Σταύρος εννούσε να πουλήσεις τις δικές σου δαγκάνες μπροστά και να αγοράσεις (στην ουσία να δώσεις την διαφορά) από μεγαλύτερο μοντέλο.

Με 16άρες μπορείς άνετα να βάλεις μέχρι και του 307cc (που πουλάει και ένα παιδί στις αγγελίες).

Πίσω δεν χρειάζεσαι τπτ.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 13:14:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Μόνο δισκόπλακες όχι. Ο Σταύρος εννούσε να πουλήσεις τις δικές σου δαγκάνες μπροστά και να αγοράσεις (στην ουσία να δώσεις την διαφορά) από μεγαλύτερο μοντέλο.


Όχι δεν εννοούσα αυτό Razz

Είπα ότι αν όντως έχει 266x22 μπροστά, να τα αλλάξει και να βάλει τα 283xκάτι μαζί με τις δαγκάνες αλλαγμένες. Τώρα αν γίνεται κάποιο πάντρεμα δισκόπλακας-δαγκάνας, δεν το γνωρίζω Sad

Και πίσω ναι, ΔΕΝ χρειάζεται να αλλάξεις τίποτα. Μπροσθόβαροι είμαστε, μπροστά κίνηση έχουμε Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 17:09:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλιστααααα....επειδη ρε παιδια δεν εχω και κανα βρωμογκαζο,απο τα λεγομενα σας (επειδη το κοστος θα ειναι πολυ μεγαλο) και τα 90 αλογα ειναι υπερβολικα λιγα για τετοια φρενα...καλο θα ηταν δηλαδη να βαλω τις δισκοπλακες που θελω στις ηδη υπαρχουσες διαστασεις ε???




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 17:26:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tirokomos έγραψε:
Μαλιστααααα....επειδη ρε παιδια δεν εχω και κανα βρωμογκαζο,απο τα λεγομενα σας (επειδη το κοστος θα ειναι πολυ μεγαλο) και τα 90 αλογα ειναι υπερβολικα λιγα για τετοια φρενα...καλο θα ηταν δηλαδη να βαλω τις δισκοπλακες που θελω στις ηδη υπαρχουσες διαστασεις ε???


Mα αυτό που είπαμε είναι ότι η διαφορά που θα πουλήσεις τα δικά σου φρένα και να αγοράσεις κάποια μεγαλύτερα πιθανό να σου έρθει το ίδιο με το να αγοράσεις απλά λίγο καλύτερα υλικά τριβής...



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 17:28:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ!Ευχαριστω για τισ απαντησεις σας παιδια! Smile




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Νοέ 2005, 01:07:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αχ αυτο το παιδι αφου σε εξηγησα και την Κυριακη για αυτο το θεμα


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Νοέ 2005, 01:40:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bakclima έγραψε:
αχ αυτο το παιδι αφου σε εξηγησα και την Κυριακη για αυτο το θεμα
Το εγραψα πριν τη συναντηση....Παρ'ολα αυτα θα σε ακολουθησω γιατι σε αγαπω πολυ.... Blush Embarassed




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
307__:)(dimitris) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6 black

Ένταξη: 07 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 318
Τόπος: agrinio

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιαν 2007, 10:04:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια καλημερα θελω να κανω καποιες αλλαγες στα φρενα μιας και 40.000 χλμ τα μπροστα τα αλλαξα μια φορα στην εγγυηση και 60.000 τα πισω, σκεφτομαι να παρω δισκοπλακες brembo οχι τρυπητες απλες αλλα δεν ξερω τι τακακια. Αποφευγω τα μαμαμισια λογω θορυβου ,απο την πρωτη ημερα που εκανα αλλαγη τα μπροστα και εδω και 40.000 χλμ τσιριζουν σαν δαιμονισμενα με κοιταει ο κοσμος Evil. Τι μου προτεινεται?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιαν 2007, 10:55:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ferodo premium (40+κάτι λίγα ευρώ από την eltrekka) Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
LEFT 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi TTS

