PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Περί Μοτοσυκλετών...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 68, 69, 70  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2005, 06:15:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Ζαχο καλοριζικη Ζαχαρια.Ωραια επιλογη εκανες.Φοβερη στον δρομο και πολυ σταθερη.Εχει αγορασει την ιδια ο Παφιλης αλλα σε 1000 cc.Πηγαινε για 650 αλλα βρικε ευκαιρια.Δωσε πολυ βαση σε κρανος και εξοπλισμο-ρουχισμο.Μην λυπηθεις τα χρηματα που ειναι για κρανος Wink


αυτό κάνω τώρα είμαι στο ψάξιμο...
έχεις να προτείνεις κάτι...
όσο για τα λεφτά ειδικά για κράνος σίγουρα δεν θα τα σκεφτώ... Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2005, 21:34:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλοτάξιδοι οι δίτροχοι !!!

αχ μπήκα και γω σε σκέψεις.. πήγα κανα δυο ταξιδάκια με τον Παφ για να του δείξω πως πλαγιάζουν τα on-off... αχχχχ...... και είναι και η Πανελλήνια μια βδομάδα πριν το Ακρόπολις στον Αρδα... αχ.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Ιούν 2005, 03:08:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλοριζικη και απο εμενα φιλε ζαχαρια


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2005, 06:23:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστώ πολύ παίδες...


καλοτάξιδοι οι δίτροχοι !!!

glf έγραψε:
καλοτάξιδοι οι δίτροχοι !!!

αχ μπήκα και γω σε σκέψεις.. πήγα κανα δυο ταξιδάκια με τον Παφ για να του δείξω πως πλαγιάζουν τα on-off... αχχχχ...... και είναι και η Πανελλήνια μια βδομάδα πριν το Ακρόπολις στον Αρδα... αχ.....


άλλη αίσθηση Νικόλα εεε Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2005, 10:50:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμμμ...ΖΑχαρια εχω παει ταξιδακι με το βστρομ...και ειναι πολυ σουπερ...
οι διακοπες μου θα ειναι μ αυτο φετος...
μακριαααααααααααααααααααααααα Laughing Laughing
καλοταξιδο....
βαλε και αυτες τις μπαρες τις μεταλλικες...και μπαγαζιερα οπως και δηποτε....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2005, 17:25:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
ευχαριστώ πολύ παίδες...


καλοτάξιδοι οι δίτροχοι !!!

glf έγραψε:
καλοτάξιδοι οι δίτροχοι !!!

αχ μπήκα και γω σε σκέψεις.. πήγα κανα δυο ταξιδάκια με τον Παφ για να του δείξω πως πλαγιάζουν τα on-off... αχχχχ...... και είναι και η Πανελλήνια μια βδομάδα πριν το Ακρόπολις στον Αρδα... αχ.....


άλλη αίσθηση Νικόλα εεε Wink


Τον Νικο λες Question Ειναι MASTER στα πεσηματα.....Γιαυτο το γυρισε στα αυτοκινητα...επειδη δεν τον πηγαινανε τα μηχανακια και ειχε νοικιασει σουιτα στο Κρατικο Laughing Laughing

Εφη....πηρες μηχανακι καλε Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 06:16:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Τον Νικο λες Question Ειναι MASTER στα πεσηματα.....Γιαυτο το γυρισε στα αυτοκινητα...επειδη δεν τον πηγαινανε τα μηχανακια και ειχε νοικιασει σουιτα στο Κρατικο Laughing Laughing


xaxaxaxaxaxaxaxa Silly Rotfl



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 06:19:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...... έγραψε:
χμμμ...ΖΑχαρια εχω παει ταξιδακι με το βστρομ...και ειναι πολυ σουπερ...
οι διακοπες μου θα ειναι μ αυτο φετος...
μακριαααααααααααααααααααααααα Laughing Laughing
καλοταξιδο....
βαλε και αυτες τις μπαρες τις μεταλλικες...και μπαγαζιερα οπως και δηποτε....


