PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προβλήματα με το forum
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Ιούλ 2002, 10:25:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Welcome to the Club!! Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Ιούλ 2002, 11:41:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Επειδή υπάρχει περίπτωση να κάνετε ένα post σε ένα topic και όταν πάτε
να το δείτε, να μην το βλέπετε, παρόλο που το ονομά σας φαίνεται στα
δεξιά σαν αυτός που έκανε post τελευταίος, για να το δείτε μπορείτε
να κάνετε ακόμα ένα post στο ίδιο topic, οπότε τότε μάλλον θα φανεί
κανονικά.

Πρέπει να υπάρχει πρόβλημα όταν τα posts φτάνουν στο max κάθε σελίδας
(νομίζω 20) και πρέπει να φτιαχτεί καινούργια, η καινούργια σελίδα
εμφανίζεται μόνο όταν υπάρχουν τουλάχιστον 2 posts σε αυτήν.

Αν το παρατηρήσετε μου το λέτε εδώ...


Τάσο το παρατήρησα, πριν μια εβδομάδα μου το έκανε! Δεν μου το έχει ξανακάνει (ίσως να μην ξαναέτυχε να έχω το τελευταίο ποστ στην σελίδα;)


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Αύγ 2002, 01:05:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΡΟΒΛΗΜΑ!
Επειδή το έχω παρατηρήσει μόνο στο site μας, το επισημαίνω, μήπως και το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος, προς επίλυση.
Την τελευταία εβδομάδα συμβαίνει το εξής:
Όταν κάνω οποιαδήποτε ενέργεια, όπως πχ να μπω σε κάποιο topic, να κάνω submit, ή και login, ή ακόμη και να ανοίξει η πρώτη σελίδα υποδοχής, το site (ή ο explorer) δεν αντιδρά! Παρατηρώ μόνο κάποιες στιγμές στην αρχή να αποστέλλονται κάποια δεδομένα και μετά... νέκρα! Τίποτα! Δεν κινείται φύλλο! Εάν επιμείνω μπορεί άλλοτε την δεύτερη κι άλλοτε την δέκατη φορά να προχωρήσει! Το πρόβλημα είναι εκνευριστικό και απογοητευτικό...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Αύγ 2002, 01:06:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΡΟΒΛΗΜΑ!
Επειδή το έχω παρατηρήσει μόνο στο site μας, το επισημαίνω, μήπως και το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος, προς επίλυση.
Την τελευταία εβδομάδα συμβαίνει το εξής:
Όταν κάνω οποιαδήποτε ενέργεια, όπως πχ να μπω σε κάποιο topic, να κάνω submit, ή και login, ή ακόμη και να ανοίξει η πρώτη σελίδα υποδοχής, το site (ή ο explorer) δεν αντιδρά! Παρατηρώ μόνο κάποιες στιγμές στην αρχή να αποστέλλονται κάποια δεδομένα και μετά... νέκρα! Τίποτα! Δεν κινείται φύλλο! Εάν επιμείνω μπορεί άλλοτε την δεύτερη κι άλλοτε την δέκατη φορά να προχωρήσει! Το πρόβλημα είναι εκνευριστικό και απογοητευτικό...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Αύγ 2002, 02:03:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε ότι έγινε 2 φορές post το μήνυμά σου πιστεύω οτι τα λέει όλα.
Πάντως έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα. Σήμερα αν και έμπαινε ο explorer στο forum δεν μπορούσε να ανοίξει κανένα post. Μετά από καμιά ώρα μπόρεσα να τα ανοίξω κανονικά. Να πεις οτι φταίει η κίνηση στο forum; Ήμουν μόνος μέσα. Η σύνδεσή μου; Είμαι με ISDN 64.
Και για να κάνω post ή να μπω σε άλλο post πρέπει να περιμένω αρκετά ή να πατήσω 2-3 φορές το link.
Μήπως θα έπρεπε να γίνει κάποιο update στους servers; Τώρα πια πιστεύω οτι το site αρχίζει να γίνεται μεγάλο και να αποκτά δύναμη από τα μέλη του.



