PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

50 χρόνια Οπτικά Μάγγελ... με μια "μικρή" προσφορά...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάρ 2009, 14:39:59    Θέμα δημοσίευσης: 50 χρόνια Οπτικά Μάγγελ... με μια "μικρή" προσφορά Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

(αφου πήρα την σχετική εγκριση από το ΔΣ, ειπα να ενημερώσω και εδω - βασικά το παρακάτω προοριζόταν για τους ηδη πελάτες του κατάστηματος οι οποιοι ενημερώθηκαν με σχετικό sms, μεταξυ των οποίων ειναι και αρκετοι από εδω μέσα - αλλά θεώρησα σωστότερο να ισχυσει για όλους ανεξάρτητα με το αν με μερικους εχουμε "πιει και μερικους καφέδες παραπάνω εκτός συνεντήσεων PSClub"...)


Λοιπόν...


Στα Οπτικά Μάγγελ γιορτάζουμε τα 50 χρόνια παρουσίας μας στον οπτικο χώρο (από το 1959 που ανοιξε το πρώτο κατάστημά του ο πατέρας μου) και μέχρι 15 Μαρτίου προσφέρουμε σε όλους τους πελάτες μας:

-> 40% εκπτωση σε όλα* τα γυαλιά ηλίου (εκτός της συλλογής RayBan όπου δεν υπάρχει τετοια δυνατότητα και θα ισχυει -30%), και

-> 25% εκπτωση σε όλα* τα γυαλιά οράσεως.


Όσοι ενδιαφέρεστε μου λέτε... Wink


*ολα = και στα 2009 τα σχεδια
_____________________________________________________________

Λ.Πεντέλης 31 Χαλάνδρι - 210.68.50.130 ή μου στελνετε σχετικό πμ ...



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
VOULA7 (Βούλα)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 306 1.4 (8v)

Ένταξη: 10 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 59
Τόπος: Πετρούπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάρ 2009, 20:10:32    Θέμα δημοσίευσης: Re: 50 χρόνια Οπτικά Μάγγελ... με μια "μικρή" προσ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:


-> 25% εκπτωση σε όλα* τα γυαλιά οράσεως.


Όσοι ενδιαφέρεστε μου λέτε... Wink


η έκπτωση ισχυεί για μόνο για σκελετό ή κ για φακούς μαζί ?????


Τα καλά κορίτσια πάνε στον Παράδεισο...

ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΝΕ ΠΑΝΤΟΥ !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάρ 2009, 20:12:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να τα χιλιάσετε Μάνθο..

Θα σε επισκευτώ σύντομα όπως γνωρίζεις Wink



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάρ 2009, 21:02:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dizzy2 Shocked Dizzy2 Whip Bad talk Hunter

ολα τωρα γινονται που δεν εχω δουλεια..... ποσο γκαντεμης μπορει να ειμαι??????? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάρ 2009, 21:35:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλη κ διμιουργικη συνεχεια μανθουκο


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάρ 2009, 21:36:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@voula
εννοειται σε ολοκληρο το ζευγαρι = μαζι σκελετο και φακους
αν παλι εχεις τους φακους και θες να τους μετφερουμε σε αλλο σκελετο (αρκςι να βρουμε κατι που να επιτρεπει σωστη μεταφορα και οχι να πανε τα κεντρα "οπου να 'ναι"... η να αφηνει κενο... (τα χω δει και αυτα...) τοτε η εκπτωση ισχυει στο σκελετο και η εργασια για μεταφορα "δωρεαν"...
το ιδιο και αν εχεις τον σκελετο και θες απλα νεους φακους λογω αλλαγης βαθμων (μπορουμε να το δουμε και επιτοπου αυτο = εξεταση ορασης, αρκει να μην εχεις φορεσει φ.επαφης για 24 ωρες)


@σολερ
εμ βεβαια παλιοσαχλαμαρα, για να σε δουμε πρεπει η να σε μαζευουμε απο κανα βουνο, η να σου κανουμε 40%5ω
ΟΥΣΤ Laughing Laughing
υγ. ευχαριστω για την ευχη... Wink

@206kwn
αν εχεις κατι υποψιν σου που σε ενδιαφερει κανονιζουμε την τιμη τωρα με μια προκαταβολη και για την εξοφληση τα βρισκουμε στην πορεια... νο γουοριες


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάρ 2009, 21:46:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντα επιτυχιες και καλη συνεχεια σε οτι προκυψει στο μελλον


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάρ 2009, 21:55:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mikerrgp έγραψε:
καλη κ διμιουργικη συνεχεια μανθουκο


ευχαριστω πολυ! Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάρ 2009, 22:07:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευκαιρία για γυαλιά ηλίου τώρα που ο καιρός το απαιτεί όλο και περισσότερο!