ήταν μέσα στα "δώρα"...
και εγώ κάτι τέτοιο σκέφτομαι αρκεί να βρω την κατάλληλη παρέα... Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 10:09:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπόν μετά από πολύ αναζήτηση κατέληξα σε δυο κράνη :

Image hosted by Photobucket.com

NOLAN N83 MATRIX

N83 is the full-face, street model, which soared to success in just a short space of time, thanks to its stunning exterior design and outstanding comfort. This product has been given a new design with special attention devoted to its details, with the result that its performance has been greatly enhanced.
The ventilation system and the side stabilizers are perfectly recessed into the shell. Thanks to these features, the aerodynamic load has been significantly reduced, producing excellent effects in terms of comfort and stability.
This year N83's visor is ready for the VPS sunscreen.
The quick-change/tool-free visor mechanism operates with the visor in the open position only, to avoid accidental opening while riding.
N83 is equipped with a weather trim, running fully around the visor port and assuring a perfect seal, thus avoiding harmful air and water infiltration.
All versions come with the new attractive dark blue removable "Top Comfort" padding, which is highly ergonomic and comfortable.
There are also dazzling new graphics, bringing the total to 21 colour combinations.
N83 comes in versions with graphics, IRIDIUM VPS (with iridescent effect), TRIBE, SCORPIO, MATRIX and the solid coloured CLASSIC VPS version.
COLOURS AVAILABLE:
- IRIDIUM VPS: Platinum Silver, Metal Black, Cobalt Blue, Corsa Red, Flat Black;
- TRIBE: Metal Black&Blue, Metal Black&Red, Metal Black&Yellow, Metal Black&Green;
- SCORPIO: Metal Black&Blue, Metal Black&Red, Metal Black&Silver and Flat Black&Anthracite;
- MATRIX: Metal Black, Flat Black;
- CLASSIC VPS: Platinum Silver, Titanium Grey, Glossy Black, Flat Silver, Flat Grey, Flat Black.
TECHNICAL FEATURES:
- VPS with the Iridium VPS and Classic VPS versions (available separately for other versions);
- Nolan Fog Resistant system (NFR), which is supplied with the Iridium VPS and Classic VPS (available separately for other versions);
- quick release system for the visor;
- JSW climate control system (Jet Stream Wing);
- front air intakes;
- air intakes on chin guard;
- stabilizing side spoilers;
- Microlock retention system;
- wind protector;
- ready for removable breath deflector;
- removable and washable "Top Comfort" internal padding in all versions;
- removable and washable cheek pads in all versions;
- noise reducers.

185 euro σε 6 ατοκες – 165 euro μετρητα


Image hosted by Photobucket.com

HJC
ΟΝΟΜΑ: FULL FACE FG 14 KEVLAR
ΤΙΜΗ: 250 €
ΜΕΓΕΘΗ: XS-XXL

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

2 ΜΕΓΕΘΗ ΚΕΛΥΦΟΥΣ
ΑΦΑΙΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΛΕΝΟΜΕΝΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΑΠΟ ΥΨΗΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ NYLEX
ΑΦΑΙΡΟΥΜΕΝΑ & ΠΛΕΝΟΜΕΝΑ ΜΑΓΟΥΛΑ
ΑΝΤΙΘΑΜΒΩΤΙΚΗ ΖΕΛΑΤΙΝΑ
ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΑΠΟΡΡΟΦΗΣΗΣ ΚΑΤΑ 95% ΤΗΣ ΗΛΙΑΚΗΣ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑΣ
ΑΝΤΙΧΑΡΡΑΚΤΙΚΗ ΖΕΛΑΤΙΝΑ
ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΤΑΧΕΙΑΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΗ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ VESC-8
ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΑΕΡΑΓΩΓΟΙ
ΑΦΑΙΡΟΥΜΕΝΟ ΕΠΙΡΡΙΝΙΟ
ΑΦΑΙΡΟΥΜΕΝΟ ΥΠΟΣΙΑΓΩΝΟ
ΚΟΥΜΠΩΜΑ ΤΑΧΕΙΑΣ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗΣ
ΒΑΡΟΣ : 1.400 gr.
ECE 22.05


ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 10:20:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Schuberth Concept... and you will remeber me ! Silly


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 10:28:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:


Schuberth Concept... and you will remeber me ! Silly


ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ FULL FACE...τι μαρκα ειναι, ποσο εχει... Question
υ.γ: και σιγα μην σε ξεχασω... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 10:34:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tι "τι μάρκα είναι"? Shocked

Schuberth, αυτή που φοράει ο Σουμάχερ. Cool

Eίναι Full face και ανοίγει το μπροστινό μέρος, Άμα έρθεις απ' την δουλειά θα το δεις live. Eίναι kevlar ή fiber. Περίπου 300 ευρώ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 10:38:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Tι "τι μάρκα είναι"? Shocked

Schuberth, αυτή που φοράει ο Σουμάχερ. Cool

Eίναι Full face και ανοίγει το μπροστινό μέρος, Άμα έρθεις απ' την δουλειά θα το δεις live. Eίναι kevlar ή fiber. Περίπου 300 ευρώ...


αν το εχετε εκει θα ερθω να το παρω κατα λαθος και να φυγω... Bluegrab



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 10:41:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ζακ.. το Nolan είναι κ αυτό kevlar σαν το 2ο;


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 10:47:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Ζακ.. το Nolan είναι κ αυτό kevlar σαν το 2ο;


απ' οτι ξερω ειναι VPS (ΘΕΡΜΟΠΛΑΣΤΙΚΟ Crying or Very sad )...



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 11:00:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω πόσα λεφτά μπορείς να δώσεις αλλά με 300-350 ευρά βρίσκεις νομίζω κράνος από carbon-fiber-kevlar.

Π.χ. το πιο εξελιγμένο μοντέλο αυτού που πήρα εγώ... (288 €)



Το συγκεκριμένο είναι σπαστό, αλλά πιστεύω βρίσκεις και full-face σε αυτά τα χρήματα πάνω-κάτω.
Σκέψου ότι λογικά θα είναι μεγαλύτερης αντοχής αλλά και πιο ελαφρύ συγχρόνως.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 11:08:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ότι και να διαλέξεις δώσε μεγάλη σημασία στο βάρος....

Πρόσφατα φίλος πήρε ένα SHOEI για TDM με 450Ε πολλά τα λεφτά αλλά το πιάνεις και νομίζεις ότι δεν κρατας τίποτα.... πούπουλο πραγματικά...

Οτι πληρώσεις παίρνεις... αλλά και στα λεφτά που θα παίξεις διάλεξε την πιο ελαφριά επιλογή... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 11:10:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να δώσεις μεγάλη σημασία στο βάρος. Εγώ επειδή έχω ένα αρκετά βαρύ HJC (1700γρ), σε κάτι ταρζανιές που έκανα έπαθα θλάση στο σβέρκο κ είμαι με μυοχαλαρωτικά 3 μέρες τώρα.
Όσο για υλικό χαλαρά για kevlar.. Επίσης, η HJC έχει τέλειες ανταλακτικές ζελατίνες σε πολλά πολλά χρώματα. Εγώ θα τσιμπήσω μία καθρεφτέ Razz Άρα απ τα προτεινόμενα 2, ψηφίζω το 2ο Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 11:42:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχας, καλοριζικη!!! Very happy
Για το κρανος: Εγω προσφατα χτυπησα ενα arai, astro r λεγεται το μοντελο και ειναι απιστευτο! Wink

Μελανο σημειο,φυσικα η τιμη του: 650ευρωπολυλα...

Ενας κολλητος εχει το rx-7 crosair της ιδια φυσικα εταιριας που ειναι λιιιιγο καλυτερο Cool (780Ε πηγε αυτο! Sad )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 12:44:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρούλη... Τι είναι αυτό που καβαλάς...;; Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 68, 69, 70  Επόμενη
Σελίδα 2 από 70

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2186s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on