PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1ο Δοκιμαστικό PSClub - Challenge. The Prologue...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 11:20:01    Θέμα δημοσίευσης: 1ο Δοκιμαστικό PSClub - Challenge. The Prologue... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Ο Αθλητικός Σύλλογος Ιδιοκτητών και Φίλων Peugeot Eλλάδος (PSClub - Hellas) με μεγάλη του χαρά σας προσκαλεί στο πρώτο δοκιμαστικό για το PSClub - Challenge, συμμετέχοντας στην κατηγορία “open” του Alfa Trofeo, την Κυριακή 19 Ιουνίου στην πίστα Kartodromo στις Αφίδνες. Το Alfa Trofeo είναι ένας από τους πιο γνωστούς θεσμούς στον τομέα του μηχανοκίνητου αθλητισμού και διοργανώνεται με επιτυχία εδώ και αρκετά χρόνια από τον Ελληνικό Σύλλογo Ιδιοκτητών Alfa Romeo (Ε.Σ.Ι.Α.Ρ.).

Ο λόγος είναι ώστε να αποκτήσουμε εμπειρία, διοργανωτές και συμμετέχοντες έτσι ώστε με την εκκίνηση του δικού μας επάθλου, να είμαστε έτοιμοι σε όλους τους τομείς.

Οι συμμετοχές χωρίζονται σε 2 κατηγορίες (άνω των 8 κιλών/ίππο και κάτω των 8 κιλών/ίππο).

Δικαίωμα συμμετοχής έχει κάθε αυτοκίνητο το οποίο πληρεί τις προδιαγραφές ασφαλείας, ανεξαρτήτου χρονολογίας, κυβισμού, είδους αριθμού κυκλοφορίας ή μοντέλου.

Τα αυτοκίνητα θα πρέπει να περνούν επιτυχώς τον τεχνικό έλεγχο, να φέρουν ζώνες ασφαλείας, πυροσβεστήρα, νόμιμη άδεια κυκλοφορίας οποιουδήποτε τύπου ή χώρας και να συμμετέχουν στην εκδήλωση με ελαστικά προδιαγραφών DOT.
Απαγορεύεται η χρήση ανοικτών (Cabrio) αυτοκινήτων που δεν έχουν μεταλλική οροφή, χωρίς Roll Bar.

Κάθε αυτοκίνητο εκτελεί έναν αναγνωριστικό γύρο και τέσσερις χρονομετρημένους. Η εκκίνηση της χρονομέτρησης δίδεται “Flying” με την συμπλήρωση του αναγνωριστικού γύρου στη γραμμή χρονομέτρησης. Ο συμμετέχων πραγματοποιεί τους χρονομετρημένους γύρους οι οποίοι αθροίζονται και δημιουργούν την κατάταξη της ημέρας.
Κατά την διάρκεια της δοκιμασίας οι οδηγοί επιβάλλεται να φορούν ζώνες ασφαλείας και να φέρουν κράνος.

Γιατρός, ασθενοφόρο, πυροσβεστικό όχημα και γερανός θα βρίσκονται στον χώρο της εκδήλωσης.

Για τους συμμετέχοντες θα εκδίδονται Αγωνιστικές Licenses και ασφάλεια ημέρας - παιδιάς , της ΕΘ.Ε.Α. - Ε.Λ.Π.Α.
Σε περίπτωση πού οι αγωνιζόμενοι έχουν License έτους, δεν χρειάζεται η έκδοση Αγωνιστικής License ημέρας - παιδιάς.

Έπαθλα απονέμονται στους 3 πρώτους κάθε κατηγορίας εφόσον περάσουν τεχνικό έλεγχο τουλάχιστον 5 αυτοκίνητα στην κατηγορία τους.

Κόστος συμμετοχής 80 ευρώ

Για δηλώσεις συμμετοχής πατήστε εδώ!

Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το Alfa Trofeo θα βρείτε στο site του Alfa Club, http://www.alfaclub.gr

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις δικές μας συμμετοχές καλέστε στο 6974 447 380 (18:00 με 21:00).



