PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προβλήματα με το forum
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2011, 07:43:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απλα δεν το ψαξατε αρκετα ρε...
Και εγω ειχα προβλημα μιας και το forum καπου τραβηξε κολλημα και απο εκει που εμπαινα σαν pughell μετα μου το γυρισε σε Pughell.
Μεχρι να το βρω περασε καμια βδομαδα αλλα το ανακαλυψε ο Steve και σχεδον ολοι μας ξαναβρηκαμε τα παλια μας posts.
Κατι λεει με case sensitive και τετοια εγινε... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2011, 08:23:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ακριβώς αυτό... ότι είχε μπει κεφαλαίο ή μικρό κατά την εγγραφή, θα πρέπει να γίνει το ίδιο και κατά το log-in.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2011, 09:30:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Απλα δεν το ψαξατε αρκετα ρε...
Και εγω ειχα προβλημα μιας και το forum καπου τραβηξε κολλημα και απο εκει που εμπαινα σαν pughell μετα μου το γυρισε σε Pughell.
Μεχρι να το βρω περασε καμια βδομαδα αλλα το ανακαλυψε ο Steve και σχεδον ολοι μας ξαναβρηκαμε τα παλια μας posts.
Κατι λεει με case sensitive και τετοια εγινε... Confused


Βρε Στέλιο λες να μην το έκανα αυτό; Κι όχι μόνο μία φορά αλλά προσπάθησα αρκετές. Τζίφος...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2011, 12:01:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαριάνα έγραψε:
Βρε Στέλιο λες να μην το έκανα αυτό; Κι όχι μόνο μία φορά αλλά προσπάθησα αρκετές. Τζίφος...
Όχι δεν το έκανες διότι θα είχες βρει την λύση και δεν θα άλλαζες account Smile

Όπως για το username, αν είχατε βάλει τον κωδικό με κεφαλαία επίσης κατά την εγγραφή σας, ή με ανάμεικτα κεφαλαία-μικρά, θα έπρεπε τώρα να το βάλετε ακριβώς έτσι όπως το είχατε κατά την εγγραφή σας.

ΑΝ βρείτε όλοι το πρώτο mail που σας καλωσορίζει στο psclub (πράγμα δύσκολο αφού οι περισσότεροι είστε του delete ακόμα κι αν το άμοιρο email έπιανε 1kb από το 1gb του email σας...) και βάλετε έτσι ακριβώς τα στοιχεία user/pass, δεν θα έχετε κανένα πρόβλημα, μέχρι να επιστρέψει το θέμα με τα κεφαλαία/μικρά Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2011, 13:33:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Όχι δεν το έκανες διότι θα είχες βρει την λύση και δεν θα άλλαζες account Smile

Όπως για το username, αν είχατε βάλει τον κωδικό με κεφαλαία επίσης κατά την εγγραφή σας, ή με ανάμεικτα κεφαλαία-μικρά, θα έπρεπε τώρα να το βάλετε ακριβώς έτσι όπως το είχατε κατά την εγγραφή σας.

ΑΝ βρείτε όλοι το πρώτο mail που σας καλωσορίζει στο psclub (πράγμα δύσκολο αφού οι περισσότεροι είστε του delete ακόμα κι αν το άμοιρο email έπιανε 1kb από το 1gb του email σας...) και βάλετε έτσι ακριβώς τα στοιχεία user/pass, δεν θα έχετε κανένα πρόβλημα, μέχρι να επιστρέψει το θέμα με τα κεφαλαία/μικρά Rolling eyes


Μαριανα, ετσι οπως τα λεει το τυρι απο πανω ειναι τα πραγματα..... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2011, 10:54:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα.

