PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1ο Δοκιμαστικό PSClub - Challenge. The Prologue...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 13:39:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:


Αυτό που αναρωτιέμαι είναι τι λάθος έκανες και δεν μπορούσες να κρατηθείς στο εσωτερικό του κάτω πέταλου. Question


Επαιρνα λάθος την αριστερή και δεν ανοιγόμουνα και μετά δεν είχα την ροπή να με "μαζέψει" το μπλοκέ. Εκεί πρέπει να έχανα πάνω από δευτερόλεπτο.

Επίσης στην δεξια μετά την ευθεία έκοβα πολύ ενώ το αμάξι με κρατούσε. Δεν ήθελα να ρισκάρω. Το συγκεκριμένο στήσιμο πρώτη φορά το δοκιμάζω και το αμάξι μου φαίνεται καινούργιο (αχχχ είμαι ερωτευμένος με το στήσιμό του... Οδηγικά το καλύτερο αυτοκίνητο που έχω οδηγήσει...) Ηδη με το που βγήκα από την πίστα είχα συνειδητοποιήσει σε πια σημεία δεν πήγαινα σωστά και σε ποιά σημεία μπορώ να κερδίσω κάτι. Το σημαντικότερο για εμένα (και αυτό θέλω να δω στην "προπόνηση" που θα κάνουμε) είναι να κρατάω σε κάθε περίπτωση το αυτοκίνητο σε ροπή γιατί κάτω από τις 4.000 ΔΕΝ. Μπορεί αφού ακόμα και στο πάνω πέταλο -αυτό το πήγα καλά...- στη έξοδο του έβγαινα με αρκετές στροφές



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 13:48:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και απ' έξω αυτό ακριβώς φαίνεται.
Για αυτόν ακριβώς το λόγο θα πάμε Σεπτέμβριο για "μάθημα"....
Πάντως δεν ξέρω τι έκανε ο Μιχάλης στο κάτω πέταλο και είναι κολλήμενος στο έσω κερμπ αλλά πρέπει να το κάνουμε και 'μεις. Wink

Παρεπιπτόντως Μιχάλης, Πάνος κλπ κλπ 2λιτροι πότε παραγγέλνουμε μπλοκέ???
Σκεφτείτε με την ροπή του 2λιτρου για πότε θα δουλεύει το μπλοκέ και πως θα βγαίνουμε από τις στροφές...



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 13:51:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Και απ' έξω αυτό ακριβώς φαίνεται.
Για αυτόν ακριβώς το λόγο θα πάμε Σεπτέμβριο για "μάθημα"....
Πάντως δεν ξέρω τι έκανε ο Μιχάλης στο κάτω πέταλο και είναι κολλήμενος στο έσω κερμπ αλλά πρέπει να το κάνουμε και 'μεις. Wink

Παρεπιπτόντως Μιχάλης, Πάνος κλπ κλπ 2λιτροι πότε παραγγέλνουμε μπλοκέ???
Σκεφτείτε με την ροπή του 2λιτρου για πότε θα δουλεύει το μπλοκέ και πως θα βγαίνουμε από τις στροφές...


Ο Μιχάλης πολύ απλά έκανε αυτό που είχαμε πεί στην αρχή.Πούλησε την αριστερή για να μπεί καλά στην παρατεταμένη δεξιά.

Αν το έκανε και ο Τάσος,θα παραμίλαγαν τα χρονόμετρα...

Όσο για το μπλοκέ...Μπαααα Laughing Laughing Laughing Πολυτέλειες... Laughing Laughing

Εγώ με 2 καινούργια Nero είμαι έτοιμος Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 13:56:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ronin έγραψε:
Αν το έκανε και ο Τάσος,θα παραμίλαγαν τα χρονόμετρα...

