PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Οδηγικές Αναζητήσεις
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Σεπ 2009, 13:13:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βασικά είχα μπει πολύ ωραία στην προηγούμενη αριστερή και επειδή με την μηχανή ξεπερνάω τα 120 σε αυτή την δεξιά, ξεχάστηκα εντελώς.... με το που ξεκίνησε η στροφή κατάλαβα ότι έκανα μλκια.... με όσα είχα δεν υπήρχε περίπτωση να την πάρει την στροφή, καθαρά και μόνο λόγο της ανάποδης κλίσης... τσίμπημα φρένου πριν το νοητό apex, ξεκόλλημα κώλου και όλη την υπόλοιπη στροφή την πήρα με διορθώσεις και σφιγμένο στομάχι.... ευτυχώς ίσιωσε αμέσως μετά την στροφή και δεν είχαμε ιστορίες σλάλομ.

συνήθως όταν μου φεύγει δεν αγχώνομαι... κυριαρχεί ένα χαμόγελο στο πρόσωπό μου! αλλά σήμερα ήταν κωλοστροφή και πολλά τα χλμ... Confused

και όλα αυτά συμβαίνουν.... γιατί έχουμε καιρό να πάμε μέγαρα!!! Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Σεπ 2009, 14:40:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και να κανω μια ερωτηση....ποσο μ@λ@κεs ειναι που φτιαχνουν ακομα δρομουs με αναποδεs κλισειs?????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Σεπ 2009, 19:11:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν μιλάς για τον συγκεκριμένο δρόμο δεν ειναι νεος...

αλλα γενικως τι ψαχνεις να βρεις...
απλα πας πιο αργα οπου ξέρεις
και απλά πας προσεκτικα εκει που δεν ξέρεις...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Σεπ 2009, 21:36:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι μου θύμησες βρε Ζήση!!! Η καλύτερη μου στροφή ever για full lock στο μηχανάκι είναι αυτή, έχει μαζέψει και σκόνη και χώμα από τις τρύπες και την άθλια αριστερη και δίπλωνε για πλάκα, σα τον Gary McCoy έβγαινα από εκεί.....

Πάντως με το αμάξι θέλει προσοχή και να είσαι σίγουρος οτι έχεις και τις δύο λουρίδες ελεύθερες για να παίξεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Σεπ 2009, 22:37:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
σα τον Gary McCoy έβγαινα από εκεί.....

ΘΕΟΣ Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
garrett156 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 09 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 47

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Οκτ 2009, 12:51:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...μολις γυρισα και πρεπει να το πω:Γαλαξιδι-ιτεα και ιτεα δελφοι επικες στροφες και διαδρομη αν δεν βρεις κανεναν ρομαντικο στο δρομο.δεν ειχα ξαναπαει,τουλαχιστον οχι ετσι οπως πηγα εχθες:)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Οκτ 2009, 18:31:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εμεις μολις επιστρεψαμε απο μια βολτουλα κι ανεπισημη συναντηση τους πςκλαμπ.

Εγω, παναγιωτης-αλονσο,μπαμπης-babis2112,κωστας-sakislemans,λευτερης-αμπαλος-γκει-τονπαιρνωκαιμαρεσει-recife rallye.

Τρομερό γελιο,ταλαιπωρια με τις αλλαγες ζαντων.Γελιο 1ον επειδη δν μπορουσαμε να παμε οσο θελαμε ελεω υγρασιων,ομιχλης και λιγο βροχης,2ον επειδή δεν εριξα τη μουρη του σαξο στο πρανες Laughing κτλ κτλ κτλ.

Γενικα πολυς χαβαλες,χρησιμα συμπερασματα,απο τα χλμ των "ειδικων" που καλυψαμε.

Παναγιωτη πετα τα 888 και παρε ματαντορ,τελος.

Εγω με ματαντορ ραλλυτζιδικα, παναγιωτης με 888 και λευτερης (το πακετο της υποθεσης) με πιρελλι ραλλυτζιδικα

Ο κωστας σαν πιο γρηγορος,με μαμα λαστιχα.

