PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Λίγα λόγια για εμάς.... (Ηλικία, ενδιαφέροντα, απασχόληση)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 295, 296, 297  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Μέλη Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
~FoCuS~ 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Focus 1.8 Ghia

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Ιούλ 2002, 14:36:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

File mou to ST htan mia arxiki lisi alla protimw na perimenw ena xrono akomi kai na skasw 32.000 euro kai na parw ton thrylo
Evil Evil Evil Evil Evil



V.2 .::come in::.


MΙΧΑΛΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Ιούλ 2002, 22:33:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

32000 euro!
Εάν τά' χεις γιατί όχι...; Άλλη κλάση! 8O

Πώς το βλέπεις σε σχέση με το Civic Type R; Γιατί, εάν είχα τα λεφτά που λες μάλλον αυτό θα έπαιρνα, όχι ότι θα με χαλούσε το Focus RS... Αν και δύσκολα θα προσπερνούσα το 206RC άσχετα εάν θα έχει χαμηλότερη ιπποδύναμη! Τί να κάνουμε; Εσύ Φορντάκιας εγώ Πεζάκιας, για την ακρίβεια Γαλλάκιας... Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
~FoCuS~ 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Focus 1.8 Ghia

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2002, 11:31:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

File mou den tha ithela na siggrinw to RS me to Type -R h me to 206 RC giati apla einai anisi h siggrisi
kai edw tha ithela na pw na min tin sinexisoume edw aytin tin sizitisi giati to thread exei allo skopo :D:D
na deixnoume kai sebasmo stin MOD team Exclamation


ayta einai ta apotelesmata tou agglikou autocar tou perasmenou aygoustou opou 30 dimosiografoi piran to agapimeno toys amaksi kai ekanan 3-4 gyrous stin pista tou Roshenheim

1)Porsche GT2 ---------1:19:52 (400+)
2)Lamborgini diablo ---1:19:56 (550+)
3)Noble M12 ------------1:20:23 (310)
4)TVR Tuscan--------- -1:20:89 (300)
5)Ferrari--------------- -1:21:44 (450)
6)Mitsubishi evo VII----1:23:76 (280)
7)BMW M3-------------- 1:24:40 (343)
8) FORD FOCUS RS---- 1:24:60 (200)
(se parenthesi ta aloga kathe amaksiou )
Ta autokinita apo 9)-30) einai tis taksis tou Audi S3, Type-R, audi TT, S2000
Loipon proteimw na parw ena amaksi apo to Top 10 kai pairnw to 8o apla kai mono giati pros ta parwn ta alla den plisiazontai apo pleuras timis kai to Evo proswpika den mou aresei katholou einai san na bgike apo to PS2

to mono mou problima einai oti 4500 kommatia tha bgoun na dw poios tha protoparei!!!!!!!


V.2 .::come in::.


MΙΧΑΛΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2002, 13:38:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Posted: Sun Jul 28, 2002 15:36 Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

File mou to ST htan mia arxiki lisi alla protimw na perimenw ena xrono akomi kai na skasw 32.000 euro kai na parw ton thrylo


