PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Κινηματογράφος και ταίνιες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιούλ 2005, 10:30:59    Θέμα δημοσίευσης: Κινηματογράφος και ταίνιες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομιζω πως πολυ απο δω μεσα πηγαινουμε σινεμα,αλλοι 2-3 φορες την βδομαδα και αλλοι 1 φορα τον μηνα!
Τι θα λεγατε να αξιολογουσαμε εδω τις ταινιες που βλεπουμε και να προτεινουμε καποιες καλες ειτε στο σινεμα ειτε καποια σε DVD!
(αν και θυμαμαι οτι ειχε ανοιχτει καποτε ενα παρομοιο θεμα συζητησης αλλα δεν το βρηκα!)

Πχ:

Xτες πηγα και ειδα το "Ο πολεμος των κοσμων" και μου εκανε εντυπωση η ταινια για διαφορους λογους!
Ηταν μια ταινια που καταρχιν ηξερες τι θα πας να δεις,εξωγιηνους που καταστρεφουν την γη,οποτε αν καποιος παει και το δει και μετα βγει και λεει "εξωγιηνοι και βλακιες","τι ειναι αυτα τα ψεματα" κτλ τοτε δεν θα του φταει κανεις...
Παντως αν και το σεναριο ηταν πολυ οριακο,η ταινια με κραταγε συνεχως στην τσιτα και με αγχωνε συνεχεια...Σε συνδιασμο με τα πολυ καλα εφε που ειχε(και τον ηχο του Village να δινει ρεστα για πρωτη φορα τοοοοσο καλα8-O Shocked ),μπορω να πω οτι μου αρεσε πολυ,αν και σε 1-2 σημεια ψιλοκρεμασε λιγο γιατι ειχε πολυ μπλα μπλα αλλα δεν με πειραξει τοσο!
Βεβαια ακουσα και αλλες κριτηκες απο διαφορους που δεν τους αρεσε καθολου αλλα οπως ειπα και παραπανω ξερεις τι πας να δεις!

ακουω γνωμες απο οποιον την ειδε!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιούλ 2005, 12:26:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έχω δει το Original το παλιό και αν και ασπρομαυρο και με εφφέ της εποχής μου άρεσε πάρα πολύ... θα δω συντομα και το remake.

Εγώ είδα το batman begins το οποιο θεωρώ μακράν το καλύτερο batman που είδαμε ποτέ... επιτέλους το κόμικ έγινε ταινία!! επιτέλους τέρμα τα ρομάτζα των σουπερ-ηρώων (spiderman... Evil ). Dark ατμοσφαιρα, εκπληκτικοι χαρακτήρες, ενδιαφέρον σενάρια και πολύ δράση... Must για τους φαν των κομιξ, ίσως η καλύτερη μεταφορά στην μεγάλη οθόνη!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιούλ 2005, 12:30:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
έχω δει το Original το παλιό και αν και ασπρομαυρο και με εφφέ της εποχής μου άρεσε πάρα πολύ... θα δω συντομα και το remake.

Εγώ είδα το batman begins το οποιο θεωρώ μακράν το καλύτερο batman που είδαμε ποτέ... επιτέλους το κόμικ έγινε ταινία!! επιτέλους τέρμα τα ρομάτζα των σουπερ-ηρώων (spiderman... Evil ). Dark ατμοσφαιρα, εκπληκτικοι χαρακτήρες, ενδιαφέρον σενάρια και πολύ δράση... Must για τους φαν των κομιξ, ίσως η καλύτερη μεταφορά στην μεγάλη οθόνη!!


Το ειδα και το Batman και σιγουρα ηταν το καλυτερο απο ολα τα αλλα αφου ειχε την πραγματικη ιστορια του!Μου αρεσε ειδικα και το πως εφτιαξε την στολη Exclamation Cool
Βεβαια και το Spiderman μου αρεσε αλλα απο αποψη εφε και οχι απο πλευρας στορυ!
Φαντασου ενα spiderman dark με σκιες και σκοταδια.....σαν θριλερ θα ηταν... Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Αντε να δουμε και fantastic 4 τωρα.....(πατατα το βλεπω)


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούλ 2005, 09:45:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τον "Πόλεμο των Κόσμων", συμφωνώ με τον Γιάννη οτι ήταν μια ταινία με εκπληκτικά εφέ (ουσιαστικά δεν έβλεπες μια ταινία με λίγα εφέ, αλλά εφέ με ολίγο από ταινία.... Shocked Shocked Shocked ), που σε κράταγε συνεχώς στις μύτες των ποδιών σου, καλές ερμηνείες (ειδικά από την πιτσιρίκα), σενάριο το οποίο είχε λίγους διαλόγους και αρκετές ασάφειες (τι κάναμε στους εξωγηϊνους και μας επιτέθηκαν;;; τι εξυπηρετούσε το αίμα και τα "περίεργα φυτά" που φύτρωναν;;; πως σώθηκε ο ....μην πω και χαλάσω την ταινία για όποιον δεν το έχει δει;;; γιατί η Βοστώνη δεν είχε καταστραφεί ακόμα;;; και άλλα...), απογοητευτικό τέλος (εκεί που περιμένεις οτι οι εξωγήϊνοι νικάνε, έρχεται το αναπάντεχο...)
7/10 από εμένα...