Επειτα ακολουθησε το κλασσικο ταβερνειο σε γνωστη τζαμπατζοταβερνα,σαλεξ,στιβ γνωριζουν... Laughing

Θα ακολουθησουν και φωΤΟΣΤ.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Οκτ 2009, 22:05:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://rapidshare.com/files/294763641/______________________________________.rar.html
MD5: 70892AC619D6CE9BFA97CD93162B8AB8

1. Delete Link:


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Οκτ 2009, 22:10:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aυτα ειναι:
Εμεις ΣΚ λιωνουμε στη δουλεια, και ο συναδελφος παει εκδρομες με matador Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Οκτ 2009, 22:11:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι δεν τις ανεβασες ρε στο φοτομπακετ?

sps έγραψε:
Aυτα ειναι:
Εμεις ΣΚ λιωνουμε στη δουλεια, και ο συναδελφος παει εκδρομες με matador Laughing


Σπυρο,μακαρι ρε φιλε να ειχε δουλεια και να μην πηγαινα ουτε στο περιπτερο για βολτα...δε θα με πειραζε Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Υ.Γ. καπου ακουσα οτι εσπασες μοτερ???


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Οκτ 2009, 22:20:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
γιατι δεν τις ανεβασες ρε στο φοτομπακετ?

sps έγραψε:
Aυτα ειναι:
Εμεις ΣΚ λιωνουμε στη δουλεια, και ο συναδελφος παει εκδρομες με matador Laughing


Σπυρο,μακαρι ρε φιλε να ειχε δουλεια και να μην πηγαινα ουτε στο περιπτερο για βολτα...δε θα με πειραζε Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Υ.Γ. καπου ακουσα οτι εσπασες μοτερ???

σταυρο για το μοτερ θα δουμε αυριο τι εχει γινει.
Κατα τα αλλα σε πειραζω βρε,πανε τωρα που μπορεις! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 15:46:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
kane έγραψε:


πανε τωρα που μπορεις! Wink


Πανε τωρα που μπορεις γιατι σε λιγο καιρο θα πεφτει παντοφλα σαν του χε'ι'χάτσι στο τεκεν 3!!! Laughing Laughing


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 16:22:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Κι εμεις μολις επιστρεψαμε απο μια βολτουλα κι ανεπισημη συναντηση τους πςκλαμπ.

Εγω, παναγιωτης-αλονσο,μπαμπης-babis2112,κωστας-sakislemans,λευτερης-αμπαλος-γκει-τονπαιρνωκαιμαρεσει-recife rallye.

Τρομερό γελιο,ταλαιπωρια με τις αλλαγες ζαντων.Γελιο 1ον επειδη δν μπορουσαμε να παμε οσο θελαμε ελεω υγρασιων,ομιχλης και λιγο βροχης,2ον επειδή δεν εριξα τη μουρη του σαξο στο πρανες Laughing κτλ κτλ κτλ.

Γενικα πολυς χαβαλες,χρησιμα συμπερασματα,απο τα χλμ των "ειδικων" που καλυψαμε.

Παναγιωτη πετα τα 888 και παρε ματαντορ,τελος.

Εγω με ματαντορ ραλλυτζιδικα, παναγιωτης με 888 και λευτερης (το πακετο της υποθεσης) με πιρελλι ραλλυτζιδικα

Ο κωστας σαν πιο γρηγορος,με μαμα λαστιχα.

Επειτα ακολουθησε το κλασσικο ταβερνειο σε γνωστη τζαμπατζοταβερνα,σαλεξ,στιβ γνωριζουν... Laughing

Θα ακολουθησουν και φωΤΟΣΤ.


Η διαδρομη ειναι πολυ καλη αν εξαιρεσεις καποια σημεια και η ποιοτητα της ασφαλτου αρκετα καλη..
Μας τα χαλασε λιγο η ομιχλη και το βρεγμενο οδοστρωμα απο ενα σημειο και μετα,αλλα δε βαριεσαι..αφου η παρεα ηταν καλη και το γελιο και τα χαμογελα αφθονα,δεν χρειαζονταν και πολλα αλλα!

Παντως 3 πραγματα θα πω..

1ον..Αυτο το σαξο του σταυρου (φτου να μην το ματιασω) κανει κ@υλωτικο ηχο και με τα ραλλυτζιδικα στριβει πολυυυ καλα σε κλειστα κομματια..
Σταυρε ενα μπλοκε σου λειπει για να δεσει το γλυκο και να μας κανεις πλακα(αν δε γινεις τροπετο Laughing Laughing )

2ον..Σαλεξ τι εχεις κανει πια με τα 207??Απιστευτο γκαζι στο βουνο Shocked Shocked Ουτε ενα αντιπολουσιον και ροπη που σκοτωνε..εκανε τις αλλαγες απο 2α σε 4η μεσα σε 5 δευτερα!!Μπορει να το επιβεβαιωσει και ο μπαμπης..Οσο ειχα βενζινη και ηταν στεγνα το καταευχαριστηθηκα!

