PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Cruise control
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιαν 2012, 21:47:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σκεφτομουν να παρω αυτο μιας και ταξιδευω συνεχεια Πυργο-Αθηνα τωρα και θα μου ειναι χρησιμο πιστευω

http://www.ebay.co.uk/itm/PEUGEOT-CITROEN-FIAT-CRUISE-CONTROL-SPEED-LIMITER-REMOTE-CONTROL-STALK-/280809133137?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4161875451

Το δικο μου που ειναι 2005 και Gti θα δουλεψει κανονικα ??? Εχει δοκιμασει κανεις αλλος ??? Wink

Με το κοντο Κ/Π δεν ξερω τι γινεται ακριβως αλλα οποιαδηποτε γνωμη θα ηταν ευπροσδεκτη Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιαν 2012, 22:24:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικο στο δικο μου (cc 2003) μπαινει κανονικα Wink


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιαν 2012, 17:28:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ά ρε Νικόλα...


Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιαν 2012, 18:34:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικολα αν παρεις θελω και εγω.
Το ειχα πει και στο Τασο παλιοτερα(resellie 206).



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
gvenio (γιωργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206cc

Ένταξη: 15 Αύγ 2012
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: βεροια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Σεπ 2012, 15:57:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα σας πω την εμπειρια μου απο αυτο.
κατ αρχας εχω ενα 206cc 1,6 16V '03

πηγα σε μια μαντρα βρηκα ενα χειριστηριο απο C5 (10ευρω). προγραμματισα τον εγκεφαλο και το BSI. Λειτουργει κανονικα αλλα χωρις ενδειξεις. εννοειτε οτι διατηρει σταθερη ταχητητα. η λειτουργεια speed limiter ειναι πιο εξεζητημενη και δεν την θεωρω τοσο χρησιμη.

Παιδια ευχαριστω γιατι εδω μεσα διαβασα και τα εκανα ολα μεσα σε 2 μερες με πολυ χαμηλο κοστος. ευχαριστω για τις γνωσεις σας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Σεπ 2012, 17:56:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Σκεφτομουν να παρω αυτο μιας και ταξιδευω συνεχεια Πυργο-Αθηνα τωρα και θα μου ειναι χρησιμο πιστευω

http://www.ebay.co.uk/itm/PEUGEOT-CITROEN-FIAT-CRUISE-CONTROL-SPEED-LIMITER-REMOTE-CONTROL-STALK-/280809133137?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4161875451

Το δικο μου που ειναι 2005 και Gti θα δουλεψει κανονικα ??? Εχει δοκιμασει κανεις αλλος ??? Wink

Με το κοντο Κ/Π δεν ξερω τι γινεται ακριβως αλλα οποιαδηποτε γνωμη θα ηταν ευπροσδεκτη Cool


Πολυ χρησιμο οντως να το εχει ενα αυτοκινητο.Νικολα και το δικο μου ειναι μοντελο 12/2006 και κατα 90% πρεπει να εχει τις υποδομες για να το δεχτει.Αν τελικα μαθεις περισσοτερα για το αν κανει για το δικο σου μην το κρατησεις ΄΄μυστικο΄΄.Να το πεις για να παραγγειλουμε ολοι μαζι. Yahoo!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
deadp (Θοδωρής)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.4 Sport S5

Ένταξη: 08 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: Ημαθία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Σεπ 2012, 09:11:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας φιλοι.
Σε 207 1.4 95 sport 2011 περνιεται cruise control;

Γενικα βλεπω οτι απο το δικο μου εχουναφαιρεθει πολλα καλουδια, οπως αυτοματα φωτα, 4 αεροσακκοι μονο, αλλα εχει esp. Μου βγηκε με τις προσφορες 11χιλ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Σεπ 2012, 13:43:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

deadp έγραψε:
Γεια σας φιλοι.
Σε 207 1.4 95 sport 2011 περνιεται cruise control;

Γενικα βλεπω οτι απο το δικο μου εχουναφαιρεθει πολλα καλουδια, οπως αυτοματα φωτα, 4 αεροσακκοι μονο, αλλα εχει esp. Μου βγηκε με τις προσφορες 11χιλ.

