PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Σωλήνες (αντιθερμικά, θερμομονώσεις, προιόντα)
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Νοέ 2002, 13:37:57    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Σωλήνες (αντιθερμικά, θερμομονώσεις, προιόντα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εισαγωγή αέρα & σωληνώσεις.
Λοιπόν, μετά από πολύ ψάξιμο, δεν κατέληξα σε κάτι της προκοπής για σωλήνα εύκαμπτο....μάλλον λαστιχένιο ή καουτσούκ....
Παντού μου έλεγαν να πάω σε σιδεράδικα ή υδραυλικά...και άρχισα εκεί το ψάξιμο...
Το μόνο που βρήκα ήταν αλουμινοσωλήνα....φτηνός, εύκαμπτος (ακορντεόν) αλλά πολύ-μα πολύ, ευαίσθητος....σκίζεται για την πλάκα του...
Εχει κανείς καμιά ιδέα για σωστούς αντιθερμικούς σωλήνες....που δεν θα κινδυνεύουν από το παραμικρό κούνημα??
Ποιο υλικό άραγε είναι καλό για αυτές τις περιπτώσεις??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Νοέ 2002, 15:21:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το καλυτερο για τη χρηση που το θες ειναι το σπιραλ αλουμινιου και ας σκιζεται ευκολα... Και για εξτρα μονωση βαλτου υαλοβαμβακα γυρω γυρω κολλημενο με μια μονωτικη/χαρτοταινια...Ευκαμπτο και θερμομονωτικο δεν νομιζω να βρεις..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Νοέ 2002, 17:24:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατί δεν δοκιμάζεις ανθρακονήματα; Shocked Shocked Mr. Green Mr. Green




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Νοέ 2002, 17:53:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Το καλυτερο για τη χρηση που το θες ειναι το σπιραλ αλουμινιου και ας σκιζεται ευκολα... Και για εξτρα μονωση βαλτου υαλοβαμβακα γυρω γυρω κολλημενο με μια μονωτικη/χαρτοταινια...Ευκαμπτο και θερμομονωτικο δεν νομιζω να βρεις..


Alex τι άποψη έχεις για τους "πανάκριβους" σωλήνες της SAMCO?

http://www.samcosport.com

Η πατέντα που λες, είναι καλή, αλλά συνεχίζω να πιστεύω ότι ο σωλήνας σπιράλ αλουμινίου είναι ψιλορίσκο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Νοέ 2002, 18:48:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Alex έγραψε:
Το καλυτερο για τη χρηση που το θες ειναι το σπιραλ αλουμινιου και ας σκιζεται ευκολα... Και για εξτρα μονωση βαλτου υαλοβαμβακα γυρω γυρω κολλημενο με μια μονωτικη/χαρτοταινια...Ευκαμπτο και θερμομονωτικο δεν νομιζω να βρεις..


Alex τι άποψη έχεις για τους "πανάκριβους" σωλήνες της SAMCO?

http://www.samcosport.com

Η πατέντα που λες, είναι καλή, αλλά συνεχίζω να πιστεύω ότι ο σωλήνας σπιράλ αλουμινίου είναι ψιλορίσκο....


Εδώ και δύο χρόνια χρησιμοποιώ χαρτοσωλήνα με σπιράλ αλουμινένιο σκελετό. Όταν βραχεί μαλακώνει πάρα πολύ και γενικά είναι ευαίσθητος στα σημεία που στηρίζεται. Επίσης πιστεύω ότι χρειάζεται παραπάνω μόνωση. Τα Samco φαίνονται ιδανική(και όμορφη!) λύση. Πόσο ακριβά είναι;


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Νοέ 2002, 19:09:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φαινονται παρα πολυ καλοι στον τομεα της ηερμομονωσης (δεν εχω προσωπικη εμπειρια αλλα απ'αυτα που βλεπω στο site) αλλα δεν ξερω απο αποψη τιμης προς αποδοση αν τελικα συμφερουν...Εσυ το αποφασιζεις με γνωμονα το πορτοφολι σου...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Νοέ 2002, 01:00:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα ξανακοιτωντας τους - νομιζω οτι ειναι σωληνες νερου για ψυγεια.. βεβαια κανουν για οτι θες..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Νοέ 2002, 07:37:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Βασικα ξανακοιτωντας τους - νομιζω οτι ειναι σωληνες νερου για ψυγεια.. βεβαια κανουν για οτι θες..


