PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

TrackDay: Καρτόδρομο Τετάρτη 21/09/2005
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 14:37:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Harvester έγραψε:
....Ελπίζω την επόμενη φορά να μπω και εγώ στην πίστα να δαμάσω τα 60 μου άλογα ....

Εσένα στην φυλάω...
Έχε χάρη που χθες τρέχαμε λίγο γενικώς αλλιώς δεν υπήρχε περίπτωση να μην στα πρήξω για να μπεις....

Παρεπτιπτόντως σε μια τέτοια πίστα η ισχύς είναι δευτερεύουσας σημασίας...

Εδώ χρειάζονται γρήγορα χέρια γιατί οι στροφές είναι "απανωτές" και κλειστές!!

Έπρεπε να είχες μπει...

Όσο για το Παναγιώτη...

Άσε έχει κάνει χειρότερα... δεν το έχεις δει σε drift show τι τραβάει.... Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 15:13:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oλα ωραια εχθες αν δεν ειχαμε και τους καφρους να μας ζαλιζουν ακομα καλυτερα αλλα δεν πειραζει.Η πιστα στην αρχη ηταν μουσκεμα οποτε ευκερια για διπλωματα σορρυ αν δημιουργησα προβλημα αλλα ειναι ευκολονοητο οτι παμε να λυσαξουμε και οχι να πηγαινουμε σαν κυριες
Τη δευτερη φορα ειχε ψιλοστεγνωση και μπορουσες να οδηγησεις στα ποιο πολα κοματια αλλα οχι να βγαλεις χρονους και αναλογος τη διαθεση βεβαια
εγω απλα λυσαξα δεν πρεπει να γυρισα κατω απο 1,06 σε κανενα γυρο μεχρι και τα slik βαριομουνα να βαλω.Το oktavia ομως παρολο το στενεμα γυρναγε αρκετα ομορφα και λογικα στα μεγαρα θα δουλεψη καλυτερα.Οσο για χρονους το 106 μπορει ευκολα να κατεβει κατω απο 1 και με μια τετραδα slik ακομα πιο κατω ο χιωτακης εχει κανει ψιλα 56 .Μεχρι και το 205 με μοτερ 1.4 75αρι ειχα γυριση 1.03 ξερο αλλα ολα ηταν αλιως.Κανονιστε καμια εξορμηση για μεγαρα να γουσταρουμε και να ειναι ολοημερο εστω και καθημερινη.Ξεχασα να πω οτι τα ψαλιδια του ραλλου ηταν εκτος το αριτερο εγλυφε συνεχεια το φρυδακι και το δεξι το πλησιαζε καποια λακουβα με φρενα ταυτοχρονα υποψιαζομε.Σορρυ επισης που δεν χαιρετισα αλλα εφυγα βιαστηκα γιατι το ποδι του χιωτακη διαμαρτηροτανε πρεωτη εξοδο βλεπεις μετα το χειρουργειο.Επισης ενα μεγαλο μπραβο στο μανο που εβαλε το 407 μεσα και το βολταρε για να καταλαβουν καποιοι οτι στην πιστα διασκεδαζεις με οτι νανε.Τεςπα ενα μεγαλο μπραβο σε ολους και παντα τετοια να εχουμε.

υγ.δεν ειμαι μελος μονο του 106 sportclub αλλα εδω και ενα χρονο και του ps μελος (για καποιο φιλο που το εθηξε) οπως και του skodaclub και δεν συμαζευετε

υγ2.Ο απαραδεκτος της βραδειας lef 205 την εκανε με ελαφρα!!!

υγ3 Τασο ΣΟΡΥ ΡΕ ΦΙΛE δεν τοθελα απλα μου γλυστρισελιγο παραπανω

υγ4 Το 206 του Μανθου γυρναγε πολυ ομορφα καθως και το ραλακι του Γιωργου wrc

υγ5 Σας εβγαλα τα ματια με τα ορθογραφικα μου λαθη σορυ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 15:22:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άσε ρε που θα μας πεις τώρα...

