PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

2ο Δοκιμαστικό PSClub - Challenge. The Prologue II... 25/9
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2005, 17:58:38    Θέμα δημοσίευσης: 2ο Δοκιμαστικό PSClub - Challenge. The Prologue II... 25/9 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Ο Αθλητικός Σύλλογος Ιδιοκτητών και Φίλων Peugeot Eλλάδος (PSClub - Hellas) με μεγάλη του χαρά σας προσκαλεί στο δεύτερο δοκιμαστικό για το PSClub - Challenge, συμμετέχοντας στην κατηγορία “open” του Alfa Trofeo, την Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου, στην πίστα Kartodromo στις Αφίδνες. Το Alfa Trofeo είναι ένας από τους πιο γνωστούς θεσμούς στον τομέα του μηχανοκίνητου αθλητισμού και διοργανώνεται με επιτυχία εδώ και αρκετά χρόνια από τον Ελληνικό Σύλλογo Ιδιοκτητών Alfa Romeo (Ε.Σ.Ι.Α.Ρ.).

Ο λόγος είναι ώστε να αποκτήσουμε εμπειρία, διοργανωτές και συμμετέχοντες έτσι ώστε με την εκκίνηση του δικού μας επάθλου, να είμαστε έτοιμοι σε όλους τους τομείς. Ετσι, όσοι έχουν σκοπό να συμμετέχουν από την νέα χρονιά στο πρωτάθλημα PSClub-Challenge πρέπει οπωσδήποτε να συμμετέχουν σε αυτό το δοκιμαστικό, ώστε να αποκτήσουν την κατάλληλη εμπειρία.

Οι συμμετοχές χωρίζονται σε 2 κατηγορίες (άνω των 8 κιλών/ίππο και κάτω των 8 κιλών/ίππο).

Δικαίωμα συμμετοχής έχει κάθε αυτοκίνητο το οποίο πληρεί τις προδιαγραφές ασφαλείας, ανεξαρτήτου χρονολογίας, κυβισμού, είδους αριθμού κυκλοφορίας ή μοντέλου.

Τα αυτοκίνητα θα πρέπει να περνούν επιτυχώς τον τεχνικό έλεγχο, να φέρουν ζώνες ασφαλείας, πυροσβεστήρα, νόμιμη άδεια κυκλοφορίας οποιουδήποτε τύπου ή χώρας και να συμμετέχουν στην εκδήλωση με ελαστικά προδιαγραφών DOT.
Απαγορεύεται η χρήση ανοικτών (Cabrio) αυτοκινήτων που δεν έχουν μεταλλική οροφή, χωρίς Roll Bar.

Κάθε αυτοκίνητο εκτελεί έναν αναγνωριστικό γύρο και τέσσερις χρονομετρημένους. Η εκκίνηση της χρονομέτρησης δίδεται “Flying” με την συμπλήρωση του αναγνωριστικού γύρου στη γραμμή χρονομέτρησης. Ο συμμετέχων πραγματοποιεί τους χρονομετρημένους γύρους οι οποίοι αθροίζονται και δημιουργούν την κατάταξη της ημέρας.
Κατά την διάρκεια της δοκιμασίας οι οδηγοί επιβάλλεται να φορούν ζώνες ασφαλείας και να φέρουν κράνος.

Γιατρός, ασθενοφόρο, πυροσβεστικό όχημα και γερανός θα βρίσκονται στον χώρο της εκδήλωσης.

Για τους συμμετέχοντες θα εκδίδονται Αγωνιστικές Licenses και ασφάλεια ημέρας - παιδιάς , της ΕΘ.Ε.Α. - Ε.Λ.Π.Α.
Σε περίπτωση πού οι αγωνιζόμενοι έχουν License έτους, δεν χρειάζεται η έκδοση Αγωνιστικής License ημέρας - παιδιάς.

Έπαθλα απονέμονται στους 3 πρώτους κάθε κατηγορίας εφόσον περάσουν τεχνικό έλεγχο τουλάχιστον 5 αυτοκίνητα στην κατηγορία τους.

Κόστος συμμετοχής 80 ευρώ

Δηλώστε άμμεσα συμμετοχή για την καλύτερη οργάνωση!

Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το Alfa Trofeo θα βρείτε στο site του Alfa Club, http://www.alfaclub.gr

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις δικές μας συμμετοχές καλέστε στο 6974 447 380 (18:00 με 21:00).



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Πεμ 29 Σεπ 2005, 19:32:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2005, 18:25:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα τρέξω, αλλά ακόμα δεν ξέρω αν θα είμαι με το 106 ή με το 206.

Πάντως αν θα είμαι με το 206 θα είμαι χωρίς μπλοκέ (βγαίνει) και με μακρύ σασμάν. Αν το 106 θα έχει λάστιχα μάλον με βλέπω με αυτό.. Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2005, 18:28:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Εγώ θα τρέξω, αλλά ακόμα δεν ξέρω αν θα είμαι με το 106 ή με το 206.

