PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Οδηγικές Αναζητήσεις
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 18:01:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

recife_rallye έγραψε:

1ον..Αυτο το σαξο του σταυρου (φτου να μην το ματιασω) κανει κ@υλωτικο ηχο και με τα ραλλυτζιδικα στριβει πολυυυ καλα σε κλειστα κομματια..
Σταυρε ενα μπλοκε σου λειπει για να δεσει το γλυκο και να μας κανεις πλακα(αν δε γινεις τροπετο Laughing Laughing )




Laughing Laughing Laughing

Καλά ρε, όλοι οι πιλότοι εδώ μαζεύτηκαν ???

Σε χαίρομαι ρε τρελέ.

ΛΙΩΣ' ΤΟ. Very happy




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 18:01:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
kane έγραψε:
Αριστερά είναι η τσαγιασμένη ΤΣΕΛΙΓΚΑ?


xaxaxa και μεις ετσι λεγαμε,αλλα οχι.

Θα πεφτε γελιο ομως.

Πάνος έγραψε:
Ποσο πιο παρταλι θα το καταντησεις το σαξακι πες μου... Laughing Laughing


Ωχου μωρε μλκ! Φρυδακι δν εχουμε,αλλα εχουμε ματαντορ.χχιχιχι!

WilDuck έγραψε:
Καλά ρε, όλοι οι πιλότοι εδώ μαζεύτηκαν ???


ου καλά εισαι...ξερεις οτι οσα πιο πολλα γραφουμε τοσο πιο κουλάδια ειμαστε... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


iceage έγραψε:
recife_rallye έγραψε:
ακουω την κορνα του σταυρου σα να λεει ''αφηστε τον σε μενα'' Laughing Laughing Laughing Laughing
Μήν τον αφήνεται να μπαίνει μπροστά γιατί θα τον χάσετε και γιατί μπορεί να το κάνει βοτσαλάκι στο πρανές.


μμμμμμ,σκατοψυχε!!! ή απλά ρεαλιστή? Laughing Laughing Laughing


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kane στις Δευ 19 Οκτ 2009, 19:12:36, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 19:02:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
WilDuck έγραψε:
Καλά ρε, όλοι οι πιλότοι εδώ μαζεύτηκαν ???


ου καλά εισαι...ξερεις οτι οσα πιο πολλα γραφουμε τοσο πιο κουλάδια ειμαστε... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


KAI TAΠΕΙΝΟΣ !


Very happy

Laughing Laughing Laughing




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 19:28:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
iceage έγραψε:
recife_rallye έγραψε:
ακουω την κορνα του σταυρου σα να λεει ''αφηστε τον σε μενα'' Laughing Laughing Laughing Laughing
Μήν τον αφήνεται να μπαίνει μπροστά γιατί θα τον χάσετε και γιατί μπορεί να το κάνει βοτσαλάκι στο πρανές.


μμμμμμ,σκατοψυχε!!! ή απλά ρεαλιστή? Laughing Laughing Laughing
Να παράπονα στην μάνα μου που ήθελε να με γεννήσει ΣΑΒΒΑΤΟ.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 19:36:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η συνδεση μου τον παιρνει και οχι απλα γερνει, αλλαζει βαρυτικο πεδιο!!!!!
να πω κ εγω την γνωμη μου, μαλλον καλυτερα που τελειωσα την προηγουμενη μερα τα τακκακια του gti γιατι αν ειχα και πηγαινα οπως πηγαιναν οι υπολοιποι με τα μανισια 247 τις ραλλοζαντες και τα υπερβρασμενα υγρα μου σε μια υποπτη καμπη που προμηνυει φουρκετα αλλα δεν ειναι, θα υπεγραφα επιτοπου συμβολαιογραφικη πραξη και Ε9 για ενα απο τα χωραφια που θα αγοραζα.
το σαξοπριονο παει ειδικα με τα ματαντορ οσο μπορεις κ εχεις ψυχη να το πας γιατι αμα κανεις πως αφηνεις και ειτε δεν ειναι ζεστα, ειτε εχει ψιλολιμνουλες, ειτε καμια αναποδη κλιση τρως ενα σφαλιαροτετακε μεχρι να πεις παντοφλα Cool το 207 του Λεφτερη ισιωνει τις ανηφορες κ απλουστευει την ζωη και στην παρουσα φαση ζηταει πιο ανοιχτες διαδρομες, δειχνει να μην βολευεται κατι που ειναι κ λογικο λογω μεταξονιου στα κλειστα κομματια.

