PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τριγμοί και θόρυβοι στο εσωτερικό
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
alekou (Alexis)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

BatMobile 1993 6.5L V8

Ένταξη: 24 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2007, 09:31:16    Θέμα δημοσίευσης: Τριγμοί και θόρυβοι στο εσωτερικό Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα... το 206 μου, τώρα τελευταία μου κάνει κάτι περίεργους θορύβους όταν πατάω σε λακούβες κτλ.
Οι θόρυβοι ακούγονται κυρίως από τα πίσω καθίσματα, την εταζέρα και λίγο από το παράθυρο του οδηγού.

ξέρει κανείς πώς μπορώ να σταματήσω αυτούς τους θορύβους;

ευχαριστώ!


Υποστροφή έχουμε οταν χτυπάμε στον τοίχο με τη μούρη...
Υπερστροφή έχουμε οταν χτυπαμε στον τοίχο με τον κώλο...
Ισχύς είναι το ποσο γρηγορα θα πέσουμε πάνω στον τοίχο...
Ροπή είναι το πόσο μακριά θα πάρουμε σβάρνα τον τοίχο μαζί μας...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
panosgep (Πάνος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 GTI (Χωρίς Καθρέφτες)

Ένταξη: 09 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 85
Τόπος: Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2007, 10:10:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα μπορούσες κάλλιστα να πάρεις μια BMW Wink

Πιστεύω ότι όλα τα μικρά αυτοκίνητα μετά από μερικά χιλιόμετρα αρχίζουν να έχουν κάποιους μικρούς θορύβους.
Το δικό μου (3θυρο) ακούγεται το πίσω παράθυρο. Πάω που και που και μου το σφίγγουν, μου καθαρίζουν τις κλειδαριές στις πόρτες κτλ κτλ , αλλά μετά από λίγα χλμ οι θόρυβοι ξαναρχίζουν.
Πόσα χιλιόμετρα έχει το δικό σου;


Riding on my own I speed, riding on a road of fire
Staring at the autumn leaves, left is for the neon isles
Waiting on the road a torment, waiting on the road the doormen
Riding on my own I speed, right is for the shadowshires

P@N1S
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alekou (Alexis)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

BatMobile 1993 6.5L V8

Ένταξη: 24 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2007, 14:40:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σήμερα το πρωί που το είδα 50.000χλμ.

Μίλησα και με 2 φιλαράκια μου και μου είπαν να το πάω για σφίξιμο.

Αυτό θα κάνω τελικά.


Παρεπιπτώντος.... μήπως ξέρεις πως μπορώ να αλλάξω το μπροστά ηχείο του οδηγού; Γιατί τώρα τελευταία μου κάνει κάτι νουμεράκια όταν παίζει.. τσιρίζει!

ευχαριστώ!


Υποστροφή έχουμε οταν χτυπάμε στον τοίχο με τη μούρη...
Υπερστροφή έχουμε οταν χτυπαμε στον τοίχο με τον κώλο...
Ισχύς είναι το ποσο γρηγορα θα πέσουμε πάνω στον τοίχο...
Ροπή είναι το πόσο μακριά θα πάρουμε σβάρνα τον τοίχο μαζί μας...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2007, 15:19:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν λες θα πας για σφηξιμο τι ακριβως εννοεις?
Υπαρχει καμια μεθοδο που να κανουν τα πλαστικα να μην τριξουν ποια?


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
panosgep (Πάνος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 GTI (Χωρίς Καθρέφτες)

Ένταξη: 09 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 85
Τόπος: Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2007, 17:35:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Οταν λες θα πας για σφηξιμο τι ακριβως εννοεις?
Υπαρχει καμια μεθοδο που να κανουν τα πλαστικα να μην τριξουν ποια?


Εμένα για την πόρτα του συνοδηγού π.χ. που τρίζει μου καθαρίζουν την κλειδαριά και ρυθμίζουν και μία βίδα στην κλειδαριά.
Στο πίσω παράθυρο σφίγγουν μια βίδα ή ένα παξιμάδι (δε θυμάμαι και ούτε το έχω ψάξει ποτέ να σου πω την αλήθεια).
Οι θόρυβοι εξαφανίζονται ως δια μαγείας Razz για ένα μήνα μόνο Confused Confused Confused
Τα πλαστικά που λέει ο φίλος π.χ. στην κονσόλα δεν νομίζω να σφίγγουν, ίσως με λίγη σιλικόνη να δέσουν λίγο καλύτερα αλλά μέχρι εκεί...