Έφυγες γρήγορα για να ΜΗ ΣΕ ΣΤΡΩΣΟΥΝΕ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΖΕΙΣ...
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl

Ρώτα τον κανελή... Rotfl


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 15:24:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑνελήηηη......... Μια χαρά τη δουλεύεις τη σκούπα... Έλα και από το σπίτι μου μετά... TeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTease


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 15:24:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε έχω και φωτό... ΤΡέμεεεεεεεεεε.......


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 15:25:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

....................................!!!!
Aν εμφανιστει η φωτογραφια που υποψιαζομαι....θα παω να βαλω νιτροτουρμποραλλομοτερ και θα σας παταω μεχρι να πειτε ελεος Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Laughing


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 20:08:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω δεν εχω να πω κατι για τη χθεσινη βραδια....τα ειπατε ολα εσεις... Exclamation Exclamation Exclamation
Απλα ηταν ολα.....Α Ψ Ο Γ Α... Exclamation Exclamation
Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που μπηκαν μεσα στην πιστα.....συγχαρητηρια και σε οσους το οργανωσαν....(παντα τετοια... Wink Wink ) Exclamation Exclamation
Επισης θελω να ευχαριστησω τον Αργυρη (Τουριστας) για τις πολυτιμες υποδειξεις του την τριτη φορα που μπηκα στην πιστα και τον ειχα για συνοδηγο... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 20:30:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

.........Επισης χαρηκα πολυ που γνωρισα καλυτερα τον asa1 (Τασο)...και ελπιζω πως επεται συνεχεια... Wink Wink
...Και βεβαια να μην ξεχασω τον UnderTaker που επισης χαρηκα πολυ που επιτελους τον γνωρισα κι αυτον... Wink
Μανθο εισαι σε πολυ καλο δρομο.... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 22:00:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανέβασα δύο πρόχειρα videάκια. Ένα drift show by SnakeMJK και το δεύτερο έχει τον καλύτερο μου γύρο. Τον υπολογίζω γύρω στο 1.06++ καθώς μπαίνω στην τελευταία δεξιά στροφή με μισό γκάζι κ βάζω νεκρό απ την αρχή της μεγάλης ευθείας (μετά ακούγονται οι χαρακτηρηστικοί κόφτες της χαράς Razz )

Drift Show

Best Lap


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 23:29:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε ρε π@@στη μου τί γλέντι θα έριχνα με το μπλοκέ γ@μώ τον Παρμενίωνα... Evil

Συγχαρητήρια σε όσους μπήκανε και σε όσους διοργανώσανε το event...

Ελπίζω να καταφέρω να μπώ σε κάποιο event... έλεος με αυτή τη θητεία! Evil Mad

Το touring πάντως αποκλείεται να το χάσω! Θα λιποτακτήσω Smile Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2005, 00:34:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξερεις τι ειναι να φτανεις στην πηγη και το νερο να μην πινεται? Crying or Very sad
Το αποφασισα τελευταια στιγμη οπως παντα, Τριτη βραδυ πακετωσα τον θειο μου για λαστιχα και και ζαντες καναμε μεχρι τις 2 το βραδυ δοκιμες με τρια σλικς και ενα κοντι τιποτε (α ρε Σταυρο! Wink ), Τεταρτη πρωι αφου ξυπνησα τα κοκκορια φτιαξιμο τα λαστιχα στις σωστες ζαντες αλλαγη πιεσεων σε τρια διαφορετικα βενζιναδικα γιατι το καθενα ελεγε τα δικα του και με την ψυχη στο στομα στη πιστα.Με τελειωμενες αναρτησεις και φρενα.Τη συνεχεια οσοι εισασταν εκει την γνωριζετε.10 λεπτα βροχης μου χαλασαν ολη τη χαρα Crying or Very sad .Ολη η ταλαιπωρια,ενα καμπριο σκετος καραγκιοζης με αλλες ζαντες και λαστιχα βρωμικο και ψιλοτρακαρισμενο πηγαν στραφι μιας και με φουλ σλικ μπαινεις σε βρεγμενη πιτα μονο για να μιμηθεις με αποτυχια τον Χιωτακη στα χειροτερα του.Για τα λιγοτερα και για μια εργασια που επρεπε να γινει σημερα, σηκωθηκα και εφυγα.Ειλικρινα αυτη τη στιγμη σκεφτομαι να το δωσω να παρω ενα "γιαπωνεζικο" να μην το πλυνω ποτε και να αρχησω την ενασχοληση με επιτραπεζια παιχνιδια.
Αυτα απο εναν που ηθελε να ευχαριστηθει κατι που γουσταρει οσο τιποτε αλλο και ουτε ο θεος (βροχη γαρ . . . ) δεν τον αφησε να το κανει.

