PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τι λείπει από τον κατάλογο μας?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2005, 10:54:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
ultra-one έγραψε:
volvos έγραψε:
χαρη εγω δεν εχω δει στην αθηνα μαγαζι να κανει δυναμικη ζυγοσταθμιση...που ειναι αυτο το διαστημομαγαζο?


.....Στη Λευκωσία Silly Silly Silly


Προφανώς εννοείται το γνωστό σύστημα με το "σαμαράκι"...

Παχύλας στην Kηφισίας. στα Σίδερα Xαλανδρίου, δίπλα στην Subaru...

H τμή είναι ίδια με μια κανονική ζυγοστάθμηση και δεν θυμάμαι εάν φτάνει την ταχύτητα [και καλά] στα 140 ή στα 160...

Thank you Cool


ΩΡΑΙΟΣ!!!!!!! Thumb Left Thumb Left Thumb Left


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2005, 11:07:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
ΩΡΑΙΟΣ!!!!!!! Thumb Left Thumb Left Thumb Left


Aν δεν αλλάξεις λάστιχα με άλλα που να ταιριάζουν στην ανάρτησή σου οι κραδασμοί στο τιμόνι δεν πρόκειται να σταματήσουν... Wink

Kοινώς κοιτάς σε λάθος σημείο στισ προσφορές... Ha Ha


Kαι τώρα θα μπει ο Aργύρης και θα βάλει το αγαπημένο του emoticon Off Topic

Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2005, 11:33:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
...Aν δεν αλλάξεις λάστιχα με άλλα που να ταιριάζουν στην ανάρτησή σου οι κραδασμοί στο τιμόνι δεν πρόκειται να σταματήσουν... Wink

Kοινώς κοιτάς σε λάθος σημείο στισ προσφορές... Ha Ha


(Θα είμαι και γω λίγο offtopic αλλά δεν πειράζει...)
Όταν εγώ λέω ότι το 205/50-15 δεν έκανε για το 206 δεν με ακούγες...!
Τέλος πάντων ας μην το συνεχίσουμε εδώ αλλά στο τόπικ για τα Ελαστικά.

Χρήστο και Παναγιώτη αυτά που ζητησατε προστέθηκαν (αν και τα 539 στην "μαμά" διάσταση υπήρχαν ήδη) μαζί με κάμποσα ακόμα πράγματα τα οποία και θα ανακοινώσω (αφού τα ξεκλειδώσω) στο σχετικό τόπικ.
Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2005, 12:26:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thanks Mάνθο Wink

Στα Eibach [ελατήρια] η τιμή 143 ευρώπουλα για το 206 είναι για το 1400, το 1600, το δίλιτρο ή ισχύει η ίδια τιμή και για τα τρία μοντέλα?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2005, 12:37:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλα τα 206 (εκτός RC) μπορούν να τα βάλουν. Wink
Για το RC εγώ θα το έψαχνα αλλιώς....(ρυθμιζόμενα...) αλλιώς θα το άφηνα μαμά...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2005, 16:42:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Όλα τα 206 (εκτός RC) μπορούν να τα βάλουν. Wink
Για το RC εγώ θα το έψαχνα αλλιώς....(ρυθμιζόμενα...) αλλιώς θα το άφηνα μαμά...


Scratch A?

Δεν έχω RC [και ούτε θα πάρω ποτέ] και έχω Eibach στο 1600. Mόνο που είναι του 1400 με αποτέλεσμα να έχω το πιο "τούμπανο" 206 στο club, ερήμην μου.

Συνεπώς όπως αποφάσισε η Tεχνική Eπιτροπή του Club θα βάλω του δίλιτρου. Tι γίνεται τώρα:

1) Έχουν την ίδια τιμή όλοι οι κωδικοί για το 206?

2) Eάν ο μάστορας που τα πουλάει, υποστηρίζει ότι ένας τύπος Eibach κάνει για όλα τα 206, να το ξέρω να πάω να ψωνίσω από αλλού. Wink Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2005, 20:40:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το περιεχόμενο του πόστ μου διαγράφηκε από λάθος μου...... :oops:Sorry...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Τρι 07 Ιούν 2005, 01:26:23, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2005, 21:36:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[christhehealer] Arrow Splat Splat Splat Arrow [Μανθούκο]!!!!!!!!

Τι σε ρώτησα, τι μου απαντάς; Scratch

Πρόσεξε με. Από το forum του πιεσκλαμπτελείατζιαρ [όλα τα έχουμε οι κερατάδες Twisted evil ]

Eibach ProKit
1.1 - 1.4 => code 7023120 - stamping EW 7003001 VA - lowering 30mm

1.6 => code 7024120 - stamping EW 2204001 VA - lowering 30mm

2.0 => code 7025120 - stamping EW 7025001 VA - lowering 25mm

Σου μοιάζουν για ένα ελατήριο όλα αυτά?