Ρε φιλαράκι δεν λέω γαμάτο το RS αλλά με αυτά τα λεφτά παίρνεις και πιο γρήγορο γκάζι....
Οσον αφορά το χαρακτηρισμό <<Θρύλος>> (εκτός το οτι ανήκει μόνο στην ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ ΜΑΣ) ελπίζω οτι αναφερεσαι στο RS και όχι στο FOCUS ΓΙΑΤΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΉΣ ΣΤΟ WRC ΑΛΛΩΣ ΓΡΑΦΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΡΥΛΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η PEUGEOT KAI ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ 206 WRC!!!!
Το πιασες το υπονοούμενο ετσι?????
Και δεν πιστεύω να παρεξηγήθηκες γιατι εδώ μέσα που μπαίνεις και τα γράφεις αυτά τέτοια θα ακούς και άλλα πολλά τρελλά από εμάς τους ΘΕΟΤΡΕΛΟΥΣ PUGFANS.......
Α! ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΜΕ 13 ΜΥΡΙΑ ΕΞΩ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 206 WRC ΜΕ 300 ΑΛΟΓΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΘΡΥΛΟΥΣ.... :fist: ΚΑΙ ΓΙΑ RS :fist: Mr. Green 0X Twisted evil
Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil
ANTE GEIA!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2002, 13:49:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερώτησης: Το RS θα είναι 4wd ή προσθιοκίνητο?
Αν είναι 4wd τότε αρχίζω να το εκτιμώ... εάν όμως είναι fwd τότε θα με συγχωρέσετε και θα αποχωρήσω απο την συζήτηση λέγοντας και εγώ το παρομοιώδες ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.
Γιατί η ford δεν βγάζει πια κομψοτεχνήματα, οδηγικά τουλάχιστον, σαν το sierra. Οι απαντήσεις του στυλ "Γιατί η peugeοt δεν βγάζει πια 205 gti" τις θεωρώ τουλάχιστον αφελής.
Η απάντηση είναι μία "στα στροφιλίκια ο Γάλλος ΜΟΝΟ ξέρει".


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
~FoCuS~ 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Focus 1.8 Ghia

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2002, 14:23:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

me 29.800 paineis to Type-R-- 198ps
me 30.900 pairneis to RS---212ps
me 37.000 pairneis to WRX---218--ps
kai apo ekei kai meta den perneis tipote aksiologo thes toulaxiston 45.000
otan lew THRYLOS ennow to RS fisika
h ford einai kateksoxin sintiritiki germaniki etairia alla siga siga paei na ksanazisei tin xameni tis aigli (blepe Focus Cosworth 4x4 300++ps)
twra oson afora to WRC den eimai tyflos kserw poios paei kalitera
fisika kai den pareksigoume afou eimai filksenoumenos se ayto to forum....
alla o filos mou euxithike kalo ST kai toy eipa tin gnwmi mou
opws eseis zite me to oneiro na paretai ena 206 RC
etsi kai egw euelpistw na parw ena focus RS


PS
ola ta germanika einai xwma se strofilikia
ektos apo to focus
plisiazei kata polu tous gallous filous tou
tha mas dwthei eykairia na ta siggrinoume an organwthei track day sta megara....den to lew ayto oxi gia na sas tsitwsw

exei odigisei h mpei pote kaneis apo esas se focus se strofilikia??
kanena allo amaksi den mporei na ftasei ta galika (oxi ola etsi) se strofilikia kratiste mia pisini omws gia to focus oi anthrwpi exoun doulepsei polu panw stin anartisi kai proswpika omologw oti einai to mono toy kalo simeio oute mixani exei kali........


V.2 .::come in::.


MΙΧΑΛΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2002, 15:34:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sorry φίλε Μιχάλη και συνονόματε αν ειμουν λίγο επιθετικός...
Αλλά έχουν και τη φάση τους τα αλληλοπειράγματα...
Δεν νομιζω οτι έχουμε και τιποτα να χωρίσουμε,,,, αλλά αντιθέτως να κερδίσουμε απο την συνεργασία των 2 Club....και την συνομοιλία των μελών τους....
ΚΑΣΕΡΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ .......πιο εύκολα.....
και τα αλογάκια αυξάνονται....πιο ανετα αλλά και μην το ξεχνάμε ταϊζονται και πιο εύκολα....
:D :D :D :D 8)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2002, 23:54:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιχάλη, μην ακούς κανέναν. Πάρε το RS μόλις μπορέσεις, σου το εύχομαι από την καρδιά μου. Και μόλις το πάρεις έλα να μας το πεις, να εκφράσεις τη χαρά σου, το συναίσθημά σου, τη νέα σου εμπειρία. Και αν μπορείς έλα να μας το δείξεις στην πίστα, να το θαυμάσουμε όλοι μαζί. Πόσο θα ήθελα να ήμουν τόσο κοντά στο όνειρο όπως εσύ...