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Παρ 15 Ιούλ 2005, 11:26:00, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 11:24:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για αλλη μια φορα μπραβο σε εκεινους που τρεχουν αλλα και σε αυτους που πιστευουν σε ενα οργανωμενο κλαμπ!








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 11:28:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mike is in.... Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 11:39:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre is in too... Thumbs Up



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 11:45:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν είμαι εκτός Αθηνών εκείνο το ΣΚ ,

i'm in with the tsarouxia... Afroman
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 11:46:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tourist is in to Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 11:53:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tα ελαστικά προδιαγραφών DOT τι ειναι ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 11:56:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Tα ελαστικά προδιαγραφών DOT τι ειναι ?


Οτι δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις αγωνιστικά ελαστικά, παρά μόνο αυτά που έχουν την προδιαγραφή DOT δρόμου (υπάρχουν αρκετά ημισλίκ με προδιαγραφές DOT)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 12:10:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Tα ελαστικά προδιαγραφών DOT τι ειναι ?

Πιό απλά:
DOT = όλα τα ελαστικά δρόμου καθώς και τα χαραγμένα slick = απαγορεύονται τα τελείως slick ελαστικά.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 12:21:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρεώστε με μια απουσία... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 08:37:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι ωρα ειναι την Κυριακη; Μαλλον θα ειμαι Αθηνα και θα ερθω. Οσοι λενε οτι ειναι μεσα εννοουν με το αμαξι;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 08:39:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) έγραψε:
Τι ωρα ειναι την Κυριακη; Μαλλον θα ειμαι Αθηνα και θα ερθω. Οσοι λενε οτι ειναι μεσα εννοουν με το αμαξι;


Κατά τις 8:00πμ ξεκινούν οι δοκιμαστικοί γύροι...

Ναι φυσικά με το αμάξι... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 08:46:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Tourist is in to Very happy

Τελικά Tourist is out ..... Sad
Δυστυχώς θα μείνω θεατής.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 08:58:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ηθελα πολυ κ'εγω να ερθω αλλα δηστυχος θα ειμαι ολη την εβδομαδα Καλαματα. Μονο την Τεταρτη θα ερθω αυθημερων Αθηνα για το Kart Challenge.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 09:09:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Μονο την Τεταρτη θα ερθω αυθημερων Αθηνα για το Kart Challenge.


Σωστός ! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 12:57:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας ειδοποιησει καποιος τον Ζήση!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 16:46:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
Ας ειδοποιησει καποιος τον Ζήση!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Χεχε, ήμουν πολύ ψημένος για το συγκεκριμένο event, αλλά δυστυχώς τα οικονομικά μου δεν μου το επιτρέπουν. Είμαι σε φάση ψάχνω δουλειά! Αλλά μην ανησυχείς, στο κανονικό Challenge θα είμαι μέσα Cool

Να ρωτήσω κάτι που είμαι περίεργος.. Τα 80 ευρώ είναι μόνο για την λισάνς; Δηλαδή αν έχεις ετήσια πόσα πληρώνεις;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 17:26:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:

Να ρωτήσω κάτι που είμαι περίεργος.. Τα 80 ευρώ είναι μόνο για την λισάνς; Δηλαδή αν έχεις ετήσια πόσα πληρώνεις;


Kαταρχήν κοιτάμε στο δικό μας Challenge η τιμή για τα μέλη να είναι αρκετά χαμηλότερη Wink

Η λισανς είναι γύρω στα 25-30 ευρώ. Αν έχεις ετήσια πληρώνεις τα υπόλοιπα που είναι 50-55 ευρώ.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Ιούν 2005, 13:44:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειμαι μεσα Clapping θα το λιωσω. Whistling ...........το κακομοιρο το 306 Crying or Very sad








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2005, 17:24:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανενα γιουρουση να φευγει απο Αθηνα και τη ωρα; Αμα ειναι να κανονισουμε να παμε ολη μαζι το πρωι!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 1 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1538s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on