PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πρώτη γεύση για τον Irvine

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Νοέ 2002, 18:15:22    Θέμα δημοσίευσης: Πρώτη γεύση για τον Irvine Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

O οδηγός της Formula 1, Eddie Irvine, πήρε μία πρώτη ιδέα για το τι σημαίνει WRC, αφού είχε την τύχη να βρεθεί στο δεξί μπάκετ του Colin McRae για μία βόλτα.

O Σκοτσέζος οδηγός πρόσφερε μία ξεχωριστή εμπειρία στον Irvine, σε ένα Focus WRC που χρησιμοποιούνταν για δοκιμές εξέλιξης.

Eνθουσιασμένος ο Irvine μετά το τέλος της βόλτας, δήλωσε πως δεν είχε νιώσει άλλη φορά κάτι παρόμοιο. «Έχω πετάξει με αεροπλάνα της πολεμικής αεροπορίας, ενώ έχω βρεθεί και μέσα σε ταχύπλοα σκάφη κατηγορίας Formula 1, αλλά τίποτα δεν μοιάζει με αυτό που έζησα πλάι στο Colin. Ήταν κάτι το απίστευτο και για να είμαι ειλικρινής, το θεωρώ καλύτερο και από το σεξ! Eκείνη την στιγμή, το μόνο που σκεφτόμουν ήταν ότι όλα είναι μία τρέλα. Kαι απλά, ένιωσα ικανοποιημένος όταν σταματήσαμε».

H συγκεκριμένη εμπειρία έβγαλε από το μυαλό του Irvine κάθε ιδέα να ασχοληθεί με τα ράλι. «Aφότου είδα τον τρόπο με τον οποίο χειριζόταν ο Colin το αυτοκίνητο, συνειδητοποίησα ότι θα ήταν καλύτερο να μην το οδηγήσω. Ίσως μετά από 48 ώρες πίσω από το τιμόνι του να ήταν καλύτερα. Κάποιες στιγμές το αυτοκίνητο έμοιαζε να πετάει, ενώ κάποιες άλλες πλαγιολισθαίναμε με περισσότερα από 100 μίλια. Tο ήξερα ότι ο Colin ήταν καλός αλλά ανέβηκε ακόμα περισσότερο στην εκτίμησή μου. Kαι τονίζω ότι δεν έχω καμία πρόθεση να γίνω επαγγελματίας οδηγός»

Πηγή : rally.gr


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Νοέ 2002, 19:25:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tα ακούτε φορμουλάκηδες;;;


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Νοέ 2002, 09:15:43    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρώτη γεύση για τον Irvine Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Ήταν κάτι το απίστευτο και για να είμαι ειλικρινής, το θεωρώ καλύτερο και από το σεξ!


Για να το θεωρεί ο συγκεκριμένος καλύτερο και από το σεξ, φανταστείτε τώρα εσείς............. Cool Cool Shocked Shocked


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Νοέ 2002, 05:17:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για μας θα είναι: Σεξ κι όποιος αντέξ'...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Νοέ 2002, 16:23:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos wrote:
Ήταν κάτι το απίστευτο και για να είμαι ειλικρινής, το θεωρώ καλύτερο και από το σεξ!
Ωχχ.... μπορω να φανταστω τι θα του εσουρε η........κυρα<irvain>α,με το που θα μπηκε σπιτι ο <<αμοιρος>> irvine!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2002, 00:06:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoiSoN&reg; έγραψε:
chatasos wrote:
Ήταν κάτι το απίστευτο και για να είμαι ειλικρινής, το θεωρώ καλύτερο και από το σεξ!
Ωχχ.... μπορω να φανταστω τι θα του εσουρε η........κυρα<irvain>α,με το που θα μπηκε σπιτι ο <<αμοιρος>> irvine!!! Wink

Φιλε μου αν δεν κανω λαθος δεν υπαρχει κυρια Ιρβαιν.Ο ανθρωπος ειναι ο πιο τσαχπινογαργαλιαρης οδηγος της F1 ως γνωστον Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2002, 16:40:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alexandros έγραψε:
Φιλε μου αν δεν κανω λαθος δεν υπαρχει κυρια Ιρβαιν.Ο ανθρωπος ειναι ο πιο τσαχπινογαργαλιαρης οδηγος της F1 ως γνωστον Wink

Χαλαρα και ειναι ο πιο τσαχπινογαργαλιαρης της F1 & οχι μονο,αλλα αnyway με οποια τα <<εχει>> την περιοδο αυτη! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1141s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on