PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

407 - Bodykit
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Ιούν 2005, 19:37:57    Θέμα δημοσίευσης: 407 - Bodykit Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψαχνοντας ο Μανθος βρηκε για το 407 εμπρος σποιλερ και πισω αεροτομη που κατα τη γνωμη μου ομορφαινουν αρκετα το 407....Ειδικα η αεροτομη ειναι ονειρο....

http://i2.photobucket.com/albums/y33/vinman30/vorne20links.gif
http://i2.photobucket.com/albums/y33/vinman30/1720Zoll204-Rohr.gif


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vinman στις Τρι 07 Ιούν 2005, 19:42:02, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
eve (eva)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.4 (8v) XT (2003)

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 247
Τόπος: Ηγουμενίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Ιούν 2005, 19:40:33    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αισθητικη βελτιωση 407 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:

...Ειδικα η αεροτομη ειναι ονειρο....

Thumb Left


206 rulez:)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Ιούν 2005, 19:50:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανθο δεν ξερω τι θα κανεις....αλλα την θεεεεεεελωωωωωωω.... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Exclamation Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Ιούν 2005, 23:25:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
Μανθο δεν ξερω τι θα κανεις....αλλα την θεεεεεεελωωωωωωω.... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Exclamation Razz



χαχαχα Laughing Laughing
όλο ιδέες και ζημιές (οικονομικές.....) είμαι,....
Όντως είναι πολύ καλή και ναι θα την βαλεις. Wink
και θα την βρούμε και εδώ στο "Ellada"... Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Ιούν 2005, 23:46:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
vinman έγραψε:
Μανθο δεν ξερω τι θα κανεις....αλλα την θεεεεεεελωωωωωωω.... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Exclamation Razz



χαχαχα Laughing Laughing
όλο ιδέες και ζημιές (οικονομικές.....) είμαι,....
Όντως είναι πολύ καλή και ναι θα την βαλεις. Wink
και θα την βρούμε και εδώ στο "Ellada"... Laughing


Worthy Thumbs Up Clapping
Clapping Worthy Thumbs Up
Thumbs Up Clapping Worthy
Yahoo! Yahoo! Yahoo! Yahoo!
W00t W00t W00t W00t W00t
....τι αλλο να κανω για να σε πεισω οτι την θελω απεγνωσμενα... Question Question Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Ιούν 2005, 17:31:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
όλο ιδέες και ζημιές (οικονομικές.....) είμαι,....
:


Αυτο το εχουμε ξαναπει... Laughing Laughing
Κανεις κακο στην τσεπη μας... Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
(Αλλα ως μαζοχες...μας αρεσει... Twisted evil Twisted evil Twisted evil )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2005, 13:14:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάνε, Πιάσε:
http://www.peugeot.fr:80/ppp/PPPWEBFR/Brochures_Peugeot/accessory/acc_407.pdf


Σελίδα 3
Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2005, 17:12:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Μάνε, Πιάσε:
http://www.peugeot.fr:80/ppp/PPPWEBFR/Brochures_Peugeot/accessory/acc_407.pdf


Σελίδα 3
Wink


Προσπαθω εδω και κανα τεταρτο να την κατεβασω αλλα ακομα περιμενω....
Ειναι τοσο αργη η σελιδα Τασο η'δεν κανω κατι καλα??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
307 ARMY! (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


307xsi (16V) 1600cc (Mάιος 2002)

Ένταξη: 26 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 236
Τόπος: ΣΚΥΔΡΑ- Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2005, 17:19:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χτύπατο Κάγκουρα είναι πολύ καλό! Αλλά και οι διπλές μπούκες μ'αρέσουν πολύ.


KING LION(Armed)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2005, 17:25:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:


Προσπαθω εδω και κανα τεταρτο να την κατεβασω αλλα ακομα περιμενω....
Ειναι τοσο αργη η σελιδα Τασο η'δεν κανω κατι καλα??


Κάνε δεξί κλικ και πάτα Save target as (ελπίζω έτσι να είναι στα pc)
Είναι αρχείο Acrobat με όλα τα αξεσουάρ για το 407



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2005, 17:44:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eιναι το ιδιο φυλλαδιο που εχει και η εδω αντιπροσωπεια...και απο οτι βλεπω δεν εχει κατι καινουριο.... Sad
Στη σελιδα 3 εχει την αεροτομη την εργοστασιακη που μου ειχες πει και που ειχα δει και στο test drive της Lion στον Αγ.Στεφανο....
Εγω νομιζα οτι βρηκες τιποτα καινουριο με body kit και πριν το ανοιξω εκανα τον σταυρο μου που επιτελους η peugeot αποφασισε να βγαλει κατι και για το 407.....αλλα τελικα δεν... Sad Sad
Thanks παντως Τασο.. Thumb Left


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vinman στις Πεμ 09 Ιούν 2005, 17:52:54, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2005, 17:51:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307 ARMY! έγραψε:
Χτύπατο Κάγκουρα είναι πολύ καλό! Αλλά και οι διπλές μπούκες μ'αρέσουν πολύ.