Παιδιά ακούστε... Δεν είμαι καμμιά ''χθεσινή'' στα forums, ξέρω τί μου γίνεται καθώς και το πρώτο-πρώτο email είχα κρατήσει, ανέτρεξα απ' την πρώτη στιγμή σε αυτό και προσπάθησα μέσω αυτού να λύσω το πρόβλημα με τον λογαριασμό, αλλά αποτέλεσμα δεν είχε κανένα...
Μετά ήταν που απευθύνθηκα στη Mod Team.

Εν πάση περιπτώσει, δεν πειράζει. Απλώς το ανέφερα και τέλος.


Αβαταρ ακόμα δε μπορώ να βάλω... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2011, 11:21:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aφου δεν εισαι καμια χθεσινη, για πες μας τι πιστευεις οτι εγινε με τον λογαριασμο σου συγκεκριμενα????? Rolling eyes Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2011, 11:48:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην το γυρνάμε στο επιθετικό.
Λέγοντας ότι δεν είμαι καμμιά χθεσινή εννοώ ότι αυτά που μου είπε ο Steve για το email εννοείται πως τα είχα κάνει πρώτα-πρώτα πριν ''ενοχλήσω'' κάποιον mod / admin επειδή ξέρω από πρώτο χέρι ότι αυτά είναι ''αγγαρείες'' στο modding.
Αυτό που με παραξένευσε είναι ότι ποτέ κανένας (σε 2 που έστειλα για το πρόβλημα) ούτε καν μου απάντησε. Ούτε ένα ''Δυστυχώς, δε μπορούμε να κάνουμε κάτι''. Κρίμα που δεν έχω κρατήσει τα π. μ. ...

Πού να ξέρω εγώ τί πήγε στραβά με το λογαριασμό μου,
άλλωστε απ' ό,τι ξέρω η βάση είχε πρόβλημα διότι και με άλλων τον λογαριαμό και τα άβαταρς έγινε ''μπάχαλο''.

Τέλος πάντων... Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2011, 12:21:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαριάννα σε ποιους τα εστειλες?

επισης το αρχικο Nickname σου πως ηταν (αυτο με το οποιο δεν μπορεις να κανεις login)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2011, 12:29:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mα τι σχεση εχουν ρε Μαριαννα τα χαζο-αβαταρς με το θεμα της "απωλειας" του λογαριασμου σου?!?!?!? Rolling eyes Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2011, 13:20:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Mα τι σχεση εχουν ρε Μαριαννα τα χαζο-αβαταρς με το θεμα της "απωλειας" του λογαριασμου σου?!?!?!? Rolling eyes Rolling eyes

Καμμία! Είπα εγώ ότι έχει; Mr. Green Laughing



Μάνθε ο προηγούμενος λογ/μός μου ήταν ο '' Miss 207 GT '' .

Δε θυμάμαι σε ποιούς έστειλα για βοήθεια, έχουν περάσει και τόσοι μήνες... Το μόνο που θυμάμαι ήταν ότι έστειλα σε έναν admin και σε έναν mod.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2011, 13:42:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμ αρα ησουν αυτη
http://www.psclub.gr/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=6376
τι να σου πω...
μαλλον δεν θα το ειδαν...
θα ξαναενημερωσω


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2011, 13:46:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΚ παιδιά, δεν τρέχει και τίποτα στην τελική... Thumb right


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kaka1os (kaka1os)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 30 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Φεβ 2011, 22:58:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα θελω να αναφερω ενα προβλημα που αντιμετωπιζω
εκτος του οτι εχει εξαφανιστει ενα account που το εχω αναφερει ποσες φορες αλλα απαντηση , που να λυνει το προβλημα δεν πηρα εκανα καινουργιο account . Αυτο που συμβενει ειναι οτι σβηνεται ο αριθμος των post μου.
Οι κανονισμοι που site για να ανεβει καποια αγγελια ειναι 30 post το λιγοτερο.
Πριν 3 μερες ειχα 25 και τωρα εχω 11 εχουν σβηστει αρκετες ακομα φορες αλλα αυτο παραπαει θελω να καταλαβω τι γινεται δηλαδη τα 30 post ειναι συγκεκριμενα σε καποιο θεμα? Confused
δηλαδη ενας που εχει κανει νεο λογαριασμο τωρα αν του σβηνουν συνεχεια τα post δεν θα μπορεσει να κανει αναρτηση αγγελιας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Φεβ 2011, 00:07:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν εχω δει τι εχεις ποσταρει

