PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Run What You Bring - RWYB
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Μάϊ 2005, 11:39:23    Θέμα δημοσίευσης: Run What You Bring - RWYB Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ RWYB

Ένας καινούργιος θεσμός στο χώρο του μηχανοκίνητου αθλητισμού γεννιέται στην Ελλάδα. Πρόκειται για τους δημοφιλείς αγώνες Run What You Bring – RWYB (ΤΡΕΞΕ ΜΕ ΟΤΙ ΦΕΡΕΙΣ) που διεξάγονται με επιτυχία στο εξωτερικό.

Οι αγώνες RWYB βασίζονται στους γενικούς κανόνες των αγώνων dragster. Σε βασικές γραμμές, οι αγώνες RWYB είναι διαγωνισμοί επιτάχυνσης από στάση μεταξύ δύο οχημάτων και για συγκεκριμένη και ορισμένη εξ΄ αρχής απόσταση (402,336 μέτρα).

Οι αγώνες αυτοί έχουν σαν σκοπό την προετοιμασία των λεσχών και των διοργανωτών εν’ όψει αγώνων dragster.

Το σημαντικότερο στοιχείο για τους αγώνες RWYB είναι ότι οι απλοί ιδιώτες, έχουν την δυνατότητα να μετρήσουν τις οδηγικές τους ικανότητες αλλά και τις δυνατότητες των οχημάτων τους σε ασφαλείς συνθήκες και με νόμιμες διαδικασίες. Οι μέχρι πρότινος θεατές των αγώνων DRAGSTER έχουν την δυνατότητα να γίνουν οι ίδιοι αγωνιζόμενοι.

Οι αγώνες αυτοί μπορούν να βοηθήσουν στην μείωση των αυτοσχέδιων αγώνων στους δρόμους, μεταφέροντάς τους σε ένα χώρο με ελεγχόμενες και ασφαλείς συνθήκες.

Η εταιρεία TRIAD Communication Services, η IRON TEAM και το DRC συνεργάστηκαν με σκοπό την διοργάνωση των αγώνων αυτών, οι οποίοι θα διεξαχθούν στον πρώην Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών (Ελληνικό).

Τέρμα λοιπόν στους παράνομους αυτοσχέδιους αγώνες (κόντρες) στους δημόσιους δρόμους. Προσκαλούμε λοιπόν όλους του φίλους του μηχανοκίνητου αθλητισμού που επιθυμούν να διαγωνιστούν αλλά και αυτούς που θέλουν να παρακολουθήσουν ένα μοναδικό και εντυπωσιακό θέαμα στο RWYB!

Το πρόγραμμα για τον μήνα Ιούνιο και Ιούλιο διαμορφώνεται ως εξής:
1ος ΑΓΩΝΑΣ Σάββατο 04 και Κυριακή O5 Ιουνίου 2005
2ος ΑΓΩΝΑΣ Σάββατο 25 και Κυριακή 26 Ιουνίου 2005
3ος ΑΓΩΝΑΣ Σάββατο 02 και Κυριακή O3 Ιουλίου 2005
4ος ΑΓΩΝΑΣ Σάββατο 16 και Κυριακή 17 Ιουλίου 2005

Προσεχώς θα ανακοινωθεί και το υπόλοιπο πρόγραμμα για το έτος 2005

Για περισσότερες πληροφορίες αλλά και υποβολή συμμετοχών επισκεφθείτε το site : www.greekdragster.com
ή επικοινωνήστε με την εταιρεία TRIAD Communication Services
κ. Σακελλαρίου Ιωάννη, Καλφαμανώλη Αντώνη ή Δήμου Αχιλλέα στο τηλέφωνο 210-6144532 - Fax. 210-6144533 e-mail: triad@otenet.gr



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Μάϊ 2005, 11:44:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλό ακούγεται αν και έχω κάποιες επιφυλάξεις για το όλο θέμα.
Έτυχε να διαβάσω ένα άρθρο για την Triad και DRC και δεν ήταν ιδιαίτερα καλό θα έλεγα. Rolling eyes
Ίδωμεν .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
BUBA (Alexandros)
Μέλος
Μέλος


206 GTi 2.0 (2002)

Ένταξη: 30 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 162
Τόπος: Παπάγου/Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Μάϊ 2005, 12:04:12    Θέμα δημοσίευσης: Re: Run What You Bring - RWYB Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:


ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ RWYB

........
Τέρμα λοιπόν στους παράνομους αυτοσχέδιους αγώνες (κόντρες) στους δημόσιους δρόμους. .......


