PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τι λείπει από τον κατάλογο μας?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2005, 11:05:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Αναρωτιέμαι αν έχεις δει το e-shop.......... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

http://www.psclub.gr/eshop/product_info.php?manufacturers_id=21&products_id=79
Στο δεξί μέρος της σελίδας... Wink
σορυ δεν το ειχα προσεξει Wink Wink Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2005, 21:12:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shiba έγραψε:
MEMsound έγραψε:
Αναρωτιέμαι αν έχεις δει το e-shop.......... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

http://www.psclub.gr/eshop/product_info.php?manufacturers_id=21&products_id=79
Στο δεξί μέρος της σελίδας... Wink
σορυ δεν το ειχα προσεξει Wink Wink Rolling eyes


Silly Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
wizy (Σταύρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 22 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 15:23:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η έκπτωση στα διάφορα μαγαζιά ισχύει στην αρχική τιμή του προϊόντος ή στην τιμή που συμφωνήσει κάποιος με τον πωλητή?
π.χ. αν οι ζάντες έχουν 540€ και ρίξει κάποιος την τιμή στα 500€, η έκπτωση μετά ισχύει για τα 500 ή μόνο για τα 540?

Επίσης, αν κάποιος έχει κάποια έκπτωση (πχ.10%) στην Peugeot Sport η έκπτωση προστίθεται και γίνεται 20+10=30%?
Η έκπτωση ισχύει και για την Peugeot?

Thanks και sorry για το πρήξιμο! Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 17:13:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

wizy έγραψε:
Η έκπτωση στα διάφορα μαγαζιά ισχύει στην αρχική τιμή του προϊόντος ή στην τιμή που συμφωνήσει κάποιος με τον πωλητή?
π.χ. αν οι ζάντες έχουν 540€ και ρίξει κάποιος την τιμή στα 500€, η έκπτωση μετά ισχύει για τα 500 ή μόνο για τα 540?

Επίσης, αν κάποιος έχει κάποια έκπτωση (πχ.10%) στην Peugeot Sport η έκπτωση προστίθεται και γίνεται 20+10=30%?
Η έκπτωση ισχύει και για την Peugeot?

Thanks και sorry για το πρήξιμο!


Arrow Η όποια εκπτωση αφορά τις αναγραφόμενες τιμές λιανικής στον κατάλογο του κάθε καταστήματος.

Αν εσύ έχεις καταφέρει σε ένα μαγαζί με παζάρια ή γνωριμία κλπ κλπ κλπ μια τιμή καλύτερη από αυτήν που έχει δώσει το εν λόγω κατάστημα σε εμάς φυσικά και δεν θα σου κάνει επιπλέον έκπτωση λόγω PSClub.

Arrow Για τα πράγματα τις Peugeot Sport φυσικά και δεν αθροίζονται οι εκπτώσεις.

Αν εσύ έχεις -10% τότε απλά έχεις λιγότερο από εμάς.
Αν πάλι εσύ έχεις -30% τότε απλά μην μας αναφέρεις καθόλου και αγόρασε ότι θέλεις μόνος σου μιας και οι τελικές τιμές που θα έχεις είναι χαμυλότερες.

Idea Ενδεικτικά να αναφέρω ότι από όσο ξέρω μεγαλύτερο ποσοστό από το -20% που έχουμε σαν PSClub στα αναταλλακτικά της Peugeot Sport έχουν μόνο ορισμένοι αγωνιζόμενοι (λογικό μιας και είναι συχνοί πελάτες....) και κάποιοι εργαζόμενοι σε καταστήματα / συνεργεία Peugeot (σαν παροχή της Lion στους υπαλλήλους της η οποία όμως ισχύει ατομικά και για ένα μόνο κομμάτι, άρα ξεχάστε την δυνατότητα να αγοράζαμε μέσω αυτών).


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Παρ 24 Ιούν 2005, 17:22:19, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
wizy (Σταύρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 22 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 17:21:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thanks a lot MEMsound!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2005, 17:28:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

wizy έγραψε:
Thanks a lot MEMsound!!! Wink

Παρακάλω. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούλ 2005, 20:29:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια αναρτισουλα από peugeot sport για 306
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούλ 2005, 21:24:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπάρχει γενική έκπτωση από την Peugeot Sport... σύντομα θα ανέβουν και τα άλλα προϊόντα της με συγκεκριμένες τιμές!! Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούλ 2005, 10:17:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shiba έγραψε:
συνεργασια με καταστημα που εχει ''καλουδια'' οπωσ θολομπαρες,momo+sparco λεβιεδακια πεταλιερεσ κλπ θα υπαρξει?sorry αν εχει απαντηθει ηδη το ερωτημα μου[/flash]