Δεν έχει διαφορά με τα υπόλοιπα 207 φίλε ως προς τα ηλεκτρικά.
Αφού έχει περαστεί σε άλλα 207, με σωστή κωδικοποίηση θα περνιέται και στο δικό σου.

Αυτόματα φώτα δεν είναι έτσι κι αλλιώς στον βασικό εξοπλισμό. Ακόμα και στο πακέτο trendy που είναι το 207 μου, αισθητήρες φωτός/βροχής δεν είχε.
Αλλά μου κάνει εντύπωση που έχεις μόνο 4 αερόσακους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
deadp (Θοδωρής)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.4 Sport S5

Ένταξη: 08 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: Ημαθία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Σεπ 2012, 23:04:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα τελευταία Euro 5 207 95hp (σαν αυτό που πήρα), έβγαιναν σαν Active & Sport. Active με μόνο δύο αερόσακκους, το δε sport με esp και 4 αερόσακκους. Αλλά προβολάκια και trip στάνταρ. Γι' αυτό κι είχαν χαμηλή τιμή. Με 10000€ έπαιρνες Active και με 11 έως 11700 το Sport.
Το Trendy είναι αντίστοιχο του Active, με μαύρα όργανα κι απλή μάσκα.
Αύριο κιόλας θα ζητήσω πληροφορίες από τοπική Peugeot, θα χρειαστεί μάλλον και το VIN, σωστά;
Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2012, 01:04:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

deadp έγραψε:
Τα τελευταία Euro 5 207 95hp (σαν αυτό που πήρα), έβγαιναν σαν Active & Sport. Active με μόνο δύο αερόσακκους, το δε sport με esp και 4 αερόσακκους. Αλλά προβολάκια και trip στάνταρ. Γι' αυτό κι είχαν χαμηλή τιμή. Με 10000€ έπαιρνες Active και με 11 έως 11700 το Sport.
Το Trendy είναι αντίστοιχο του Active, με μαύρα όργανα κι απλή μάσκα.
Αύριο κιόλας θα ζητήσω πληροφορίες από τοπική Peugeot, θα χρειαστεί μάλλον και το VIN, σωστά;
Ευχαριστώ.

Nαι το trendy με απλή μάσκα ήταν, (αν και προσωπικά την άλλαξα με αυτή του sport ύστερα από ένα χτύπημα που είχα όταν κάποιος πέρασε στοπ).
Είχε πάντως 6 αερόσακους και όχι μαύρα όργανα αλλά άσπρα.

Ναι καλό είναι να έχεις vin.
Αν και στην κωδικοποίηση είναι όλο το θέμα, τις περισσότερες φορές ωστόσο δούλεψε, απλά χωρίς ενδείξεις στο ταμπλό.

Πες μας και μια τιμή όταν μάθεις, εργατικά+ανταλλακτικό.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2012, 07:19:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τιμη χειριστηριου(καινουργιο παντα)αντιπροσοποιειας το βρηκα απο 72-80euro.Με τα περαστικα και τον προγραμματισμο της BSI κομπλε ολα 120euro στις θεσσαλικες αντιπροσοποιες που ρωτησα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
alek (alek)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 406 1.8 (16V) (2003)"

Ένταξη: 31 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Ιαν 2013, 20:06:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω ένα Peugeot 406/2002 ξέρει κανείς εαν μπαίνει cruise control και που μπορώ να βρώ;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giwrgos207GT (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Μέλος
Μέλος


207 GT 2009 TUNING BY E-TUNERS

Ένταξη: 27 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 109
Τόπος: ΤΡΙΚΑΛΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιαν 2013, 11:01:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι κωδικο εχει το cruise control για peugeot 207GT?ξερεις κανεις?απο τιμη?σκεφτομαι να βαλω...ααααα ρωτησα αντιπροσωπεια αλλα ο μπετοβλακας δεν ηξερε καν αν υπαρχει αυτο πραγμα πολυ ασχετος ο ανθρωπος.....


ΜΑΘΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιαν 2013, 14:53:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανα 70ρι έχει αλλά υπάρχουν 2 κρουιζ δεν ξερω πιο ακριβός κάνει. Διάβασε σελ πριν γράφουν τα παιδιά τα πάντα.


1 stage..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιαν 2013, 17:20:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dimisboukis έγραψε:
Τιμη χειριστηριου(καινουργιο παντα)αντιπροσοποιειας το βρηκα απο 72-80euro.Με τα περαστικα και τον προγραμματισμο της BSI κομπλε ολα 120euro στις θεσσαλικες αντιπροσοποιες που ρωτησα.



Αν πας καρδιτσα αυτα ακριβως θα σου πουνε γιατι ρωτησα.Ο κωδικος παντως ειναι 6242Ζ9 για το χειριστιριο που ρωτησα εγω για το 206 μου.Νομιζω ομως επειδη τα εχω δει οτι ειναι ιδια με αυτα του 207....Με καθε επιφυλαξη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
chemic (panos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 01 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Μάϊ 2013, 18:58:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαιρετώ την παρέα Very happy
πήραμε τα εξής για το 207 1.4 90hp του αδελφού μου
1. λεβιε cruise control
2. λεβιέ ταχυτήτων (στον προηγούμενο στα 50000 χλμ είχε φύγει όλο το δέρμα)
3. καπάκι αναδιπλούμενου κλειδιού (κλασικά το προγηγούμενο τα έπαιξε)
που μπουρουμε να πάμε στα ΒΠ (κατά προτίμηση) να μας σετάρουν όλα τα παραπάνω ρε παιδιά, χωρίς να μας γδάρουν?

ευχαριστώ Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Μάϊ 2013, 12:18:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chemic έγραψε:
χαιρετώ την παρέα Very happy
πήραμε τα εξής για το 207 1.4 90hp του αδελφού μου
1. λεβιε cruise control
2. λεβιέ ταχυτήτων (στον προηγούμενο στα 50000 χλμ είχε φύγει όλο το δέρμα)
3. καπάκι αναδιπλούμενου κλειδιού (κλασικά το προγηγούμενο τα έπαιξε)
που μπουρουμε να πάμε στα ΒΠ (κατά προτίμηση) να μας σετάρουν όλα τα παραπάνω ρε παιδιά, χωρίς να μας γδάρουν?

ευχαριστώ Smile

Eίχα ρωτήσει πριν κανα χρόνο στον Αγνάντη στην Φιλαδέλφεια πόσο ήθελε για προγραμματισμό και τοποθέτηση cruise control και μου'χε πει 30 ευρώ που τα θεωρώ λογικά αφού πρόκειται και για εξουσιοδοτημένο.

Για τον λεβιέ και το καπάκι δεν νομίζω καν να σου πάρουν λεφτά, αλλά άντε να πάνε και 10 ευρώ παραπάνω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
chemic (panos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 01 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Μάϊ 2013, 23:25:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστώ φίλε. Θα παρουμε τηλέφωνο κ θα σας πω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chemic (panos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 01 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Μάϊ 2013, 20:44:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

40 euro μας είπε, οπότε του ρίξαμε ακυρο.
υπάρχει κάποια άλλη πρόταση ρε παιδιά για συνεργείο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Μάϊ 2013, 21:54:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσύ ψάχνεις για να το περάσεις κάπου με 10 ευρώ, ή και τζάμπα αν γίνεται απ' ότι κατάλαβα, ε Πάνο;



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Επόμενη
Σελίδα 15 από 18

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0959s (PHP: 52% - SQL: 48%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on