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάρ 2009, 23:13:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάνθε συγχαρητήρια και ελπίζω να σταθείς άξιος να συνεχίσεις το έργο του πατέρα σου Smile

Λέω να πάρω 13 γυαλιά οράσεως και να τα κάνω δώρο στον Τάκη Cool




Αλλά με μια δεύτερη σκέψη, τον γράφω κάπου απόκρυφα, και ερωτώ σε, αν μπορούμε να βρούμε κάτι Reebok (ηλίου) που μπάνισα στο διαφημιστικό στο αεροπλάνο. Έχω φωτό από αυτά, αν θέλεις στην στέλνω για να πράξεις τα δέοντα.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάρ 2009, 23:44:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

@206kwn
αν εχεις κατι υποψιν σου που σε ενδιαφερει κανονιζουμε την τιμη τωρα με μια προκαταβολη και για την εξοφληση τα βρισκουμε στην πορεια... νο γουοριες


οχι οχι δεν θελω να την κανω ετσι με προκαταβολες κλπ κλπ....
χρειαζομαι γυαλια ηλιου οπωσδηποτε γιατι τα αλλα με προδωσαν μολις εκατσα πανω τους χωρις να τα δω στο μηχανακι!!! Dizzy2

θα μιλησουμε αργοτερα για σχεδια κλπ κλπ αλλα για τα λ7 ειμαι καθετος Wink

ετσι και αλλιως εινια και 2,3 πραγματακια που δεν γινεται να περιμενουν....
τα γυαλια μπορουν αλλο λιγο Wink

και να τελειωσει η εκπτωση δεν πειραζει Wink
απλα ειναι το γα**το!!
πιστευω να με καταλαβαινεις Wink

anyway ευχαριστω πολυ που θες να βοηθησεις!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάρ 2009, 00:36:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολλα συγχαρητηρια και μακαρι να πολλαπλασιασεις τη δουλεια και την ιστορια του μαγαζιου.

Υπαρχει καποιος ηλεκτρονικος καταλογος ή κατι αντιστοιχο για μας τους πιο μακρινους;



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάρ 2009, 01:23:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@salex... οντως... Wink

@steve... "συστηματικά" δεν συνεργάζομαι με την reebok, στείλε μου όμως με ενα πμ αυτό που ψάχνεις και θα κοιταξω αν μπορω να το βρω κλπ κλπ.

@206kwn... καλά αυτό με τα σπασίματα γυαλίων το ακουω πολυ τελευταία... και ειναι λίγο κρίμα... σχετικά με το οικονομικό, καλά κάνεις και δεν μπλέκεις με τέτοια - κι εγω το ιδιο κάνω γενικώς...και οταν κάνω προμήθειες για το μαγαζί αλλά και οταν ψωνίζω για εμένα (εκτός και αν σε κάτι παίζουν ατοκες δόσεις μέσω κάρτας όπου και ειτε μετρητα ειτε μεσω της κάρτας εφόσον την εξοφλείς εγκάιρως... ειναι το ιδιο πράγμα) Wink. Πάντως αν θες κάτι μου λες κλπ κλπ...

@Πάνος... Ευχαριστώ πολυ... αυτό προσπαθούμε να κάνουμε με την αδελφή μου.
Site φτιάχνουμε αυτό το καιρό με την πολυτιμη βοήθεια του fynos... και συντομα θα ειναι ετοιμο...
Μερικές από τις μάρκες που εχουμε αυτή τη στιγμή ειναι Arnette, Burberry, Carrera (περιμένω παράδοση), CeBe, D&G, Dolce&Gannana, Donna Karan, Dora, DKNY, MiuMiu, Polo, Prada, Ralph Lauren, RayBan, Tommy Hilfinger (περιμένω παράδοση), Versace, Versus, Vogue και κάμποσες ακόμα μικρότερες στις οποίες καιρους βρήσκουμε επιλεκτικά μερικά ιδιαίτερα κομμάτια... και γενικώς μπορουμε να φέρουμε σχεδόν τα πάντα κατόπιν παραγγελίας (αρκεί να υπάρχει διαθέσιμο από το αντίστοιχο εργοστάσιο)... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάρ 2009, 02:03:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

καλά αυτό με τα σπασίματα γυαλίων το ακουω πολυ τελευταία... και ειναι λίγο κρίμα...