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 95
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Ιαν 2007, 00:57:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Δημήτρη εγω έβαλα προσφατά δισκοπλακες brembo τρυπιτές με τακάκια Ferodo και το αποτελεσμα μου ειναι άκρως ικανοποιητικο! Στο λέω εγω που είμαι και πιο βαρύς Wink και μεχρι τα 60.000 χλμ εχω αλλάξει τρεις φορές τακάκια μπροστά!
...εξαιρετικά είναι και τα Roesch που έχω φορέσει αλλά είναι πανάκριβα , πολύ σκληρά και τρωνε αρκετά τους δίσκους!
Πάντως το συνολάκι Brembo(τρυπιτες)- Ferodo τοποθετημένα μου πήγανε 220 Ε!
Ελπίζω να βοήθησα!Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lazio (nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 15 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Ιαν 2007, 15:40:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σας και απο εμενα ειμαι νεος στο φορουμ εχω το 307 1.6 του 2002 και εχει 283mm δισκους μπροστα εδωσα αριθμ πλαισιου στην λιον

Το μαλλι 136 Ε με ΦΠΑ .... σιγα μην τα παρω

Για προτεινετε καποιον με καλες τιμες να βαλω κανα αφτερμαρκετ δισκο κοντα στην Λ. Καβαλας κεντρο Αθηνα η Σπ Πατση


OEOOO...ooo
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Ιαν 2007, 15:54:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δισκοι μπεντιξ
τακακια φεροντο premium

110 ευρα...

απο γκαγκασταθη.

ρωτα και μανθο-memsound για τιμες κλαμπ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούλ 2007, 00:58:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από 266 σε 283 θα δω αξιοσημείωτη διαφορά στην δύναμη πέδησης; Rolling eyes


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούλ 2007, 07:45:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα δεις Surprised
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
karlbarks 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Citroen C4 1400 ET3J4 Elegance

Ένταξη: 23 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 11:55:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307__:)(dimitris) έγραψε:
Παιδια καλημερα θελω να κανω καποιες αλλαγες στα φρενα μιας και 40.000 χλμ τα μπροστα τα αλλαξα μια φορα στην εγγυηση και 60.000 τα πισω, σκεφτομαι να παρω δισκοπλακες brembo οχι τρυπητες απλες αλλα δεν ξερω τι τακακια. Αποφευγω τα μαμαμισια λογω θορυβου ,απο την πρωτη ημερα που εκανα αλλαγη τα μπροστα και εδω και 40.000 χλμ τσιριζουν σαν δαιμονισμενα με κοιταει ο κοσμος Evil. Τι μου προτεινεται?


τα τακακια σφυρίζουν οχι οι δισκοι επειδη ειναι οικολογικα χωρις αμιαντο κτλ κτλ .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΠΕΖΟΥΛΑΣ (ΝΤΟΥΚ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


"Peugeot 307 1.4 (8V) XR (2003)

Ένταξη: 08 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 28

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Σεπ 2007, 08:35:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια καλημερα. πρεπει να αλλαξω τις μπροστα δισκόπλακες μου. αν βαλω μεγαλυτερη διάμετρο από αυτές που φοράω τωρα (307 1,4 8V) εκτός από τις δαγκανες που λογικά θα αλλαχτουν χρειάζεται καποια αλλη μετατροπή; ποια η γνωμη σας αξιζει ή θα αρχισει να ζηταει μετα; το πεταλ θα γινει πιο σκληρο;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Σεπ 2007, 16:09:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

266x22mm είναι τα δικά μου αν τα θέλεις με 47.000 χλμ και ελάχιστη χρήση (δεν συνηθίζω να πατάω φρένο Laughing ), δίσκοι δαγκάνες με 3mm τακάκι ακόμα. Αν ενδιαφέρεσαι, στείλε μου πμ να τα κανονίσουμε.

Αν έχεις τις 240κάτι μπροστά, δεν χρειάζεσαι κάποια άλλη μετατροπή. Για το πεντάλ δεν νομίζω να γίνει πιο σκληρό, εκτός κι αν αλλάξεις τρόμπα φρένου.

Όσο για το αν θα αρχίσει να ζητάει μετά, για ποιό λόγο? Δεν υπάρχει κάποιος λόγος.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1277s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on