PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSClub KartChallenge: 2ος Αγώνας, Παλλήνη 13 Ιουλίου
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2005, 14:43:01    Θέμα δημοσίευσης: PSClub KartChallenge: 2ος Αγώνας, Παλλήνη 13 Ιουλίου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το PS Club - Hellas σας προσκαλεί στον 2ο Αγώνα του Πρωταθλήματος PSClub KartChallenge 2005 που θα γίνει την Τετάρτη 13 Ιουλίου, στην πίστα Κartland, στην Παλλήνη.



Ωρα έναρξης 20:00 μ.μ. (Οι συμμετέχοντες να είναι εκεί στις 19:30 μ.μ.)

Κόστος συμμετοχής:
18 ευρώ για τα επίσημα μέλη του συλλόγου και
25 ευρώ για τους υπόλοιπους (μπορεί να συμμετάσχει οποιοσδήποτε)

Πρόγραμμα - Κανονισμοί:

Ο Αγώνας θα χωριστεί σε 2 κατηγορίες κιλών που είναι οι εξής:
Α. Εως 80 κιλά.
Β. Πάνω από 80 κιλά.

Αλλαγή κατηγορίας στην διάρκεια του Πρωταθλήματος επιτρέπεται μόνο μία φορά και η βαθμολογία της μίας κατηγορίας δεν αθροίζεται με αυτή της άλλης. Όλοι οι συμμετέχοντες υποχρεούνται να ζυγιστούν εφόσον αυτό τους ζητηθεί από τους διοργανωτές.

Προκριματικός
Στην αρχή θα ξεκινήσει ο προκριματικός για κάθε κατηγορία, που θα είναι χωρισμένοι σε γκρουπ. Οι αγωνιζόμενοι θα τρέχουν για 10 με 15 περίπου λεπτά με σκοπό να κάνουν τον ταχύτερο δυνατό γύρο (best lap).

Στον Τελικό θα προκρίνονται αυτοί που έχουν σημειώσει τον καλύτερο χρόνο γύρου της κατηγορίας τους, ανεξαρτήτως προκριματικού γκρουπ.

Τελικός
Οι δύο τελικοί (της Α και της Β κατηγορίας) θα γίνουν με τους 8 καλύτερους που προκρίθηκαν (ο αριθμός των συμμετοχών στον τελικό μπορεί και να αλλάξει ανάλογα με την συμμετοχή, το μέγεθος της πίστας και την διαθεσιμότητα των μονοθεσίων).
Η εκκίνηση θα γίνει βάση της κατάταξης χρόνου (πρώτος στην σειρά θα είναι ο καλύτερος χρόνος, δεύτερος ο δεύτερος κ.ο.κ.)

Ο νικητής του τελικού θα είναι αυτός που θα τερματίσει 1ος μετά από 20 γύρους (και όχι όποιος κάνει τον καλύτερο γύρο όπως ο προκριματικός).

Η Βαθμολογία για το PSClub KartChallenge Championship προσμετράται ως εξής:

1ος: 8 βαθμοί
2ος: 6 βαθμοί
3ος: 4 βαθμοί
4ος: 3 βαθμοί
5ος: 2 βαθμοί
6ος: 1 βαθμοί


Έπαθλα:
Οι νικητές του τελικού των 2 κατηγοριών κερδίζουν από ένα μετάλλιο και την δωρεάν συμμετοχή τους, ενώ μετάλλια θα δοθούν και στον δεύτερο και τρίτο νικητή κάθε κατηγορίας

Κανόνες:
Απαγορεύεται η αντιαθλητική συμπεριφορά, ήτοι κλεισίματα, επαφές κλπ. Αν οποιαδήποτε στιγμή πέσει στην αντίληψη κάποιου κριτή ή υπεύθυνου του αγώνα, οποιαδήποτε αντιαθλητική συμπεριφορά, τότε ο αγωνιζόμενος θα αποκλείεται.

Σημείωση:
Τα μονοθέσια καρτ που θα συμμετέχουν στους αγώνες (και στον προκριματικό και στον τελικό) θα δίνονται στους αγωνιζόμενους μετά από κλήρωση, έτσι ώστε να μην υπάρχει καμία υποψία ότι κάποιο όχημα είναι πιο δυνατό από κάποιο άλλο.

Επίσης η Διοίκηση της πίστας έχει δεσμευθεί έτσι ώστε να μονοθέσια που θα έχουμε στην διάθεσή μας θα είναι όσο το δυνατό παρόμοια.


Πατήστε εδώ για να δηλώσετε συμμετοχή





Έχει επεξεργασθεί από τον/την p206Mike στις Τρι 19 Ιούλ 2005, 10:18:11, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2005, 14:52:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και το ενδιαφέρον στρέφεται στο...ΜΟΝΑΚΟ του πρωταθλήματος για τον 2ο αγώνα...όσοι πιστοί προσέλθετε!! Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2005, 15:04:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kλειστή και τεχνική πίστα, με ελάχιστο χώρο για προσπεράσματα......
Σίγουρα η κατάταξη δεν θα είναι ίδια με το Καρτοδρόμιο και θα δούμε και εκπλήξεις.....
Φυσικά θα είμαι εκεί....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2005, 15:17:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ θα είμαι εκεί Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ydwr (Πανος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 28 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Πεντελη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2005, 17:11:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Διπλα μου ειναι... Λες να λειπω?