Μπα... δεν νομιζω

Καλη προσπαθεια βεβαια απο την πολιτεια.
Λογικα θα πρεπει να εχει συμβαλει και ο Κος Αρης Σταθακης σε αυτο μια που το συζηταγε πριν απο κατι μηνες οταν ηταν καλεσμενος στην εκπομπη του Φωτηνελη AYTO SRPINT

Για να δουμε τωρα ολοι οι κοντρακιδες που και καλα λενε τοσα χρονια "Δωστε μας πιστα στο Ελληνικο" θα αφησουν την Βουλιαγμενης στην ησυχια της ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Μάϊ 2005, 12:07:16    Θέμα δημοσίευσης: Re: Run What You Bring - RWYB Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BUBA έγραψε:
Sidobre έγραψε:


ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ RWYB

........
Τέρμα λοιπόν στους παράνομους αυτοσχέδιους αγώνες (κόντρες) στους δημόσιους δρόμους. .......


Μπα... δεν νομιζω

Καλη προσπαθεια βεβαια απο την πολιτεια.
Λογικα θα πρεπει να εχει συμβαλει και ο Κος Αρης Σταθακης σε αυτο μια που το συζηταγε πριν απο κατι μηνες οταν ηταν καλεσμενος στην εκπομπη του Φωτηνελη AYTO SRPINT

Για να δουμε τωρα ολοι οι κοντρακιδες που και καλα λενε τοσα χρονια "Δωστε μας πιστα στο Ελληνικο" θα αφησουν την Βουλιαγμενης στην ησυχια της ??


Αλέξη,πάμε εκεί να δοκιμάσουμε τα τουτού μας?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
BUBA (Alexandros)
Μέλος
Μέλος


206 GTi 2.0 (2002)

Ένταξη: 30 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 162
Τόπος: Παπάγου/Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Μάϊ 2005, 12:54:16    Θέμα δημοσίευσης: Re: Run What You Bring - RWYB Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ronin έγραψε:
BUBA έγραψε:
Sidobre έγραψε:


ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ RWYB

........
Τέρμα λοιπόν στους παράνομους αυτοσχέδιους αγώνες (κόντρες) στους δημόσιους δρόμους. .......


Μπα... δεν νομιζω

Καλη προσπαθεια βεβαια απο την πολιτεια.
Λογικα θα πρεπει να εχει συμβαλει και ο Κος Αρης Σταθακης σε αυτο μια που το συζηταγε πριν απο κατι μηνες οταν ηταν καλεσμενος στην εκπομπη του Φωτηνελη AYTO SRPINT

Για να δουμε τωρα ολοι οι κοντρακιδες που και καλα λενε τοσα χρονια "Δωστε μας πιστα στο Ελληνικο" θα αφησουν την Βουλιαγμενης στην ησυχια της ??


Αλέξη,πάμε εκεί να δοκιμάσουμε τα τουτού μας?



Δεν με χαλαει καθολου σαν ιδεα !!

Πρεπει να μαθουμε ομως περι τινος προκειται.
Φανταζομαι δηλαδη οτι δεν ειναι τυπου πρωταθλημα με κληρωση αντιπαλων και προκρισεις των νικητων μεχρι τον τελικο αλλα κατι απλο οπου μπορουν π.χ. ακομα και 2 παπια που λεει ο λογος να στηθουν διπλα διπλα και να μετρησουν τις δυναμεις τους
Επισης καλο το οτι εχει χρονομετρηση αρα θα μαθουμε χρονο και ταχυτητα εξουδου στο 400αρι, ετσι για να εχουμε και ενα μετρο συγκρισης με αυτα που διαβαζουμε στα περιοδικα

Ποιος θα κανει κανα τηλεφωνο ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Μάϊ 2005, 13:00:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιτέλους!!!

Τόσα χρόνια το λένε και όλο βρισκόταν μια δικαιολογία για αν μην ανοίξουν οι πόρτες του Ελληνικού.!!!

Εγώ θα πάω προς το παρόν να το παρακολουθήσω μια και ακόμα δεν ξέρω....

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ!!!!!!

ΠΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ????!


Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

(Για την ακρίβεια ξέρω αλλά δεν είναι στα χέρια μου)

Όσο για την Βουλιαγμένης και Παραλιακή δεν ξέρω αν θα αλλάξει κάτι. Δύσκολο το βλέπω αλλά μακάρι.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Σαβ 27 Αύγ 2005, 10:01:26, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Μάϊ 2005, 13:06:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορούμε να πάμε μια βόλτα σε κάποιο απο τα ήδη προγραμματισμένα events και να παρακολουθήσουμε το τι παίζει.

Πάντος είναι μια πρώτης τάξεως ευκαιρία για δοκιμές σε ελεγχόμενο περιβάλλον.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Μάϊ 2005, 13:07:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφού το βρίσκετε τόσο ενδιαφέρον, γιατί δεν ρωτάτε και μία τιμή;



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Μάϊ 2005, 13:26:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Αφού το βρίσκετε τόσο ενδιαφέρον, γιατί δεν ρωτάτε και μία τιμή;

Είχε ειπωθεί για >70 ευρώ...


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 19:39:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μoνο η λισανς θα χεωνεται! Wink Τιποτα παραπανω,αρα οντως<70!! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 20:05:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Όσο για την Βουλιαγμένης και Παραλιακή δεν ξέρω αν θα αλλάξει κάτι. Δύσκολο το βλέπω αλλά μακάρι.

Οχι και μακαρι ρε μαστορα!! Shocked Και'μεις που θα....παιζουμε? Whistling Cool (κοντα στο σπιτι μας παααντα... Razz )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Ιούν 2005, 04:07:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
MEMsound έγραψε:
Όσο για την Βουλιαγμένης και Παραλιακή δεν ξέρω αν θα αλλάξει κάτι. Δύσκολο το βλέπω αλλά μακάρι.

Οχι και μακαρι ρε μαστορα!! Shocked Και'μεις που θα....παιζουμε? Whistling Cool (κοντα στο σπιτι μας παααντα... Razz )

Τερμα η μπαλα στο δρομο!Τωρα θα κλειστειτε σε "παιδικες χαρες", να παιζετε με ασφαλεια! Silly

(οι κοντρες δε θα σταματησουν ποτε)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Ιούν 2005, 13:58:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το κόστος όπως αναφέρεται στο site http://www.greekdragster.com/ είναι 80ε.

:....β) Κατόπιν καταθέστε στην ALPHA BANK ή στην EUROBANK το ποσό των 80 ευρώ....

Εγώ θα ήθελα πάρα πολύ να το παρακολουθήσω αλλά εκείνη την μέρα έχουμε.....http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=5635&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight= Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
BUBA (Alexandros)
Μέλος
Μέλος


206 GTi 2.0 (2002)

Ένταξη: 30 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 162
Τόπος: Παπάγου/Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Ιούν 2005, 14:38:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ζουμι απο τους Κανονισμους:
-------------------------------------------------------------------------------
•Τα αυτοκίνητα και οι μοτοσικλέτες που διαγωνίζονται δεν χωρίζονται σε κατηγορίες.
•Οι διαγωνιζόμενοι πραγματοποιούν μόνο ελεύθερα χρονομετρημένα περάσματα και στο τέλος του κάθε περάσματος παραλαμβάνουν από την γραμματεία αντίγραφο με τις επιδόσεις που πραγματοποίησαν.
•Οι αγωνιζόμενοι επιλέγουν μόνοι τους τα ζευγάρια που θα διαγωνιστούν.

Απαγορεύεται να τρέξουν σε ζευγάρι αυτοκίνητο και μοτοσικλέτα.

Οι διαγωνιζόμενοι που έχουν δικαίωμα συμμετοχής στο RWYB δικαιούνται:
1.Μέχρι 3 χρονομετρημένα περάσματα για κάθε ημέρα του αγώνα(3 Σάββατο – 3 Κυριακή).
2.Εκτυπωμένα αποτελέσματα χρονομέτρησης μετά από κάθε πέρασμα.
3.Μία και μόνο θέση στο χώρο των pits, για κάθε όχημα που διαγωνίζεται.