Πάντως αν θα είμαι με το 206 θα είμαι χωρίς μπλοκέ (βγαίνει) και με μακρύ σασμάν. Αν το 106 θα έχει λάστιχα μάλον με βλέπω με αυτό.. Wink


Με το 206 δοκιμασες με εκπληκτικα αποτελεσματα... Wink Wink
Οποτε λογικα μπες με το 106....εκτος και αν θες να βελτιωσεις τους εκπληκτικους χρονους της πρωτης φορας με το 206.... Wink Wink Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2005, 18:33:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά το 106 είναι ρημάδι ακόμα και το 206 είναι πλέον "κυρία". Εκεί είναι το πρόβλημά μου... Confused



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2005, 18:37:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Βασικά το 106 είναι ρημάδι ακόμα και το 206 είναι πλέον "κυρία". Εκεί είναι το πρόβλημά μου... Confused


Παιζει να εχεις ''μαζεψει''το 106 στο επιθυμητο σημειο που θες μεχρι τον αγωνα???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2005, 21:31:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sorry παιδες, αλλα ξεχασατε οτι 25-9 εχει rally Elpa-EKO!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Σεπ 2005, 11:44:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Sorry παιδες, αλλα ξεχασατε οτι 25-9 εχει rally Elpa-EKO!


Δεν το έχουμε ξεχάσει. Το πρόγραμμα δυστυχώς δεν το βγάζουμε εμείς.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Σεπ 2005, 12:16:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
sps έγραψε:
Sorry παιδες, αλλα ξεχασατε οτι 25-9 εχει rally Elpa-EKO!


Δεν το έχουμε ξεχάσει. Το πρόγραμμα δυστυχώς δεν το βγάζουμε εμείς.

= η ημερομηνία για το Alfa Trofeo έχει οριστεί από τον Ελληνικό Σύλλογo Ιδιοκτητών Alfa Romeo (Ε.Σ.Ι.Α.Ρ.). Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Σεπ 2005, 10:23:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και γω μεσα ειμαι αλλα οχι μονος μου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Σεπ 2005, 10:33:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

asa1 έγραψε:
Και γω μεσα ειμαι αλλα οχι μονος μου

Όταν λές "μέσα" εννοείς να τρέξεις??
Κόστος συμμετοχής 80€.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vio (Alex)
Μέλος
Μέλος


Seat Leon 2.0 TFSi

Ένταξη: 14 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2005, 08:20:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
asa1 έγραψε:
Και γω μεσα ειμαι αλλα οχι μονος μου

Όταν λές "μέσα" εννοείς να τρέξεις??
Κόστος συμμετοχής 80€.


Μάνθο, εσύ τελικά τι θα κάνεις ?
Θέλω να έρθω να σας δώ. Τι ώρα υπολογίζετε οτι είναι σωστή για θεατές ? Το λέω γιατί δουλεύω το ΣΚ και θα πρέπει κάπως να το κανονίσω.


It's not the spoon that bends....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2005, 09:40:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

asa1 έγραψε:
Και γω μεσα ειμαι αλλα οχι μονος μου


Δεν θα σαι μόνος....

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2005, 11:58:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια και εγω θα το ηθελα πολυ αλλα ουτες λεφτα για την εκθεση δεν εχω..... Confused


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2005, 13:06:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την Κυριακή τα δοκιμαστικά ξεκινούν κατά τις 9.00 και για κάνα μισάωρο αν θυμάμαι καλά.

Εισηγούμε όσοι θέλετε να έρθετε να παρακολουθήσετε να έρθετε από τις 9:00 (=9:00 στην πίστα και όχι 9:00 ξυπνάμε.... Twisted evil )...

Εγώ δεν ξέρω τι θα κάνω ακόμα.

Θα είμαι στην πίστα από τις 9:00 και αν δεν έχει βρέξει ίσως μπω... Wink

(αν και προέκυψαν κάποια έκτακτα έξοδα που δεν ξέρω πως θα διευθετήσω... θα δείξει).

Φυσικά μετά θα πάμε στην έκθεση... Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2005, 21:32:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σκεφτομαι την Κυριακη να μπω...Τι λετε???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2005, 21:52:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumbs Up


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2005, 22:45:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tελικα αποφασισα την Κυριακη να μπω στην πιστα... Wink Wink
Οποτε αν τρεξει και ο Μανθος θα ειμαστε 5...σωστα???
(sidobre,p206mike,asa1,memsound,vinman)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Σεπ 2005, 18:28:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

.....Τελικα τρεξαμε μονο δυο....( Sad )....
Εγω και ο Μιχαλης (p206mike),ο οποιος κατα τις 12 και κατι που εφυγα εγω απο το καρτοδρομο ειχε συνολικα τον καλυτερο χρονο και ηταν πρωτος στην γενικη καταταξη...( Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up ).
Πολλες συμμετοχες και σημερα και πολυ καλη η οργανωση απο το Alfa club.. Wink
...και μερικες φωτογραφιες...

Arrow Ιστορικη συμμετοχη 1...( Laughing Laughing Laughing )

Arrow Ιστορικη συμμετοχη 2....( Laughing Laughing Laughing )

Arrow Και ο Μιχαλης επι το εργον...


Mπραβο στον Μιχαλη για την ολη του προσπαθεια που ηταν εκπληκτικη,μπραβο και στα παιδια που ηρθαν να συμπαρασταθουν στον Μιχαλη επι το πλειστον που κυνηγουσε καλο χρονο ,αλλα και σε μενα που κυνηγουσα φαντασματα...( Laughing Laughing )


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vinman στις Κυρ 25 Σεπ 2005, 21:47:33, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Σεπ 2005, 19:01:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο χρονους?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Σεπ 2005, 20:02:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

O Mιχαλης ειχε σαν καλυτερο το 1,03 και εγω το 1,12...
Ο δε Μιχαλης μπορουσε αν στην τελευταια διαδρομη δεν του εσβηνε δυο φορες το αμαξι εν κινησει να κατεβει στο 1,02.....και εγω μπορουσα καλυτερα αν το esp δεν μου εκοβε καποιες φορες την φορα που ειχα και δεν μου εκοβε το γκαζι... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2296s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on