PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σημα 206Club ..
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Νοέ 2002, 00:57:49    Θέμα δημοσίευσης: Σημα 206Club .. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το εβαλα το sticker του 206Club.gr αν και το .gr βγηκε λιγο πλαγιαστα κατα το σηκωμα της περιφερειακης ζελατινης - μαλλον δεν το χα πατησει καλα εκεινο το σημειο και κουνηθηκε. Οποτε πριν το τραβηξετε ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.. γιατι και εγω νομιζα οτι το χα πατησει αλλα προφανως οχι οσο επρεπε.. καλα δεν ειναι και τιποτα τραγικο, ουτε που φαινεται αλλα λεμε...

Κατι αλλο.. Αποψε ειχε λιγο υγρασια και βαζω τον πισω γυαλοκαθαριστηρα να την διωξει με ταυτοχρονη ριψη νερου πανω στο αυτοκολλητο.. Εκεινη την ωρα ακουσα το γρουπ του καθαριστηρα οπως περναγε πανω απ'το αυτοκολλητο.. Η ερωτηση ειναι αν προβλεφθηκε ο πισω καθαριστηρας ετσι ωστε να αντεχει τετοιο τριψιμο, ή οχι οποτε απλα την ωρα που δουλευω τον πισω καθαριστηρα, θα το μαζεψει ολο μαζι καποια μερα... Θα προσπαθησω να περιορισω τη χρηση του αλλα ειναι και χειμωνας οποτε δεν βλεπεις τιποτα πισω ρε γα**το..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Νοέ 2002, 04:05:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και την πατησα ρε γα**το τουλαχιστον με το μεγαλο. Το μικρο δεν το εβαλα ακομη. Οπως πηγα να το βαλω δεν ειχα παρατηρησει απο πριν πως το αυτοκολητο ειχε τσακισει (τ'ακους Sidobre Sad ) στο γραμμα C με αποτελεσμα οταν το κολλησα να κανει κουρμπα-κενο-τσακισμα στο γραμμα! Εεε αυτο ηταν...ξεκολαγα ενα ενα τα γραμματα μετα (το gr δεν ειχε κολλησει και σε εμενα). Anyway θα βαλω το μικρο ΑΛΛΑ Τασουλη χρωστας ενα μεγαλο Laughing



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Νοέ 2002, 09:52:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikel έγραψε:
Και την πατησα ρε γα**το τουλαχιστον με το μεγαλο. Το μικρο δεν το εβαλα ακομη. Οπως πηγα να το βαλω δεν ειχα παρατηρησει απο πριν πως το αυτοκολητο ειχε τσακισει (τ'ακους Sidobre Sad ) στο γραμμα C με αποτελεσμα οταν το κολλησα να κανει κουρμπα-κενο-τσακισμα στο γραμμα! Εεε αυτο ηταν...ξεκολαγα ενα ενα τα γραμματα μετα (το gr δεν ειχε κολλησει και σε εμενα). Anyway θα βαλω το μικρο ΑΛΛΑ Τασουλη χρωστας ενα μεγαλο Laughing


Aστα αυτά... κάπου αλλού θα το έβαλες Laughing Laughing Laughing Laughing


Ξανά για όσους δεν άκουσαν, τις οδηγίες μου για την κόλληση του αυτοκόλλητου.

1. Καθαρίζουμε καλά την επιφάνεια που θα κολλήσουμε το αυτοκόλλητο. Είναι πολύ σημαντικό να καθαρίζεται καλά για να κολλήσει. Σκουπίζουμε καλά για να μην έχει υγρασία.

2. Αφαιρούμε την βάση που βρίσκεται το αυτοκόλλητο.

3. Με Προσοχή κολλάμε στην επιθυμητή θέση το αυτοκόλλητο, ξεκινώντας από την μία πλευρά καταλήγοντας στην άλλη. Με αυτό τον τρόπο εξασφαλίζουμε να μπει όσο το δυνατόν λιγότερος αέρας κάτω από το αυτοκόλλητο.

