PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

What's new στον κατάλογο προσφορών
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάϊ 2006, 11:17:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προστέθηκε η συνεργασία με τον Καράμπελα:

http://www.psclub.gr/eshop/index.php?manufacturers_id=36=Karabelas%20exhaust



Karabelas exhaust
Σωτήρης Καράμπελας
* Ανοξειδωτες χειροποίητες κατασκευές
* Ψυγεία Intercooler
* Βελτιωτικοί καταλύτες
* Sebring - Twister - Americat

Λ.Αθηνών 18 - Τ.Κ. 121.31 - Περιστέρι
Τηλ. 210.59.11.848
e-mail: karabelasinox@yahoo.gr



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάϊ 2006, 11:24:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Very nice....... Cool Cool



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2007, 09:58:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

news... http://www.psclub.gr/eshop/index.php

Arrow
Στοιχεία Επικοινωνίας
Papaloukas
Κλεισθέσους 49
Αγ. Παρασκευή
Τηλ. 210-6000703




Arrow
Στοιχεία Επικοινωνίας
Μυτακίδης
28ης Οκτωβρίου 20, Νίκαια 210-4908938
Γρηγορίου Λαμπράκη 58, Νίκαια
210-5619272
επίσης mikerrgp + http://www.mitakidis-t.gr/




Arrow
Στοιχεία Επικοινωνίας
Tikx Racing www.tikx-racing.fr/
162 Traverse de la Maison Blanche
13014 Marseille
FRANCE
Tel : 00 33 (0)6 64 70 57 14
Fax : 00 33 (0)4 96 16 00 89
Contactez Nous! contact@tikx-racing.fr
Service Technique tech@tikx-racing.fr
Espace Graphique remy@tikx-racing.fr
Service Sponsoring sponso@tikx-racing.fr




Arrow Επίσης τα 300V από τον Χαραλαμπάκη τα παίρινουμε πλέον 22ε/2lt (αντί 23e/2lt) και είναι διαθέσιμα στην Λέσχη παρακαταθήκη σε 5-40, 10-40 και 15-50


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
TAZMANIAS (CONSTANTINOS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 S16 (16V)

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 11
Τόπος: ΑΛΙΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2007, 15:00:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Razz Razz φιλαρακια θα ηθελα να μαθω ολα κανουν για το 106 μου?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2007, 16:51:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν κατάλαβα Shocked Confused Shocked

Ποια "όλα" Question


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
TAZMANIAS (CONSTANTINOS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 S16 (16V)

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 11
Τόπος: ΑΛΙΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2007, 17:06:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχεις δικιο δεν εξηγησα σωστα φιλε μου λεω γενικα αξεσουαρ σπορτ κανουν για το 106 οπως 206-306 Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2007, 17:21:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπάρχει ολοκληρη λίστα με Peugeot sport πράγματα για το 106
βλ εδω: http://www.boutiquepeugeotsport.com/Contenu/PNO005_01.aspx

τα οποία μπορείς να τα παραγγείλεις είτε από την Condor (με την εκπτωση του PSClub) είτε από το Γκαγκαστάθη (Θεσσαλονίκη σε αντίστοιχες τιμές)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Οκτ 2007, 13:03:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

news: http://www.psclub.gr/eshop/index.php


Στοιχεία Επικοινωνίας
0-1000 hp (Δυναμόμετρο - αγωνιστικός εξοπλισμός)
Πηγής 65 Σπάτα
(Έξοδος 16 Αττικής Οδού)
Τηλ.: 210.66.34.720
E-mail: info@0-1000hp.gr
επίσης με πμ στον asa1



Στοιχεία Επικοινωνίας
Savel Trade (προιόντα FK κ.α.)
Λεωφόρος Ηρακλείου 63
Τ.Κ. 111 42
Τηλ.: 210.29.19.108
Fax.: 210.29.11.250
E-mail: info@saveltrade.gr



Στοιχεία Επικοινωνίας
Atlas Team (αγωνιστικός εξαπλισμός - βελτιωτικά προιόντα)
Τηλ.: 2295053660
E-mail: info@atlasteam.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Οκτ 2007, 16:45:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άριστα Μάνθο... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Νοέ 2007, 13:10:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

na ρωτησω κατι.
επειδη πηρα καποια πραγματα απο ατλα χωρις να το εχω δει οτι εχουμε καποια συνεργασια.
τι ακριβως συνεργασια εχουμε?
γιατι αν δεν κανει ο κυριος αυτος καποια εκπτωση(τυχαια αναφερομαι τωρα στο εν λογω μαγαζι μιας και επεσε το ματι μου) τοτε γιατι τον αναφερουμε???????????????

το λεω γιατι οταν του ειπα για κλαμπ μου εκοψε οποιαδηποτερ συζητηση για εκπτωση. αρα ως προς τι τον διαφημιζουμε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Νοέ 2007, 13:18:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατί θέλει "ξαναζέσταμα" η σχέση μας μιας και δεν έχουμε ψωνίσει κάτι ιδιαίτερο...

ειναι λίγο μπερδεμένο... Confused Confused


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2007, 11:50:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο δεν ειναι συνεργασια παπατζιλικι ειναι μανθο.
και ειδικα οταν εχεις ανεβασει την εν λογω συνεργασια ενα μηνα πριν.
αν καποιοι δεν ενδιαφερονται να προσφερουν καποια εκπτωση στο συλλογο να τους βγαλετε απο τη λιστα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2007, 11:58:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν διαφωνώ... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2007, 17:56:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
αυτο δεν ειναι συνεργασια παπατζιλικι ειναι μανθο.
και ειδικα οταν εχεις ανεβασει την εν λογω συνεργασια ενα μηνα πριν.
αν καποιοι δεν ενδιαφερονται να προσφερουν καποια εκπτωση στο συλλογο να τους βγαλετε απο τη λιστα.


