PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

TrackDay: Καρτόδρομο Τετάρτη 21/09/2005
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 10:46:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:


O Pezomania μου την γλίτωσε, που κρυβόταν κάθε φορά... αλλά πόσο χρόνο να 'κανε; Aφαιρούμε 5 λεπτά κι έχουμε τον δικό μου....





Καταγγέλω τον Χρήστο, γιατί κάθε φορά που έμπαινε στην πίστα δημιουργούσε ΜΠΟΝΤΙΛΙΑΡΙΣΜΑ!!!!! Ha Ha Ha Ha Ha Ha Rotfl Rotfl


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 11:29:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω ότι για πρώτη Επίσημη επίσκεψη σε πίστα τα πήγαμε πάρα πολύ καλά και μπράβο μας. Έίχαμε κάποια πολύ μικρά "κενά" στην οργάνωση (επικοινωνία) που την επόμενη φορά θα απουσιάσουν τα οποία ευτυχώς δεν επηρέασαν την ροή του "event".

Στα "έσω" τώρα στην αρχή μας την έδωσε με την βροχούλα αλλά τελικά δεν ήταν καθόλου κακή ιδέα να δούμε πως πάμε και στο βρεγμένο.... Twisted evil Twisted evil

Στην αρχή γλύσταγε... γλύσταγε πολυυυυυύ.....

2 γύρους έκανα με το esp στο ΟΝ και με την πίστα μούσκεμα και το σύστημα δούλευε υπερωρίες.

Το αμάξι τραίνο με 2α συνέχεια και το γκάζι στο πάτωμα και το 206 να κάνει τα δικά του φρέναρε κάθε τροχό ξεχωριστά ρύθμιζε το ποσοστό του γκαζιού και ότι άλλο!

Πραγματικά το ESP στο 206 δουλεύει υποδειγματικά και οι μηχανικοί της Peugeot έχουν κάνει άριστη δουλειά στον τομέα αυτό.

Αλλά στην πίστα δεν πας για να δεις αν έκανα καλά την δουλειά τους στην Peugeo αλλά για το αν μπορείς να κάνεις καλά την δουλεία σου εσύ πίσω από το τιμόνι...

Άρα esp -> off και πάμε....!

Χμμμμμμμμμ ΆΚΡΩΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!!!!!

Κρατημένο γκάζι και πάτημα στην έξοδο αν και ημι-slick έκαναν τα δικά τους και ήθελε σχετική προσοχή μιας και κρατούσαν πολύ και μάζευε χιλιόμετρα αλλά σε μερικά σημεία (λόγω νερών) γλύσταγαν περίεργα αν και νομίζω πως και με κανονικά λάστιχα το ίδιο, ίσως και χειρότερα, θα συνέβαινε μιας και δεν είχε πολύ νερό η πίστα (=δεν είχε λίμνες, απλά ήταν μούσκεμα)

Χρόνος από στο περίπου μετρημένος 1:22+ Not bad για 1η φορά και στην πίστα και μάλιστα βρεγμένη...

σιγά σιγά η πίστα στέγνωνε και πάμε για 2η δοκιμή (πάρεα με τον κ.Ronin)

Ύπουλη κατάσταση μιας και σε μερικά σημεία είχε λίγο νερό ενώ σε μερικά άλλα όχι και η εναλλαγή αποσταθεροποιούσε το αυτοκίνητο.... (2 φορές, μία στο S μεταξύ Κ4 και Κ6 και μια στην Κ9 το τιμόνι από το ανάποδο τερμάτισε αριστερά με το γκάζι στο πάτωμα για να μην κάνουμε σβούρα.... Laughing Laughing Laughing )

Παρόλα αυτά ο χρόνος βελτιώνεται αισθητά... 1:08++...