4. Με ένα πλατύ αντικείμενο, πιέζουμε τα γράμματα ώστε να κολλήσουν καλά και να αφαιρέσουμε όλο τον αέρα που μπορεί να δημιουργήσει φυσαλίδες.

5. Αφαιρούμε την διαφάνεια με προσοχή και σιγά σιγά, ξεκινώντας από την μία πλευρά. Για να εκμεταλλευτούμε την διαφορά στην ευκαμψία των υλικών και να μην ξεκολλήσει το γράμμα μαζί με την διαφάνεια, την τραβάμε γυρίζοντας την άκρη της να εφάπτεται με την διαφάνεια που απομένει. Δηλαδή δεν την τραβάμε προς τα έξω αλλά αν ξεκινήσουμε πχ από αριστερά, την τραβάμε μόνο προς τα δεξιά και καθόλου προς τα πάνω.


Το αυτοκόλλητο αν στεγνώσει η κόλλα του δεν πρόκειτε να ξεκολλήσει (είναι χειρότερο ακόμα και από τα τέλη κυκλοφορίας και ξεκολλάει σε κομματάκια).
Alex είναι πιθανότερο να σου χαλάσει το λαστιχάκι του υαλοκαθαριστήρα στο σημείο που βρίσκεται το αυτοκόλλητο παρά αυτό. Wink

Οποια άλλη απορία πείτε μου...



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Νοέ 2002, 09:59:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ σκεφτόμουνα να το βάλω στον προφυλακτήρα, πάνω από το φως ομίχλης, αλλά δεν θα φαινόταν λόγω ίδιου χρώματος με το αυτοκίνητο και γιατί μετά από μια βροχή, εκείνο το σημείο πιάνει λάσπη, οπότε μάλλον θα το βάλω κάτω από το στόπ στο τζάμι και ας το καλύπτει λίγο η αεροτομή. Τα πίσω αυτοκίνητα όμως θα το βλέπουν καθαρά. Τελικά φωσφωρίζει τη νύχτα; (Πλέον μόνο τα αυτοκόλλητα TOTAL μου λείπουν...)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Νοέ 2002, 10:24:30    Θέμα δημοσίευσης: Re: Σημα 206Club .. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Το εβαλα το sticker του 206Club.gr αν και το .gr βγηκε λιγο πλαγιαστα κατα το σηκωμα της περιφερειακης ζελατινης - μαλλον δεν το χα πατησει καλα εκεινο το σημειο και κουνηθηκε. Οποτε πριν το τραβηξετε ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.. γιατι και εγω νομιζα οτι το χα πατησει αλλα προφανως οχι οσο επρεπε.. καλα δεν ειναι και τιποτα τραγικο, ουτε που φαινεται αλλα λεμε...

Κατι αλλο.. Αποψε ειχε λιγο υγρασια και βαζω τον πισω γυαλοκαθαριστηρα να την διωξει με ταυτοχρονη ριψη νερου πανω στο αυτοκολλητο.. Εκεινη την ωρα ακουσα το γρουπ του καθαριστηρα οπως περναγε πανω απ'το αυτοκολλητο.. Η ερωτηση ειναι αν προβλεφθηκε ο πισω καθαριστηρας ετσι ωστε να αντεχει τετοιο τριψιμο, ή οχι οποτε απλα την ωρα που δουλευω τον πισω καθαριστηρα, θα το μαζεψει ολο μαζι καποια μερα... Θα προσπαθησω να περιορισω τη χρηση του αλλα ειναι και χειμωνας οποτε [b]δεν βλεπεις τιποτα πισω ρε γα**το..


