PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΓΕΝΙΚΑ - Βάψιμο δαγκάνων
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
v@g (Βαγγέλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6 GTi 2004

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 30
Τόπος: Π. Φάληρο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2004, 22:29:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα αγορασε κανενας κανα κιτακι; Θα τις βαψω κ εγω τις δαγκανες αυτες τις μερες!! Περιμενω εντυπωσεις για να δω απο που θα παρω τη μπογια Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2004, 22:37:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

v@g έγραψε:
Τελικα αγορασε κανενας κανα κιτακι; Θα τις βαψω κ εγω τις δαγκανες αυτες τις μερες!! Περιμενω εντυπωσεις για να δω απο που θα παρω τη μπογια Evil


Πάρε το κιτ της Foliatec, εγώ αυτό θα εμπιστευθώ αν καταφέρω να το βρώ (στο Praktiker Razz ) ! Αλλιώς, πήγαινε σε ένα χρωματοπωλείο και ζήτα αυτό που θες (πέραν της foliatec) Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
v@g (Βαγγέλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6 GTi 2004

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 30
Τόπος: Π. Φάληρο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2004, 22:40:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο μου προτεινε και ενα φιλαρακι. Θα παω στο praktiker κι εγω και ελπιζω να το χει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Νοέ 2004, 07:31:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμενα εβαλε ο αδελφος μου ζαντες (tsw) και το βαψιμο του το εκανε εκει δωρεαν (δισκους-ταμπουρα).... Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Νοέ 2004, 10:19:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα παιδιά

Επειδή το βάψιμο της foliatec γίνεται με το πινελάκι της συσκευασίας θέλει λίγο προσοχή Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation για το σωστό αποτέλεσμα.

Κάποιος δικός μου που έβαψε με το πινελάκι δεν έμεινε ικανοποιημένος ( λίγο μυστήριος ) και αφού τα ξέβαψε τα πέρασε με αερογράφο - μοντελιστής - με άψογο αποτέλεσμα. Για κάποιον που τα καταφέρνει υπάρχει και σπρέι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Φεβ 2007, 21:49:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμια συμβουλη για το καθαρισμα απο τις βρωμιες των δαγκανων πριν το βαψιμο?Πως τις ξεπλενεις και με τι χημικα για να φυγει η μαυριλα???
Το υγρο καθαριστικο φρενων που το βρίσκεις?


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 03:49:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε καταστήματα με είδη περοποίησης αυτοκινήτου/σε πλυντήρια αυτοκινήτων/βενζινάδικα/πρακτικερ / μακρο κλπ κλπ
Υπάρχουν ειδικά σπρέι.
αλλά θέλουν πάνω από 1 χέρι για καθαρίσουν τελείως μιας και οι επιφάνειές τους ειναι σαγρέ


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Fotografos (theofrastos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 8v (1995)

Ένταξη: 06 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 08:16:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά εγω που τις έβαψα σε κόκκινο χρώμα και τις μπρός και τις πίσω θέλει πολύ δουλειά να τις καθαρίσεις απο παντού βγάζουν υπολύματα απο τα τακάκια,και συνήθως θέλουν 2 3 χέρια βάψημο και κανα 5ώρο να στεγνώσουν για να γίνει σωστή δουλειά, εγώ πάντος που τις έβαψα βιαστικά καλή δουλίτσα έγινε δεν μπορώ να πω ομορφότερο φαίνεται το 306 με την λευκή τη ζάντα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 09:46:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θωμά η ποιό έυκολη λύση(και ανέξοδη) , (αφού τις έχεις στο χέρι) είναι με ένα πινέλο (για το τρίψιμο) και άφθονο πετρέλαιο ή βενζίνη....

Το είχα δοκιμάσει και εγώ και τα αποτελέσματα ήταν ικανοποιητικότατα...
Και για ακόμα καλύτερα αποτελέσματα μετά τους <<ρίχνεις>> και 2-3 χέρια με κανα ειδικό καθαριστηκό που είπε και ο Μάνθος. Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 21:25:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RASTAVIPER έγραψε:
Καμια συμβουλη για το καθαρισμα απο τις βρωμιες των δαγκανων πριν το βαψιμο?Πως τις ξεπλενεις και με τι χημικα για να φυγει η μαυριλα???
Το υγρο καθαριστικο φρενων που το βρίσκεις?


OTAN χρειαστηκε να καθαρισω τις δικες μου πισω (απο 2λιτρο) ειδα οτι ουτε το πετρελαιο ουτε η βενζινη εκανε τιποτα.ουτε και ενα ισχυρο καθαριστικο για βιομηχανικη χρηση που χρησοπληρωσα.
τελος παντων ανακαλυψα οτι ενα blackedecker με βουρτσα (μεταλικη) αντι για τρυπανι κανει καλυτερη δουλεια. βουρτσες τετοιες (στρογγυλες) πουλανε στο praktiker πολυ φθηνα.
η περιστροφικη δυναμη της βουρτσας που ξυνει τη βρωμια δεν παλευεται με τιποτα.
οι δαγκανες εγιναν σαν καινουριες.
μετα τις βαφεις .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 22:54:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν εβαψα εγω τιs δικεs μου αγορασα ενα kit για βαψιμο για δαγκανεs και ειχε το χρωμα και σπρευ καθαριστικο για τιs βρωμιεs!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 23:04:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sod έγραψε:
Οταν εβαψα εγω τιs δικεs μου αγορασα ενα kit για βαψιμο για δαγκανεs και ειχε το χρωμα και σπρευ καθαριστικο για τιs βρωμιεs!!!!