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Αύγ 2002, 09:01:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DONT WORRY!
Το πρόβλημα έχει εντοπισθεί....και θα επιλυθεί σύντομα....

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Αύγ 2002, 11:22:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επίσης ότα κάνει κάποιος ένα καινούργιο post, αργεί να ενημερώσει, ότι έχει γράψει κάποιος νέο post και δείχνει ακόμα το όνομα αυτουνού που είχε γράψει κάποιο post ποιο πρίν!

ΠΧ Πάω στα γενικά θέματα και μπαίνω στο Μύθος ή πραγμ. και βλέπω ότι λέει ότι τελευταίος έχει γράψει ο vini. Μπαίνω μέσα γράφω, βγαίνω, πάλι τον vini δείχνει τελευταίω και ας έχουν γράψει άλλοι 10 μετά από αυτόν!


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Αύγ 2002, 14:30:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ίδιο συμβαίνει και σε μένα...
Πάντως παιδεύομαι πολύ και τον τελευταίο μήνα δεν ολοκληρώνω εύκολα τα post μου. Εχθές χρειάστηκα 3 ώρες για δουλειά 1,5 ώρας και τελικά βγήκα χωρίς να δω όλα τα θέματα που με ενδιέφεραν...
Crying or Very sad


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Αύγ 2002, 10:39:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γυρίζοντας από τις διακοπές βρήκα 306 new posts!!!!! Λέω και εγω σιγά σιγά να ενημερωθούμε. Διάβασα κάποια και κάνω logout. Γιατί όταν ξαναμπήκα posts που δεν είχα διαβάσει μου τα δείχνει σαν διαβασμένα;;;; Crying or Very sad Χάθηκα, τώρα για να ξέρω τι δεν έχω διαβάσει θα πρέπει να κοιτάζω τις ημερομηνίες.
Μπορούμε να κάνουμε κάτι να μην χάνονται αυτές οι πληροφορίες;
Όχι τίποτα άλλο, μην πέσει κανένα πρόχειρο διαγώνισμα και θα είμαι αδιάβαστος Mr. Green



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Αύγ 2002, 13:19:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

theflame έγραψε:
Γυρίζοντας από τις διακοπές βρήκα 306 new posts!!!!! Λέω και εγω σιγά σιγά να ενημερωθούμε. Διάβασα κάποια και κάνω logout. Γιατί όταν ξαναμπήκα posts που δεν είχα διαβάσει μου τα δείχνει σαν διαβασμένα;;;; Crying or Very sad Χάθηκα, τώρα για να ξέρω τι δεν έχω διαβάσει θα πρέπει να κοιτάζω τις ημερομηνίες.
Μπορούμε να κάνουμε κάτι να μην χάνονται αυτές οι πληροφορίες;
Όχι τίποτα άλλο, μην πέσει κανένα πρόχειρο διαγώνισμα και θα είμαι αδιάβαστος Mr. Green


Προφανώς δεν είχαν σωθεί τα cookies από τον browser σου. Τα cookies
είναι απαραίτητα για να λειτουργεί σωστά το forum.
Επίσης κάτι τέτοιο θα σου συμβεί αν κλείσεις το PC σου χωρίς να έχεις
κάνει shutdown...

Υπάρχουν προγράμματα firewall,antivirus που έχουν από default
ενεργοποιημένη την επιλογή να μην σώζονται cookies. Λίγο ψάξιμο στα
settings του browser σου επίσης μπορεί να σε βοηθήσει...


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Αύγ 2002, 13:20:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επίσης στο κάτω μέρος του τελευταίου post υπάρχει επιλογή να σου
εμφανίζει τα posts από κάποια μέρα και μετά....