Ετοιμος ειμαι Νικολα... Twisted evil Wink Wink
Απλα περιμενω ποτε θα καταφερει ο Μανθος να ξελασκαρει λιγο ωστε να το ψαξει καλυτερα και να εχουμε οσο το δυνατον καλυτερο αποτελεσμα... Wink
(Εξαλλου εκεινος μιας και ασχολειται πιστευω οτι μπορει να το ψαξει καλυτερα απο εμενα και γι'αυτο περιμενω αλλωστε... Wink )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Ιούν 2005, 10:02:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προχθες στο parking του ΟΑΚΑ ειδα ενα 407 μαυρο με μεταλλικο πορτακι στην ταπα της βενζινης....(οχι αυτοκολλητο)... Twisted evil
Μανθο Question Question Question Question Question Question
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Ιούν 2005, 12:11:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
307 ARMY! έγραψε:
Χτύπατο Κάγκουρα είναι πολύ καλό! Αλλά και οι διπλές μπούκες μ'αρέσουν πολύ.


Ετοιμος ειμαι Νικολα... Twisted evil Wink Wink
Απλα περιμενω ποτε θα καταφερει ο Μανθος να ξελασκαρει λιγο ωστε να το ψαξει καλυτερα και να εχουμε οσο το δυνατον καλυτερο αποτελεσμα... Wink
(Εξαλλου εκεινος μιας και ασχολειται πιστευω οτι μπορει να το ψαξει καλυτερα απο εμενα και γι'αυτο περιμενω αλλωστε... Wink )


Έχω ήδη στείλει δύο μαιλ στην εταιρία με την αεροτομή που σου άρεσε για να μαθω αν φερνουν Ελλάδα κτλ αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση...θα επιμείνω πάντως... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Ιούν 2005, 12:18:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
vinman έγραψε:
307 ARMY! έγραψε:
Χτύπατο Κάγκουρα είναι πολύ καλό! Αλλά και οι διπλές μπούκες μ'αρέσουν πολύ.


Ετοιμος ειμαι Νικολα... Twisted evil Wink Wink
Απλα περιμενω ποτε θα καταφερει ο Μανθος να ξελασκαρει λιγο ωστε να το ψαξει καλυτερα και να εχουμε οσο το δυνατον καλυτερο αποτελεσμα... Wink
(Εξαλλου εκεινος μιας και ασχολειται πιστευω οτι μπορει να το ψαξει καλυτερα απο εμενα και γι'αυτο περιμενω αλλωστε... Wink )


Έχω ήδη στείλει δύο μαιλ στην εταιρία με την αεροτομή που σου άρεσε για να μαθω αν φερνουν Ελλάδα κτλ αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση...θα επιμείνω πάντως... Wink


Να 'σαι καλα Πετρο... Wink Wink
Και εσυ και ο Μανθος εχετε ριξει πολυ τρεξιμο και δειχνετε οτι το κανετε με την καρδια σας... Wink Wink
Και τα οφελη για ολους μας ειναι πολλα και πλεον ορατα απο παντου... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Ιούν 2005, 12:32:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το site της εταιριας ειναι το www.musketier.at και έχει αρκετα ενδιαφέροντα πράγματα για Peugeot. Δυστυχώς είναι στα γερμανικά και δεν καταλαβαίνω. Ας το τσεκάρει οποιος ξερει γερμανικά πάντως... Wink
Thanx για τα καλά σου λόγια Μάνο... Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Ιούν 2005, 12:45:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
Να 'σαι καλα Πετρο... Wink Wink
Και εσυ και ο Μανθος εχετε ριξει πολυ τρεξιμο και δειχνετε οτι το κανετε με την καρδια σας... Wink Wink
Και τα οφελη για ολους μας ειναι πολλα και πλεον ορατα απο παντου... Wink Wink

Ευχαριστούμε Μάνο.
Πραγματικά μας ευχαριστεί αυτό που κάνουμε και πολύ περισσότερο μας ευχαριστεί όταν βλέπουμε εσάς ευχαριστημένους!!!! Wink Wink Wink Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Ιούν 2005, 12:49:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kε Vinman αν έχετε κάποιον που να γνωρίζει την γερμανικήν προτείνω να τον φωνάξετε και να ανοίξετε το email σας στο in.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2005, 21:27:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thanks Πετρο... Wink
Μου το εχουν στειλει και εμενα το mail με τις τιμες παλιοτερα... Wink
Το θεμα ειναι οτι δεν πολυκαταλαβα αν την στελνουν εδω...Αν οχι παντως θα ψαξουμε στην δικη μας αγορα για μια παρομοια αεροτομη... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Ιούλ 2005, 15:23:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατόπιν αιτήσεώς σας κ.Vinman και καθώς παρουσιαστηκε το 1ο bodykit στην French Power σας το παραθέτω.

http://www.french-power.com/assets/images/407autorfront.jpg
http://www.french-power.com/assets/images/407autorheck.jpg

Γνώμη μου:
Το εμπρός.. (άσε να μην το σχολίασω είναι επιοικώς απαράδεκτο/χάλια/αηδία κλπ κλπ κοσμιτικά)

Τα πλαινά μάλλον αδιάφορα...(όχι χάλια αλλά θα μπορούσαν να είναι λίγο πιο αρμονικά και να μην είναι σαν "μαρσπιεκουτιά"...)

Το πίσω πολύ "κακό". Twisted evil

Από αυτά μόνο το πίσω μου αρέσει κάπως αν και υπερβολικό αλλά να κάποιος έχεις σχετικά καγκουροειδέις διαθέσεις είναι μια χαρά.....

Πρέπει οπωσδήποτε όμως να συνδυαστεί με μια τετράδα 18άρες και μια αεροτομή.... (και όλο και κάτι έχω κατα νου....) και φυσικά μια εξατμισούλα (ή εξατμισούλες... βλ πιο πάνω πχ...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3595s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on