PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σημα 206Club ..
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιαν 2003, 13:47:59    Θέμα δημοσίευσης: Re: :) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

angelbaby έγραψε:
Καλημέρα chris...με την καλή κουβέντα στο στόμα, ε;;; Embarassed Embarassed


Tι είπα ο κακόμοιρος Question Question Question Shocked Shocked Shocked

Eίπ,α με άλλα λόγια ότι το Seicento σου είναι στολισμένο με την τελευταία λέξη της μόδας. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
crazy206gs ((telis - arta))
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 COLOR LINE - 206 XS 1,6

Ένταξη: 12 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: ARTA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιαν 2003, 18:07:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
peugeot206 έγραψε:
Sidobre έγραψε:
seridim έγραψε:
Οι εκ Θεσσαλονίκης μπορούμε να έχουμε και εμείς αυτοκόλλητο;;. Υπάρχει τρόπος απόκτησης του;; Μπορεί να μας αποσταλλεί;;


Για οικονομία (!) οι Θεσσαλονικείς θα αποκτήσουν αυτοκόλλητα και κάρτες κατά το Touring του Πηλίου! Wink


Δηλαδή εμείς τα επαρχιοτάκια δεν έχουμε στον ήλιο μοίρα, έτσι εεεεεεε;;;;;;;;;; Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Kαι ήλιο έχετε (μπόλικο) αλλά και μοίρα!

Αρτα ε; Ωραία εκδρομούλα!!!!

Θα σε δρομολογήσουμε και εσένα Peugeot206! Λίγοοο υπομονή!


Ναι βρε Sidobre.Ενα αυτοκολλητάκι ζητάω.Και Άρτα ωραία εκδρομή είναι.Σταθμός Άρτα και προορισμός Ζαγοροχώρια Ιωαννίνων.Πάπιγκο,Βίκος... Wink Wink Wink



Bored of my signature? Click on it and change it!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιαν 2003, 20:12:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

peugeot206 έγραψε:
Sidobre έγραψε:

Kαι ήλιο έχετε (μπόλικο) αλλά και μοίρα!

Αρτα ε; Ωραία εκδρομούλα!!!!

Θα σε δρομολογήσουμε και εσένα Peugeot206! Λίγοοο υπομονή!


Ναι βρε Sidobre.Ενα αυτοκολλητάκι ζητάω.Και Άρτα ωραία εκδρομή είναι.Σταθμός Άρτα και προορισμός Ζαγοροχώρια Ιωαννίνων.Πάπιγκο,Βίκος... Wink Wink Wink


Καλά εσύ δεν τη γλιτώνεις τη φιλοξενία με τίποτα!!!Και άμα είναι αρσενικό το δικό σου τα ζευγαρώνουμε κιόλας!!!!!!

Τασούλι πρώτος στις εκδρομές βλέπω!!!!Μαρέσεις ,πολύ μ'αρέσεις


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιαν 2003, 20:21:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

peugeot206 έγραψε:
Sidobre έγραψε:
peugeot206 έγραψε:
Sidobre έγραψε:
seridim έγραψε:
Οι εκ Θεσσαλονίκης μπορούμε να έχουμε και εμείς αυτοκόλλητο;;. Υπάρχει τρόπος απόκτησης του;; Μπορεί να μας αποσταλλεί;;


Για οικονομία (!) οι Θεσσαλονικείς θα αποκτήσουν αυτοκόλλητα και κάρτες κατά το Touring του Πηλίου! Wink


Δηλαδή εμείς τα επαρχιοτάκια δεν έχουμε στον ήλιο μοίρα, έτσι εεεεεεε;;;;;;;;;; Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Kαι ήλιο έχετε (μπόλικο) αλλά και μοίρα!

Αρτα ε; Ωραία εκδρομούλα!!!!

Θα σε δρομολογήσουμε και εσένα Peugeot206! Λίγοοο υπομονή!