No way Wink


Πανω κατω,μπρος πισω και πλαγιως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2005, 17:54:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μία παράκληση μόνο.. να μπαίνουμε λίγοι λίγοι στα προκριματικά (4-5) γιατί η πίστα είναι μικρή κ θα γίνεται πανικός! Όσο για τα 20 λεπτά του τελικού... Θα βαρεθούμε να στρίβουμε εκεί μέσα!!!!

Είναι εύκολο να πας στην κορυφή... να διατηρηθείς εκεί όμως;;; Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2005, 23:25:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λεω να δοκιμασω για 1η φορα καρτ.
τι λετε; Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2005, 23:40:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμια οδηγια για το πως θα βρουμε τη πιστα ??


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2005, 23:48:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Όσο για τα 20 λεπτά του τελικού... Θα βαρεθούμε να στρίβουμε εκεί μέσα!!!!

20 γύροι και όχι λεπτά Wink κάτι που σημαίνει κάτι παραπάνω από 10 λεπτά. Αν θυμάμαι καλά, και την προηγούμενη φορά στην Παλλήνη συμπληρώναμε 18 περίπου γύρους, οπότε είναι λογικό.

Κι εγώ μέσα! Smile να περιμένουμε "επίσημη" εγγραφή;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 00:08:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φυσικά και εγώ εκεί θα είμαι...

Αλλά δεν με βλέπω να επαναλαμβάνω την νίκη του 1ου αγώνα γιατί και την πίστα δεν πολυξέρω (κι ας είναι δίπλα στο σπίτι μου...) και την βρήσκω πολύ γλυστερή....

Όπως και να 'χει μια τέτοια πίστα είναι πρόκληση για τεχνική οδήγηση οπότε και μόνο αυτό αποτελεί λόγο για συμμετοχή...

Θα τα πούμε "μέσα"... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 07:00:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοείτε πως κι εγώ είμαι μέσα Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 09:11:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λέω να ξεκινήσω προπονήσεις θα έρθει κανείς μαζί...(για παράλληλη προπόνηση...) Question



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vio (Alex)
Μέλος
Μέλος


Seat Leon 2.0 TFSi

Ένταξη: 14 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 09:13:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έλεος ρε γαμότο. 13-14 έχω επαγγελματικό ταξίδι..... Sad


It's not the spoon that bends....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 09:36:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η Πειρατική Αρμάδα θα δώσει και πάλι το παρών, στο "Μονακό" του πρωταθλήματός μας, ελπίζοντας σε μεγάλη συγκομιδή βαθμών από τους πιλότους της.

Αυτή τη φορά τα πράγματα δεν θα είναι τόσο εύκολα για τους αντιπάλους μας, καθότι η συγκεκριμένη πίστα είναι περισσότερο τεχνική και οι μικροδιαφορές δύναμης των καρτ δεν παίζουν πρωτεύοντα ρόλο.



***Για βγάλτε τα γυαλιά... Twisted evil


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 09:40:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
λέω να ξεκινήσω προπονήσεις θα έρθει κανείς μαζί...(για παράλληλη προπόνηση...) Question


Ποτε λες να σου πουμε αν μπορουμε...


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 09:48:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
shark_zak έγραψε:
λέω να ξεκινήσω προπονήσεις θα έρθει κανείς μαζί...(για παράλληλη προπόνηση...) Question


Ποτε λες να σου πουμε αν μπορουμε...

Απο δευτερα... Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 10:14:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
kanelj έγραψε:
shark_zak έγραψε:
λέω να ξεκινήσω προπονήσεις θα έρθει κανείς μαζί...(για παράλληλη προπόνηση...) Question


Ποτε λες να σου πουμε αν μπορουμε...

Απο δευτερα... Wink

ψήνομαι κι εγώ …… Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 10:57:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για όσους δεν γνωρίζουν που βρίσκεται η πίστα... παίρνετε την μεσογείων συνεχίζετε μαραθώνος και μετά την έξοδο της αττικής οδού στριβετε στο φανάρι αριστερά προς ανθούσα. Στο δεξί σας χέρι βλέπετε το kart. Από αττική οδό βγαίνετε στην έξοδο Ανθούσα αν θυμαμαι καλα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 11:08:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακριβώς.....στη Λεωφόρο Ανθούσας είναι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 11:19:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
Για όσους δεν γνωρίζουν που βρίσκεται η πίστα... παίρνετε την μεσογείων συνεχίζετε μαραθώνος και μετά την έξοδο της αττικής οδού στριβετε στο φανάρι αριστερά προς ανθούσα. Στο δεξί σας χέρι βλέπετε το kart. Από αττική οδό βγαίνετε στην έξοδο Ανθούσα αν θυμαμαι καλα.

Στο αριστερό θες να πεις.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 1 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,313s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on