Όσο για το μπλοκέ...Μπαααα Laughing Laughing Laughing Πολυτέλειες... Laughing Laughing

Εγώ με 2 καινούργια Nero είμαι έτοιμος Laughing Laughing


Όντως....
Πάντως η φράση σου την Κυριακή το πρωί ήταν όλα τα λεφτά...
"που πάω τώρα εγώ..."
Αναμονή μέχρι το Σεπτέμβρη.
Επίσης μπορείς να μην μου θυμίζεις ότι δεν έχω Nero.... Twisted evil Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 14:56:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:


Vaggelis έγραψε:
Από οτι διάβασα, η πίστα βγήκε με 2α στο κιβώτιο, οπότε σε συνδυασμό με το κοντό μεταξόνιο του 206 και με ένα σωστό-καλό στήσιμο και ένα καλό σετάκι λάστιχα, ακόμα και τα 1400 έχουν δικαίωμα στο "όνειρο", λόγω της ικανοποιητικής τους ροπής..........
Λές;;;;;;;;;

Εγώ λέω....να μην το σκέφτεσαι άλλο!
Απλά να έρθεις! Wink Wink Wink Thumb right


Aν φτάσει και το κόστος συμμετοχής σε ένα λογικό επίπεδο.......
......ε, λοιπόν....... θα το σκεφτώ.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 15:52:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
(Θέλω να πιστεύω ότι μπορώ το 0:59)


Ετσι οπως σε ειδαμε Τασο και εσυ μπορεις για μενα χαλαρα τα 0.59 αλλα και ο Μιχαλης να κατεβει κατω απο 1.... Wink
Αποδειξατε και οι δυο οτι οδηγικες ικανοτητες εχετε..... Wink αρα μετα παιζουν οι λεπτομερειες... Wink Wink λιγο να μαθετε καλυτερα την πιστα και οι χρονοι ειναι απολυτα εφικτοι.... Wink Wink
Παντως τον Σεπτεμβρη ειμαι και εγω μεσα... Razz εστω και για βολτα... Razz Razz
παντως μεσα θα μπω... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 16:29:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
Παντως τον Σεπτεμβρη ειμαι και εγω μεσα... Razz εστω και για βολτα... Razz Razz
παντως μεσα θα μπω... Wink Wink

κρουαζιέρα εννοείς....
χιχιχιχιχιχιχι Wink Wink Laughing Laughing

Σοβαρά τώρα θεωρώ ότι μπορείς να γυρήσεις γύρω στο 1:08 χαλαρά. Wink
Αρκεί να εκμεταλευτείς την ροπή σου σωστά καθώς και το πολύ καλό πάτημα του 407.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 17:16:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Επαιρνα λάθος την αριστερή και δεν ανοιγόμουνα και μετά δεν είχα την ροπή να με "μαζέψει" το μπλοκέ. Εκεί πρέπει να έχανα πάνω από δευτερόλεπτο.


Shocked

Τότε εγώ με το 60-70% της συνολικής σου ιπποδύναμης, τί να πώ? Rolling eyes

Όσο για αυτό το "κάτω από τις 4.000, ΔΕΝ", έχεις κάνει μια στοιχειώδη δυναμομέτρηση να δείς αν είναι όντως 4.000 ή κάτι παραπάνω ή κάτι λιγότερο?

Anyway, για 10/7, πάλι χλωμό να δώσω το παρόν. Μάλλον θα τα πούμε τον Σεπτέμβριο... και ίσως Rolling eyes

Μέχρι τότε όμως...

Η μαμά ανάρτηση, μετράει Thumb Left

---EDIT---

Μάνο, λόγω του ότι κάναμε ταυτόχρονα το post, σε μπριζώνω λίγο δείχνοντας σου αυτό:

Twisted evil

Ε, αν δε σου κάνει το PS Club Challenge, θα κάνουμε ένα PSTCC (Peugeot Sport Touring Car Championship) να γουστάρεις Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 17:16:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
vinman έγραψε:
Παντως τον Σεπτεμβρη ειμαι και εγω μεσα... Razz εστω και για βολτα... Razz Razz
παντως μεσα θα μπω... Wink Wink

κρουαζιέρα εννοείς....
χιχιχιχιχιχιχι Wink Wink Laughing Laughing

Σοβαρά τώρα θεωρώ ότι μπορείς να γυρήσεις γύρω στο 1:08 χαλαρά. Wink
Αρκεί να εκμεταλευτείς την ροπή σου σωστά καθώς και το πολύ καλό πάτημα του 407.