Αυτό το Club μπορεί να έχει ως τίτλο και καμάρι του όλες τις εκφράσεις του 206, αλλά πάνω απ' όλα τοποθετεί τον οδηγό. Αυτός δίνει αξία στο όποιο αυτοκίνητο. Εγώ θα ήθελα ένα 206 RC, ίσως ένα Clio Sport, ένα γρήγορο γαλλικό μπροσθοκίνητο GT, αλλά πιο πολύ ξέρω ότι μετράω εγώ κι όχι το αυτοκίνητό μου. Μέσα μου είναι η ψυχή, η ενέργεια. Το αυτοκίνητο είναι το μέσον έκφρασής μου και γι αυτό και είναι καθαρά προσωπική επιλογή.

Χαίρομαι που είσαι εδώ μαζί μας. :D Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Predator 
Επισκέπτης







ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιούλ 2002, 17:45:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Μιχάλη, μην ακούς κανέναν. Πάρε το RS μόλις μπορέσεις, σου το εύχομαι από την καρδιά μου. Και μόλις το πάρεις έλα να μας το πεις, να εκφράσεις τη χαρά σου, το συναίσθημά σου, τη νέα σου εμπειρία. Και αν μπορείς έλα να μας το δείξεις στην πίστα, να το θαυμάσουμε όλοι μαζί. Πόσο θα ήθελα να ήμουν τόσο κοντά στο όνειρο όπως εσύ...

Αυτό το Club μπορεί να έχει ως τίτλο και καμάρι του όλες τις εκφράσεις του 206, αλλά πάνω απ' όλα τοποθετεί τον οδηγό. Αυτός δίνει αξία στο όποιο αυτοκίνητο. Εγώ θα ήθελα ένα 206 RC, ίσως ένα Clio Sport, ένα γρήγορο γαλλικό μπροσθοκίνητο GT, αλλά πιο πολύ ξέρω ότι μετράω εγώ κι όχι το αυτοκίνητό μου. Μέσα μου είναι η ψυχή, η ενέργεια. Το αυτοκίνητο είναι το μέσον έκφρασής μου και γι αυτό και είναι καθαρά προσωπική επιλογή.

Χαίρομαι που είσαι εδώ μαζί μας. :D Wink


ΠΩΠΩ!!!ΑΨΟΓΟΣ!!!!!! Razz

Συμφωνώ απόλυτα με τον Miltella κ θέλω να προσθέσω ότι αν κάποτε φίλε Focus σε αξιώσει ο Θεός κ το πάρεις μην αρκεστεις μόνο να μας στο δείξεις!!!Κάνε μας κ μια βολτίτσα βρε αδερφέ να το ευχαριστηθούμε!!! Wink :D
Επιστροφή στην κορυφή
~FoCuS~ 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Focus 1.8 Ghia

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιούλ 2002, 18:18:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

paidia as to parw ega kai meta oxi boltes alla tha to liwsw
edw sto allo pou peira
apo tis 14:00 to mesimeri mexri tis 2:00 to prwi pou to afisa apo ta xeria mou ekana panw apo 500 km
kai zw kai se nisi etsi..........
na doume omws prwta posa kommatia tha erthoun stin ellada
poso tha kanei ??
kai ta alla ta briskoume :D


V.2 .::come in::.


MΙΧΑΛΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Αύγ 2002, 21:33:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Μιχαλιό μήπως είσαι εσύ ο ένας που το έχει παραγγείλει ήδη, από τα 60 που θα έρθουν; 8O 8O 8O


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
~FoCuS~ 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Focus 1.8 Ghia

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Αύγ 2002, 23:45:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

file mou psaxnw edw kai kairo na brw akri pws mporw na to paragilw apo pou posa na skasw prokataboli alla akomi den exw brei tin akri
perimenw loipon molis exw nea tha sas pw :D:D:D


V.2 .::come in::.


MΙΧΑΛΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Αύγ 2002, 14:49:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιχάλη (και όλοι οι υπόλοιποι γιατί θα σας ενδιαφέρει) μοντέλο που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα το παραγγέλεις μόνο στην κεντρική αντιπροσωπεία και μπαίνεις σε λίστα προτερεότητας.

Δηλαδή αν θέλω να παραγγείλω το RC πάω στην Lion και το παραγγέλω. Όχι σε dealer. Είναι υποχρεωμένοι να δεχτούν την παραγγελεία σου αλλοιώς τους καταγγέλεις στα κεντρικά.

Πάντως και αυτό με τα 60 RS το βρήσκω μούφα για να πάρουν προπαραγγελείες. Δεν νομίζω να πάω εγώ 61ος και να μην μου δώσουν αμάξι άμα τους ακουμπήσω μια σακούλα ευρά πάνω στο τραπέζι. Απλώς θα φάω κανένα πακέτο 6 μηνών τουλάχιστον μέχρι να το πάρω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Αύγ 2002, 00:50:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα grand tourismo δεν ηταν συλλεκτικα με συνολο 50 κομματιων για την Ελλαδα;
Νομιζω ναι , οποτε δεν ειναι απιθανο να ακολουθηθει ιδια τακτικη για τα rc.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Αύγ 2002, 11:37:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε να τα πούμε κι εμείς..........

ΟΝΟΜΑ : Στέφανος

ΗΛΙΚΙΑ : 26 :D

ΟΙΚ. ΚΑΤ. : Αρραβωνιασμένος Laughing

Επάγγελμα : Εκπαιδευτικός

Ψευδώνυμο : svstouk (μην με ρωτάτε, κάποτε θα σας πω.Πάντως δεν στούκαρα!) 0X

Ενδιαφέροντα : Η/Υ, ΙΝΤΕRNET, και οτιδήποτε έχει σχέση με την PEUGEOT


Βεβαιώσεις για τα όσα αναφέρονται πιο πάνω θα προσκομιστούν σε πρώτη ζήτηση
(Να πάρει, πάλι για βιογραφικό το πέρασα!) Mr. Green Mr. Green
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Αύγ 2002, 03:24:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλώς ήρθες Στέφανε!
Ωραίο το βιογραφικό σου αλλά ελλιπές! Από ποιό μέρος είσαι (μένεις τώρα);
:D


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Αύγ 2002, 17:52:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μένω Πετρούπολη, Αθήνα Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Αύγ 2002, 00:22:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Larry69 (Λάζαρος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 09 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: Αθήνα - Κορυδαλλός

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Αύγ 2002, 00:56:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλως ήρθες και απο μένα Στέφανε Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Σεπ 2002, 09:20:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ!!

ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΡΚΕΤΑ ΒΙΑΣΤΙΚΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΠΛΟΙΟ ΣΤΗ ΡΑΦΗΝΑ (ΓΙΑ ΑΝΔΡΟ). ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΝΑ 206 ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ. ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ CLUB ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ 'ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.

ΟΝΟΜΑ : ΑΔΡΙΑΝΟΣ
ΗΛΙΚΙΑ : 32
ΔΙΑΜΟΝΗ : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΟΙΚ.ΚΑΤ. : ΣΥΖΩ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΑΛΚΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ : ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΔΙΚΤΥΩΝ
ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ : 206 1.4 XS LUCIFER ΑΠΟ ΜΑΡΤΙΟ '01
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ : ΤΑΞΙΔΙΑ (ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΛΕΟΝΤΑ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΑΙΟ ΙΤΑΛΙΑ, ΑΥΣΤΡΙΑ, ΓΕΡΜΑΝΙΑ), ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ 5Χ5
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Μέλη Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 295, 296, 297  Επόμενη
Σελίδα 3 από 297

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4867s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on