αστα να πανε κατι πραντα ηταν αυτα καθρεφτες τα οποια ηταν απιστευτα!!!! αλλα καπως ειχα στερεωσει το κρανος κατω απο τη σελλα και τα γυαλια απο κατω... κατι τετοιο..... και εκλεισα τη σελλα και καθισα απο πανω και ΚΡΑΤΣ ολα μαζι και φακος(ηταν μασκα εννιαια) και σκελετος θρυψαλα!!!!!!

MEMsound έγραψε:
σχετικά με το οικονομικό, καλά κάνεις και δεν μπλέκεις με τέτοια - κι εγω το ιδιο κάνω γενικώς...και οταν κάνω προμήθειες για το μαγαζί αλλά και οταν ψωνίζω για εμένα (εκτός και αν σε κάτι παίζουν ατοκες δόσεις μέσω κάρτας όπου και ειτε μετρητα ειτε μεσω της κάρτας εφόσον την εξοφλείς εγκάιρως... ειναι το ιδιο πράγμα) Wink.


καρτα δεν εχω... αν τα εχω τα λεφτα για κατι τα σκαω,αν δεν τα εχω,περιμενω τη στιγμη που θα μπορω να τα διαθεσω!!!!! και μεχρι στιγμης τα παντα ντουκου τα εχω παρει απο κατι ασημαντο μεχρι κατι σημαντικο!!!!!! ξερεις γιατι με αυτες τις ιστοριες μπορει να ξεχασω εγω κατι μπορει να ξεχασεις εσυ κατι μπορει να εχω εγω στο νου μου αλλα μπορει εσυ να εχεις δουλειες και γενικα γινεται ενα τραλαλα το οποιο ειναι ανθρωπινο-μη παρεξηγησιμο μεν , μη επιθυμητο σε τετοιες συναλλαγες για μενα δε!!!!!

MEMsound έγραψε:
Πάντως αν θες κάτι μου λες κλπ κλπ...


εννοειται!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάρ 2009, 09:09:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παίζουνε και μάσκες για σκι/snowboard στο κατάστημα σου Question


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάρ 2009, 09:17:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή συνέχεια εύχομαι Μάνθο!Very happy

Το πιθανότερο είναι να περάσω μια βολτίτσα από κει, ίσως και σήμερα.. Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Με παίδεψες να βρω τη διεύθυνση...βάλ' τη με κανονικά γραμματάκια, μη σου πω με μεγάλα! Wink Wink Wink Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάρ 2009, 10:50:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

abaleo έγραψε:
παίζουνε και μάσκες για σκι/snowboard στο κατάστημα σου Question

φυσικά και παίζουν... CEBE... Wink
και μερικές παλαιότερες Carrera, και με ειδικη παραγγελία Killer Loop και Arnette...

kovac έγραψε:
Το πιθανότερο είναι να περάσω μια βολτίτσα από κει...

οποτε θες Cool
για την διευθυνση - πάντα ετσι μπαίνει διακριτικά στο κάτω μέρος[/quote]


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάρ 2009, 20:04:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανθο, αναμενουμε το site εμεις οι πιο μακρινοι Wink


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάρ 2009, 20:19:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι εγω το αναμένω...
αλλά με τοσα αλλα που τρέχουμε αυτό το καιρό εχει μείνει λίγο πίσω...
για ότι θες πάντως ρωτα με πμ η εδω οτι θες και βλέπουμε...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάρ 2009, 20:24:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θελω να αλλαξω τα γυαλια ορασεως μου, οποτε θα μιλησουμε συντομα.
(μαλλον οταν ερθω αθηνα και για αλλες δουλειες, θα περασω και απο το καταστημα για να δουμε τα νεα μοντελακια απο κοντα!)


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3199s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on