Δεν ξερω ποσο πισω θα με κρατησει το μη απενεργοποιουμενο esp... Confused Confused
Οσο για τον χρονο...ειλικρινα δεν με νοιαζει....αρκει που θα παρω την χαρα και την ικανοποιηση οτι θα πατησω πιστα..... Wink Wink
Για μενα που δεν εχω ενα αυτοκινητο με την ευελιξια και τις δυνατοτητες των δικων σας πιστευω οτι και μονο που θα ''μυρισω'' πιστα μου φτανει... Razz Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 17:45:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Arrow ...και για την ιστορια.....



...οι ''θρυλικοι''πλεον αριθμοι των αγωνιζωμενων... Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 18:52:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
Δεν ξερω ποσο πισω θα με κρατησει το μη απενεργοποιουμενο esp... Confused Confused
Οσο για τον χρονο...ειλικρινα δεν με νοιαζει....αρκει που θα παρω την χαρα και την ικανοποιηση οτι θα πατησω πιστα..... Wink Wink
Για μενα που δεν εχω ενα αυτοκινητο με την ευελιξια και τις δυνατοτητες των δικων σας πιστευω οτι και μονο που θα ''μυρισω'' πιστα μου φτανει... Razz Wink Wink

Δεν ξέρω πόσο ενοχλητικό είναι το δικό σου ESP αλλά το δικό μου από το λίγο που το έχω δοκιμάσει δεν είναι εκνευριστικό (βέβαια το δικό απενεργοποιείται τελείως αν θέλω, που θα θέλω...)

Παρόλα αυτά και μόνο η εμπειρία αξίζει.

Εξάλλου δεν πάς για να κάνεις το καλύτερο χρόνο της μέρας αλλά για να μπορέσεις να κάνεις όσο καλύτερο χρόνο μπορείς για τον εαυτό σου προσπαθώντας να βελτιώσεις τις οδηγικές σου ικανότητες. Wink

Όσο για το.....
Steve, ο τρελο1400μπλοκαδουρας... έγραψε:
......Ε, αν δε σου κάνει το PS Club Challenge, θα κάνουμε ένα PSTCC (Peugeot Sport Touring Car Championship) να γουστάρεις


...ότι και να πω είναι λίγο... Laughing Laughing Laughing
Μακάρι να μαζευτούν πολλοί 407άρηδες και γω σας το οργανώνω...!

....ενώ για το (επίσης του ιδίου)
Steve, ο τρελο1400μπλοκαδουρας... έγραψε:
......Τότε εγώ με το 60-70% της συνολικής σου ιπποδύναμης, τί να πώ?


....θα σου πω ότι την απάντηση την ξέρεις ήδη...:
"εμπρός καλή μου 1η...." Laughing Laughing

Σοβαρά τώρα επειδή η πίστα των Αφίδνων είναι πολύ κλειστή η ιπποδύναμη παίζει δευτερεύοντα ρόλο σε σχέση με την τεχνική αλλά και το στήσιμο.
Θεωρώ ότι για τα 14αρια το χαμηλό 1:06 είναι εφικτό τουλάχιστον και όταν την μάθεις και πιο κάτω.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 19:00:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα παντως μου αρεσε η ασπρη ζαντα του Tασου. Τελικα παει πολυ με το Sidobre αυτο το στιλ ζαντας. Αστα... ψηνωμαι τωρα κ'εγω παλι....




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 19:22:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Δεν ξέρω πόσο ενοχλητικό είναι το δικό σου ESP αλλά το δικό μου από το λίγο που το έχω δοκιμάσει δεν είναι εκνευριστικό (βέβαια το δικό απενεργοποιείται τελείως αν θέλω, που θα θέλω...)


Ουτε εμενα ειναι εκνευριστικο και ενοχλητικο....μοναδικες μου ενστασεις οτι οταν ενεργοποιηθει επειμβαινει λιγο ατσαλα και φυσικα που δεν απενεργοποιητε τελειως...(μετα τα 50χλμ/ωρα ενεργοποιειται αυτοματα...)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 19:26:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

Μακάρι να μαζευτούν πολλοί 407άρηδες και γω σας το οργανώνω...!


