PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSClub KartChallenge: 3ος Αγώνας, Αφίδνες 10 Οκτωβρίου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ronnie (Γιόν)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


205 GTI 1.9 1989

Ένταξη: 29 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 37
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2005, 09:20:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ ωραια βραδια. Σας ευχαριστω πολυ παιδια για την καλη παρεα και την φιλοξενια. Θα ειμαι παρον και στον επομενο αγωνα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2005, 10:27:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποοοονάααααω!

Σκάσμενο παλιοκέρμπ!!!

Σιχτιρ!! Laughing Laughing

ΑΠΛΑ ΓΑΜΑΤΟΣ ΑΓΩΝΑΣ!

Τα καρτ σε σχεση με την 1η φορά που είχαμε πάει ήταν σε αρκετά ισόδυναμη κατάσταση και αυτό φαίνεται και από τους χρόνους των κατακτήριων (αν και υπήρξαν πάλι κάποιες εξαιρέσεις μικροπροβλημάτων που νομίζω ότι είναι λογικό, νοικιάρικα είναι άλλωστε...)

Στον τελικό η "μάχη" μου με τον Πέτρο ήταν τέλεια! Wink

Φωτοτυπία πηγαίναμε με τον Πέτρο να κάνει το λάθος στο κάτω πέταλο και εγώ στο πάνω ενώ είχαμε απομακρυνθεί πολύ από τους υπολοίπους.

Μέχρι που καβάλησα απότομα το δεξί ρημαδοκερμπ στην Κ3 και η μέση μου με πέθανε... Sad

Ε κάπου εκεί το άφησα και είπα να παίξω ντριφταροντας μιας και είχα απόσταση ασφαλείας από τον 3ο Crusader.

Αν και να το συνέχιζα δεν ξέρω αν θα κατάφερνα να περάσω τον Πέτρο εκτός και αν έκανε κάποιο χοντρό λάθος.

Nod Όπως και να ‘χει τους 6 βαθμούς της 2ης θέσης τους πήρα και έτσι κατάφερα να μείνω στην 1η θέση του Πρωταθλήματος (αν και με ανυσηχεί το ότι ο Πέτρος έχει πλησιάσει απειλιτικά...)

Περισσότερο ενδιαφέρον είχε όμως η μεγάλη κατηγορία όπου η "μάχες" για την 1η θέση κράτησαν μέχρι και 2 γύρους πριν το τέλος.

Στην μεγάλη κατηγορία είχαμε και εξόδους και επαφές και... και... και ... ΚΟΛΑΣΗ!

Άτυχος ο RONIN από την έξοδο στην αρχή μετά την επαφή με το Νάσσο. Crying or Very sad

Wink Πολύ καλός αγώνας από τον ADY και τον Πρόεδρο που όμως υποκλίθικαν στον STELIOS… (τους το χρώσταγε από την 1η φορά.....)

Exclamation Άριστη η εμφάνιση του κ.Ronnie που έχοντας γνώση της πίστας από επισκέψεις του εκεί με ΜΙΝΙ COOPER σκάρφαλωσε στην 3η θέση.

Το φύλλο αγώνα είναι στα χέρια του κ.Προέδρου οπότε αναμένουμε και αναλύτικους χρόνους κατακτήριων, καθώς και αποτελέσματα τελικού....

Άριστα κύριοι!!!
Νομίζω ότι ήταν ο καλύτερος μας αγώνας. Thumbs Up

Αυτά από εμένα. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2005, 11:01:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια υπέροχη βραδιά γεμάτη χρόνους και μονομαχίες έζησαν όσοι βρέθηκαν στις Αφίδνες χθές το βράδυ.