Χιλια μπραβο στον Μανο που απεδειξε οτι στην πιστα μπαινουν ολα τα αυτοκινητα και στον Μανθο που επιασαν τοπο τα λαστιχα που του εδωσα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vio (Alex)
Μέλος
Μέλος


Seat Leon 2.0 TFSi

Ένταξη: 14 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2005, 09:10:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

WISHLIST (Για την επόμενη φορά)

1. Τι ωραία που είναι τα Μέγαρα...
2. Και γίνονται ακόμα ποιό ωραία με το έχουμε κλείσει την πίστα γα κανα διωρο.. και μετά κανονικά..
3. Γιατί σε αυτο το 2ωρο μπορούμε να δείξουμε και πράγματα όπως .. οριακό φρενάρισμα στην κορυφή της στροφής κτλ κτλ
4. Και τι ποιό ωραίο απο το να γυρνάς στην πίστα κρατώντας γυρολόγιο...
5. Και αν μπορούσαμε να τα έχουμε και εκτυπωμένα ..

-----------> ΚΑΝΑ ΑΛΛΟ VIDEO ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ??? <-----------------


It's not the spoon that bends....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Γιώργος-WRC (Giorgos)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων


Peugeot 106 1.6 (16v)

Ένταξη: 14 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Αθήνα - Καλλιθεάρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2005, 09:53:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vio έγραψε:
WISHLIST (Για την επόμενη φορά)

1. Τι ωραία που είναι τα Μέγαρα...
2. Και γίνονται ακόμα ποιό ωραία με το έχουμε κλείσει την πίστα γα κανα διωρο.. και μετά κανονικά..
3. Γιατί σε αυτο το 2ωρο μπορούμε να δείξουμε και πράγματα όπως .. οριακό φρενάρισμα στην κορυφή της στροφής κτλ κτλ
4. Και τι ποιό ωραίο απο το να γυρνάς στην πίστα κρατώντας γυρολόγιο...
5. Και αν μπορούσαμε να τα έχουμε και εκτυπωμένα ..

-----------> ΚΑΝΑ ΑΛΛΟ VIDEO ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ??? <-----------------

Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up ΝΑΙ ΝΑΙ ... ΜΕΣΑ!!! ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑ ΓΛΕΝΤΙ ,,εεεεεελλαα και δεν έχω λάστιχααα λέμε , --κλείστε την πίστα -- να πάμε για μια γλύστρα ---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vio (Alex)
Μέλος
Μέλος


Seat Leon 2.0 TFSi

Ένταξη: 14 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2005, 10:05:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργος-WRC έγραψε:
vio έγραψε:
WISHLIST (Για την επόμενη φορά)

1. Τι ωραία που είναι τα Μέγαρα...
2. Και γίνονται ακόμα ποιό ωραία με το έχουμε κλείσει την πίστα γα κανα διωρο.. και μετά κανονικά..
3. Γιατί σε αυτο το 2ωρο μπορούμε να δείξουμε και πράγματα όπως .. οριακό φρενάρισμα στην κορυφή της στροφής κτλ κτλ
4. Και τι ποιό ωραίο απο το να γυρνάς στην πίστα κρατώντας γυρολόγιο...
5. Και αν μπορούσαμε να τα έχουμε και εκτυπωμένα ..