+1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
colin1 (colin)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 15 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 00:41:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
na ρωτησω κατι.
επειδη πηρα καποια πραγματα απο ατλα χωρις να το εχω δει οτι εχουμε καποια συνεργασια.
τι ακριβως συνεργασια εχουμε?
γιατι αν δεν κανει ο κυριος αυτος καποια εκπτωση(τυχαια αναφερομαι τωρα στο εν λογω μαγαζι μιας και επεσε το ματι μου) τοτε γιατι τον αναφερουμε???????????????

το λεω γιατι οταν του ειπα για κλαμπ μου εκοψε οποιαδηποτερ συζητηση για εκπτωση. αρα ως προς τι τον διαφημιζουμε?


Καλησπέρες,

Πράγματι το AtlasTeam δεν διαφοροποιεί τις τιμές για "μέλη" ή "μη μέλη" οποιοδήποτε club. Καλώς ή κακώς αυτό δημιουργούσε μερικές φορές προστριβές ή και παρεξηγήσεις. Πλέον δια μέσου του ηλεκτρονικού μας καταστήματος προσπαθούμε να παρέχουμε τις δυνατόν χαμηλότερες τιμές στα είδη μας χωρίς περαιτέρω εκπτώσεις.
Ιδιαίτερη τιμή μπορεί να γίνει μόνο σε group buys .
Ζητώ συγνώμη αν παρεξηγήθηκε η όποια στάση μου ή τηλεφωνική επικοινωνία με κάποιο μέλος ή υπεύθυνο του PsClub.

Φιλικά,

Κώστας Θεολόγης
www.atlasteam.gr


www.atlasteam.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 01:39:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεκτή και σεβαστή η στάση σας κ.Κώστα αλλά καλό θα ήταν να το ειχαμε/τε ξεκαθαρίσει από την αρχή με λίγη περισσότερη σαφήνεια.

Anyway,

Προβλέπω να παραμένει η καταχώρηση σας αλλά με την υπόδειξη "μόνο για μαζικές αγορές" ή κάτι τέτοιο (θα το συνενοηθώ με τους υπόλοιπους υπεθύνους του club)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιαν 2008, 22:17:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω αποφασισει την τοποθετηση της KW variant 1.
Οσον αφορα τη προσφορα για τα μελη στα 780 ευρω η τιμη ισχυει ακομα?
Επισης ποιος ειναι ο προμηθευτης?


Οσον αφορα τεχνικα παω στο αναλογο τοπικ και περιμενω πληροφοριες.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Ιαν 2008, 01:08:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να κάνεις λιιιιίγο υπομονή γιατί πολύ πιθανό να εχουμε ακρως ενδιαφέροντα νέα σε λίγο καιρό... Wink Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Ιαν 2008, 08:33:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
να κάνεις λιιιιίγο υπομονή γιατί πολύ πιθανό να εχουμε ακρως ενδιαφέροντα νέα σε λίγο καιρό... Wink Wink Wink



οκ.Περιμενω νεοτερα. Very happy



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Ιαν 2008, 09:45:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

colin1 έγραψε:
volvos έγραψε:
na ρωτησω κατι.
επειδη πηρα καποια πραγματα απο ατλα χωρις να το εχω δει οτι εχουμε καποια συνεργασια.
τι ακριβως συνεργασια εχουμε?
γιατι αν δεν κανει ο κυριος αυτος καποια εκπτωση(τυχαια αναφερομαι τωρα στο εν λογω μαγαζι μιας και επεσε το ματι μου) τοτε γιατι τον αναφερουμε???????????????

το λεω γιατι οταν του ειπα για κλαμπ μου εκοψε οποιαδηποτερ συζητηση για εκπτωση. αρα ως προς τι τον διαφημιζουμε?


Καλησπέρες,

Πράγματι το AtlasTeam δεν διαφοροποιεί τις τιμές για "μέλη" ή "μη μέλη" οποιοδήποτε club. Καλώς ή κακώς αυτό δημιουργούσε μερικές φορές προστριβές ή και παρεξηγήσεις. Πλέον δια μέσου του ηλεκτρονικού μας καταστήματος προσπαθούμε να παρέχουμε τις δυνατόν χαμηλότερες τιμές στα είδη μας χωρίς περαιτέρω εκπτώσεις.
Ιδιαίτερη τιμή μπορεί να γίνει μόνο σε group buys .
Ζητώ συγνώμη αν παρεξηγήθηκε η όποια στάση μου ή τηλεφωνική επικοινωνία με κάποιο μέλος ή υπεύθυνο του PsClub.

Φιλικά,

Κώστας Θεολόγης
www.atlasteam.gr


αργησα αλλα το ειδα.

Κυριε Θεολογε και μονο το γεγονος οτι μπηκατε και το γραψατε-απαντησατε στο παραπονο μου σας τιμα και δειχνει ενα διαφορετικο επιπεδο απο των πιο πολλων που θέλουν να ονομάζονται ''συνεργατες''

το παραπονο μου αλλωστε ηταν προς τη modteam που το τελευταιο καιρο εχει ατονισει το ενδιαφερον της για αυτο το τομεα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1418s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on