αν ειναι 30 ποστ αγγελιών ή ποστ σε αγγελίες (δικες σου ή αλλων) που διαγραφτηκαν ειτε γιατι εληξαν ειτε για αλλους λογους τοτε λογικο ειναι να μειωθουν τα ποστ σου

το σκεπτικο (με το οποίο εγω σαν μανθος δεν συμφωνω και απολητα - αλλα οι αλλοι μοδ εχουν αλλοι αποψη - αλλα αυτο δεν ειναι το θεμα μας εδω) ειναι αγγελιες μπορουν να ανεβαζουν μονο ατομα που συμμετεχουν στοιχειωδως ενεργα στο συγκεκριμενο φορουμ - και λεω στοιχειωδως γιατι 30 ποστ ειναι ελαχιστα, αν καποιος ασχολειτε εστω και ενημερωτικα με ενα φορουμ

σημειωσε οτι ειμαστε το φορουμ ενος συλλογου και οχι το το φορυμ της χρυσης ευκαιρίας ή το καρ.γρ να μπαινει ο καθενας απλα για να βάλει την αγγελία (χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν εχουν υπαρξει ακομα και ενδιαφερουσες ευκαίρες αγορας απο περαστικους χρηστες)

οποτε ασχολησου με το φορυμ και μετα βαλε οτι αγγελια θες


σχετικα με το παλιο σου ακαουντ δεν εχω ιδεα τι εχει γινει


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Φεβ 2011, 19:01:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kaka1os έγραψε:
καλησπερα θελω να αναφερω ενα προβλημα που αντιμετωπιζω
εκτος του οτι εχει εξαφανιστει ενα account που το εχω αναφερει ποσες φορες αλλα απαντηση , που να λυνει το προβλημα δεν πηρα εκανα καινουργιο account . Αυτο που συμβενει ειναι οτι σβηνεται ο αριθμος των post μου.
Οι κανονισμοι που site για να ανεβει καποια αγγελια ειναι 30 post το λιγοτερο.
Πριν 3 μερες ειχα 25 και τωρα εχω 11 εχουν σβηστει αρκετες ακομα φορες αλλα αυτο παραπαει θελω να καταλαβω τι γινεται δηλαδη τα 30 post ειναι συγκεκριμενα σε καποιο θεμα? Confused
δηλαδη ενας που εχει κανει νεο λογαριασμο τωρα αν του σβηνουν συνεχεια τα post δεν θα μπορεσει να κανει αναρτηση αγγελιας.


Τα ποστ σου ηταν σε αγγελιες και μονο.........
Εκανα ενα πεταμα σε ολες τις αγγελιες πριν το 2011 και τα ποστς σου ηταν εκει.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάρ 2011, 14:46:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το chat δουλευει??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάρ 2011, 14:47:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αδιαφορο προς το παρον...

ο προεδρος εχει πει οτι αυτες τις μερες (καλα αυτο ειναι σχετικο - αλλα ετσι μου χει πει) θα γινει μεταφορα ολου του φορουμ σε αλλα σερβερ

οποτε και θα διορθωθουν ολα τα στραβα σιγα-σιγα


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάρ 2011, 14:49:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ...επειδη απ'οτι βλεπω χρειαζεται Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάρ 2011, 22:44:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
χμ αρα ησουν αυτη
http://www.psclub.gr/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=6376
τι να σου πω...
μαλλον δεν θα το ειδαν...
θα ξαναενημερωσω


ουτε ο εδιρνελης μπορει να μπει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  Επόμενη
Σελίδα 32 από 35

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3557s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on