Και μετά μιλάω με τον κ.Χιωτάκη (που με χτυπημένο πόδι μας έβλεπε από την καφετέρια και είχε σκυλιάσει που δεν μπορούσε να μπει μέσα....θα τον δείτε όμως την επόμενη φορά....)..... και στα ίσια μου λέει:
"Δεν είναι χρόνοι αυτοί για 2λιτρο..."

....ήττα.... Shocked Shocked

Θα ξαναμπώ λέω....(αν προλάβω γιατί είμασταν οριακά χρονικά μέχρι να σταματήσουμε)

1ος γύρος ζεστάματος των ελαστικών με την πίστα σχεδόν στεγνή με ελάχιστα "νωπά" και ύπουλα σημεία...

2ος γύρος και ο χρόνος γίνεται 1:02++.

Και μου βγάζουν σημαία... Δεν είχαμε χρόνο για άλλους γύρους... ΦΤΟΥ!!
(πάλι καλά δηλαδή γιατί δεν είχα και βενζίνη.... Laughing Laughing )

Θα έπεφτε κι άλλο... Επόμενος στόχος κάτω από 1'.... Twisted evil Twisted evil Laughing Laughing Είδωμεν... Wink

Φυσικά ένα μεγάλο μπράβο σε όλους εσάς που αψηφίσατε την βροχή και και μπήκατε στην πίστα καθώς και όσους ήρθατε για "συμπαράσταση και κερκίδα" και φυσικά την επόμενη φορά σας περιμένουμε "μέσα"....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vio (Alex)
Μέλος
Μέλος


Seat Leon 2.0 TFSi

Ένταξη: 14 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 11:33:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
.........
2ος γύρος και ο χρόνος γίνεται 1:02++..........

ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ 2ΛΙΤΡΟ Laughing Twisted evil Laughing



It's not the spoon that bends....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 11:51:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αίσχος, ντροπή, τρίχες... Evil Evil Evil Evil Evil


Το κουβαδάκι μου είναι για τα μπάζα... Έγερνε, σπίναρε, δε
φόρτωνε την δευτέρα, κοπάναγε και η εργαλειοθήκη πίσω, χέσε μέσα...

Ημερολόγιο ήθελα... Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil

ΘΕΛΩ ΛΑΣΤΙΧΑ, ΜΠΛΟΚΕ, ΧΑΜΗΛΩΜΑ, ΡΟΠΗ
[ή κοντό Κ/Π], CAGE, ΧΕΡΙΑ ΜΠΑΚΑΚΟΥ,
και έναν ενισχυτή γιατί με το κράνος δεν άκουγα το ραδιόφωνο...

TeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTease
TeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTease
TeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTease

Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στον Τουρίστα, τον Vinman και έναν τρίτο για
τα κράνη που μου παραχώρησαν. Να με συγχωρεί ο τρίτος της παρέας αλλά
τελικά ένα κράνος που βούτηξα δεν έβγαλα άκρη τίνος ήταν... Tease TeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTease


Είμαι ηλίθιος, την άλλη φορά θα φέρω το δικό μου το οποίο εχτές ξέχασα εντελώς... Laughing Laughing Laughing Laughing

Να με συγχωρέσουν οι Wips που δεν πρόλαβα να ανταλλάξω [για μια ακόμα φορά]
δυο κουβέντες μαζί τους καθώς υπήρξε ένα ψιλοπανδαιμόνιο εχτές... Χίλια συγγνώμη...
Θα υπάρξει ειδική μνεία για το μικρότερο μέλος του club που παρευρέθει στην πίστα... Wink Wink Wink Wink Wink Wink


Πρόεδρααααα... Μπλουζίτσα extra small ASΑP!!

Και μετά μου λες Μαρία ότι δε θα κολλήσει ο μικρός ...
Αν από τώρα βλέπει τον μπαμπά, φαντάσου τι θα γίνει αργότερα...
[Μια χαρά τιμόνι ο μπαμπάς επί της ευκαιρίας... Ακόμα και με το πούλμαν...]

