PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το Αυτοκίνητο του Μήνα...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Ιούν 2005, 15:37:29    Θέμα δημοσίευσης: Το Αυτοκίνητο του Μήνα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγκαινιάζοντας μια καινούργια ενότητα, δίνουμε σε όλους την δυνατότητα να παρουσιάσουν το αυτοκίνητό τους μάρκας Peugeot, στο Portal του Συλλόγου.

Εσείς μας δίνετε μια περιγραφή του αυτοκινήτου σας, έτσι ώστε να γνωρίζουμε τι ξεχωριστό έχει πάνω του σε σχέση με τα υπόλοιπα.

Εμείς θα φωτογραφίζουμε το αυτοκίνητό σας, θα παρουσιάζουμε πλήρως τα χαρακτηριστικά του καθώς και θα κάνουμε (αν δεν έχετε κάποια αντίρρηση) κάποιες βασικές μετρήσεις επιδόσεων με δορυφορικό σύστημα μετρήσεων.

Κάθε μήνα θα συγκεντρώνουμε τις συμμετοχές και μετά από ψηφοφορία θα κρίνεται ο νικητής.

ΟΡΟΙ:

1. Δικαίωμα συμμετοχής έχει κάθε ιδιοκτήτης αυτοκινήτου Peugeot, ανεξάρτητα αν είναι ή όχι, μέλος του συλλόγου. Κάθε αυτοκίνητο που έχει ήδη παρουσιαστεί (ή νικήσει σε διαγωνισμό κάποιου μήνα), δεν έχει δικαίωμα να ξαναθέσει υποψηφιότητα. Έχει όμως δικαίωμα να αλλάξει την παρουσίασή του και να ξαναθέσει υποψηφιότητα, εφόσον το αυτοκίνητο τροποποιηθεί αρκετά σε σχέση με την αρχική παρουσίαση.

2. Η υποβολή συμμετοχής για τον διαγωνισμό του κάθε αυτοκινήτου θα γίνεται από την 1η (πρώτη) κάθε μήνα έως τις 20 του ίδιου μήνα, μέσω της ανακοίνωσης που θα ανοίγεται σε αυτήν την θεματική ενότητα. Η ψηφοφορία για την επιλογή του "αυτοκινήτου του μήνα" θα διαρκεί από τις 21 έως το τέλος του ίδιου μήνα. Το αυτοκίνητο θα παρουσιάζεται μεταξύ 1ης και 10 του επόμενου μήνα.

3. Στην παρουσίαση του αυτοκινήτου δεν θα αναφέρονται περιοχή, αριθμός κυκλοφορίας και το ονοματεπώνυμο του ιδιοκτήτη. Θα αναφέρονται μόνο το username στο forum, ενώ οι φωτογραφίες θα είναι επεξεργασμένες ώστε να μην φαίνεται ο αριθμός κυκλοφορίας.

4. Η ψηφοφορία θα είναι φανερή και θα γίνεται με τα εργαλεία ψήφου που παρέχει το forum. Δικαίωμα ψήφου έχει κάθε εγγεγραμμένο μέλος στο forum, μία φορά ανά διαγωνισμό.

5. Δεν ευθυνόμαστε για τυχόν λάθη, ή παραπληροφορίες σχετικά με το παρουσιαζόμενο αυτοκίνητο. Αυτά θα αναγράφονται όπως μας δίνονται από τον ιδιοκτήτη του. Επειδή αναμένεται οι συμμετοχές να μην είναι μόνο από την Αθήνα ή την Θεσσαλονίκη (όπου βρίσκονται αντιπρόσωποι), είναι λογικό να μην είναι εφικτή η πιστοποίηση των βελτιώσεων που αναφέρει ο ιδιοκτήτης.

6. Με την συμμετοχή στον διαγωνισμό, παραχωρείτε τα πνευματικά δικαιώματα των φωτογραφιών και των κειμένων προς το Σύλλογο. Ο Σύλλογος θα είναι ελεύθερος να δημοσιεύσει τις φωτογραφίες στο Portal του. Φωτογραφίες που έχουν αποσταλλεί ταχυδρομικα δεν θα επιστρέφονται. Κατόπιν συννενοήσεως με τον ιδιοκτήτη, ενδέχεται ο Σύλλογος να προωθεί χαρακτηριστικά και φωτογραφίες των αυτοκινήτων σε περιοδικά ειδικού τύπου για λόγους προώθησής του.

7. Ο Σύλλογος διατηρεί το δικαίωμα να αλλάξει ή να τροποποιήσει τους παραπάνω όρους.

8. Με την συμμετοχή στον διαγωνισμό σημαίνει ότι αποδέχεστε τους παραπάνω όρους.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Πεμ 20 Μάρ 2008, 08:26:14, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
lepou (lefteris)
Μέλος
Μέλος


206 GTi

Ένταξη: 28 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 159

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Ιούν 2005, 19:45:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kalo που στελνουμε περιγραφες ?


ΠΕΖΟΥΛΑΣΣΣΣΣΣΣ ΜΕ Κ 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Ιούν 2005, 21:48:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οι φωτογραφίες τι μέγεθος πρέπει να΄έχουν.

και πως τις ποστάρω ? αυτό είναι λίγο off topic.... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2005, 09:36:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lepou έγραψε:
kalo που στελνουμε περιγραφες ?


http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=5706

DIMCHRI έγραψε:
οι φωτογραφίες τι μέγεθος πρέπει να΄έχουν.

και πως τις ποστάρω ? αυτό είναι λίγο off topic....


Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το album μας και απλώς να εμφανίσεις το link στο μήνυμά σου.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2005, 11:58:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
lepou έγραψε:
kalo που στελνουμε περιγραφες ?


http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=5706

DIMCHRI έγραψε:
οι φωτογραφίες τι μέγεθος πρέπει να΄έχουν.

και πως τις ποστάρω ? αυτό είναι λίγο off topic....


Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το album μας και απλώς να εμφανίσεις το link στο μήνυμά σου.


TO αλμπουμ μας έχω την εντύπωση ότι δεν παίρνει φωτογραφίεσ 750 kb. κάνω λάθος ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2005, 12:04:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εεεε μίκρυνέ την λίγο....!
Δεν χρειάζεται να είναι 750kb για να φαίνεται καλά.
Μείωσε την ανάλυση ή το μέγεθος.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2005, 18:23:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
εεεε μίκρυνέ την λίγο....!
Δεν χρειάζεται να είναι 750kb για να φαίνεται καλά.
Μείωσε την ανάλυση ή το μέγεθος.


αυτό πως μπορώ να το κάνω ?? δεδομένου ότι δεν είμαι γραφίστας ....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2005, 00:57:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όποτε έχεις χρόνο πάρε με τηλέφωνο να σου πω τι και πως για να μην γράφουμε επεξηγηματικά κατεβατά εδώ....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Δευ 27 Ιούν 2005, 09:21:57, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιούν 2005, 08:59:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερώτηση προς υπεύθυνους:

Τα αυτοκίνητα που ΔΕΝ κερδίζουν στον μήνα που έχουνε συμμετοχή, μεταφέρονται αυτόματα στον διαγωνισμό του επόμενου μήνα? Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιούν 2005, 09:02:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ερώτηση προς υπεύθυνους:

Τα αυτοκίνητα που ΔΕΝ κερδίζουν στον μήνα που έχουνε συμμετοχή, μεταφέρονται αυτόματα στον διαγωνισμό του επόμενου μήνα? Rolling eyes


Ναι είπαμε δεν χρειάζεται να τα ξανά δηλώνεται Wink Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2005, 00:20:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλλον εληξε η ψηφοφορια ή κανω λαθος?!
Αν ναι,να περιμενω το δωρακι μου Question Rolling eyes Cool Cool Cool Razz


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2005, 00:28:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
Μαλλον εληξε η ψηφοφορια ή κανω λαθος?!
Αν ναι,να περιμενω το δωρακι μου Question Rolling eyes Cool Cool Cool Razz


σαββατο 2 ιουλιου ληγει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2005, 00:32:20    Θέμα δημοσίευσης: Re: Το Αυτοκίνητο του Μήνα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:

2. Η υποβολή συμμετοχής για τον διαγωνισμό του κάθε αυτοκινήτου θα γίνεται από την 1η (πρώτη) κάθε μήνα έως τις 20 του ίδιου μήνα, μέσω της ανακοίνωσης που θα ανοίγεται σε αυτήν την θεματική ενότητα. Η ψηφοφορία για την επιλογή του "αυτοκινήτου του μήνα" θα διαρκεί από τις 21 έως το τέλος του ίδιου μήνα. Το αυτοκίνητο θα παρουσιάζεται μεταξύ 1ης και 10 του επόμενου μήνα.

Whistling Blink


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2005, 00:33:37    Θέμα δημοσίευσης: Re: Το Αυτοκίνητο του Μήνα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
Sidobre έγραψε:

2. Η υποβολή συμμετοχής για τον διαγωνισμό του κάθε αυτοκινήτου θα γίνεται από την 1η (πρώτη) κάθε μήνα έως τις 20 του ίδιου μήνα, μέσω της ανακοίνωσης που θα ανοίγεται σε αυτήν την θεματική ενότητα. Η ψηφοφορία για την επιλογή του "αυτοκινήτου του μήνα" θα διαρκεί από τις 21 έως το τέλος του ίδιου μήνα. Το αυτοκίνητο θα παρουσιάζεται μεταξύ 1ης και 10 του επόμενου μήνα.

Whistling Blink


ε,κοιτα την ψηφοφορία!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2005, 09:30:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eίχαμε μικρές παρατάσεις, δίοτι σαν πρώτη φορά αργήσαμε να το δημιοσιεύσουμε.

Το Σάββατο λήγει, και από εβδομάδα θα πρέπει να γίνει η φωτογράφηση (αν τελικά είσαι εσύ ο νικήτης...). Το δωράκι είναι δευτερέον Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιούλ 2005, 14:49:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
Μαλλον εληξε η ψηφοφορια ή κανω λαθος?!
Αν ναι,να περιμενω το δωρακι μου Question Rolling eyes Cool Cool Cool Razz


Τωρα μηπως Question Exclamation Twisted evil Laughing Laughing Laughing


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Ιούλ 2005, 18:46:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο στον Γιάννη που κέρδισε τον πρώτο διαγωνισμό για το αυτοκίνητο του μήνα!!! συγχαρητήρια και στα άλλα παιδιά και σε αυτούς τους δυστυχώς λίγους που έκαναν τον κόπο να ψηφίσουν... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Ιούλ 2005, 21:28:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Congratulations Γιαννη.. Clapping Clapping Clapping Thumbs Up
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούλ 2005, 02:46:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβο Γιαννη!

Για να δουμε ποτε θα παρεις το δωρο σου!!!

(ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΛΕΞΗΛΙΟ ΜΟΥ!) Evil


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούλ 2005, 10:07:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gongratulations Γιαννη Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3395s (PHP: 91% - SQL: 9%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on