Ο Τελικός στην κατηγορία κάτω των 80 κιλών ξεκαθάρισε από την αρχή όπου στην εκκίνηση Baphomet και MEMSound πετάχτηκαν μπροστά από την 2η και 3η θέση αντίστοιχα και δεν άφησαν κανένα να τους απειλήσει. 3ος ο Crusader με αρκετά μεγάλη διαφορά από τους πρώτους και 4ος ο Tiesto που δεν κατάφερε να απειλήσει τον Crusader παρά την προσπάθεια που κατέβαλε. Μεγάλος Ατυχος για άλλη μια φορά ο Kanelj που μετά από επαφή που είχε στους πρώτους γύρους, δεν κατάφερε να κάνει κάτι αξιόλογο και αρκέστηκε με την τελευταία θέση.

Στον τελικό άνω των 80 κιλών από την εκκίνηση και μέχρι και τον τελευταίο γύρο, δεν σταμάτησαν οι μονομαχίες για την επικράτηση σε όλες τις θέσεις. Στην εκκίνηση ο Αdy πέρασε μπροστά από την 6η θέση ενώ όλοι οι υπόλοιποι μάχονταν για το καλύτερο. Μέχρι τον 2ο γύρο στην 2η θέση σκαρφάλωσε ο Sidobre με τον SΤELIOS να τον ακολουθεί κατά πόδας. Μία σύγκρουση μεταξύ Ronin, Νassos και Snake ανάγκασε τον τελευταίο ουσιαστικά να εγκαταλήψει. Λίγο αργότερα κάνοντας μια εκπληκτική εμφάνιση ο STELIOS πέρασε Sidobre και Αdy και βρέθηκε στην 1η θέση και λίγο αργότερα ο Sidobre πέρασε τον Ady και βρέθηκε στην 2η. Μεγάλος άτυχος της βραδιάς ο P206mike, φαβορί για τον αγώνα όπου εκκίνησε από την πρώτη θέση και τερμάτισε στην 7η θέση. Οι μάχες συνεχίστηκαν μέχρι να πέσει η καρώ σημαία με την τελική κατάταξη να διαμορφώνεται με 1ο τον STELIOS, 2ο τον Sidobre, 3o τον Ronie και 4ο τον Αdy.

Αποτελέσματα:

Κατηγορία κάτω των 80 κιλών:
1. Baphomet
2. MEMSound
3. Crusader
4. Tiesto
5. Dio
6. Συγγενής ROM (εκτός πρωταθλήματος)
7. Kanelj


Κατηγορία άνω των 80 κιλών:
1. STELIOS
2. Sidobre
3. Ronnie
4. Ady
5. Ronin
6. Nasos
7. P206mike
8. SnakeMJK (εγκατέλειψε)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2005, 11:23:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eτσι για την ιστορια....και εγω εγκατελειψα...! Cool


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Γιώργος-WRC (Giorgos)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων


Peugeot 106 1.6 (16v)

Ένταξη: 14 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Αθήνα - Καλλιθεάρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2005, 11:24:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΡΑΠΟΝΟ:
έχω ξανα-αναφερθεί στο παρελθον για το ζητημα των ενημερωτικων μηνυματων.
Καποια παιδια οπως και εγω δεν εχουν την δυνατοτητα συνεχους και επι καθημερινης βασης επισκεψης του σαιτ ως προς την ενημερωση των τεκτενόντων.Βαση αυτου εκφράζω το παραπονο μου ως προς του οτι δεν εγινε μια ενημερωση με μηνυματα ετσι ΟΛΟΙ να ξέρουν.προσωπικα εγω μπηκα χτες το πρωι στο σαιτ και δεν ειδα κατι στην κεντρικη σελιδα.σημερα υπηρχε κατι βεβαια κατοπιν εορτης.Και τελειωνοντας οπως εχω ξαναγραψει αν λαβαινα το μηνυμα θα ημουν παρων.
Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2005, 14:29:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Ποοοονάααααω!

Σκάσμενο παλιοκέρμπ!!!

Σιχτιρ!! Laughing Laughing

ΑΠΛΑ ΓΑΜΑΤΟΣ ΑΓΩΝΑΣ!

Τα καρτ σε σχεση με την 1η φορά που είχαμε πάει ήταν σε αρκετά ισόδυναμη κατάσταση και αυτό φαίνεται και από τους χρόνους των κατακτήριων (αν και υπήρξαν πάλι κάποιες εξαιρέσεις μικροπροβλημάτων που νομίζω ότι είναι λογικό, νοικιάρικα είναι άλλωστε...)

