PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1ο Touring στο Πήλιο, 7-8 Δεκεμβρίου 2002
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Νοέ 2002, 14:48:15    Θέμα δημοσίευσης: 1ο Touring στο Πήλιο, 7-8 Δεκεμβρίου 2002 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το 206 Club, σας προσκαλεί σε 2ήμερη εκδρομή στο Πήλιο το Σάββατο 7 και την Κυριακή 8 Δεκεμβρίου!

Παρακαλούμε όσοι επιθυμείτε να συμμετάσχετε, στείλτε μας μήνυμα μέχρι ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 1η ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ στο e-mail: info@206club.gr με τα παρακάτω:

UserName
Ονομα
Τηλέφωνο
Περιοχή
Άτομα που θα έρθετε

ή δηλώστε συμμετοχή από το παρακάτω link:

Δηλώσεις συμμετοχής

Αναλόγως την περιοχή (Αθήνα, Θεσσαλονίκη κλπ) θα επικοινωνήσει ο υπεύθυνος όπου θα συνεννοηθεί μαζί σας για τα περαιτέρω.

Πιστεύουμε ότι θα είναι ένα 2ήμερο που θα μας μείνει αξέχαστο!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Νοέ 2002, 15:12:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ih kommen, ja ja!!!!!!

Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Νοέ 2002, 19:05:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ετσι μας θέλωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Νοέ 2002, 20:51:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχως! τι να λεμε τωρα..... απλα .......... ΔΟΥΛΕΥΩ! Confused Confused Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 09:30:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Δυστυχως! τι να λεμε τωρα..... απλα .......... ΔΟΥΛΕΥΩ! Confused Confused Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad


DimiP οι άδειες σου λένε τίποτα;

Αντε ρε, εκδρομή στο Πήλιο είναι αυτή! Χαβαλές, καλή παρέα, κιθαρούλες, τζάκια, τσικουδιές, χιόνι (καλά αυτό θα δούμε) μάσεεεες....

Τι άλλο να προσφαίρουμε για να έρθετε;

Για τις τιμές... είπαμε ότι καλύτερο οι φίλοι μας οι Βολιώτες θα το κάνουνε!

Οσοι θα ανέβουνε πάνω μόνοι τους μπορούν να μείνουν και δυό δυό! Σαν τους Χιώτες! Wink

Αντε να βλέπω συμμετοχέεεεεεες.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 09:55:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
DimiP έγραψε:
Δυστυχως! τι να λεμε τωρα..... απλα .......... ΔΟΥΛΕΥΩ! Confused Confused Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad


DimiP οι άδειες σου λένε τίποτα;

Αντε ρε, εκδρομή στο Πήλιο είναι αυτή! Χαβαλές, καλή παρέα, κιθαρούλες, τζάκια, τσικουδιές, χιόνι (καλά αυτό θα δούμε) μάσεεεες....

Τι άλλο να προσφαίρουμε για να έρθετε;

Για τις τιμές... είπαμε ότι καλύτερο οι φίλοι μας οι Βολιώτες θα το κάνουνε!

Οσοι θα ανέβουνε πάνω μόνοι τους μπορούν να μείνουν και δυό δυό! Σαν τους Χιώτες! Wink

Αντε να βλέπω συμμετοχέεεεεεες.