Όσοι εκ των διαγωνιζομένων δεν έχουν ετήσια αγωνιστική license, μπορούν να εκδώσουν από την γραμματεία, αγωνιστική license με ισχύ μόνο για την διάρκεια του συγκεκριμένου αγώνα.
---------------------------------------------------------------------------------
Mηπως αυτο το τελευταιο ειναι ενα επιπλεον κοστος ??
Καποιος στο www.greekdragster.gr forum ειπε οτι ειναι 20ε το κοστος εκδοσης απο την ΕΛΠΑ για το 2ημερο

Αυτα...
Εγω παντος θα περασω μια βολτα σε καποια στιγμη, ετσι και αλλιως το event θα παιζει και πρωι και απογευμα και τις 2 μερες με διακοπη μονο το μεσημερι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2005, 20:26:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω αν κάποιος ακόμα βρέθηκε στο Ελληνικό αυτό το ΣΚ αλλά εγώ πήγα και πραγματικά το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ!!!!

Arrow Πάρα πολλές κόντρες!
Arrow Τέλεια οργάνωση!
Arrow Ομορφες κερκίδες αν και στους επόμενους αγώνες προβλέπω ότι θα χρειαστούν περισσότερες!
Arrow Αααααααάνετο parking μέσα στον αεροδιάδρομο.

Και τα βασικότερα:

Arrow Καθόλου καθυστερήσεις μεταξύ των εκκινήσεων!!
Arrow και ΑΡΙΣΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ των χρονομέτρων!

Κάθε 1-2 λεπτά γινόταν μία κόντρα!

Καθόλου πρατράγουδα καθόλη την διάρκεια των αγώνων από όλες τις πλευρές (αγωνιζόμένων / κριτών / διοργανωτών / κοινού)

Επίσης πολύ θετική η ακριβής τήρηση του ωραρίου καθώς και η τυπική σιγή στο διάλλειμα τις ώρες κοινής υσηχίας Wink

Thumb right Προσωπικά θα έδινα συγχαρητήρια στην όλη οργάνωση (και ιδιαίτερα στον Αλυτάρχη του αγώνα κ.Κώστα Γεωργίου για την πολύ ενεργή συμμετοχή του στο χώρο της αφετηρίας) και αν καταφέρουν να μειωθεί λίγο ακόμα το κόστος συμμετοχής θα είναι άριστα!

Επίσης αυτό που ήταν το πολύ ευχάριστο ήταν η πολύ καλή διάθεση όλων των αγωνιζόμενων που πραγματικά "χαίρονταν" την κάθε κόντρα που έκαναν χωρίς άγχος και πίεση όπως γίνεται στους κανονικούς αγώνες dragster όπου και ισχύει το "χάνεις->βγαίνεις".

Shocked Πραγματικά εντυπωσιακά τα περάσματα των Yamaha Ζ125 με χρόνους γύρω 12,5" ~ 13,5"!!!! Shocked

Shocked Φυσικά οι 100αρες είχαν την τιμητική τους όπου R1 και CBR σημείωσαν τα απόλυτα 9,4" και 9,6"!!

Shocked Παρόν και πολύ γνωστά ονόματα όπως ο Μπαρμπαρης με το γνωστό μπλε CELICA GT4 που έκανε 10.75".

Πιο αναλυτικά αποτελέσματα στο www.greekdragster.com.

Υ.Γ. Πάνο...next time... Wink Wink Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Σαβ 27 Αύγ 2005, 10:03:12, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2005, 21:00:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

cbr αλεκο! Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2005, 21:39:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
cbr αλεκο! Laughing Laughing Laughing

καλά ντε πως κάνεις έτσι..
ορίστε το διόρθωσα..! Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 10:11:40    Θέμα δημοσίευσης: 2o RWYB... Θα κατεβει κανενας? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα κατεβει κανενας στο 2ο RWYB?

μιλαω τοσο απο πλευρας συμμετοχης όσο και απο πλευρας θεατων. Εμεις μαλλον θα συμμετεχουμε σαν αγωνιζομενοι... Clapping Clapping Clapping





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 10:18:08    Θέμα δημοσίευσης: Re: 2o RWYB... Θα κατεβει κανενας? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kouzman έγραψε:
Θα κατεβει κανενας στο 2ο RWYB?

μιλαω τοσο απο πλευρας συμμετοχης όσο και απο πλευρας θεατων. Εμεις μαλλον θα συμμετεχουμε σαν αγωνιζομενοι... Clapping Clapping Clapping


Γιάννη,πότε είναι το event?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 10:19:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο το ΣΚ...





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Επόμενη
Σελίδα 1 από 13

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1801s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on