Στον τελικό η "μάχη" μου με τον Πέτρο ήταν τέλεια! Wink

Φωτοτυπία πηγαίναμε με τον Πέτρο να κάνει το λάθος στο κάτω πέταλο και εγώ στο πάνω ενώ είχαμε απομακρυνθεί πολύ από τους υπολοίπους.

Μέχρι που καβάλησα απότομα το δεξί ρημαδοκερμπ στην Κ3 και η μέση μου με πέθανε... Sad

Ε κάπου εκεί το άφησα και είπα να παίξω ντριφταροντας μιας και είχα απόσταση ασφαλείας από τον 3ο Crusader.

Αν και να το συνέχιζα δεν ξέρω αν θα κατάφερνα να περάσω τον Πέτρο εκτός και αν έκανε κάποιο χοντρό λάθος.

Nod Όπως και να ‘χει τους 6 βαθμούς της 2ης θέσης τους πήρα και έτσι κατάφερα να μείνω στην 1η θέση του Πρωταθλήματος (αν και με ανυσηχεί το ότι ο Πέτρος έχει πλησιάσει απειλιτικά...)

Περισσότερο ενδιαφέρον είχε όμως η μεγάλη κατηγορία όπου η "μάχες" για την 1η θέση κράτησαν μέχρι και 2 γύρους πριν το τέλος.

Στην μεγάλη κατηγορία είχαμε και εξόδους και επαφές και... και... και ... ΚΟΛΑΣΗ!

Άτυχος ο RONIN από την έξοδο στην αρχή μετά την επαφή με το Νάσσο. Crying or Very sad

Wink Πολύ καλός αγώνας από τον ADY και τον Πρόεδρο που όμως υποκλίθικαν στον STELIOS… (τους το χρώσταγε από την 1η φορά.....)

Exclamation Άριστη η εμφάνιση του κ.Ronnie που έχοντας γνώση της πίστας από επισκέψεις του εκεί με ΜΙΝΙ COOPER σκάρφαλωσε στην 3η θέση.

Το φύλλο αγώνα είναι στα χέρια του κ.Προέδρου οπότε αναμένουμε και αναλύτικους χρόνους κατακτήριων, καθώς και αποτελέσματα τελικού....

Άριστα κύριοι!!!
Νομίζω ότι ήταν ο καλύτερος μας αγώνας. Thumbs Up

Αυτά από εμένα. Wink


δεν επρεπε να εγκαταληψεις τις προσπαθειες ρε τρελε. Παρε απο μενα που ειχαν πιαστει χερια ποδια αλλα εκει να κυνηγαω τον crusader μπας και κανει καμια στραβη. δεν εκανε ομως γμτ Laughing

Ελπιζω την επομενη φορα σ αυτη τη πιστα να ειμαι πιο τυχερος και να τα παω ακομα καλυτερα. Εκανα μεν μια απαισια εκκινηση αλλα για τους περισσοτερους γυρους το καρτ μου εκοβε στην 3η στροφη (δεν καταλαβα πως αφου ειχαμε το ιδιο με τον Στελιο και σ αυτον μονο προς το τελος του κοβε). Πριν αρχισει να κοβει πλησιαζα τον crusader και οποτε γινοταν ειχαμε μια σταθερη διαφορα οποτε πιστευω πως αν δε μοου κοβε θα τον ειχα περασει. Αλλα δε πειραζει. Περασα παρα πολυ καλα. Γελασα, πιαστηκα και επιασα και 180 μετα με το corsaki Laughing

Τωρα αν ο επομενος ειναι στη Παλληνη καηκαμε! Δεν την ξερω καθολου καλα τη πιστα. i ll do my best και παλι ομως Smile

Αληθεια, ποτε υπολογιζουμε τον επομενο αγωνα?