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Αύγ 2002, 14:07:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Slash έγραψε:
Ε ότι έγινε 2 φορές post το μήνυμά σου πιστεύω οτι τα λέει όλα.
Πάντως έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα. Σήμερα αν και έμπαινε ο explorer στο forum δεν μπορούσε να ανοίξει κανένα post. Μετά από καμιά ώρα μπόρεσα να τα ανοίξω κανονικά. Να πεις οτι φταίει η κίνηση στο forum; Ήμουν μόνος μέσα. Η σύνδεσή μου; Είμαι με ISDN 64.
Και για να κάνω post ή να μπω σε άλλο post πρέπει να περιμένω αρκετά ή να πατήσω 2-3 φορές το link.
Μήπως θα έπρεπε να γίνει κάποιο update στους servers; Τώρα πια πιστεύω οτι το site αρχίζει να γίνεται μεγάλο και να αποκτά δύναμη από τα μέλη του.


Το πρόβλημα είναι στον server που "φιλοξενείται" το site και το forum.
Γίνονται ήδη κάποιες ενέργειες και λογικά θα λυθεί σε σύντομο χρονικό
διάστημα...ίσως να έχει υπάρξει ήδη βελτίωση....

Πάντως αρχίζουμε να μεγαλώνουμε επικίνδυνα !!!! Wink Wink Wink Wink


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Αύγ 2002, 15:38:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mε το πρόβλημα της αργής ενημέρωσης, το τί έγραψε ποιός πότε; Τί θα γίνει δεν μου είπατε!


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Αύγ 2002, 15:47:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι γνωστό το πρόβλημα και έχει ήδη αναφερθεί στα προηγούμενα posts.
Είναι bug του software και κάποια στιγμή θα λυθεί και αυτό...ελπίζουμε Rolling eyes


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Σεπ 2002, 15:58:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προς τους αξιους admin Mr. Green :
Bρε παιδια ειναι τρομερα εκνευριστικο ,σπαστικο ,κλπ Twisted evil Twisted evil
να μπαινεις να εχεις πχ 30 αδιαβαστα posts ξαφνικα να σου κοβεται η συνδεση και οταν επανερχεσαι να φαινεται οτι τα εχεις δει ολα
Μπορει να γινει κατι για αυτο Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Σεπ 2002, 16:08:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alexandros έγραψε:
Προς τους αξιους admin Mr. Green :
Bρε παιδια ειναι τρομερα εκνευριστικο ,σπαστικο ,κλπ Twisted evil Twisted evil
να μπαινεις να εχεις πχ 30 αδιαβαστα posts ξαφνικα να σου κοβεται η συνδεση και οταν επανερχεσαι να φαινεται οτι τα εχεις δει ολα
Μπορει να γινει κατι για αυτο Question


Δυστυχώς όχι... Εξαρτάται από το πως χειρίζεται τα cookies ο browser σου.

Λύση (περίπου...):
Όπως έχω ξαναπεί υπάρχει επιλογή κάτω-κάτω να βλέπετε μόνο τα posts
από κάποια μέρα και μετά (π.χ. μόνο τα σημερινά).


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Johnny (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) XS 2001

Ένταξη: 23 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Σεπ 2002, 15:46:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Alexandros έγραψε:
Προς τους αξιους admin Mr. Green :
Bρε παιδια ειναι τρομερα εκνευριστικο ,σπαστικο ,κλπ Twisted evil Twisted evil
να μπαινεις να εχεις πχ 30 αδιαβαστα posts ξαφνικα να σου κοβεται η συνδεση και οταν επανερχεσαι να φαινεται οτι τα εχεις δει ολα
Μπορει να γινει κατι για αυτο Question


Δυστυχώς όχι... Εξαρτάται από το πως χειρίζεται τα cookies ο browser σου.

Λύση (περίπου...):
Όπως έχω ξαναπεί υπάρχει επιλογή κάτω-κάτω να βλέπετε μόνο τα posts
από κάποια μέρα και μετά (π.χ. μόνο τα σημερινά).