E,πες βρε ανθρωπε απο που το πηρες και ποσο..


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
panosgep (Πάνος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 GTI (Χωρίς Καθρέφτες)

Ένταξη: 09 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 85
Τόπος: Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Φεβ 2007, 10:44:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ανεβάσετε και καμία φωτογραφία να δούμε και τα αποτελέσματα;
Γιατί αμφιβάλω για το κατά πόσο θα φαίνεται όμορφο.
Παίζει ρόλο και το χρώμα βέβαια...


Riding on my own I speed, riding on a road of fire
Staring at the autumn leaves, left is for the neon isles
Waiting on the road a torment, waiting on the road the doormen
Riding on my own I speed, right is for the shadowshires

P@N1S
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Φεβ 2007, 19:00:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κόκκινες με 266χιλ

http://i171.photobucket.com/albums/u319/fynos/psclub%20photos/051fc8.jpg
http://i171.photobucket.com/albums/u319/fynos/psclub%20photos/048ix0.jpg


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fynos στις Σαβ 14 Απρ 2007, 16:01:33, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Φεβ 2007, 19:08:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίος αν και κάτι μου λέει ότι βάφτηκαν όπως ήταν πάνω στοαμάξι με αποτέλεσμα να έχουν βαφτείκαι τα ελατηριάκια που συγρατούν τα τακάκια.

Ακόμα πιο όμορφο αποτέλσμα θα είχε αν το βάψιμο γινόταν χωρίς τακάκια και ελατηριάκια φορεμένα

και ιδανικά γίνεται όταν έχεις τις δαγκάνες στα χέρια. Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Φεβ 2007, 20:00:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Ωραίος αν και κάτι μου λέει ότι βάφτηκαν όπως ήταν πάνω στοαμάξι με αποτέλεσμα να έχουν βαφτείκαι τα ελατηριάκια που συγρατούν τα τακάκια.

Ακόμα πιο όμορφο αποτέλσμα θα είχε αν το βάψιμο γινόταν χωρίς τακάκια και ελατηριάκια φορεμένα

και ιδανικά γίνεται όταν έχεις τις δαγκάνες στα χέρια. Cool


Έτσι που θα τις κανω εγω, δηλαδη ε? Very happy Very happy
Σημερα να μου δειξεις για τα τακακια, αυριο περνω το κιτ και το σαββατο πεφτει το βαψιμο!


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
jonny_k (Giannis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 1.4(8v)

Ένταξη: 11 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Οκτ 2007, 01:30:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω μαγκες πηγα σε ενα μαγαζι που πουλαει χρωματα για αυτοκινητα του ειπα τι θελω να κανω κ αμεσως μου εδωσε λυση, μου ειπε ο ανθρωπος οτι ειναι για μεγαλες θερμοκρασιες πηρα ενα μισοκιλο στο χρωμα που ηθελα και τις εβαψα με πιστολη βαφης κ δεν δεσμευτικα στα 4 βασικα χρωματα τις αγορας,βεβαια ειχε γινει ολη η προεργασια καθαρισματος κ χαρτοματος μην γινει ολο το αμαξι κ@#$ς με την παχνη απο το πιστολη,ασε που στεγνωνει σχετικα γρηγορα κ τα ταμπουρα μαζι , εδω κ 2 χρονια δεν εχουν παθει τιποτα.
http://i226.photobucket.com/albums/dd140/jonny_krav/DSCF2361.jpg
η φωτο αδικη το αποτελεσμα.


οσο τρεχεις ζεις οσο σταματας πεθαινεις.Η ζωη ειναι ενας αγωνας με εμας πρωταγωνιστες.(Μακ)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
StorM_GmA (Ευριπίδης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) Dynamique (2006)

Ένταξη: 21 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 314
Τόπος: Αθήνα - Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Οκτ 2007, 12:03:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Κόκκινες με 266χιλ

http://i171.photobucket.com/albums/u319/fynos/psclub%20photos/051fc8.jpg
http://i171.photobucket.com/albums/u319/fynos/psclub%20photos/048ix0.jpg


μ' αρέσει που έβαψες και τις τάπες! κολλάει ωραία στο μάτι πάντως! ωραία
ιδέα Very happy


...sine Diabolo nullus Dominus...
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
KONIORDOS (ΜΑΝΩΛΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 cabrio 1,6 01'

Ένταξη: 05 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 53
Τόπος: SEPOLIA CITY

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Οκτ 2007, 22:44:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δλ αν τις βαψω με κανονικο χρωμα λετε να ξεβαψουν???????


ΛΟΞΑ ΓΙΑ ΜΟΣΤΡΑ !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Οκτ 2007, 03:01:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

yeap... Neutral
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2626s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on