και γιατι παρακαλω κοιτας πισω;;
μηπως γιατι νιωθεις να απειλεισαι απο αλλα αυτοκινητα;
μηπως αγχωνεσαι απο αλλα 206 κολημενα στην ουρα σου;;
μηπως εννοεις πως μονο πισω κοιτας για να βλεπεις αυτους που αφηνεις πισω σου;;
Laughing Laughing Laughing Twisted evil Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Νοέ 2002, 18:12:07    Θέμα δημοσίευσης: Re: Σημα 206Club .. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:

και γιατι παρακαλω κοιτας πισω;;
μηπως γιατι νιωθεις να απειλεισαι απο αλλα αυτοκινητα;
μηπως αγχωνεσαι απο αλλα 206 κολημενα στην ουρα σου;;
μηπως εννοεις πως μονο πισω κοιτας για να βλεπεις αυτους που αφηνεις πισω σου;;
Laughing Laughing Laughing Twisted evil Twisted evil

Μπα ζηλευουμε Μητσακο? Cool
Και μειςςςςς Sad Sad Sad
Πως θα παρουμε και μεις οι εκτος Αθηνων?Ποσα λεφτα να στειλουμε?Σε ποιον να κανουμε pm την Διευθυνση?
Η κοτα εκανε το αυγο η το αυγο τη κοτα?
Δωστε απαντησεις..... Arrow


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Νοέ 2002, 20:56:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πισω .. χμμ.. ο βασικος λογος που θελω να βλεπω πισω ειναι για το ξεπαρκαρισμα, οταν ειμαι παρκαρισμενος σε σημειο οπου πισω εχω αμαξι και τυχαινει να εχει και τοση υγρασια ωστε να μην βλεπω Χριστο...στο δρομο η ορατοτητα πισω ειναι χρησιμη στα πρωτα χιλιομετρα οπου δεν το σκιζω μιας και η θερμοκρασια δεν εχει ανεβει ακομα σε επαρκη επιπεδα... Σε βροχη πολυ σπανια να δουλεψω πισω γυαλοκαθαριστηρα.. Υγρασια ειναι ολα τα λεφτα...

ΥΓ. Αν και μου το γραψες για πλακα, εκανα τον κοπο και απαντησα σοβαρα στο ερωτημα σου αν οχι τιποτα αλλο αλλα μπας και σε φθασω ποτε στα Post.. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Νοέ 2002, 21:22:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Πισω .. χμμ.. ο βασικος λογος που θελω να βλεπω πισω ειναι για το ξεπαρκαρισμα, οταν ειμαι παρκαρισμενος σε σημειο οπου πισω εχω αμαξι και τυχαινει να εχει και τοση υγρασια ωστε να μην βλεπω Χριστο...στο δρομο η ορατοτητα πισω ειναι χρησιμη στα πρωτα χιλιομετρα οπου δεν το σκιζω μιας και η θερμοκρασια δεν εχει ανεβει ακομα σε επαρκη επιπεδα... Σε βροχη πολυ σπανια να δουλεψω πισω γυαλοκαθαριστηρα.. Υγρασια ειναι ολα τα λεφτα...

ΥΓ. Αν και μου το γραψες για πλακα, εκανα τον κοπο και απαντησα σοβαρα στο ερωτημα σου αν οχι τιποτα αλλο αλλα μπας και σε φθασω ποτε στα Post.. Laughing


Μπραβο ρε Alex, εισαι ωραιος! αλλα ετσι μου δινεις λαβη για αλλο ενα post οποτε μολις απομακρυνθηκες κατα 1.
Παντως επιτρεπω στους admin να το διαγραψουν αυτο το post ωστε να παιζουμε δικαια.
Χαριζει η ομαδααααα...... Cool Cool Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zuper206 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 GTI

Ένταξη: 30 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 79
Τόπος: Nea Smirni, Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 12:19:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Autokolito??? poio Autokolito??? Hm! mallon eimai ektos.....

Pws mporo na promitheto kai ego?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 12:30:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zuper206 έγραψε:
Autokolito??? poio Autokolito??? Hm! mallon eimai ektos.....

Pws mporo na promitheto kai ego?