Για τον Batman, θα πω οτι όντως ήταν οτι πιο κοντινό στο κόμικ, ο χαρακτήρας έγινε ανθρώπινος (όπως και έπρεπε). Μιλάμε ουσιαστικά για έναν Batman των μεγάλων και όχι για ένα Batman για πιτσιρίκια (ίσως έπρεπε να είχε και ένδειξη Κ13...)
Αναμένουμε και την συνέχεια (teaser με Joker...)
8/10 από εμένα (κάτι έλειπε...)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 13:42:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

είδα τον πόλεμο των κόσμων χτες και μου άρεσε πάρα πολύ... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 14:01:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τρελο εφφε ε Question Exclamation Cool Cool


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 14:07:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε θα έλεγα οτι είναι και όπως τα λέτε... δηλαδή τα star wars τι ειναι?? μια χαρά ηταν τα εφφέ, αληθοφανή και όσο χρειαζόταν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Σεπ 2005, 09:41:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειδα χτες το Dukes of Hazard Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Kαι γαμw τα γελια ειχε Laughing Laughing Laughing Laughing






Και ενα βιντεακι ολα τα λεφτα!
Bιντεο

Ποτε θα παμε να το ξαναδω Exclamation Laughing Laughing Laughing Question Exclamation Question Exclamation

ΥΓ:ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΡΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ!!!ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩ Laughing


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Σεπ 2005, 11:52:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ είδα το The Island και ήταν μια πολύ καλή ταινία αν και απόλυτα προβλέψιμη... καλογυρισμένο, ωραία εφέ και...προφητική!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Σεπ 2005, 12:08:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
εγώ είδα το The Island και ήταν μια πολύ καλή ταινία αν και απόλυτα προβλέψιμη... καλογυρισμένο, ωραία εφέ και...προφητική!


πολύ καλή ταινία και φοβερό soundtrack......
Εντυπωσιακή και η σκηνή καταδιώξης, αλλά και υπερβολική για ταινία φαντασίας που θέτει προβληματισμούς στον θεατή....
δεν καταλαβαίνω γιατί δεν πήρε και τόσο καλές κριτικές.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Σεπ 2005, 12:12:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα αφηστε τις κριτικες....!
Καλη ταινια με καλο σεναριο!
Αν και θα μπορουσε να ειναι πατατα επειδη μιλαει περι...κλωνοποιησης αλλα το εθεσαν ωραια το σεναριο!
Για να μην μιλησω για την παρουσιαστρια...............(.) (.)


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Σεπ 2005, 12:23:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:

Για να μην μιλησω για την παρουσιαστρια...............(.) (.)


Την πρωταγωνίστρια εννοείς.... την Scarlett Johansson...
η οποία στην (μοναδική) ερωτική σκηνή της ταινίας, διαφώνησε έντονα με τον σκηνοθέτη Michael Bay, γιατί την υποχρέωσε να φοράει το σουτιέν της, ενώ αυτή δεν ήθελε, δηλώνοντας μάλιστα: "εγώ στην κρεβατοκάμαρά μου θέλω να νοιώθω άνετα......"
τι να πείς.......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Σεπ 2005, 12:26:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μάλλον λέει για την μελαχροινή που παρουσίαζε την κλήρωση... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Σεπ 2005, 12:30:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγγνώμη, πολύ μου άρεσε αυτή η δήλωση περί σουτιέν της πρωταγωνίστριας... Laughing Laughing Laughing Laughing

Τηλέφωνό της έχει κανείς...??? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Σεπ 2005, 12:32:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

UnderTaker έγραψε:
Συγγνώμη, πολύ μου άρεσε αυτή η δήλωση περί σουτιέν της πρωταγωνίστριας... Laughing Laughing Laughing Laughing

Τηλέφωνό της έχει κανείς...??? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


τράβα να δεις την ταινία κι αμα σου αρέσει σου παραγγελνουμε ένα κλώνο της... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Σεπ 2005, 13:42:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
ΥΓ:ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΡΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ!!!ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩ Laughing


http://search.ebay.com/dixie-horn_eBay-Motors_W0QQfkrZ1QQfromZR8QQsacatZ6000


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Σεπ 2005, 13:50:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
kanelj έγραψε:
ΥΓ:ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΡΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ!!!ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩ Laughing


http://search.ebay.com/dixie-horn_eBay-Motors_W0QQfkrZ1QQfromZR8QQsacatZ6000


άριστα κ.crusader με προλάβατε!

Άντε Γιάννη μεγεια το "κορνίδιο" βάλτο στο διαστημοπλοιάκι σου και είαι έτοιμος....

ερώτηση: μόλις βάλεις την κόρνα θα αρχίσεις και τα άλματα??? Shocked Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Σεπ 2005, 00:49:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χα χα χα !!! Laughing Laughing Laughing
Ρε εχει βγει στα αληθεια Question Exclamation Question Question Exclamation Shocked
Δεν κανω πλακα....που μπορω να την βρωωωωωωω Question Question Question Question Laughing Laughing Laughing Laughing
Στην Ελλαδα δεν υπαρχει πουθενα Question


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2005, 10:18:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες ειδα το "Land of the Dead".
Δεν θα πω πολλα....
Παρτε το "Dawn of the Dead", παρτε και το "28 Days Later" ανακατεψτε τα καλα και φανταστειτε το αποτελεσμα....




Έχει επεξεργασθεί από τον/την STELIOS στις Τρι 06 Σεπ 2005, 10:21:51, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2005, 10:19:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Χθες ειδα το "Land of the Dead".
Δεν θα πω πολλα....
Παρτε το "Dawn of the Dead", παρτε και το "28 Days Later" ανακατεψτε τα καλα και φανταστιτε το αποτελεσμα....


τα 2 που λες τα έχω δει και μου αρέσουν αυτές οι ταινίες... άρα να πάω ε? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Επόμενη
Σελίδα 1 από 21

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1188s (PHP: 48% - SQL: 52%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on