Σε αυτό που είπε ο Shiba....επειδή έχω ρωτήσει τιμές εδω Β. ελλάδα από το CDA της BMC - και έχω απογοητευθεί.....
Θα υπάρξει άραγε καμιά συνεργασία για το συγκεκριμένο προϊόν για να γίνει κάποια μαζική παραγγελία????
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούλ 2005, 10:34:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι.
Για θολόμπαρες είμαστε λίγο στο ψάξιμο.
Λεβιεδοπεταλάκια κλπ κλπ υπάρχουν ήδη απλά δεν έχουμε ακόμα βρει χρόνο να τα ανεβάσουμε.
Από τον Drago και είναι της k-sport.
Έπεται συνέχεια.
Απλά αυτήν την περίοδο εγώ έχω πολύ δουλεία στο κατάστημα και ο Πέτρος εξεταστική και δεν μπορούσαμε να ασχοληθούμε περισσότερο.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούλ 2005, 10:40:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Απλά αυτήν την περίοδο εγώ έχω πολύ δουλεία στο κατάστημα και ο Πέτρος εξεταστική και δεν μπορούσαμε να ασχοληθούμε περισσότερο.


Μήπως θέλετε βοήθεια στο ανέβασμα; Δεν είμαι σε κανα ΔΣ κ τα πέριξ του, αλλά από sites, php, sql, βάσεις, μπλα μπλα μπλα κάτι ξέρω (τι το σπουδάζουμε το γ*) και όλη μέρα είμαι στο ίντερνετ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούλ 2005, 10:44:53    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...Μάνθο!!!!
Καταρχάς να είσαι καλά!
Εγω σου ρώτησα για το BMC (ανθρακ/νο βαρελάκι)...
αν υπάρχει κανένα κατάστημα που συνεργαζόμαστε - για να πάρω τιμή...
όπως σου είπα εδω Σαλόνικα είναι πανάκριβο σε σχέση με τιμές στο internet... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούλ 2005, 18:55:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μηπως υπαρχει καμια τιμουλα για τα αμορτισερ peugeot sport, αυτα που συνδυαζονται με τα φαρδια eibach?
Προσοχη, με ενδιαφερη μονο η τιμη του αμορτισερ, οχι του πακετου.

Επισης, αληθευει οτι ειναι ανακατασκευη του 2λιτρου, αρα μονο λαδιου?
Στην Ελλαδα φτιαχνονται?


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούλ 2005, 22:13:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nai spyro alitheia einai ολα...επισης μετα απο μερικους γυρους στα μεγαραμαλακωσαν τραγικα............
ασε σπυρο μακρυα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιούλ 2005, 00:50:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Μηπως υπαρχει καμια τιμουλα για τα αμορτισερ peugeot sport, αυτα που συνδυαζονται με τα φαρδια eibach?
Προσοχη, με ενδιαφερη μονο η τιμη του αμορτισερ, οχι του πακετου.

Επισης, αληθευει οτι ειναι ανακατασκευη του 2λιτρου, αρα μονο λαδιου?
Στην Ελλαδα φτιαχνονται?

Προφανώς αναφέρεσαι στο "φθηνό" σετ της PS (το μη ρυθμιζόμενο)
Αν θυμάμαι καλά είχαν αμορτισερ+ελατήρια γύρω στα 550ε.
Αλλά μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο στην Condorκαι να ρωτήσεις.
Υπόλογισε και ένα 20% μείον από την τιμή που θα σου πουν και είσαι έτοιμος.

Υ.Γ εγώ μάλλον δεν θα τα έβαζα...
καλύτερα "συγκρατήσου" και μάζεψε λεφτά για το ρυθμιζόμενο σε ύψος κιτ της PS που έχει αποδείξει την αξία και αποτελεσματικότητά του. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιούλ 2005, 19:06:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eνταξει Παναγιωτη και Μανθο, θα συγκρατηθω! Laughing


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Ιούλ 2005, 18:18:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στης αναγραφόμενες τιμές π.χ. KW Variant δικαιούμαστε κάποια έκπτωση ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούλ 2005, 09:54:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik_marin έγραψε:
Στης αναγραφόμενες τιμές π.χ. KW Variant δικαιούμαστε κάποια έκπτωση ?


Shocked Shocked Shocked Οι τιμές είναι με έκπτωση!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούλ 2005, 10:05:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλτρο-σκουπο-χοανες-κιτ-καθαρισμού.....;;; Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούλ 2005, 10:07:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
φιλτρο-σκουπο-χοανες-κιτ-καθαρισμού.....;;; Very happy

after kart... θα ασχοληθώ! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 5 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3831s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on