Δυστυχως φιλε Tassos, δεν εχω ουτε μια μερα υπολοιπο και δεν μπορω να παρω απο τωρα για τον επομενο χρονο.
το μονο που μπορω να κανω ειναι να βρω (ναι καλα τωρα) 3 ατομα να μου δουλεψουν τις 3 μερες !!! (σωθηκα) και μετα εγω να κολησω τις 3 αυτες μερες απο 1 σε καθε 5μερο, δηλ σκισιμο για 3 βδομαδες συνεχομενο!!!
τι να λεμε τωρα...
Μην ξεχνας εγω δουλευω και τα Σ/Κ.
τελος παντων, εγω στεναχωριεμαι περισσοτερο αλλα καποιοι δεν τα καταλαβαινουν αυτα ...
Ειναι στανταρ οτι θα χανω το 60% τουλαχ. απο αυτα που θα γινονται γιατι απλα γινονται μερες φυσιολογικες για ολους τους αλλους.
δεν πειραζει.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 09:59:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σάββατο μεσημέρι αγόρι μου!!!!Δεν μπορείς ούτε τότε?Αν δεν σε δω και τώρα θα το πάρω βαρέως!!!!Μια ο πειραιάς μία αυτό.......


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 10:33:13    Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκδρομή στο Πήλιο, 7-8 Δεκεμβρίου 2002 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Το 206 Club, σας προσκαλεί σε 2ήμερη εκδρομή στο Πήλιο το Σάββατο 7 και την Κυριακή 8 Δεκεμβρίου!

Παρακαλούμε όσοι επιθυμείτε να συμμετάσχετε, στείλτε μας μήνυμα μέχρι ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 1η ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ στο e-mail: info@206club.gr με τα παρακάτω:

UserName
Ονομα
Τηλέφωνο
Περιοχή
Άτομα που θα έρθετε

Αναλόγως την περιοχή (Αθήνα, Θεσσαλονίκη κλπ) θα επικοινωνήσει ο υπεύθυνος όπου θα συνεννοηθεί μαζί σας για τα περαιτέρω.

Πιστεύουμε ότι θα είναι ένα 2ήμερο που θα μας μείνει αξέχαστο!


Eimai mesa, alla den exo dinatotita na stilo e-mail apo tin England.
Pes mou an ine dinaton na stilo ta stixia mou meso pm.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 10:40:30    Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκδρομή στο Πήλιο, 7-8 Δεκεμβρίου 2002 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:
Eimai mesa, alla den exo dinatotita na stilo e-mail apo tin England.
Pes mou an ine dinaton na stilo ta stixia mou meso pm.


Steilta, no prob mate!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 12:28:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόλις δήλωσα συμμετοχή! Sorry για τα γραμματα αλλά δεν υπήρχε η δυνατότητα να γράψω Ελληνικά! Προσωπικά υπάρχει και η δυνατότητα να μεινω και στο Βόλο....Ελπίζω το mail να εφτασε κανονικα!




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
zuper206 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 GTI

Ένταξη: 30 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 79
Τόπος: Nea Smirni, Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 12:33:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gia allh mia fora den mporw na akolouthiso...(pos ta kataferno etsi)

Otan eseis tha tajideuetai gia to panemorfo phlio....ego tha sas blepo apo psila kateuthinomenos gia LONDON. Krima........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 13:09:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή και από το παρακάτω link:

Δηλώσεις συμμετοχής


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την chatasos στις Τετ 27 Νοέ 2002, 13:12:07, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 13:10:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορούμε να μάθουμε μια τιμή πάνω - κάτω για το δίκλινο, το μέρος που θα μείνουμε καθώς και τις ώρες αναχώρησης από Αθήνα και από Bόλο αντίστοιχα;
Σύντομα θα ακολουθήσει και το e-mail...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 13:11:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:
Μόλις δήλωσα συμμετοχή! Sorry για τα γραμματα αλλά δεν υπήρχε η δυνατότητα να γράψω Ελληνικά! Προσωπικά υπάρχει και η δυνατότητα να μεινω και στο Βόλο....Ελπίζω το mail να εφτασε κανονικα!


Εφτασε και θα επικοινωνήσω μαζί σου μέσα στην εβδομάδα για λεπτομέρειες!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 13:23:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Μπορούμε να μάθουμε μια τιμή πάνω - κάτω για το δίκλινο, το μέρος που θα μείνουμε καθώς και τις ώρες αναχώρησης από Αθήνα και από Bόλο αντίστοιχα;
Σύντομα θα ακολουθήσει και το e-mail...