Riding on my own I speed, riding on a road of fire
Staring at the autumn leaves, left is for the neon isles
Waiting on the road a torment, waiting on the road the doormen
Riding on my own I speed, right is for the shadowshires

P@N1S
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alekou (Alexis)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

BatMobile 1993 6.5L V8

Ένταξη: 24 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάρ 2007, 13:39:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι. Για τα πλαστικά στο μπροστινό μέρος μια καλή λύση είναι και η σιλικόνη.

Τώρα για τα παράθυρα φαντάζομαι ότι είναι κάποια βίδα.

Για τα πίσω καθίσματα το πρόβλημα ήταν ότι το πίσω δεξί κάθισμα το οποίο σηκώνεται και απο κάτω είναι ένα μαύρο πλαστικό σαν φούσκα δεν πατούσε καλά.

Η εταζέρα μου την σπάει λίγο, αλλά απ' ότι είδα στο πορτ παγκάζ έχει 2 μαύρα λαστιχάκια τα οποία όταν κλείνει, παταν κάτω την εταζέρα. Μάλλον θα πρέπει να βάλω κάτι εκεί για να την πιέζει λίγο παραπάνω προς τα κάτω και να σταματήσει τους θορύβους.

Αλλες ιδέες;


Υποστροφή έχουμε οταν χτυπάμε στον τοίχο με τη μούρη...
Υπερστροφή έχουμε οταν χτυπαμε στον τοίχο με τον κώλο...
Ισχύς είναι το ποσο γρηγορα θα πέσουμε πάνω στον τοίχο...
Ροπή είναι το πόσο μακριά θα πάρουμε σβάρνα τον τοίχο μαζί μας...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάρ 2007, 13:24:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oλοι οι γαλλοι τριζουν το δικο μου να δεις πως κανει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ramirez 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 16v Dynamique

Ένταξη: 08 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 21
Τόπος: A.Toυμπα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάρ 2007, 14:56:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και σε μενα τριζουν οι πορτες και με ειπαν τελικα οτι ειναι οι κλειδαριες...!!!!Απιστευτο??Το επισκευασαν στο σερβις των 20000 και τωρα που ειμαι στα 29000 ξαναρχισε το τριξιμο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάρ 2007, 21:40:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε λογικο ειναι με συστολες διαστολες να χαλαωνουν οι κλειδαριες και λακουβες φυσικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάρ 2007, 22:02:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδη οταν παω με πολλα και ακουω κατι κριτσι κριτσι απο το αριστερο μου αυτι ειναι οι κλειδαριες?


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάρ 2007, 22:16:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kανεις δεν ξερει...Παρε ενα κατσαβιδι με κεφαλες torx και οπου βλεπεις βιδα ξεκινα να σφιγγεις!!!Η απλα μην δεινεις σημασια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάρ 2007, 22:32:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα δεν γινετε να μην δωσω σημασια.
Παντως για να πουμε και καμια αληθεια,οταν μπαινω σε κομματι που εχει καλη ασφαλτο τοτε δεν ακουγετε τιποτα.Εστω και σε λακουβα να πεσω.Δεν προκαλει και θορυβους ο δρομος.
Το θεμα ειναι οτι ολοι οι δρομοι ειναι σκ**α.
Εφερα το αμαξι μου μια χαρα και θα το παρω κουδουνιστρα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάρ 2007, 22:45:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Δηλαδη οταν παω με πολλα και ακουω κατι κριτσι κριτσι απο το αριστερο μου αυτι ειναι οι κλειδαριες?

Τα ιδια κουω κι εγω,τρελο ξενερωμα!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάρ 2007, 23:51:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ασε νομιζω οτι στα 190-200 θα αρχιζουν να ξεκολλανε οι λαμερινες.