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2005, 14:59:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΥΠΟΦΕΡΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

Χωρίς πλάκα η μέση μου έχει τσακίσει... περιφέρομαι σαν τον γέρο όλη μέρα... ρε τι πάθαμε!!

Κι εγώ κατά τη διάρκεια του τελικού πόναγα τόσο πολύ που 3-4 γύρους πριν το τέλος σκέφτηκα να εγκαταλείψω.
Τελικά έσφιξα τα δόντια ... και ΝΑ τα αποτελέσματα!! Laughing Laughing

Πέρα από αυτό τον χάρηκα πολύ τον αγώνα και ακόμη περισσότερο τον τελικό της βαριάς κατηγορίας όπου είχε πολλές συγκινήσεις! Wink


ΥΓ. Ακόμα θυμάμαι και γελάω το απίστευτο "σπικαααζζ" των christhehealer, memsound, kanelj Exclamation Στιγμές απείρου κάλλου(ς) Blink Rotfl Rotfl Rotfl


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ROM206 (ΙΓΝΑΤΙΟΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6ΧΤ '03( EVOLUTIONISED )

Ένταξη: 16 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 342
Τόπος: Παραλία πλευρά !!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2005, 15:07:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tiesto έγραψε:

btw, με ποια 206 παιζαμε στην εθνικη για λιγο? ηταν 2-3 ασημι και 1 μαυρο (αυτο πρεπει να ταν του πετρου). Ωραια ηταν και αυτο lol



Το 1 ήμουν εγω( με το βόδι κιτ) αλλα έφυγα απο το παιχνίδι διότι δεν είχα λάστιχα και με τη βροχούλα έκανα ενα πλαγιο ολίσθημα σε μια στροφή και για να μην βρεθώ απάνω σε κανα άλλο αμάξι αγκαλιά έκανα κοκο και άκρη με 80χλμ μετά !!!


My Baby !!!!!
http://www.psclub.gr/forum/album_personal.php?user_id=1196
CURIOCITY DIDN'T KILL THE CAT!
MY PEUG 206 DID!!!!!
(Θέλω καινούργιοοοο αμάξι...!!! )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ROM206 (ΙΓΝΑΤΙΟΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6ΧΤ '03( EVOLUTIONISED )

Ένταξη: 16 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 342
Τόπος: Παραλία πλευρά !!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2005, 15:16:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά καλά... μιλάτε... εγω είχα σφινώσει μέσα στο κάρτ και δεν έβγαινα, πάλι καλά που με τράβηξε ο Ronin γιατί θα με είχατε αφήσει εκεί μέσα....

Πάντως είχε γέλιο !!! Μακάρι να μπορώ να έρχομαι κάθε φορά και ας κάνω 1 γύρο !!!

Μόνο που έβλεπα έσας να χτυπιέστε μου έφτανα !!!

Συγχαρητήρια στους νικητές, το αξίζατε !!!


My Baby !!!!!
http://www.psclub.gr/forum/album_personal.php?user_id=1196
CURIOCITY DIDN'T KILL THE CAT!
MY PEUG 206 DID!!!!!
(Θέλω καινούργιοοοο αμάξι...!!! )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2005, 15:57:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ROM206 έγραψε:
Tiesto έγραψε:

btw, με ποια 206 παιζαμε στην εθνικη για λιγο? ηταν 2-3 ασημι και 1 μαυρο (αυτο πρεπει να ταν του πετρου). Ωραια ηταν και αυτο lol



Το 1 ήμουν εγω( με το βόδι κιτ) αλλα έφυγα απο το παιχνίδι διότι δεν είχα λάστιχα και με τη βροχούλα έκανα ενα πλαγιο ολίσθημα σε μια στροφή και για να μην βρεθώ απάνω σε κανα άλλο αμάξι αγκαλιά έκανα κοκο και άκρη με 80χλμ μετά !!!


Shocked ωχ! τοτε πολυ καλα εκανες!

anyway, αρκετα τα offtopic Smile


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2005, 17:50:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας γράψω κ εγώ πως τα είδα τα πράγματα απ το δικό μου "μονοθέσιο"!

