PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 Sedan
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Αύγ 2005, 13:48:07    Θέμα δημοσίευσης: 206 Sedan Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για δείτε και αυτό:

http://img.photobucket.com/albums/v99/dave106/peugeot206_sedan03.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v99/dave106/peugeot206_sedan02.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v99/dave106/peugeot206_sedan01.jpg

Idea Arrow ότι πρέπει για την Σοφία που πλέον έχει αυξημένες οικογενειακές ανάγκες...

Δεν ξέρω αν είναι photoshop.

υ.γ. σε αναζήτηση που έκανα στο forum δεν φαίνεται να έχει ξαναγραφτεί κάτι σχετικό εκτός και αν δεν το βρήσκει το σύστημα αναζήτησης... Αν όμως υπάρχει οι Mods ας πράξουν τα δέοντα


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Αύγ 2005, 14:04:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φυσικά δεν είναι photoshop.

http://www.autotriti.gr/_NEA/PREVIEW_newS.asp?news_data_id=38334&category_id=27

Με περισσότερα από 5.000.000 αυτοκίνητα στους δρόμους ανά τον πλανήτη, το 206 είναι αναμφίβολα το best seller της Γαλλικής Peugeot. Η εταιρεία θα παρουσιάσει στην προσεχή Έκθεση Αυτοκινήτου της Φρανκφούρτης τη sedan έκδοση του δημοφιλούς μοντέλου.

Η διάθεση του 206 sedan θα αρχίσει από τα μέσα του 2006 και αφού τεθεί πρώτα σε εφαρμογή το σχέδιο της Peugeot με την Iran Khondro, καθώς ο κύριος τόπος παραγωγής του μοντέλου θα είναι η Τεχεράνη. Διατηρώντας τη φιλοσοφία και την αισθητική του hatchback 206, το νέο sedan, δίνει σαφώς μεγαλύτερη βαρύτητα στη χωρητικότητα και στις προϋποθέσεις άνεση των επιβατών.

Σε πρώτη φάση θα διατίθεται με δύο βενζινοκινητήρες, των 1,4 λίτρων και απόδοσης 75 ίππων και των 1,6 λίτρων και απόδοσης 115 ίππων.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Αύγ 2005, 14:11:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άρα σίγουρα η παραγωγή του 206 θα συνεχιστεί κάμποσα χρόνια ακόμα!!!!!! Yahoo!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Αύγ 2005, 14:18:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Άρα σίγουρα η παραγωγή του 206 θα συνεχιστεί κάμποσα χρόνια ακόμα!!!!!! Yahoo!


Ένα 206jeep μας λείπει!! (κάπου έχει κυκλοφορήσει μία photoshopιά με το συγκεκριμένο project)

Όπως είχα διαβάσει στη δημοσίευση για την παραγωγή του 206 μέχρι το 2010, έλεγε ξεκάθαρα ότι από το 2007 θα βγουν άλλα 2 καλούπια για το 206... το ένα είναι το sedan... το άλλο δεν θυμάμαι! Και από 2008 έλεγε ότι θα παράγεται παράλληλα 206 και 207... Τι να πει κανείς... Θέλουν να το ξεζουμίσουν το μοντέλο!!!! Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Αύγ 2005, 18:00:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΜΑΝ!!!!!!!!!!!!!!


Αυτό είναι πιο άσχημο και από 306 sedan... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Αύγ 2005, 19:42:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εαν θυμαμαι παλαιοτερα ειχα διαβασει πως η sedan εκδοση θα διατιθεται μονο σε αγορες της Ασιας και της Ανατολικης Ευρωπης,οποτε αν ισχυει κατι τετοιο ειναι μαλλον απιθανο να κυκλοφορησει και στην Ελλαδα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2005, 06:33:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειναι χαλια... Puke right



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2005, 06:40:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για Τεχεράνη καλό είναι, για να μην πω ΠΟΛΥ καλό!


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ePhI (Eφη)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6(16V) xs3/z4

Ένταξη: 02 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 322
Τόπος: always ΒΠ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2005, 11:02:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν μου αρεσει καθολου...ειναι χαλια.