Very happy Very happy Very happy Very happy

Απο θορυβους ο πιο σπαστικος ειναι αυτος απο πισω δεξια που ακουγετε οταν πεφτω σε λακουβα.Ξερετε το αμορτισερ.Το σινεμπλοκ.Κατι απο αυτα τελος παντων.
Επισης ενας μυστιριος θορυβος ακουγετε παλι απο πισω και ενα παιδι που το ακουσε που ειχε Xaara μου ειπε οτι παιζει να εχει χαλαρωσει κατι απο τα φρενα.Δεν καταλαβα τι ακριβως και να πεφτει πανω στην δαγκανα.Καπως ετσι το ειπε.
Ξερει κανεις τιποτα.Ειναι ενας μεταλικος ηχος.Και πραγματικα ειναι σαν να χτυπαει ενα ελασματακι πανω σε μεταλο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Μάρ 2007, 00:13:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λες για το πισω δεξιο χαρακτηριστικο γκντουπ που κανει στις λακουβες...Σινεμπλοκ αλλαξα τπτ τωρα θα αλλαξω αμορτισερ...για να δουμε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Μάρ 2007, 03:07:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα ειναι τα Koni κουτσουρα ειναι ομως και οι δρομοι...
Στα 100 μετρα τα 90 ειναι με λακουβες-ταφους.
Α ρε Ελλαδα αθανατη.Θα την βρεις την ακρη δεν σε φοβαμαι.
Που θα παει.Μπορει να ειναι σε μια χιλιετια αλλα θα την βρει.
Με τα εργοστασιακα δεν ακουγα τιποτα.Μηπως να τα ξαναφορουσα με μια τετραδα 3ποντων ελατηριων?
Αλλα μετα τερμα η απολαυση που σου δινει μια στροφη.Πανε αυτα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
panosgep (Πάνος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 GTI (Χωρίς Καθρέφτες)

Ένταξη: 09 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 85
Τόπος: Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Μάρ 2007, 11:21:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν όποιος έχει 3θυρο και ακούει κάποιους θορύβους και νομίζει ότι είναι τα πίσω παράθυρα κάνει μέγα λάθος.
Είναι η κλειδαριά που έχει γεμίσει σκόνη.
Καθαρίστε καλά την κλειδαριά και είστε κομπλέ.


Riding on my own I speed, riding on a road of fire
Staring at the autumn leaves, left is for the neon isles
Waiting on the road a torment, waiting on the road the doormen
Riding on my own I speed, right is for the shadowshires

P@N1S
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Μάρ 2007, 13:37:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα το δοκιμασουμε και αυτο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Μάρ 2007, 18:19:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

panosgep έγραψε:
Λοιπόν όποιος έχει 3θυρο και ακούει κάποιους θορύβους και νομίζει ότι είναι τα πίσω παράθυρα κάνει μέγα λάθος.
Είναι η κλειδαριά που έχει γεμίσει σκόνη.
Καθαρίστε καλά την κλειδαριά και είστε κομπλέ.

Αυτό είναι σωστό, και στο δικό μου είχα θόρυβο "κάπου λίγο πίσω από την πόρτα" οι οποίο τελικά ήταν από το σημείο που κλείνουν οι πόρτες. Με λίγο παχύ λάδι στο μηχανισμό της πόρτας εξαφανίζεται για μερικούς μήνες!

Επίσης, κάποια στιγμή που είχε αλλάξει λίγο ο ήχος κλεισίματος της πόρτας (πιο τενεκές Razz ), στο σέρβις μου έκαναν το εξής απλό: ξέσφιξαν λίγο το μεταλλικό "Π" που είναι στο σώμα του αυτοκινήτου και πιάνει σ'αυτό ο μηχανισμός της πόρτας, και έπαιξαν με το ύψος. Λίγο πάνω, λίγο κάτω, τελικά η πόρτα έκλεινε πιο σφιχτά. Οπότε ίσως να αλλάζει θέση κι αυτό με τον καιρό και να θέλει επαναποτοθέτηση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Μάρ 2007, 18:26:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα οι πορτες των Peugeot εδω που τα λεμε κανουν λιγο θορυβο στο κλεισιμο απο την αρχη.
Οπως και να την κλεισει καποιος νομιζεις οτι την χτυπαει.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1583s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on