PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προβλήματα με το forum
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
asterias 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Saxo Vts 1.600 mk2

Ένταξη: 22 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 14
Τόπος: Aθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάϊ 2012, 08:48:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα.Εχω το εξης προβλημα με το foroum.

Πηγα να αλλαξω το e-mail μου στα στοιχεια επικοινωνιας μιας κ δν θυμομουν τον παλιο κωδικο απο το παλιο μου e-mail κ δν μπορουσα να μπαινω για να βλεπω ειδοποιησεις κ γενικα οτι πηγαινε σε εκεινο το e-mail μου.

Το νεο e-mail μου ειναι sakis16v@hotmail.com που εβαλα στα στοιχεια επικοινωνιας.

Απο τον υπολογιστη στο σπιτι δν μπορω να συνδεθω πατωντας το Username κ το password (τα οποια παρεμειναν ιδια) δν τα αλλαξα.Εκτος κ αν εκανα καμια μαλ***α καταλαθος κ τα αλλαξα κ δν το θυμαμαι.

Μονο απο αυτο τον υπολογιστη που γραφω τωρα (της δουλειας) μπορω κ μπαινω γιατι εχει απομνημονευσει απο πριν το Username κ το password κ δν μου τα ζηταει για να συνδεθω.

Μπορει να το κοιταξει καποιος κ να μου στειλει ενα p.m η' ενα e-mail στο παραπανω e-mail για να μου πει τι πρεπει να κανω?
Η' αν μπορει να κανει κατι καποιος κατι για το θεμα αυτο θα του ειμαι ευγνωμων.

Δν ξερω αν εγραψα σε σωστο τοπικ το προβλημα μου.Μπορει να το προωθησει καποιος σε καποιον που ειναι αρμοδιος κ μπορει να δωσει λυση?

Χιλια ευχαριστω.

Tο e-mail μου που θελω να ισχυει ειναι:sakis16v@hotmail.com

Το ονομα μελους ειναι το asterias (αυτο ειχα κ αυτο εχω) ***αν δν εκανα καμια μαλ***α καταλαθος.

Aν θελει καποιος υπευθυνος να του δωσω κ τον κωδικο προσβασης μου το λεει κ του το στελνω με ενα π.μ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάϊ 2012, 14:48:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έκανες αυτό που σου είπα στο ΠΜ;



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
asterias 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Saxo Vts 1.600 mk2

Ένταξη: 22 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 14
Τόπος: Aθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2012, 07:34:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Έκανες αυτό που σου είπα στο ΠΜ;


Ναι το εκανα αλλα δν μπαινει.Κατι αλλο παιζει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιούν 2012, 03:04:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MHTSOS90 έγραψε:
Παιδιά δεν ξέρω αν στέλνω στο σωστο σημείο την παρατήριση μου αλλα το e-shop του κλαμπ δεν λειτουργή ξέρετε αν θα το φτιαξουν επιτελους?

ΣΠΕΡΝΩ ΡΑΓΕΣ ΜΕ PEUGEOT 206XS


Ακόμη δε λειτουργεί. Υπάρχουν πολλά broken links, βγάζει συνεχώς "το προϊόν δε βρέθηκε".

Πειράξατε κάτι ρε ή δεν το'χετε πάρει πρέφα;


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιούλ 2012, 10:45:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχει ψιλο-καταργηθεί Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Δεκ 2012, 14:45:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά από αρκετό καιρό χρήσης του Chrome (λόγω win 8), από χτες μου πετάγεται αυτό για το forum:



Just to know...


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Δεκ 2012, 16:50:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TopGear έγραψε:
Μετά από αρκετό καιρό χρήσης του Chrome (λόγω win 8), από χτες μου πετάγεται αυτό για το forum:



Just to know...


+1

Και μενα μου το κανει αυτο απο το chrome.Το εχω δοκιμασει απο 5 υπολογιστες με chrome και ολοι το ιδιο.Τι να ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Δεκ 2012, 17:32:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παίδες και εγώ πάντα με chrome, αλλά δεν μου έχει βγάλει τίποτα...

edit: άκυρο!
το βγάζει μόνο στην αρχική, στο portal...
αν πας κατευθείαν στο http://www.psclub.gr/forum/index.php δεν έχει θέμα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Ιούλ 2013, 19:16:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

O OPENDNS έχει μπλοκάρει όλο το PSCLUB.GR.

