PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Παραγγελια απο Oreca Νο 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2009, 14:32:18    Θέμα δημοσίευσης: Παραγγελια απο Oreca Νο 2 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οτι λεει ο τιτλος,θα πραγματοποιηθει λογικα μεχρι τελος του μηνα(Σεπτεμβριου),εκτος απροοπτου,και ισως και νωριτερα...
Οπως και στην προηγουμενη αγορα,βλεπετε οτι θελετε απο το site ή απο τον καταλογο της λεσχης και μου λετε.
Τα χρηματα φυσικα προκαταβαλονται για να πραγματοποιηθει η αγορα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Σεπ 2009, 14:37:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Επαναφερω" μιας και εντος των ημερων θα παραγγειλω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Σεπ 2009, 14:39:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στελιο 10 ή 15% είναι η εκπτωση μας απο τις τιμές καταλόγου ?


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Σεπ 2009, 14:40:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

15% απο καταλογο και δωρεαν μεταφορικα εως την Θεσσαλονικη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Σεπ 2009, 14:43:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα ρωτησουμε για χανς το πιο φτηνο αν εχουν καποια προσφορα? τιμη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Σεπ 2009, 14:45:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
θα ρωτησουμε για χανς το πιο φτηνο αν εχουν καποια προσφορα? τιμη?


τι πακετο εισαι ρε μλκ!...χαιρομαι αγορι μου!

Υ.Γ. στελιο,δωσε ενα DEADLINE που δεν θα αλλάξει για κανενα λογο,ωστε να ξερω αν θα συμμετάσχω κι εγω στην αγορα.

Υ.Γ.2. τελη του μήνα ειναι καλά λες ή πιο νωρις ?


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Σεπ 2009, 15:00:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα ρωτησα για διαθεσιμοτητα χρωμομολυβδενιων.
Αν ειναι παραγγελια απο Ιταλια,εχετε αρκετο χρονο μπροστα σας(δυο βδομαδες σιγουρα),αν οχι,θα προσπαθησω να αφησω περιθωρια μεχρι 25 του μηνα περιπου.
Απλα αν καποιοι γνωριζετε τι θελετε,πειτε μου για να ρωταω μιας και αν δεν υπαρχει σε στοκ αυτο που ζητατε,πρεπει να το παραγγειλουν και οι Γαλλοι.

Περι HANS,νομιζω ειχε καποια προσφορα,απλα θελω να μου πειτε μεγεθος και μοιρες κλισης. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Σεπ 2009, 15:09:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

medium (εχει 2 αρα το μικρο)
kai rally γωνιες νομιζω 20
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Σεπ 2009, 15:09:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραια,θα μαθω και θα σας πω.

Υ.Γ. Μεγεθη εχει διαφορα αν και πιστευω οτι το medium ειναι λογικο για το μεγεθος σου,μην σου πω και small...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Σεπ 2009, 13:38:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περι HANS,η τιμη ειναι στα 590Ε για την εκδοση Sport(1kgr) και 690Ε για την Racing(700gr).

Δεν καταφερα να μιλησω μαζι τους αλλα πιστευω οτι θα μπορεσουμε να τα παρουμε 10% κατω απο την τιμη του καταλογου,ισως και λιγο παραπανω απλα μεχρι να το τσεκαρω δεν υποσχομαι κατι. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Σεπ 2009, 15:23:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ειναι και τρελη τιμη Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Σεπ 2009, 15:39:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Δεν ειναι και τρελη τιμη Confused


Εννοεις δν ειναι καλή η τιμή ? ή οτι δν ειναι και πολλα για χανς?


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Σεπ 2009, 16:39:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σαν τιμη παντως,υπολογιζοντας και την εκπτωση μαζι,δεν εχω βρει/μαθει για χαμηλοτερη απο καποιον... Confused
Δεν το λεω για να αναδειξω κατι,μην με παρεξηγησετε,απλα δεν εχω ακουσει τιποτα. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Σεπ 2009, 16:43:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

560 nomizo ta exoyn edo
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Σεπ 2009, 16:56:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν κανω λαθος 520 το εχει...
δεν ειμαι και σιγουρος...
Καλα, σιγουρα ειναι πιο φθηνα με την εκπτωση, απλα λεω δεν ειναι τρελη διαφορα...
Ενοειται ομως οτι αξιζει...
Ελπιζω να κανουμε καμια παραγγελια και απο αρχες του χρονου...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Σεπ 2009, 17:41:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακυρο,λαθος δικο μου... Confused
Στο web shop τα εχει 520Ε με μια ζωνη 4 σημειων μαζι.
http://www.oreca-store.com/pack-hans-sport-series-harnais-4-points-prorace-pour-1.html

Ισως να δινουν και σκετο HANS με ελαχιστα χαμηλοτερη τιμη αν και δεν νομιζω... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Σεπ 2009, 17:44:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οντως δεν δινουν...
521Ε κανει μαζι με την ζωνη και 520Ε χωρις.Ε,για 1Ε δεν αξιζει να μην την παρεις. Sad
http://www.oreca-store.com/le-pilote/selection-hans/syst-egrave-me-hans-stand21-sport-series.html
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Σεπ 2009, 19:41:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ara ειμαστε 520 -10%
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Σεπ 2009, 19:52:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γα**!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Σεπ 2009, 19:58:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η ζωνη νικο ειναι φια στο μεταξυ για χανς...και εχει 130ευρω!!! αμα τη πουλησουμε πεφτουμε κατω απο 400!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Επόμενη
Σελίδα 1 από 22

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2644s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on