Στα δοκιμαστικά ήμουν πολύ ευχαριστημένος και απ το καρτ κ απ τον τρόπο που το πήγαινα, πετυχένοντας την δεύτερη θέση, λίιιιιιιιγο πίσω απ τον Αντιπρόεδρα και κάνοντας προσωπικό ρεκόρ πίστας (1.02,9) Razz Razz

Στον τελικό, αφού είχα κληρωθεί το ίδιο καρτ, πίστευα ότι είχα εξασφαλισμένη μία θέση στην τριάδα. Αμ δε!!! Ξεκινάμε και βλέπω αμέσως ένα καρτ (ο Ανδριανός;) να προσπερνάει εμένα και τον Μιχάλη σαν ακίνητους. Έπειτα μέχρι να φτάσουμε στην "μοιραία" Κ5 (κλειστό δεξιό πέταλο, τέρμα κάτω) με είχαν περάσει εξίσουν σαν ακίνητο οι Τάσος και Στέλιος (νομίζω!). Στη συγκεκριμένη στροφή σκάνε και άλλοι δύο κάπως ατσούμπαλα, μου κλείνουν τελείως τον δρόμο, πατάω τέρμα φρένο μπας και καταφέρω να μείνω στον δρόμο... Τίποτααααα.... Υπερβολικά άτσαλη έξοδος! Ξαναμπαίνω στην πίστα, το καρτ δεν πάει βήμα, μπατάρει απ τα αριστερά και εγκαταλείπω. Δεν ξενέρωσα απ την έξοδο, αλλά επειδή δεν είχα τουλάχιστον την ευκαιρία να πολεμήσω για μια καλή θέση. Ας χώσει κάποιος την γενική βαθμολογία τώρα να ξενερώσω τελείως Razz Razz Razz Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2005, 18:43:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για θαυμάστε και τους νικητές! Very happy

Οι "μικροί"...


..και οι "μεγάλοι"



®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2005, 18:51:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον αντε να πω κ'εγω την ιστορια μου.
Ξεκινησα απο 5η θεση αλλα καθολου καλα, μεχρι να φτασουμε στη πρωτη στροφη ειχα χασει δυο θεσεις. Στο πρωτο γυρο, μετα τα chicane και στη κατηφορα πριν το κατω πεταλο καταφερνω και περναω δυο ατομα (δεν ξερω ποιοι ηταν). Στον ιδιο γυρο και πριν το πανω πεταλο γινετε ενα μπερδεμα με τρια καρτ μπροστα μου οπου ειχα την ευκαιρια μεσα στο πανικο να περασω τον εναν. Επειτα, οντας 4ος (νομιζω στον επομενο γυρο, δεν ειμαι σιγουρος) καταφερνω και περναω τον 3ο (δεν ξερω ποιος ηταν) στο πεταλο αμεσος πριν την ευθεια τερματισμου. Επειτα αρχισα σιγα σιγα να πλησιαζω τον Sidobre (2ος).... Πρεπει να μου πηρε σιγουρα 2-3 γυρους μεχρι να πλησιασω αρκετα ωστε να κανω τη κινηση. Εντομεταξη θυμονουν απ'τον αγωνα στην Ανθουσα οτι ηταν πολυ δυσκολος στη προσπεραση. Ομως σε καποια στιγμη στο πανω πεταλο ανοιχτηκε πολυ στην εισοδο, του πηρα την εσωτερικη και αυτο ηταν....
Σ'αυτο το σημειο ημουν αρκετα ικανοποιημενος με τη 2η θεση σκεφτομενος απ'το που ξεκινησα, ομως ποτε δεν το βαζεις κατω.... Ο 1ος (ο Ady νομιζω ηταν) ηταν αρκετα γρηγορος, οσο και να πιεζα η αποσταση μας ηταν σχετικα σταθερη, κερδιζα ελαχιστο εδαφος με πολυ αργο ρυθμο. Οποτε απλα ακολουθουσα μεχρι που εγινε το αναπαντεχο!!! Στην ανηφωρητσα αμεσως μετα το κατω πεταλο του γλυστρισε το καρτ, εχασε χρονο και τον πλησιασα. Ακολουθησε ΜΕΓΑΛΗ κοντρα στις επομενες στροφες μεχρι που καταφερα να περασω. Μετα απλα πιεζα οσο μπορουσα ωστε να κανω καποια αποσταση αφου ηξερα πως ηταν γρηγορος. Απο ενα σημειο και μετα ηταν τοση η κουραση που σε καθε περασμα περιμενα ποτε θα δω τα κοκκινα φωτα (μην κανω καμια μαλ....κια παλι !!!)
Παιδια το κατευχαρηστηθικα γιατι ηταν πραγματικα ΑΓΩΝAΣ !!!