Λοιπόν, τις φωτογραφίες της στέλνω στον πρόεδρα σε CD! Η διαχείρισή τους είναι δικιά του υπόθεση...
Αυτόν να βαράτε αν δε σας βάλει στο site... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Για να ξέρετε για την άλλη φορά...
Παρά τα φώτα της πίστας, όταν πέφτει ο
ήλιος πρακτικά δε βγαίνουν φωτογραφίες! Ή τουλάχιστον δε μπορώ εγώ
να βγάλω φωτογραφίες... Θέλω μεγαλύτερο φλας το οποίο δεν έχω
ακόμα... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Επίσης όσο πέφτει το φως, αναγκαστικά χάνεται η ποιότητα της φωτό.
Πρόεδρα, δε φταίω εγώ για τον κόκκο που θα δεις στις βραδινές... Είναι
αναγκαίο κακό!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ΚΑΙ βασικότερο: Όταν ανάβετε τα φώτα, να ξέρετε ότι μόνο από το πλάι θα έχετε πόζες!!! Δε γίνεται να εστιάσω στη μούρη με τα φώτα αναμμένα!

Συμπέρασμα: Αν θέλετε τις φωτό για αφίσσες
[ΨΩΝΙΑΑΑΑ], φροντίστε να μπαίνετε στην πίστα όταν έχει ήλιο ακόμα!!!



WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 11:56:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α και κάτι τελευταίο...

Το δεξί μου ημιαξόνιο σήμερα το πρωί δεν άντεξε... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Δεν φταίει η πίστα...
Ήτανε αρπαγμένο και εχτές απόγινε... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Βοηθήσανε λίγο και τα κερμπ...
Wink Wink Wink
Και ο δίσκος που παρεπιπτόντως είναι ακόμα καλύτερος από ότι περίμενα!!! Thumb Left Thumb Left Thumb Left

Με τα ημιαξόνια όμως δεν τα πάω καλά... TeaseTease Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 12:02:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο σε όλα τα παιδιά και που ήρθαν και που πραγματικά διασκεδάσαμε!

Δυστυχώς ο καιρός μας τα χάλασε, όμως δεν νομίζω ότι πτόησε κανέναν αυτό.
Ισα ίσα το να μάθεις αυτή την πίστα σε βρεγμένο, όταν θα είναι στεγνή κάνεις ακόμα καλύτερους χρόνους.

Και μήν νομίζει ο μανθούκος ότι το 1:02.8 που έκανε ήταν σε στεγνό αφού η πίστα είχε αρετή υγρασία ακόμα και στο τέλος. Βλέπω αγόρι μου την Κυριακή να σηκώνεις και κούπα! Τουλάχιστον 2" μπορείς να τα ρίξεις.

Ευχαριστήθηκα και τον asa1 που με το ραλλάκι του έδινε ρέστα! (εντάξει τα ακούσαμε λίγο από την πίστα, αλλά χαλάλι!)

Τώρα όσο αφορά τα κόστη, τα 80 ευρώ του Alfa Trofeo δεν είναι πολλά αν αναλογιστεί κανείς ότι μέσα σε αυτά είναι και η ημερίσια λισανς, η ασφάλιση και ότι είναι αγώνας. Τα χρονομετρημένα στο Sideshow έχουν 120 ευρώ!

Τέλος πάντως όσο αφορά τα Challenge κοιτάμε για μείωση του κόστους αλλά αυτό για να γίνει θα πρέπει να έχουμε αποκτήσει αρκετή πείρα. Το χθεσινό event ήταν ένα καλό σχολείο και μπορώ να πω ότι δεν υπήρχε κάποιο πρόβλημα. (αν εξαιρεθεί ένας ασύρματος που δεν είχε μπαταρία)

Είμαι πάντως σίγουρος ότι αντίστοιχη εκδήλωση την επόμενη φορά θα έχει πολύ περισσότερο κόσμο!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 12:07:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οσο αφορά τον Κολωκοτρώνη (aka rallye) θέλει πολύ δουλειά. Το αμάξι χθες ήταν ακριβώς όπως το αγόρασα (με άγνωστο πότε είχε κάνει σερβις...) με άθλια λάστιχα (τόσο σπιν από ρόδα δεν έχω ξαναδεί) και με κλίσεις στις στροφές. Βάλε και δύο χαλασμένα ψαλίδια μας κάνουν το αποτέλεσμα... σούπας. Επίσης κάτι πρεπει να κάνω με την θέση οδήγησης γιατί εκεί που με βόλευε έβρισκε το πόδι μου πάνω στην κονσόλα.