Προς το παρον μπορω να υπερηφανευομαι οτι ειμαι ο μοναδικος επισημος τρελοκαγκουρο407ας στο club.. Silly Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 19:28:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:

Μάνο, λόγω του ότι κάναμε ταυτόχρονα το post, σε μπριζώνω λίγο δείχνοντας σου αυτό:

Twisted evil


Κακε ανθρωπε... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 19:32:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Εμενα παντως μου αρεσε η ασπρη ζαντα του Tασου. Τελικα παει πολυ με το Sidobre αυτο το στιλ ζαντας. Αστα... ψηνωμαι τωρα κ'εγω παλι....

Δεν διαφωνώ αρκεί να βάψετε τα πλαστικά των προφυλακτήρων και τα πλαινά προστατευτικά στο χρώμα του αυτοκινήτου!
Την Κυριακή στον αγώνα 1 τελείως ασημί Saxo VTS (με βαμμένα ασημί όλα τα μαυρα πλαστικά γύρω γύρω) που βρισκόταν εκεί σαν αυτοκίνητο υποστήριξης φόραγε λευκές 16αρες σχεδόν σαν τις Ouragan και ήταν απλά τέλειο! Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 19:41:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τον Σεπτέμβριο θα κάνουμε δικό μας trial-προπόνηση; Δηλαδή κλείνουμε την πίστα κ τα λιώνουμε για όσο θέλουμε;

Είμαι φυσικά μέσα κ για προπόνηση κ για κανονικό αγώνα αν το κόστος συμμετοχής είναι φυσιολογικό. Τα 80 ευρώ είναι πάρα πολλά για 6-7 γύρους, την στιγμή που παρόμοιες συγκινήσεις μπορώ να έχω σε μια βόλτα μέχρι Ν.Μάκρη με μοναδικό κόστος την βενζίνη! Εγώ δεν θα μπω για να λέω ότι μπήκα σε πίστα, αλλά για να δω που βρίσκομαι σε σχέση με τους υπόλοιπους της κατηγορίας μου. Αλλά κ παρά το μεγάλο (για έναν φοιτητή, τεράστιο) κόστος αν το αμάξι μου ήταν κομπλέ σε ανάρτηση κ λάστιχα (μαμά ανάρτηση κ φρέσκα λάστιχα μου είναι υπεραρκετά!) θα ήμουν η τρίτη συμμετοχή του PSC. Αυτά θα διορθωθούν εντός του καλοκαιριού, οπότε την επόμενη φορά...... Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 20:26:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την 1η μου να την αφήσεις εκεί που είναι Καραμήτρο... Ε Καραμήτρο Smile

Σου ξηγηθώ και σένα ένα Armani... Wink

By the way, where exactly is "Αιφίδνες"?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 20:31:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
By the way, where exactly is "Αιφίδνες"?


Η πίστα των Αφιδνών (και ουχί των ΑΙφιδνών Razz ) βρίσκεται exactly δίπλα στα τελευταία διόδια που συναντάς πριν μπεις Αθήνα, αλλά στο ρεύμα προς Λάρισα Razz
Δεν γνωρίζω αν μπορείς να μπεις σε καποιο παραπλευρο δρόμο πριν περασεις τα διοδια ή αν πρεπει να περασεις τα διοδια και μετα να γυρισεις στην επομενη εξοδο....
Θα το εξετασω όταν μπορέσω και θα σε ενημερώσω (εκτος αν στο μεταξύ σε ενημερωσει καποιος άλλος .... ίσως ο Μάνος που την Κυριακή ήρθε από Χαλκίδα και μας βρήκε)


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 20:32:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Την 1η μου να την αφήσεις εκεί που είναι Καραμήτρο... Ε Καραμήτρο Smile

Σου ξηγηθώ και σένα ένα Armani... Wink

By the way, where exactly is "Αιφίδνες"?

Δεν ξέρω αν σου έχω πει ότι έχω προτίμιση στα Trussardi...
χιχιχιχι


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 4 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,105s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on