3ον..Αν τα 207 ηταν,με καποιο τροπο,~150kg λιγοτερα θα εστριβε πολυυυ καλυτερα..η αισθηση που μου εδωσε (και το συζητουσα με μπαμπη) ειναι πως το αμαξι πολλες φορες ετεινε να παρασυρθει απ το βαρος του(ειτε κατα το φρεναρισμα,ειτε κατα το στριψιμο) αλλα σωζονταν λογω καλου πλαισιου και καλων ελαστικων..
Τελος ενα μπλοκ πιστευω θα μετριαζε το σπινιαρισμα κατα την εξοδο των στροφων.. Wink

Υ.γ Κωτσο(σακις-λεμαν) μην κολλας απο πισω γιατι αν γινω τροπετο εγω,θα γινεις και συ και θα μας γελανε και τα μιρμυγκια...

Υ.γ 2..Μπαμπη επρεπε να τραβηξουμε βιντεακι εκεινον με τη σελικα που το επαιξε κολιν μακ ρει και μετα εβαλε την ουρα στα σκελια!! Laughing Laughing


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 16:45:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

recife_rallye έγραψε:
Υ.γ 2..Μπαμπη επρεπε να τραβηξουμε βιντεακι εκεινον με τη σελικα που το επαιξε κολιν μακ ρει και μετα εβαλε την ουρα στα σκελια!! Laughing Laughing
Ένα πουλάκι όμως ξέρασε ότι άλλος έκανε πρώτος την κίνηση για να τον περάσει γιατί οι υπόλοιποι έκαναν τρενάκι. Worthy Worthy Worthy Worthy
Έτσι κράτα ψηλά τα κουβαδάκια και άσε τις άλλες μπροστόβαρες π@π@τζες να σφυρίζουν σε κάθε άφημα.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 17:13:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
recife_rallye έγραψε:
Υ.γ 2..Μπαμπη επρεπε να τραβηξουμε βιντεακι εκεινον με τη σελικα που το επαιξε κολιν μακ ρει και μετα εβαλε την ουρα στα σκελια!! Laughing Laughing
Ένα πουλάκι όμως ξέρασε ότι άλλος έκανε πρώτος την κίνηση για να τον περάσει γιατί οι υπόλοιποι έκαναν τρενάκι. Worthy Worthy Worthy Worthy


Η αληθεια ειναι πως την στιγμη που αποφασισα να περασω,ακουω την κορνα του σταυρου σα να λεει ''αφηστε τον σε μενα'' Laughing Laughing Laughing Laughing


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 17:17:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

recife_rallye έγραψε:
ακουω την κορνα του σταυρου σα να λεει ''αφηστε τον σε μενα'' Laughing Laughing Laughing Laughing
Μήν τον αφήνεται να μπαίνει μπροστά γιατί θα τον χάσετε και γιατί μπορεί να το κάνει βοτσαλάκι στο πρανές.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 17:25:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον ενα ενα πρεπει να βγαινουν τα τεκταινομενα στη φορα...

Εχουμε και λεμε.

Τα 207 μας κουρασαν στη διαδρομη,μας κοβαν την φορα μετα παλιο εσπ τους,οποτε τους βαλαμε πισω.

Μπροστα εγω με αλονσο,και κυριως ο παναγιωτης για να καθαρισει τις υγρασιες...

Παλι τα 207 αργουσαν υπερβολικα Laughing Laughing Laughing

Για το λογου το αληθες?

Με τιτλο "ετσι μαμανε τα σαξοραλλα τα 207"



Το τιμ...





Δειτη στν ακολουθη φωτο τον σακις λεμανς (τον κυριο τερμα αριστερα) και διαβαστε ταυτοχρονα την υπογραφη του recife rallye...χρησιμα συμπερασματα θα βγαλετε.



Ατακα εβραιου..."ωχ πολύ τα φαγα,παμε βολτα τωρα παιδια".




Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 17:48:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποσο πιο παρταλι θα το καταντησεις το σαξακι πες μου... Laughing Laughing



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 17:52:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Αριστερά είναι η τσαγιασμένη ΤΣΕΛΙΓΚΑ?


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 17:59:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

garrett156 έγραψε:
ιτεα δελφοι επικες στροφες


+ 1000

Για κάποιους μήνες τις είχε μάθει απ' έξω το κακόμοιρο το πεζάκι.. Love




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Επόμενη
Σελίδα 17 από 19

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1937s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on