Kαλημέρα σας!

Αλεξ έχεις δίκιο.... Ο βασικός προορισμός των SAMCO είναι οι Τurbo καταστάσεις. Το καλό είναι ότι παίζουν σε μεγάλες θερμοκρασίες. Το κακό είναι ότι οι τιμές για έναν σωλήνα (ευθεία) ξεκινούν από 10.000δρχ και 15.000δρχ. Shocked Shocked Shocked
Αφου για να καταλάβεις, αντίστοιχα μεταλλικά δεματικά της SAMCO για αυτούς του σωλήνες ξεκινούν από 2500δρχ. όταν στα υδραυλικά κάνουν 341δρχ. (1euro)

Πάντως κάπου κάπως θα πρέπει να υπάρχουν τέτοιοι σωλήνες φτηνοί.... Exclamation Exclamation Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Νοέ 2002, 11:01:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Και για εξτρα μονωση βαλτου υαλοβαμβακα γυρω γυρω κολλημενο με μια μονωτικη/χαρτοταινια...Ευκαμπτο και θερμομονωτικο δεν νομιζω να βρεις..


Eάν καταλήξετε στη λύση του αλουμινένιου ευκαμπτου σωλήνα, τη λύση της θερμοαπομόνωσης, θα σας την πω εγώ. Yπάρχει υλικό που έχουμε καλύψει όλους τους σωλήνες του καλοριφέρ. Kαι δεν είναι και πολύ ακριβό.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Νοέ 2002, 11:08:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:

Eάν καταλήξετε στη λύση του αλουμινένιου ευκαμπτου σωλήνα, τη λύση της θερμοαπομόνωσης, θα σας την πω εγώ. Yπάρχει υλικό που έχουμε καλύψει όλους τους σωλήνες του καλοριφέρ. Kαι δεν είναι και πολύ ακριβό.


Και γιατί δεν την λες τώρα την λύση?? Confused Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Νοέ 2002, 11:47:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Και γιατί δεν την λες τώρα την λύση?? Confused Confused


Γιατί πρέπει να φορτίσω το κινητό, να μπορώ να πάρω το μεσημέρι τον άνθρωπο που ξέρει το υλικό και το μαγαζί. Eγώ μόνο πέρασα το υλικό στους σωλήνες. Άλλος το αγόρασε και μου το έφερε έτοιμο. Shocked Shocked Shocked Shocked


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Νοέ 2002, 11:57:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν παίρνετε και εδώ ένα τηλέφωνο να ρωτήσετε?

Ζώρζος Α.Ε. (μονωτικά υλικά)
Ανθ. Γαζή 9 - Αθήνα
210-3232410, 210-3224986


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Νοέ 2002, 12:29:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Δεν παίρνετε και εδώ ένα τηλέφωνο να ρωτήσετε?

Ζώρζος Α.Ε. (μονωτικά υλικά)
Ανθ. Γαζή 9 - Αθήνα
210-3232410, 210-3224986


Πήραμε και εκεί τηλέφωνο...
Σωλήνες δεν έχει.
Μόνο θερμομονωτικά για σωλήνες, και είναι και φτηνά.
Το μόνο κακό, είναι ανοικτά από 8.00 έως 4.30 καθημερινά.

Θα πρέπει να διακτινιστώ για να πάω Αθήνα...τέτοιες ώρες.... Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Νοέ 2002, 00:51:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλλον αυτο στις σωληνες του καλοριφερ που περιγραφει ο Chris AN ειναι γκρι σκουρο/μολυβί, μαλακο και ευκαμπτο ειναι το λεγομενο αρμα-φλεξ για το οποιο εχω γραψει οτι ειναι καλη λυση...