Κατά τα άλλα είναι άκρως ενδιαφέρον και το αμάξι έχει πάρα πολές δυνατότητες!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 12:14:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χασε κανένα κιλό πρόεδρα... Η καλύτερη μετατροπή, που όχι μόνο δεν κοστίζει τίποτα, αλλά εξοικονομείς και λεφτά... Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease

Πότε θα είσαι στην έκθεση να σου δώσω το CD..?
Όχι σήμερα, δεν προλαβαίνω... Εκτός και αν είναι αργά... Μετά τις 10.
Όπου να ναι...


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 12:25:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vio έγραψε:
MEMsound έγραψε:
.........
2ος γύρος και ο χρόνος γίνεται 1:02++..........


ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ 2ΛΙΤΡΟ Laughing Twisted evil Laughing


Για 1η φορά και επειδή όπως ....
Sidobre έγραψε:
Και μήν νομίζει ο μανθούκος ότι το 1:02.8 που έκανε ήταν σε στεγνό αφού η πίστα είχε αρκετή υγρασία ακόμα και στο τέλος.

...μια χαρά είναι. Wink
Ο Μιχάλης το Trofeo ήταν στο 1:03 και κάτι ψιλά

Όσο για το
Sidobre,ο "ανάβω φωτιές έγραψε:
...Βλέπω αγόρι μου την Κυριακή να σηκώνεις και κούπα! Τουλάχιστον 2" μπορείς να τα ρίξεις.

Τέτοια να μας λες να δω πως θα μαζέψουμε λεφτά για καμιά ανάρτηση....
Για την Κυριακή θα δούμε δεν ξέρω ακόμα...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 12:40:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και περάσαμε όμορφα όμορφα όμορφα Very happy Very happy Very happy
Αν και μας τα χάλασε λίγο ο καιρός ήταν όλα πάρα πολύ καλά.
Κάποια μικρά κενά και προβληματάκια ήταν λογικό να έχουμε αλλά σε γενικές γραμμές νομίζω ότι όλα κύλησαν ομαλά.
Να ευχαριστήσω τον Τάσο για την παραχώρηση του αυτοκινήτου μιας και το δικό μου βρίσκεται στην έκθεση.

Άντε την επόμενη φορά θα είμαστε όλοι καλύτερα , και χωρίς βροχή ελπίζω Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vio (Alex)
Μέλος
Μέλος


Seat Leon 2.0 TFSi

Ένταξη: 14 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 12:42:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
...................


H προσωπική μου άποψη είναι οτι με τα 2 σταθερά δεδομένα που έχουμε, δηλαδή α) Τα χέρια σου και β) το αμάξι σου όπως ήταν εχθές ακόμα και χωρίς kw μπορείς με βρεγμένη πίστα να γυρίζεις 0,9++ με 1 ξερό. Όχι όμως σταθερά...κάτι βέβαια που δεν σε ενδιαφέρει για την κυριακή Twisted evil

Και αυτό το λέω γιατί (με λίγα λόγια) τα αμορτισέρ σου ΔΕΝ σε βοηθούν οριακά να κρατάς την σωστή γραμμή στην πίστα. Έτσι "χάνεσαι λίγο" στην φάση που πάς να πλασαριστείς για την επόμενη. Εν αντιθέση ο Mike μπορεί να γυρίζει 10 γύρους παντώντας στην παρατεταμένη της ευθείας κάθε φορά το ίδιο χαλικάκι Smile Για αυτό εχθές (και κάθε φορά γενικά σε πίστα..) είναι χαρά οφθαλμών. Έχει απίστευτες γραμμές !!