Γράφει το εξής:
OpenDNS has blocked www.psclub.gr due to a security threat that was discovered by the Umbrella Labs.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιαν 2014, 14:43:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Lef205 έγραψε:
Tο κλειδωνω γιατι απλα καποιος μας κανει μαθηματα πως γινονται αγωνες με 200 ευρω χωρις να εχει κανει ουτε εναν.
Γιατί αναφέρεσαι σε εμένα στο τρίτο πρόσωπο, χωρίς να έχεις τον ανδρισμό να πείς τουλάχιστον, ο μαλ**ας ο Steve λέει για αγώνες με 200 ευρώ, άσχετα αν το τεκμηριώνει;
Lef205 έγραψε:
Εντασεις δεν βλεπω πουθενα, βλεπω 2-3 μαλ**ες? που εχουν κανει καμποσους αγωνες να προσπαθουν να απαντησουν ευγενικα σε αυτα που διαβαζουν .
Ου ναι, ευγενικότατα, όπως του Ιντζόγλου που με λέει και "ΑΓΡΟΓΙΔΟ"! Να χαρώ εγώ ευγένεια!

Ευγενικά μιλούσαμε μέχρι που ήρθες εσύ σα δικτάτορας και λες "το κλειδώνω και τέλος". Μπράβο ρε, να σε χαιρόμαστε! Όπου υπάρχει ανάγκη θα σε φωνάζουμε να κλειδώνεις τα topic, υπέρτατη λύση!

Lef205 έγραψε:
Εντασεις στους "Ελληνικους Αγωνες" δεν εχουν υπαρξει και δεν προκειται να υπαρξουν, αυτο βαλτε το καλα στα μυαλα σας.
Οποιος δεν μπορει να συζητησει και απλα θελει να επιβαλλει τη γνωμη του, καλυτερα να μην γραφει.
Δεν ήθελα να επιβάλλω καμία γνώμη, απλά μάλλον δυσκολεύεστε να το δεχθείτε (για να μη το πώ αλλιώς) ότι εδώ πάνω μας βγαίνουν πιο φθηνά οι αγώνες από ότι σε εσάς εκεί κάτω Wink
Lef205 έγραψε:
τελεία και παύλα.
Ξυδάκι.


Να μείνει σε κοινή θέα για να το καμαρώνουμε.


Πραγματικά έχω βαρεθεί κάθε φορά πορ προσπαθώ να πώ μια άποψη να γίνεται πάντα το ίδιο, από τα ίδια άτομα...


Ίσως να φταίω και εγώ που ασχολούμαι, καλά κάνω που το έχω παρατήσει εδώ και καιρό το θέμα... ήθελα και τα έπαθα τώρα που τόλμησα να ξαναασχοληθώ Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2014, 18:21:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω να μπώ ένα χρόνο στο φόρουμ και εξακολουθείς να δημιοργείς προβλήματα...

Laughing Laughing Laughing


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2014, 22:41:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τότε γιατί μπήκες;



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2014, 08:52:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τις αγγελίες.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούλ 2014, 10:10:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μοδερατορες, υπαρχει καποιο θέμα στο φορουμ, με τις ενημερωσεις για νεα ποστ μεσω mail, ή συμβαινει κατι με τον λογαριασμό μου? Γιατι εχω κατι εβδομάδες να λάβω... Rolling eyes



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Ιούλ 2014, 18:06:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Μοδερατορες, υπαρχει καποιο θέμα στο φορουμ, με τις ενημερωσεις για νεα ποστ μεσω mail, ή συμβαινει κατι με τον λογαριασμό μου? Γιατι εχω κατι εβδομάδες να λάβω... Rolling eyes
Question Question Question



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2014, 13:07:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχει κάποιο θέμα με τα πμ? μου έστειλαν 2 πμ αλλα όταν πάω στα μηνύματα ανοίγει λευκή σελίδα

Άκυρο.PROBLEM SOLVED



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Οκτ 2014, 15:29:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Μοδερατορες, υπαρχει καποιο θέμα στο φορουμ, με τις ενημερωσεις για νεα ποστ μεσω mail, ή συμβαινει κατι με τον λογαριασμό μου? Γιατι εχω κατι εβδομάδες να λάβω... Rolling eyes

Anybody??? Rolling eyes



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Οκτ 2014, 16:24:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
makis106 έγραψε:
Μοδερατορες, υπαρχει καποιο θέμα στο φορουμ, με τις ενημερωσεις για νεα ποστ μεσω mail, ή συμβαινει κατι με τον λογαριασμό μου? Γιατι εχω κατι εβδομάδες να λάβω... Rolling eyes

Anybody??? Rolling eyes


Ειχα το ιδιο προβλημα αλλα μετα απο μονο του σταματησε..

Σε μια φαση εμπαιναν και σε junk και απο το πουθενα σταματησαν. Πριν απο καμια βδομαδα παλι ολα νορμαλ



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Οκτ 2014, 18:37:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχει εδω και μήνες που συμβαίνει αυτο. και δεν πανε ουτε σε junk...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2015, 17:26:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω ενα θεμα εδω και λιγο καιρο με τις συζητησεις που υπαρχει νεα απαντηση

πως να το πω...

δεν μου δειχνει χρυσα τα λιονταρακια να αναβοσβηνουν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Επόμενη
Σελίδα 34 από 35

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2614s (PHP: 63% - SQL: 37%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on