Πάντως από την εμπειρία μου με άλλα forums εγώ θα ήθελα στο link για τα νέα μηνύματα να μου εμφανίζονται μόνο τα νέα μηνύματα και όχι όλο το topic και να πρέπει εγώ να θυμάμαι που είχα μείνει την τελευταία φορά. Εξάλλου τα quotes παίρνουν και δίνουν και έτσι δεν χριάζεται σχεδόν καθόλου να ανατρέχεις σε προηγούμενα postings. Εμένα τουλάχιστον θα με έσωζε από πολύ χρόνο και θα μπορούσα να μπαίνω στο forum ακόμα πιο συχνά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Σεπ 2002, 09:19:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ήθελα να πω απλώς πως είμαι μεν καινούργια στο club αλλά από τη στιγμή που το ανακάλυψα μπαίνω καθημερινά.
Δεν μπορώ να συμμετέχω σε όλα τα post γιατί οι γνώσεις μου είναι ακόμα περιορισμένες σε ότι αφορά μηχανικά, βελτιώσεις ...
κάνω περισσότερες ερωτήσεις απ'οτι απαντώ σε δικές σας αλλά θα ήθελα να ζητήσω να έχετε λίγη κατανόηση.
Δεν το ζητώ αυτό επειδή είμαι γυναίκα αλλά επειδή όπως είπα είναι περιορισμένες οι γνώσεις μου.
Δεν έχω κάνει ακόμα βελτιώσεις στο αμάξι παρά μόνο ζάντες ,ελατήρια και αεροτομή. Θα ήθελα να βάλω και άλλα πράγματα πάνω όπως εξάτμιση , φρυδάκια , σίτα αλουμινίου αλλά φοβάμαι μην με κοροιδέψουν γι'αυτο και ζητάω τη συμβουλή σας σε κάποια πράγματα όπως για την εξάτμιση που έχω γράψει 2 φορές.
Αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα από εσάς θα ήθελα να μου το πείτε.


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Σεπ 2002, 10:47:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassop26 έγραψε:
Ήθελα να πω απλώς πως είμαι μεν καινούργια στο club αλλά από τη στιγμή που το ανακάλυψα μπαίνω καθημερινά.
Δεν μπορώ να συμμετέχω σε όλα τα post γιατί οι γνώσεις μου είναι ακόμα περιορισμένες σε ότι αφορά μηχανικά, βελτιώσεις ...
κάνω περισσότερες ερωτήσεις απ'οτι απαντώ σε δικές σας αλλά θα ήθελα να ζητήσω να έχετε λίγη κατανόηση.
Δεν το ζητώ αυτό επειδή είμαι γυναίκα αλλά επειδή όπως είπα είναι περιορισμένες οι γνώσεις μου.
Δεν έχω κάνει ακόμα βελτιώσεις στο αμάξι παρά μόνο ζάντες ,ελατήρια και αεροτομή. Θα ήθελα να βάλω και άλλα πράγματα πάνω όπως εξάτμιση , φρυδάκια , σίτα αλουμινίου αλλά φοβάμαι μην με κοροιδέψουν γι'αυτο και ζητάω τη συμβουλή σας σε κάποια πράγματα όπως για την εξάτμιση που έχω γράψει 2 φορές.
Αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα από εσάς θα ήθελα να μου το πείτε.


Βάσω, από την στιγμή που τηρείς τους κανόνες λειτουργίας του forum
δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.
http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=25

Κανείς δεν γενήθηκε γνώστης, όλοι μαθαίνουμε σιγά-σιγά.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Δεκ 2002, 11:31:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα προβλήματα που παρατηρούνται από χτες το πρωί (καθυστέρηση στο άνοιγμα των σελίδων), οφείλονται σε δυσλειτουργία του storage του server. Ελπίζουμε να λυθούν σύντομα....


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Επόμενη
Σελίδα 3 από 35

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1859s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on