PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Χάθηκαν σκυλιά
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 14:30:06    Θέμα δημοσίευσης: Χάθηκαν σκυλιά Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγαπητοι φιλοι/φιλες,

Πριν απο κανα μηνα ειχα βρε παρατημενα στην παραλιακη εξω απο γνωστο CLUB 2 σκυλια αγνωστης ρατσας και την ιδια νυχτα τα περιεθαλψα με στοργη, τα ταϊσα τα ποτισα και παιζαμε και οι τρεις για πολλες ωρες καθε μερα.
Ολοι μου οι φιλοι τα ειχαν αγαπησει και επαιζαν κι αυτοι μαζι τους οταν εγω κουραζομουν ή δεν ειχα κεφια (σπανια).
Δυστυχος την προηγουμενη Δευτερα οταν γυρισα απο τη δουλεια ειχαν φυγει απο το παραθυρο που ειχα αφησει ανοιχτο.
Μερικοι γειτονες μου ειπαν οτι ισως τα πηραν καποιοι περιεργοι που τα εντοπισαν στον κηπο να παιζουν και βρηκαν την ευκαιρια και τα αρπαξαν για να τα πουλησουν ή για δικη τους χρηση καθοτι ειναι αφοσιομενα και εργατικα.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΕ Ε_MAIL Ή ΣΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΜΟΥ…
Μου εχουν λειψει τα παιχνιδια τους τα ασταματητα κολπα τους και το καλοκαιρι δεν θα ειναι το ιδιο χωρις τη παρεα τους.

ΔΙΔΕΤΑΙ ΑΜΟΙΒΗ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ…

Ακολουθει στο παρακατω link προσφατη φωτογραφια και των 2 σκυλιων απο μαι νυχτερινη μας βολτα.....
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ…

http://briefcase.pathfinder.gr/download/STELIOS206/32158/459939/0/Lost+Dogs.jpg


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 14:40:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Blink Hunter


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 14:50:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dont worry...!!Λογικά σε κανα ΣΚΥΛΑΔΙΚΟ θα έχουν πάει......



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 15:05:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ώπα πρόβλημα Evil

UnderTaker... το δίκανο... Hunter HunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunter

δυο σκυλιά είχαμε όλα κι όλα, μας τα έκλεψαν κι αυτά...

Aυτά εμείς στο πιεσκλαμπτελειατζιαρ δεν τα σηκώνουμε... 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 15:57:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΛΑΜΟΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil


ΦΕΡΤΕ ΡΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΙΣΩ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil

Αμάν, εγκεφαλικό έπαθα... ΖΗΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 15:58:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι αμοιβή και παπ***ές... Όποιος τα πήρε θα του κόψω τα πόδια... Evil Evil Evil Evil


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 16:01:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και στο είχα πει ρε Στέλιο... Με έγραψες κανονικότατα...


ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΑΝΟΙΚΤΑ!!!!!
Evil Evil Evil Evil


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 16:04:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνε τα σκυλάκια... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Και δεν προλάβαμε να κάνουμε και κανένα κουτάβι...
HunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunter

Τσάμπα η περιποίηση, τσάμπα η στοργή, τσάμπα τα παιχνίδια... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ΑΤΙΜΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ... TeaseTease Tease Tease Tease Tease


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 16:05:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΤΑ ΟΠΛΑΑΑΑΑΑΑΑ Hunter Shoot Armed


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 19:47:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
Dont worry...!!Λογικά σε κανα ΣΚΥΛΑΔΙΚΟ θα έχουν πάει......


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 21:54:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγνώμη κύριοι Λιονταρίνοι αλλά είστε όλοι απαράδεκτοι (να μην πω γαϊδούρια και παρεξηγηθώ), ο Στέλιος έχει γράψει ένα τόπικ γεμάτο ευαισθησία, ζητώντας την βοήθεια όλων μας και εσείς δεν χάσατε την ευκαιρία να γεμίσετε μια σελίδα κρυάδες Thumb Down Shoot Shoot


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 21:57:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως δεν ειδες την...φωτο στο τελος του μηνυματος Question Question Question Cool Cool Cool Cool


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 22:08:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

underage έγραψε:
Συγνώμη κύριοι Λιονταρίνοι αλλά είστε όλοι απαράδεκτοι (να μην πω γαϊδούρια και παρεξηγηθώ),


E, ναι λοιπόν. Το παραδεχόμαστε. Είμαστε γαϊδούρια!!!!!!!!1 Embarassed Embarassed

Να έχουμε δίπλα μας δύο τέτοιους συντρόφους και να μην δώσουμε την πρέπουσα προσοχή διά φύλαξή των, ώστις αποτέλεσμα είχον το μη προβλεπομένων εκ των κανόνων ασφαλείας και την απώλειαν τούτον, τοιουτοτρόπος ινά στερούμεθα την συντροφιά υμών... Roll eyes Roll eyes Crazy Crazy Crazy

Αλλα δεν θα τους πετύχουμε αυτούς που τα έκλεψαν? Armed Armed Armed Armed Armed Armed Armed Armed Armed Armed Hunter Hunter Hunter Hunter Hunter Hunter Hunter Hunter Hunter Hunter Hunter Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Αύγ 2005, 00:57:41    Θέμα δημοσίευσης: Re: Χάθηκαν σκυλιά Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/STELIOS206/32158/459939/0/Lost+Dogs.jpg

πάντα μου άρεσαν τα τζιν σορτακια αλλά δεν τα είχα δει ποτέ να τα φοράνε σκυλιά και μάλιστα στα "μπροστά" πόδια...!
Πάντως το συγκεκριμένο μάλλον παρα είναι κοντό!
χιχιχιχιχιχιχι!!!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Αύγ 2005, 01:19:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πείτε μου πότε να το σενιάρω το topic ε? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Αύγ 2005, 07:15:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
πείτε μου πότε να το σενιάρω το topic ε? Laughing


κατσε βρε μπογια εσυ να βρουμε τα σκυλακια και μετα κλειστο.... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Αύγ 2005, 07:55:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hunter
Πάμε να τα βρούμε; Εγώ είμαι έτοιμος Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manosm3 (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC F/L '10 & Peugeot 206 1.4 XT

Ένταξη: 17 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 908
Τόπος: Βριλησσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Αύγ 2005, 12:33:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Μηπως το ενα σκυλι εχει βαλει το τζην για τα πισω ποδια στα μπροστινα????????? Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Αύγ 2005, 19:28:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδή δεν κατάλαβα τώρα...

ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΕΝΔΥΜΑ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΟ...?????

ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΒΟΥΤΗΞΕ HunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunterHunter

Ρε μπόγια, κάτσε ρε, έλεος, αμέσως να σουτάρεις το τοπικ... Λυπησου τον UnderTaker... Αυτή η αναζήτηση έδωσε νόημα στη ζωή του... TeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTease

Με το δίκανο και την απόχη κυκλοφορεί τα βράδια SillySillySillySillySillySillySillySillySilly


Υ.Γ. Σοφία τα έχεις μπλέξει λίγο... ΔΕΝ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ!!!!! ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ... BlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlink


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Αύγ 2005, 21:10:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
μηπως δεν ειδες την...φωτο στο τελος του μηνυματος Question Question Question Cool Cool Cool Cool



Την πάτησα Embarassed Splat Embarassed Splat Embarassed δεν είδα την φωτογραφια!!!!! αλλά ήταν μια ευκαιρία να σας την πω Rolling eyes Wink Rolling eyes Wink


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1897s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on