Είσαι πολύ εκτός, γιατί πήραμε όλοι στην συνέλευση. Αν ερχόσουν θα έπαιρνες και εσύ. Γιαυτό την επόμενη φορά δεν πρέπει να λείψει κανείς


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 17:17:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι εκ Θεσσαλονίκης μπορούμε να έχουμε και εμείς αυτοκόλλητο;;. Υπάρχει τρόπος απόκτησης του;; Μπορεί να μας αποσταλλεί;;


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Νοέ 2002, 17:50:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

seridim έγραψε:
Οι εκ Θεσσαλονίκης μπορούμε να έχουμε και εμείς αυτοκόλλητο;;. Υπάρχει τρόπος απόκτησης του;; Μπορεί να μας αποσταλλεί;;


Για οικονομία (!) οι Θεσσαλονικείς θα αποκτήσουν αυτοκόλλητα και κάρτες κατά το Touring του Πηλίου! Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Νοέ 2002, 11:04:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
seridim έγραψε:
Οι εκ Θεσσαλονίκης μπορούμε να έχουμε και εμείς αυτοκόλλητο;;. Υπάρχει τρόπος απόκτησης του;; Μπορεί να μας αποσταλλεί;;


Για οικονομία (!) οι Θεσσαλονικείς θα αποκτήσουν αυτοκόλλητα και κάρτες κατά το Touring του Πηλίου! Wink


Kai oxi mono oi thesalonikis, etsi ???


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Νοέ 2002, 11:13:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:
Sidobre έγραψε:
seridim έγραψε:
Οι εκ Θεσσαλονίκης μπορούμε να έχουμε και εμείς αυτοκόλλητο;;. Υπάρχει τρόπος απόκτησης του;; Μπορεί να μας αποσταλλεί;;


Για οικονομία (!) οι Θεσσαλονικείς θα αποκτήσουν αυτοκόλλητα και κάρτες κατά το Touring του Πηλίου! Wink


Kai oxi mono oi thesalonikis, etsi ???


Bre esy, kaneis katholou seminaria 'h eisai olh mera sto forum??? Laughing


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Νοέ 2002, 23:18:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και τους Κρητικους μας αφηνετε παραπονεμενους ε? :evil2:
Μανουσο ,Μιχαλιω, σκωθειτε γιαγερνουμε για Αθηνα-
Και μην ξεχασετε παλι το Καλασνικωφ σαν την αλλη φορα Sniper


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Νοέ 2002, 01:50:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλέξανδρε, για οικονομία έλα στο Πήλιο να τα πάρεις... Laughing


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Νοέ 2002, 08:44:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre, αν αυτά που πήραμε ήταν τα μεγάλα, θα ήθελα κι ένα μικρό αν γίνεται...και βάλτο στα οφειλούμενα Wink


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Νοέ 2002, 17:00:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Αλέξανδρε, για οικονομία έλα στο Πήλιο να τα πάρεις... Laughing


Και πως θα περασω το Καλασνικωφ απο το τελωνειο στα Τεμπη Question (=αισχρο Αθηναικο χιουμορ)
Ωχ προβλεπω να με κυνηγανε ολοι οι Βοριοι Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Νοέ 2002, 17:06:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alexandros έγραψε:
Miltellas έγραψε:
Αλέξανδρε, για οικονομία έλα στο Πήλιο να τα πάρεις... Laughing


Και πως θα περασω το Καλασνικωφ απο το τελωνειο στα Τεμπη Question (=αισχρο Αθηναικο χιουμορ)
Ωχ προβλεπω να με κυνηγανε ολοι οι Βοριοι Confused


Ανταλλάσω αυτοκολλητάκια με Καλαζνίκωφ! Sniper Sniper Sniper



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Παρ 29 Νοέ 2002, 17:23:35, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Νοέ 2002, 17:11:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμμμμμ ....δικαιη ανταλλαγη
Με το αυτοκολλητο η εξατμιση πυροβολαει σαν Καλασνικωφ Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 1 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,132s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on