PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Νέο Ford Fiesta 2006
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
geopili 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 10 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 94

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Σεπ 2005, 09:49:51    Θέμα δημοσίευσης: Νέο Ford Fiesta 2006 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρώτες εικόνες και στοιχεία από το νέο Ford Fiesta:

http://www.automotopress.gr/showtest.asp?ID=122
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Σεπ 2005, 12:21:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και ποτε θα ερθει στην Ελλαδα?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Σεπ 2005, 12:29:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4262


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
geopili 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 10 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 94

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Σεπ 2005, 10:24:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην μπερδευόμαστε. Άλλη η έκδοση ST του τωρινού Fiesta και άλλο το νέο Fiesta. Κάτι έμαθα για άνοιξη 2006, αλλά δεν είναι σίγουρο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Σεπ 2005, 13:27:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok.
βάλε ένα "...το 2006" στον τιτλο τότε... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Δεκ 2005, 09:46:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Arrow Ξεκίνησε η διάθεση του ανανεωμένου Fiesta

- - -


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Δεκ 2005, 12:13:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν με τρελαινει κιολας.Ελαχιστες αλλαγες.Λιγο στα φαναρια πρεπει να υπαρχουν καποιες.Δεν ειμαι και φανατικος της σειρας για να ξερω περισοτερα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούν 2006, 18:50:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό είναι το τουτού μου από την Περασμένη Παρασκευή μέχρι και την Πέμπτη... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

To πρόβλημα είναι ότι την Παρασκευή θα πρέπει να ξαναοδηγήσω το 206.......


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 19:14:34    Θέμα δημοσίευσης: αγορά fiesta Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξεθάβω το τόπικ αυτό καθώς, 206 εκλιπόντος, σκέφτομαι να εγκαταλείψω τη γαλλική σχολή και το φιέστα (μκ6, το προηγούμενο) φαντάζει λογική επιλογή
γενικά στην αγορά των μεταχειρο παίζουν αρκετά 1600 s σχετικά νέα και με καλούτσικες τιμές (περί τα 6χιλ €)
απλά θέλω τη γνώμη σας πριν προβώ σε κάποιο "απονενοημένο διάβημα" Laughing


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 19:54:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν εννοεις αυτο με τα 105 αλογα ειναι εντελως ψοφιο. Θα σου φερω ενα παιδι να σου πει τι επαθε σε κοντρα που καναμε οταν εγω ημουν μαμα ακομα. Laughing

Κρατα αυτο στο μυαλο σου διχως να θελω να σε επηρεασω. Τα Γερμανικα αλογα ειναι ΨΟΦΙΑ σε σχεση με τα Γαλλικα. Laughing

Να μου πεις οτι θα παρεις το Ibiza to cupra 1800 T 20v με τα 180 να σου πω και μπραβο Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 21:44:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποσα δινεις συνολικα να δουμε τι θα σου βρουμε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 00:03:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

περι τα 6 - 6,5?
κάτι σαν αυτό είχα στο μυαλό μου


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 00:16:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια χαρα αμαξακι ειναι
στιβαρη κατασκευή με χωρους, καλο τιμόνι και καλη μαμα αναρτηση και καμποσο γκαζι
δεν ξερω τις απαιτησεις σε γκαζι - παντως υπαρχουν και γι αυτο καποιες βελτιωτικές ιδεες - καμμια σχεση σε ποσοτητα και ποικιλία ομως με οτι υπαρχει για το 206


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 11:34:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χτύπαγα εύκολα τέτοιο Φιεστάκι, Στάθη. Τα 'παμε και μουσουνού...

Από την άλλη, αν θες να επιμείνεις PSA, αλλά να αλλάξεις και λιγάκι, μπορείς να κινηθείς προς τα 'δω... Wink Ok, κάπως μικρότερο, και πιο "ψεύτικο" από 206, αλλά πολύ γρήγορο και ευχάριστο. Βέβαια μόλις κατέβει ο Οκτάνιος και τον πιει θα ξενερώσετε, αλλά καλό είναι. Just kidding, εννοείται.