αμα τωρα βαλει καμια πεζοσπορισια, ενα κουειφ, και βρει τροπο να το ελαφρωσει θελω πολυ να συνοδηγησω.

sakis lemans εισαι πολυ ηρωας πουρθες με πολιτικα λαστιχα βουνο να πας το ιδιο με οκταρια και ματαντοροπιρελια.

η ταβερνα τασπασε!!

παντως μια στιγμη μη οντας συνηθισμενος με esp τα χρειαστηκα στο 207 οταν τον ειδα να το προκαλει εσκεμμενα σε ανοιχτη καμπη, τι τα χρειαστηκα δλδ, ευτυχως ειχε καλο αρωμα μεσα γιατι ειχα χεστει απανωμ


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Οκτ 2009, 11:17:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χτες βραδυ εκανα πρωτη φορα σε ψιλογρηγορο ρυθμο την αγαπημενη μου καθημερινη διαδρομη απο περιφερειακο θεσσαλονικης στο ξενοδοχειο φιλιππειο και σαν γνησιος καγκουρας το τραβηξα και βιντεο... το κακο ειναι οτι δεν φαινεται τπτ το καλο ειναι οτι περα απο βιντεο και οποιαδηποτε επιβεβαιωση του εγωισμου μου η διαδρομη τα σπαει και το αμαξι χαιρομαι που αρχιζω να καταλαβαινω ακριβως τι θελει και που πασχει...


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Νοέ 2009, 12:40:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρακαλούνται οι κάτοικοι της περιοχής "Ντράφι" να κάνουν αίτηση αναννέωσης οδοστρόματος με οποσδήποτε εξωμάλυνση των εγκάρσιων ανωμαλιών στους πέριξ δρόμους γιατί είχα θέμα με τον κ@λ@ του 106 σήμερα. Δεν με άφηνε να μπω με τα 4 κρίμα.
Ακούτε local heroes?


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
chiefjian (Ηλίας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Smart CDI

Ένταξη: 04 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Aσπρα Σπιτια Βοιωτιας-Χανια Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 04:40:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Διαβασα πολλλλλα ποστ σε αυτο το θεμα και θελω και γω να παραθεσω τις εμπειριες μου..!!(οσες μπορω να εχω ωσαν πιτσιρικας)Πρωτα απ'ολα να ξεκινησω λεγοντας οτι η μονιμη κατοικια μου βρισκεται στα Ασπρα Σπιτια Βοιωτιας,οσοι ξερετε την περιοχη ξερετε τι ομορφες διαδρομες υπαρχουν σε ακτινα 20-30 χιλιομετρων!(Αραχωβα,Ιτεα,Κυριακι κτλ).Λοιπον,16 χρονων αγορασα ενα pgo burgider (buggy) 250 κυβικα (εννοειται δεν ειχα διπλωμα) και με αυτο ξεκινησα να μαθαινω και γω την ομορφια την οδηγησης...στην αρχη μεχρι να το μαθω ουτε παντιλικια δεν μπορουσα να κανω λογω ελλειψης δυναμης .. Confused ..αργοτερα εμαθα μεταφορες βαρους scandinavian flicks πλασαρισματα με φρενα και γενικως ειχα αυτο το ηλιθιο χαμογελο της ευχαριστησης καθε μα καθε φορα που βρισκομουνα σε στριφτερη χωματινη διαδρομη!!!!Δυστυχως ομως το buggy μου αποφασισε χωρις βεβαια να μου πει κουβεντα να το πουλησει μετα απο 3 χρονια συμβιωσης μαζι του..πραγματικα δακρυσα οταν μου τηλεφωνησε και μου ειπε οτι το πουλησε γιατι ειχα περασει τοσες φοβερες στιγμες μαζι του!!!!Εδω και ενα χρονο οδηγω ενα kia picanto 1.0 το οποιο μεσα στην βδομαδα που ερχεται θα το κανω ανταλλαγη με ενα 207 rallye,με αυτο το picanto λοιπον το οποιο ηταν το πρωτο μου αμαξι εχω κανει τα πιο τρελα σκηνικα...θυμαμαι σε κατηφορικο δρομο διστομο-ασπρα σπιτια να κυνηγαω octavia gt Shocked Shocked και μεσα μου το πιστεψα οτι θα τον περασω...το picantaki παντως ηταν εκει...το πιστευε και στριβαμε παντου με το 110%...φυσικα και δν το περασα ποτε αλλα το πιστεψα...!!!Τωρα που ηρθε η στιγμη να το αποχωριστω σκεφτομαι τι σημαινει το αυτοκινητο για μενα...δεν ειναι μεσο μετακινησης (που λεει η μανα μου) δεν ειναι μεσο για να βγαζεις λεφτα (που λεει ο πατερας μου)....ειναι τροπος ζωης και καποιες φορες ειναι και το αλλο σου μισο και το μονο πραγμα που οτι θα του δωσεις θα το παρεις πισω (που ελεγε ο συγχωρεμενος ο παππους οταν καναμε βολτες με to peugeot 305!!!)