Vini στο Μαρουσι εχει μονωτικα στο Isomat που βρισκεται στην Πεντελης στην καθοδο 200-300 μετρα πριν το φαναρι της Κηφισιας...Δεν εχω παρει απο κει ποτε αλλα νομιζω οτι εξειδικευονται στα μονωτικα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Νοέ 2002, 07:50:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:

Vini στο Μαρουσι εχει μονωτικα στο Isomat που βρισκεται στην Πεντελης στην καθοδο 200-300 μετρα πριν το φαναρι της Κηφισιας...Δεν εχω παρει απο κει ποτε αλλα νομιζω οτι εξειδικευονται στα μονωτικα...


Αλεξ από μονωτικά είμαι πλήρης....σωλήνες της προκοπής ψάχνω να βρω... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Νοέ 2002, 02:25:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμ, την λύση μάλλον την έχει ο Πολίτης!
Είδα το μοτέρ του σήμερα με το χειροποίητο χταπόδι και με την σκούπα της K&N (που ισχυρίζεται ότι μπαίνει και σε 1.6) που ενώνεται με την εισαγωγή μέσω εύκαμπτου λαστιχένιου σωλήνα σταθερής διαμέτρου, που είναι ένα κομμάτι από σωλήνα νερού (ή και Turbo) κινητήρα φορτηγού!


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Νοέ 2002, 03:27:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και τώρα που πήραμε το κολάι να προσαρμόζουμε εξαρτήματα από νταλίκες στα αυτοκινητάκια μας, ενδιαφέρομαι για turbo-intercooler από MAN, καθώς θέλω να το πουσάρω να φτάσω τα 600+ άλογα. Laughing Shocked



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Νοέ 2002, 08:10:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Χμμ, την λύση μάλλον την έχει ο Πολίτης!
Είδα το μοτέρ του σήμερα με το χειροποίητο χταπόδι και με την σκούπα της K&N (που ισχυρίζεται ότι μπαίνει και σε 1.6) που ενώνεται με την εισαγωγή μέσω εύκαμπτου λαστιχένιου σωλήνα σταθερής διαμέτρου, που είναι ένα κομμάτι από σωλήνα νερού (ή και Turbo) κινητήρα φορτηγού!


Που'ναι ο Πολίτης να μας πει την λύση??? Crying or Very sad Crying or Very sad

Μετά από ψάξιμο που έχω κάνει έχω βρει στο Περιστέρι εταιρία που φτιάχνει σωλήνες σιλικόνης όλων των διαμέτρων, αλλά με τιμές SAMCO....
100 euro το μέτρο!!!! Shocked Shocked και με αντοχές μέχρι 200βαθμούς Κελσίου.....
Τώρα είμαι στα σκαριά να βρω σωλήνες λαστιχένιους .... ίσως ποιο φτηνούς.... Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Νοέ 2002, 10:10:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕδω ειμαι εγωωωωωωωωωωωω! Μιλτο επαθα δηλητηριαση απο τον καφε εχ8εσ στα Goodies (Το γαλα)... μπλιαχχχχ!

Λοιπον οπως είπα και στον Μίλτο το κολάρο που πήρα είναι απο Φορτηγό, ειναι σιλικόνης, είναι Εύκαμπτο, και έχει κόστος περίπου 20-30 Ευρά... Άν πάτε σε Μαγαζί με ανταλακτικά για φορτηγά ζητήστε να δείτε μια γωνία 90 μοιρές με διάμετρο 65 ή 70mm Δέν μπορω να 8υμηθώ τν διατομή τωρα..... Με προσεκτική τοποθέτηση κάνει δουλειά!




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Νοέ 2002, 10:18:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό το είχα σκεφτεί και εγώ (για σωλήνες φορτηγών) για project που ετοιμάζουμε (αν ξεπεράσουμε τους σκοπέλους και τις συμπλιγάδες πέτρες Crying or Very sad )

Ακούγονται πολύ ενδιαφέρον οι τιμές και σίγουρα θα κοιτάξω!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1199s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on