Πάντως μεταξύ των 2, μάλλον θα πήγαινα προς τον Γερμανό, να δω και κάτι διαφορετικό. Και επειδή είμαι και κιμπάρης, τσάκω και το αρθράκι. Laughing

Edit: Βέβαια, αν "ξεφύγεις" λιγάκι... Δε λες εύκολα όχι... Λες;


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 12:21:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το προηγουμενο φιεστα ειναι σοκαριστικα υπεροχο στην οδηγηση , ακομα κ 1.4... .
Βεβαια απο μοτερ ειναι ασ'τα να πανε , οποτε μιλαμε αυτοματως για st κ... το ξεχναμε ασαπ λογω...Ελλαδας.
Το c2 vts ειναι πολυ απολαυστικο , αλλα δυστυχως καποια κουσουρακια δεν λειπουν , οπως:
Αισθηση τιμονιου ,
Ηλιθιες βασεις μοτερ (ειδικα η πισω) που ουσιαστικα πουλας αλλαγες 1η σε 2α κ 2α σε 3η. (ολες οι αλλες ειναι οκ) ,
Brake assist (οκ , αυτο νομιζω ειναι κ στα 206...) ,
Ποιοτητα κατασκευης...εδω δεν ξερω τι να πω...εξαρταται σε τι αλλα αυτοκινητα συνηθιζεις να μπαινεις... Laughing
Απο τιμες... ΧΑΡΙΖΟΥΝ(!!!) , με λιγα χλμ κ max 5ετιας.


Miata NA ειναι magic , αλλα...
1) αντε ζησε χωρις air condition... , και
2) για να το κανεις σωστα , υπολογιζεις ενα 3χιλιαρο ακομα να το σενιαρεις , γιατι ειναι 20ετιας πλεον... .


Αν εχεις βαρεθει να παιζεις με αναιμικα κουβαδακια , το στριψιμο με γραμμες/μουρη μεσα κλπ δεν ειναι η βαφλα σου Laughing , θελεις γκαζι να μην κανει κιχ κ να το βγαζεις μονο για βολτες , αδιαφορωντας για τη βενζινη που θα πληρωσεις μια φορα τη βδομαδα (ενα 50ρακι εκαστη) , τοτε χτυπας (στα ιδια λεφτα με το c2...) ενα ibiza fr (20vt) Laughing κ δεν ξαναμπαινεις ποτε σ'αυτη τη ρατσιστικη παραγκα Laughing Laughing Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 12:27:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνο το ΝΑ δεν έβγαινε καθόλου με A/C;


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 12:32:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nai giati Και να βγαινε θα δουλευει ρε μαλ**α?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 12:34:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Πάνο το ΝΑ δεν έβγαινε καθόλου με A/C;

Νομιζω πως καποια στο τελος εβγαιναν με ac , αλλα δεν ειμαι κ σιγουρος.
Παντως μπαινει πιστευω απο μεταγενεστερα.
Εχω κολλησει αυτη τη στιγμη.
Αν εβγαινε με ac θα ηταν απο τα 90αρια , οχι τα 115.

3.000 το μπλε της Πεντελης...
ΕΛΕΟΣ.


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Octane στις Δευ 06 Ιούν 2011, 12:36:19, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 12:35:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

του νισσαν παντως με επισκευη ενος ρακορ (80ε) και φρεσκο φρεον (αν/οταν του βαλω) βουλευει... του 1989 το νισσαν... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Ιούν 2011, 19:14:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή τυγχάνει να δουλεύω στο όμιλο mazda-ford η γνώμη η δικία μου είναι mx-5 και όπως λέει και ο octane 3000ε της Πεντέλης... (δείχνει και καλοσυντηρημένο)....
Το fiestακι 1.6s που είπες είναι παρα πολύ καλο γενικά. Έχει και περισσότερους χώρους (αν σε ενδιαφέρουν!!!). Στρίβει πολύ καλά έχει και δύναμη... Φτιάχνεται κι' ολας!! Υπάρχουν πολλά πράγματα γι' αυτό.
Όπως και για το mx-5 υπαρχουν τα άπειρα, αλλά για μένα το συγκεκριμένο καλύτερα να μείνει ως έχει... classic!!!
The choice is yours!! Wink


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1551s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on