It's not the ride...it's the rider!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 09:49:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίος Ηλία... Wink

υ.γ. 305 είχαμε μέχρι το '92 και εμείς!


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
egefalos (ALEKOS)
Μέλος
Μέλος


106 rallye 207 rallye 207 rc ll 2010

Ένταξη: 04 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 176
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 14:39:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με το καλο το rallye και καλους δρόμους Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
chiefjian (Ηλίας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Smart CDI

Ένταξη: 04 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Aσπρα Σπιτια Βοιωτιας-Χανια Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Φεβ 2011, 04:31:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα εμαθα και γω τι παει να πει 106 ραλλυε!Να πω οτι ειμαι κατοχος ενος 207 ραλλυε αλλα οδηγωντας το 106 του κολλητου μου σε γρηγορη βραδινη στροφοδιαδρομη καταλαβα γιατι το 207 ΔΕΝ μπορεις να το πεις ραλλυε,γιατι οσο καρουμπαλος και να σαι το εσπ και ολο το πλαισιο του 207 ειναι εκει να σουυ δειξει τι μακακια εκανες και να σε φερει στα ισα σου....το 106 ομως ειναι το ακριβως αντιθετο!Να πω οτι το 106 ειναι το 8βαλβιδο με εκκεντρα εξατμιδη προγραμμα αναρτηση bilstein groupn ραλλοζαντες..αυτα..αλλα οταν εισαι μονος σου σε τετοιεσ διαδρομες δεν χρειαζεσαι τιποτα απολυτως παραπανω ουτε esp ουτε τουρμπινες ουτε clima ουτε αεροσακους μεχρι και στον κ@λο σου...γιατι γουσταρεις να βρομαει λαδιλα φρενα και δισκος οταν σταματας να αναψεις τσιγαρο για να ηρεμησεις.....ετσι γιατι παλαβωσα τωρα!!!!! Laughing Laughing Laughing [/list]


It's not the ride...it's the rider!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Φεβ 2011, 08:41:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ENAΣ ΛΟΓΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Φεβ 2011, 09:25:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
ENAΣ ΛΟΓΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Nικολα ........... κανονικα θα επρεπε να το γραψεις καπως ετσι:

ENAΣ ΛΟΓΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!
Clapping Clapping Thumb Left Thumb Left Worthy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chiefjian (Ηλίας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Smart CDI