``Δύο πράγματα είναι αιώνια,το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία,αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο``
ΑΙΝΣΤΑΙΝ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2005, 11:08:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην το κρίνεται σε σχέση με το 3πορτο - 5πορτο 206.

Για σκεφτείτε τι άλλες επιλογές έχει κάποιος που θέλει μικρομεσαίο sedan και όχι μικρομεσαίο hachback (όπως το 307, το civic κλπ κλπ)?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2005, 11:29:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mpliaaaaxx Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2005, 11:59:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενταξει, επειδη εχουμε συνηθισει το 206 σε compact αμαξωματα (αν εξαιρεσουμε το cc) φαινεται αρκετα περιεργο το σχημα το sedan!!! Μια φορα μου αρεσει περισσοτερο απο το Cordoba... (και απο το Thalia της Renault, το θυμαται κανενας???)


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2005, 12:05:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στην Τουρκία το νο1 αυτοκίνητο σε κυκλοφορία ήταν πάντως το clio sedan... εξίσου άσχημο με το 206 της φωτογραφίας... Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2005, 12:12:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
στην Τουρκία το νο1 αυτοκίνητο σε κυκλοφορία ήταν πάντως το clio sedan... εξίσου άσχημο με το 206 της φωτογραφίας... Very happy


και εκατσες μονο 3 μερες...τι να πω εγω που ημουν 8 μερες στην μαυρη τουρκια...



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2005, 12:31:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Ενταξει, επειδη εχουμε συνηθισει το 206 σε compact αμαξωματα (αν εξαιρεσουμε το cc) φαινεται αρκετα περιεργο το σχημα το sedan!!! Μια φορα μου αρεσει περισσοτερο απο το Cordoba... (και απο το Thalia της Renault, το θυμαται κανενας???)


αυτό ακριβώς λέω και εγώ... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Σεπ 2005, 16:39:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα απο οτι γραφουν θα κυκλοφορησει και στην Ευρωπη,αρα και στην Ελλαδα στις αρχες του 2006 για να ανταγωνιστει τα Seat Cordoba,Skoda Fabia sedan,Chevrollet Aveo sedan και Hyundai Accent.

Το 206 sedan στην Ευρώπη
.................Το sedan είναι 350 mm μακρύτερο από το επιτυχημένο εμπορικά hatchback της Peugeot με το συνολικό του μήκος να φθάνει 4.190 mm. Στην γκάμα των κινητήρων περιλαμβάνονται δύο βενζίνης: ένας 1,4 λίτρων και ένας 1,6 λίτρων με ισχύ 75 και 110ps αντίστοιχα. Στάνταρ είναι το χειροκίνητο κιβώτιο ταχυτήτων ενώ διατίθεται ως επιλογή και το αυτόματο αλλά μόνο στην έκδοση με τον μεγάλο κινητήρα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Απρ 2006, 11:29:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο photoshop-ας είναι ανίκητος Laughing Laughing Laughing

shogi έγραψε:
Hy all.
What do you think about 206 Sedan? :
http://i31.photobucket.com/albums/c363/shogi/2006_Peugeot_206_Sedan_1280x960_08.jpg
I do a little photoshop, now looks little better :
http://i31.photobucket.com/albums/c363/shogi/2006_Peugeot_206_Sedan_1280x960_081.jpg


Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Απρ 2006, 11:50:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ο photoshop-ας είναι ανίκητος Laughing Laughing Laughing



Κάγκουρο - photoshop-ας.....θές να πείς... Laughing Laughing



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Απρ 2006, 14:18:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λες να φορα τον αξονα του rc-sw? Idea Idea Idea Idea Idea Idea

και που ειπαμε οτι κυκλοφορει αυτο το πραμα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Απρ 2006, 15:28:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
1)λες να φορα τον αξονα του rc-sw? Idea Idea Idea Idea Idea Idea

2)και που ειπαμε οτι κυκλοφορει αυτο το πραμα Laughing


1= ποιός ξέρει...????

2= Κίνα - Ινδία νομίζω (όπως και το307sedan) δέν θυμάμαι κάπου αλλού.



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0666s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on