Ναι βρε Sidobre.Ενα αυτοκολλητάκι ζητάω.Και Άρτα ωραία εκδρομή είναι.Σταθμός Άρτα και προορισμός Ζαγοροχώρια Ιωαννίνων.Πάπιγκο,Βίκος... Wink Wink Wink


Πριν 2 εβδομάδες πέρασα από Άρτα (καθώς έφευγα από Ζαγοροχώρια) Shocked Shocked


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιαν 2003, 20:56:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

peugeot206 έγραψε:
Sidobre έγραψε:
peugeot206 έγραψε:
Sidobre έγραψε:
seridim έγραψε:
Οι εκ Θεσσαλονίκης μπορούμε να έχουμε και εμείς αυτοκόλλητο;;. Υπάρχει τρόπος απόκτησης του;; Μπορεί να μας αποσταλλεί;;


Για οικονομία (!) οι Θεσσαλονικείς θα αποκτήσουν αυτοκόλλητα και κάρτες κατά το Touring του Πηλίου! Wink


Δηλαδή εμείς τα επαρχιοτάκια δεν έχουμε στον ήλιο μοίρα, έτσι εεεεεεε;;;;;;;;;; Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Kαι ήλιο έχετε (μπόλικο) αλλά και μοίρα!

Αρτα ε; Ωραία εκδρομούλα!!!!

Θα σε δρομολογήσουμε και εσένα Peugeot206! Λίγοοο υπομονή!


Ναι βρε Sidobre.Ενα αυτοκολλητάκι ζητάω.Και Άρτα ωραία εκδρομή είναι.Σταθμός Άρτα και προορισμός Ζαγοροχώρια Ιωαννίνων.Πάπιγκο,Βίκος... Wink Wink Wink


Άρτα, άκουσα Άρτα, άρε πατρίδαααααα!! Βασικά η Μητέρα μου είναι από εκεί, αλλά πηγαίνω 3-4 φορές τον χρόνο!!


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιαν 2003, 23:03:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pduke έγραψε:
Καλά εσύ δεν τη γλιτώνεις τη φιλοξενία με τίποτα!!!Και άμα είναι αρσενικό το δικό σου τα ζευγαρώνουμε κιόλας!!!!!!


Μην κρίνεια από το Avatar, Πανούλη. 1,4 έχει ο άνθρωπος. Cool

pduke έγραψε:
Τασούλι πρώτος στις εκδρομές βλέπω!!!!Μαρέσεις ,πολύ μ'αρέσεις


Έχεις μια ευκαιρία το επόμενο Σάββατο να δικαιολογήσεις το GT όπως μέγας τουρίστας Cool Cool Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιαν 2003, 11:06:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:


Έχεις μια ευκαιρία το επόμενο Σάββατο να δικαιολογήσεις το GT όπως μέγας τουρίστας Cool Cool Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing


Μη με χτυπάς στο ευαίσθητο σημείο μου ρε Χρηστάρα.....σε ξορκίζω στο όνομα της πρώτης μας νύχτας.... Shocked Shocked Rolling eyes Rolling eyes


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιαν 2003, 16:10:21    Θέμα δημοσίευσης: Re: :) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Mην δίνεις σημασία Aνδριανέ. Tο αυτοκόλλητο 206club είναι το gadget του 2003. Πως ήταν παλιά το αυτοκολλητάκι Poilitia Tennis Club.

Σε λίγο θα μας το ζητήσει και ο Kωστόπουλος να το δίνει δώρο μαζί με το Nitro Shocked Shocked Shocked Shocked Silly Silly Silly

Θέλω και εγώ αυτοκολλητάκι, γιατί έχω ένα κενό στο πίσω τζάμι Very happy Very happy
Και προσεχε τα λογια σου για το Politeia Penis Club Shocked Very happy Very happy

Το θέμα είναι όσοι το έχουν να είναι σχετικοί με το club.
Εδώ κυκλοφορούν τύποι με αυτοκόλλητα tfrc που δεν ξέρουν καν τι είναι το tfrc Evil Evil Evil Evil


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hannibal_Jr 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugot 106

Ένταξη: 22 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Chalandri Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2003, 03:19:45    Θέμα δημοσίευσης: Re: :) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="alemaoΤο θέμα είναι όσοι το έχουν να είναι σχετικοί με το club.
Εδώ κυκλοφορούν τύποι με αυτοκόλλητα tfrc που δεν ξέρουν καν τι είναι το tfrc Evil Evil Evil Evil[/quote]

Alemao (misito moy anipsi) na soy lysw egw thn aporia.......

Kapote to tfrc htan moda (akoma einai alla oxi toso poly) anyway.
Polloi eixan ta aytokollhta sta cars toys alla otan ta poylhsane den ta bgalanae. Me apotelesma na ta exoyn oloi oi ypoloipoi idiokthtes..... Ayto einai apanthsh kopelas poy doyleyei sto BABY O kai eixe aytokollhtio sto swiftaki ths..... FSSSSSSSST MPOING


Power Boost Service

http://photos.yahoo.com/hannibal_106/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6
Σελίδα 6 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2146s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on