Ένταξη: 04 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Aσπρα Σπιτια Βοιωτιας-Χανια Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Φεβ 2011, 13:35:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Να πω ομως οτι το 207 δεν θα το αλλαζα με κανενα 106 γιατι πως να το κανουμε ειναι αυτοκινητο το 207...αν παντως η peugeot ξαναεβγαζε το 106 Shocked Shocked θα περιμενα απ'εξω απο την αντιπροσωπει οπως οι χαζοαμερικανοι για το ps3 εξω απο τα καταστηματα....με αντισκηνα!! Rolling eyes


It's not the ride...it's the rider!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Φεβ 2011, 01:22:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1 για τα ποστ του Ηλία... Cool Cool Cool Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
chiefjian (Ηλίας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Smart CDI

Ένταξη: 04 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Aσπρα Σπιτια Βοιωτιας-Χανια Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Φεβ 2011, 07:21:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαχαχαχα...να πω οτι ο κολλητος με το 106 εχει ερθει Χανια και ανεβοκατεβαινουμε Σουδα (το λιμανι των χανιων) καθημερινα τερματα!!Το οδηγαω καθε μερα το 106 και το εχω ερωτευτει αλλα δεν λεω τιποτα στο μαναρι μου (το 207 μου) γιατι θα στεναχωρηθει και θα με στειλει πουθενα Shocked Shocked Shocked!Αφηστε που παλευω να ψησω τον κολλητο μου να μην το πουλησει γιατι θελει να παρει cooper s r53.....ο φλωρος..!!!Ααααα....και καποιος σχολιασε την αγγελια για το 106 που εχω βαλει και ειπε πως θα μεινει ραφι....εε λοιπον επειδη σβησανε τα ποστ της αγγελιας...νομιζω πως το αμαξι αυτο (106) ειναι ενα all time classic αμαξι που προσφερει οτι απολυτως χρειαζεται ενας true petrolhead οδηγος....και στην τελικη αν δεν το παρει κανενας και μεινει ραφι οπως λενε δικο μου θα γινει με παραδωμενες πινακιδες....και οποιος καταλαβε καταλαβε!!! Laughing Laughing Laughing


It's not the ride...it's the rider!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Φεβ 2011, 09:21:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ηλια ασε τον βλιτε εκει που καθετε γιατι απο κατω ειναι 200 μετρα γκρεμος και εχει και παντα καποιον φορτιγατζι που θα κατεβενει αεροπορια!!!!γιαυτο πιγενε απο βαντε μερια βαντε-μαλαξα εκει η διαδρομη προσφερει χαμογελο!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
chiefjian (Ηλίας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Smart CDI

Ένταξη: 04 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Aσπρα Σπιτια Βοιωτιας-Χανια Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2011, 06:24:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ρε τακη αλλα ειναι μακρια σχετικα απο κουνουπιδιανα...??Μια φορα ειχα παει για την αναβαση και μου αρεσε η διαδρομη..ειδικα οταν συνεχιζεις και αρχιζει η καταβαση.. Cool ειναι λιγο τρομακτικα λογω χιλιομετρων βεβαια...θυμαμαι κυνηγουσα μια κουλομαρια με ενα fiesta sport...ρε τον κακομοιρη πηγε να το παιξει ηρωας στην γκομενα....3 φορες τουλαχιστον βγηκε αντιθετη ο χαρος.... Rolling eyes Rolling eyes


It's not the ride...it's the rider!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2011, 14:12:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια επισήμανση...

chiefjian έγραψε:
[...] Να πω οτι το 106 ειναι το 8βαλβιδο με εκκεντρο [...]


Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
chiefjian (Ηλίας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Smart CDI

Ένταξη: 04 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Aσπρα Σπιτια Βοιωτιας-Χανια Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάρ 2011, 03:34:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Μια επισήμανση...

chiefjian έγραψε:
[...] Να πω οτι το 106 ειναι το 8βαλβιδο με εκκεντρο [...]


Wink


Με συγχωρειτε... Embarassed Embarassed Embarassed Very happy


It's not the ride...it's the rider!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Επόμενη
Σελίδα 18 από 19

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2232s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on