Έχει επεξεργασθεί από τον/την STELIOS στις Τρι 11 Οκτ 2005, 18:56:01, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ROM206 (ΙΓΝΑΤΙΟΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6ΧΤ '03( EVOLUTIONISED )

Ένταξη: 16 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 342
Τόπος: Παραλία πλευρά !!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2005, 18:53:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά εεε.... ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ( ταλέντο ρε παιδ μου, ταλέντο Silly Silly Silly )


My Baby !!!!!
http://www.psclub.gr/forum/album_personal.php?user_id=1196
CURIOCITY DIDN'T KILL THE CAT!
MY PEUG 206 DID!!!!!
(Θέλω καινούργιοοοο αμάξι...!!! )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2005, 11:32:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

o καλύτερος αγώνας από τους 3... μεγάλος συναγωνισμός, δυνατά καρτ και ισοδύναμα (κι ας αντιμετώπισαν προβλημα 1-2, όσο πήγαιναν, πήγαιναν εξίσου καλά με τα υπόλοιπα). Το χάρηκα όσο τίποτα και φυσικά κονόμησα κι εγώ μια ωραία μελανιά στην πλάτη. Άριστος ο Μάνθος που με έκανε να είμαι 7-8 γύρους με σφιγμένα δόντια...ευτυχώς άντεξα την πίεση...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2005, 21:55:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο αγόρια & είς ανώτερα! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Οκτ 2005, 03:30:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χωρίς να έχω μιλήσει με το ΔΣ, θέτω ένα θέμα και περιμένω σύντομα απαντήσεις για να δούμε τι παίζει.
Είχαμε πει για καρτ στην κόρινθο και ακουγόταν σούπερ ιδέα για μια μονοήμερη εκδρομή και φυσικά να αλλάξουμε λίγο και από το διδυμο αφίδνες-παλλήνη. Όμως, αν δεν μαζευτούμε άτομα εκεί θα έχουμε πρόβλημα. Γι'αυτό ας κάνουμε ένα μινι γκάλοπ, ποιοι συμφωνούν να γίνει εκεί αγώνας και αποφασίζει το ΔΣ. Προσωπικά θέλω πολύ να γίνει... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Οκτ 2005, 03:39:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν δε το παρατηρήσατε οι συμμετοχές και οι βαθμολογίες του καρτ υπάρχουν σε πινακάκι by chatasos σε περίοπτη θέση του Portal μας.

Μικρή κατηγορία:
Memsound......16
Baphomet.......14
Dio78.............10
Pack................8
Crusader.........6
Vaggelis..........6
Tiesto..............3
Kanelj..............3
Touristas..........3
COOL ALEXIS...2

Μεγάλη κατηγορία:
SnakeMJK........14
Sidobre............12
Ronin...............10
STELIOS...........10
p206mike...........9
Ady....................6
vio.....................4
ronnie................4
manosm3...........1
Γιώργος_wrc.......1

όλα αυτά σε 3 αγώνες και ενώ απομένουν άλλοι 3... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Οκτ 2005, 10:17:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
.....Προσωπικά θέλω πολύ να γίνει... Wink

εννοείται μέσα.... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Οκτ 2005, 22:48:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και γω θα θελα να γινει.


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2593s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on