Θα προσπαθήσω να έρθω να σας θαυμάσω την κυριακή και να τα πούμε απο κοντά για περισσότερα.


It's not the spoon that bends....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 12:44:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και βεβαια τον ενδιαφερει αν τρεξει κυριακη καθως δεν μετράει ο πιο γρήγορος γύρος αλλά το άθροισμα των 3 που τρέχει.

ΥΓ οταν λες 0.9+ εννοείς μάλλον 59++ Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 12:50:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

0,9????? Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink

Tease Ούτε με 200 μπουκάλες νίτρααα!!!!!! Tease


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vio (Alex)
Μέλος
Μέλος


Seat Leon 2.0 TFSi

Ένταξη: 14 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 12:53:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
και βεβαια τον ενδιαφερει αν τρεξει κυριακη καθως δεν μετράει ο πιο γρήγορος γύρος αλλά το άθροισμα των 3 που τρέχει.

ΥΓ οταν λες 0.9+ εννοείς μάλλον 59++ Wink


Embarassed 0.9+ ??? Embarassed Sorry λάθος Αριθμητικό σύστημα.. και μου το έχω πεί να τα γράφω μόνο Binary .. Smile

Για το άλλο, εγώ νόμιζα (μέ ποιόν μίλαγα εχθές για αυτό ??) οτι παίζει ρόλο ΜΟΝΟ το best lap.... Τέλοσπάντων..

Βέβαια δεν ξέρω τι θέλετε να κάνετε στο Alfaromeo (whatever) challenge. Αν θελετε να πάτε για την συμμέτοχή ή αν "απο τα μπρίζο-λεγόμενα του Τάσσου" θέλετε να κάνει ενα 206 !!αισθητή!! την παρουσία του με πολύ καλό χρόνο...
Το κάθε ένα έχει και το διαφορετικό σχήμα του ... Twisted evil Twisted evil


It's not the spoon that bends....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 13:01:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ προβληματίζομαι για λεφτά την Κυριακή γιατί έχω πολλά έξοδα αυτό το καιρό.

Θεωρώ ότι αν μάθω τα λάστιχα και σε τελείως στεγνή πίστα ακόμα και με την μαμά ανάρτηση το 1' είναι εφικτό (όπως έγραψα και πιο πάνω) και ίσως και πιο κάτω.

Τώρα με πιο σφικτή ανάρτηση (όταν/θα/αλλά/αφού και άμα.. κλπ κλπ).... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 13:18:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία ήταν χθες... Και το νερό του στην αρχή φάση είχε. Ελπίζω να με έχει πάρει καμιά φώτο με τις πόρτες! Την δεύτερη φορά που μπήκα ήταν πολύ χάλια καθώς σε κάποια σημεία της πίστας το άνοιγες κ μετά έπεφτες μέσα στα νερά. Χαρακτηριστικό σημείο στην δεξιά πριν τον τερματισμό. Την τρίτη φορά που μπήκα για τους 2 γύρους ήταν η μοναδική φορά ουσιαστικής οδήγησης.

Χωρίς ιδανική γραμμή, χωρίς ιδιαίτερη πίεση του αυτοκινήτου, χωρίς τρελά φρένα και με ΠΟΛΥ φρένο στην αριστερή που είχαν φύγει τα χώματα, το χρονόμετρο έγραψε 1:08+ στον πρώτο γύρο και 1:06+ στον δεύτερο. Τα λάστιχα για τα χιλιόμετρα που έχουν πήγαν πάρα πολύ καλά και κράταγαν άριστα στο στεγνό. Επίσης, ενθουσιάστηκα απ τα νέα αμορτισέρ (του δίλιτρου) καθώς δεν είχα ελεϊνές κλίσεις και πάταγε καλά το λάστιχο στον δρόμο. Πιστεύω πως με ένα φρέσκο λαστιχάκι και οδήγηση στο όριο μπορεί να πέσει αισθητά ο χρόνος μου. Προσωπικά απογοητεύτηκα πλήρως απ τον εαυτό μου, καθώς δεν μπορούσα να οδηγήσω γρήγορα και όπως ήθελα, έχοντας να μπω στο αυτοκίνητο πάνω από μήνα. Την επόμενη φορά θα είναι καλύτερα..

Τέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά του PSC που οργάνωσαν την χθεσινή βραδιά. Μπορεί να μας τα χάλασε λίγο ο καιρός, αλλά όλοι το καταχάρηκαν και όλοι έφυγαν με ένα τεράστιο χαμόγελο! Για την κυριακή ούτε εγώ είμαι σίγουρος, διότι τα 80 ευρώ είναι πολύ κάπως..

Είμαι κ εγώ υπέρ για διοργάνωση trackday κάθε μήνα!! Ελπίζω το επόμενο να είναι σύντομα και να μην μας αφήσετε μες την γκ@βλ@!!!! Α και να είναι πρωί, γιατί τα πλάνα που τραβήξαμε το βράδυ είναι ένα χάλι. Δεν μπορούσε να κάνει εστίαση η κάμερα με τίποτα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 13:23:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το πρόβλημα το βράδυ με τα πλάνα είναι γνωστό!!!


ΣΕ ΕΧΩ, ΣΕ ΕΧΩ!!!! OnfireOnfire Onfire Onfire Onfire


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vio (Alex)
Μέλος
Μέλος


Seat Leon 2.0 TFSi

Ένταξη: 14 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 13:26:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ έπαθα σόκ με το Swiftακι που οδήγησα. Αν και ο χρόνος δεν ήταν απο τους κορυφαίους 1.08 (με ελεϊνά φθαρμένα λάστιχα) πραγματικά θυμίθηκα τι πάει να πεί "..οδηγώντας ΑΝΤΡΙΚΟ αυτοκίνητο.."

Ούτε ABS, ούτε Υδραβλικά τιμόνια, ούτε ηλεκτρόγκαζα... Ούτε τίποτα. Απίστευτο τιμόνι. Το μόνο που μας τα χάλασε ήταν το "ψόφιο" χαμήλα μοτεράκι... Ψηλά όμως ξύριζε το μαμιμένο...

..Ευχαριστώ τον Γιώργο που έβλεπε να του σκίζω το αμάξι και δεν μου είπε κουβέντα. Razz


It's not the spoon that bends....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 13:26:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...διπλωμένο...


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Harvester (Χρήστος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.1 (2003)

Ένταξη: 09 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 54
Τόπος: Αθήνα - Κολωνός

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2005, 14:31:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πραγματικά ήταν πολύ όμορφα εχτές.. Παρόλο που στην αρχή απογοητευτήκαμε λιγάκι τελικά τα καταφέραμε..Χάρηκα που παρόλο που οι συνθήκες ήταν δύσκολες τα παιδιά δείξανε πολύ μεγάλη σοβαρότητα και δεν έκαναν του κεφαλιού τους.. Ελπίζω την επόμενη φορά να μπω και εγώ στην πίστα να δαμάσω τα 60 μου άλογα
Splat Splat Splat Splat Splat

Τα πλάνα που έχω τραβήξει με την κάμερα θα προσπαθήσω να τα κάνω κλιπάκια και να τα στείλω στους web masters Black eye να τα ανεβάσουν..

Παναγιώτη κάθε φορά που έμπαινε ο Μάνθος στο πέταλο έτρεμε η ψυχή μου που σε έβλεπα εκεί W00t W00t W00t W00t W00t W00t ..Προφανώς η ασφάλεια ζωής που έχεις είναι πανάκριβη ε?


The language of the mad..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 10 από 12

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2435s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on