Πάνω κάτω τιμή:

Από 40 μέχρι 50 το δίκλινο με μία δινανυκτέρευση (εκτός αν κάποιος θέλει να ξεκινήσει Παρασκευή).

Κατά πάσα πιθανότητα η Αναχώρηση προγραμματίζεται για Σάββατο 6:00 το πρωί. Και αυτό για να έχουμε όλο τον χρόνο στην διάθεσή μας!

Από Πήλιο για Αθήνα το βλέπουμε....

Προσπαθούμε να προγραμματίσουμε αλλά δυστυχώς δεν έχουμε ακριβή πρόβλεψη πόσα άτομα θα έρθουνε ώστε να έχουμε και σίγουρη τιμή (οσο πιο πολλοί, τόσο πιο χαμηλή) οπότε καταλαβαίνεις γιατί βιαζόμαστε να δούμε πόσοι θα συμμετέχουν!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 13:24:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Μπορούμε να μάθουμε μια τιμή πάνω - κάτω για το δίκλινο, το μέρος που θα μείνουμε καθώς και τις ώρες αναχώρησης από Αθήνα και από Bόλο αντίστοιχα;
Σύντομα θα ακολουθήσει και το e-mail...
Εκδρομηηηη??? αιντε εχω χάσει επεισόδια απειρα, παρακαλω πολυ μη με παρεξηγειτε! ΠΑΝΟ ΜΙΛΤΟΟΟΟΟ πειτε μου τα ιδια με το quote για θεσσαλονικη που? πότε? ποσοοο? ΡΕΕΕΕ γιατι δεν με πηρατε ενα τηλ ενα μυν ενα εμαιλ τελος παντων.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 13:38:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micho έγραψε:
Εκδρομηηηη??? αιντε εχω χάσει επεισόδια απειρα, παρακαλω πολυ μη με παρεξηγειτε! ΠΑΝΟ ΜΙΛΤΟΟΟΟΟ πειτε μου τα ιδια με το quote για θεσσαλονικη που? πότε? ποσοοο? ΡΕΕΕΕ γιατι δεν με πηρατε ενα τηλ ενα μυν ενα εμαιλ τελος παντων.


Διάβασε την ανακοίνωση πάνω - πάνω και στα γενικά θέματα τα περι Touring στο Πήλιο.

Αν θέλεις συμπλήρωσε την φόρμα και ο αρμόδιος για την περιοχή θα επικοινωνήσει μαζί σου (συγκεκριμένα για θεσσαλονίκη ο PDuke).

Ομως είναι απαραίτητη η συμπλήρωση της φόρμας ή της αποστολής e-mail για να έχουμε συγκεντρωμένα όλα τα στοιχεία και τις συμμετοχές.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 14:39:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
alxdr74 έγραψε:
Μόλις δήλωσα συμμετοχή! Sorry για τα γραμματα αλλά δεν υπήρχε η δυνατότητα να γράψω Ελληνικά! Προσωπικά υπάρχει και η δυνατότητα να μεινω και στο Βόλο....Ελπίζω το mail να εφτασε κανονικα!


Εφτασε και θα επικοινωνήσω μαζί σου μέσα στην εβδομάδα για λεπτομέρειες!


Και να μην ξεχνιόμαστε! Smile Καρτούλες και αυτοκόλητα για εμας που δυστηχώς δεν μπορέσαμε να δώσουμε το παρών στην συνέλευση!




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 19:20:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

7 του μηνός έχω εξετάσεις αγγλικών Crying or Very sad Crying or Very sad !!


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 19:28:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:
7 του μηνός έχω εξετάσεις αγγλικών Crying or Very sad Crying or Very sad !!


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Οχι και εσύ.....


Περιμένω μετά τις εξετάσεις να ξεκινήσεις!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 1 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1081s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on