-----------> ΚΑΝΑ ΑΛΛΟ VIDEO ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ??? <-----------------

Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up ΝΑΙ ΝΑΙ ... ΜΕΣΑ!!! ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑ ΓΛΕΝΤΙ ,,εεεεεελλαα και δεν έχω λάστιχααα λέμε , --κλείστε την πίστα -- να πάμε για μια γλύστρα ---


Όπα κολλητέ, όχι το άλλο... το άλλο γίνομαι Νονός Smile
Το παραλλο όμως ...


It's not the spoon that bends....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Γιώργος-WRC (Giorgos)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων


Peugeot 106 1.6 (16v)

Ένταξη: 14 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Αθήνα - Καλλιθεάρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2005, 11:36:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vio έγραψε:
Γιώργος-WRC έγραψε:
vio έγραψε:
WISHLIST (Για την επόμενη φορά)

1. Τι ωραία που είναι τα Μέγαρα...
2. Και γίνονται ακόμα ποιό ωραία με το έχουμε κλείσει την πίστα γα κανα διωρο.. και μετά κανονικά..
3. Γιατί σε αυτο το 2ωρο μπορούμε να δείξουμε και πράγματα όπως .. οριακό φρενάρισμα στην κορυφή της στροφής κτλ κτλ
4. Και τι ποιό ωραίο απο το να γυρνάς στην πίστα κρατώντας γυρολόγιο...
5. Και αν μπορούσαμε να τα έχουμε και εκτυπωμένα ..

-----------> ΚΑΝΑ ΑΛΛΟ VIDEO ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ??? <-----------------

Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up ΝΑΙ ΝΑΙ ... ΜΕΣΑ!!! ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑ ΓΛΕΝΤΙ ,,εεεεεελλαα και δεν έχω λάστιχααα λέμε , --κλείστε την πίστα -- να πάμε για μια γλύστρα ---


Όπα κολλητέ, όχι το άλλο... το άλλο γίνομαι Νονός Smile
Το παραλλο όμως ...





Με το καλό δικέ μου Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2005, 11:49:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eγώ πάντως θα σας συμβούλευα να μπείτε σε ένα "αγώνα". Είναι άλλη η εμπειρία, που πρέπει να αποκτήσετε γιατί είναι διαφορετικά αν είσαι αντιμέτωπος με τον ίδιο τον χρόνο.

Μαζεύτε τα και πάμε την Κυριακή να κάνουμε Γιορτή!!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vio (Alex)
Μέλος
Μέλος


Seat Leon 2.0 TFSi

Ένταξη: 14 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2005, 11:53:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SORRY Μάνθο


It's not the spoon that bends....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vio στις Παρ 23 Σεπ 2005, 12:57:23, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2005, 12:55:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα του 2ου PSClub Challenge Prologue την Κυριακή εδώ:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=6206&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
madjas (ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 GTi 1.6 - Golf GT

Ένταξη: 09 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2005, 22:15:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όντως και γα** τις φάσεις στην πίστα. Αν και δεν μπήκα, απολάμβανα απ'έξω ως "σημαιοφόρος" τα παντιλίκια και τα απίστευτα στριγκλίσματα των pug σας. Τελικά τα peugeot στρίβουν απίστευτα....Έλειπα τόσες μέρες από το forum λόγω προβλήματος του Η/Υ μου. Ακόμα είναι τέζα...και στέλνω μνμ από internet room! Ραντεβού την Κυριακή το πρωί. Δεν ξαναχάνω με τίποτα τέτοιο σόου.


Paris '96 - Thessaloniki '00 - Bologna '02 - Αthens '07...Madrid '08???
Tzigger ο ΠΑΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΟΧΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ!
Ο ΠΑΟ δεν είναι αυτοκινητάκι, γύρνα στο Ακρόπολις ανίκανε Γιαννάκη!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
WIPPERMANN (Hans)
Μέλος
Μέλος


"Peugeut 207 Rallye 1.6 (16V) (2007

Ένταξη: 16 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 159
Τόπος: Αθήνα-Αγ.Ανάργυροι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2005, 10:44:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φωτογραφίες έχει κάποιος;;;;; Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 11 από 12

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2909s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on