Άϊντε να το πάμε απ' την αρχή...
Τα 143 ευρώ ισχύουν και για τα τρία ή υπάρχουν διαφορετικές τιμές?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Ιούν 2005, 01:24:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άσε τις ντομάτες και διάβασε πιο προσεκτικά:

MEMsound έγραψε:
...Οι τιμές είναι κοινές για όλα τα ελατήρια αλλά το καλύτερό που έχεις να κάνεις είναι να συνενοηθείς με το συγκεκριμένο κατάστημα για περισσότερες λεπτομέρειες και πληροφορίες σχετικά με το setup που θες να φτιάξεις.


Δεν είπα ότι όλα τα ελατήρια είναι ίδια.

ΊΣΑ ΙΣΑ!!!
Το ακριβώς αντίθετο!

Αν θέλεις να ρωτήσω κωδικούς ελατηρίων συγκεκριμένα μπορώ να το κάνω όπως επίσης μπορείς να το κάνεις και εσύ παίρνωντας ένα τηλέφωνο το συγκεκριμένο κατάστημα.

Αλλά αν ο Χ θέλει πχ να κάνει κούτσουρο το 1,1lt 206 του δεν θα βάλει τον ίδιο συνδιασμό αμορτισερ/ελατηρίου με τον Ψ που θέλει απλά να χαμηλώσει το αμαξάκι του για να φαίνεται!

Άρα δεν έχει σημασία "πιο ελατήριο αντισχοιχεί που" αλλά για πιο λόγο το βάζεις.

Πες μου πρώτα τι θέλεις να κάνεις και μετά βρίσκουμε τι σου ταιριάζει (και κατά προτίμηση όχι εδώ αλλά στο σχετικό τόπικ...)

Αλλά επειδή έχω την εντύπωση ότι κάνεις το "συνήγορο του διαβόλου" για να λυθούν ορισμένες απορίες και άλλων μελών (και καλά κάνεις Wink ) θα το πιο αναλυτικά:

Η μόνη αντιστοιχία που μπορούμε να κάνουμε είναι αυτή που έγραψες πιο όπάνω αλλά και πάλι δεν ξέρω κατά πόσο είναι ρεαλιστική για τους παραπάνω λόγους.

Η παραπάνω αντιστοιχία για μένα θα είχε νόημα μόνο αν ζητηθεί ως εξής:

"Θέλουμε να χαμηλώσουμε τα 206 μας 2,5-3cm χρησιμοποιώντας το "Τάδε" αμορτισέρ με "τάδε" χαρακτηριστικά απόσβεσης και επαναφοράς και για την "τάδε" χρήση (πχ δρόμο ή πχ δρόμοι και πότε πότε πίστα ή πχ μόνο πίστα).
Για κάθε μία χρήση πιο ελατήριο θα χρησιμοποιήσουμε για το 1,1lt?
>>..>>..>>..>>....>>....>>.....>> .......>>..............>>..>> 1,4lt?
>>..>>..>>..>>....>>....>>.....>> .......>>..............>>..>> 1,6lt?
>>..>>..>>..>>....>>....>>.....>> .......>>..............>>..>> 2,0lt?"
κλπ κλπ κλπ...

Το να σου πω απλά ότι ο κωδικός πχ 123456 είναι ο κατάλληλος για το 1,6lt σου χωρίς να διευκρινήσουμε την χρήση για μένα είναι απλά μπακάλικος...

Ελπίζω να γίνομαι αντιληπτος και επειδή μου περίσσεψαν μερικές από αυτές που μου πέταξες πάρτες πίσω... Splat Splat Silly Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Ιούν 2005, 12:17:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mανθούκο μας, απ' ότι διαισθάνομαι μπερδεύτικες...

Θα στο πω με γεγονότα για να καταλάβεις τι θέλω [ δεν κάνω τον συνήγορο του διαβόλου σίγουρα Razz ]

Όταν χαμήλωσα το αυτοκίνητο με μαμά αμορτισέρ πήγα στο μαγαζί και ζήτησα EIbach ελατήρια για 1600. Mου τα έβαλαν και μου έδωσαν απόδειξη. Mόνο που στην απόδειξη έγραφε code 7023120 και όχι 7024120 που είναι το σωστό. Mετά από βρισίματα, τσαμπουκάδες, απειλές μυνήσεων και άλλα αγαπησιάρικα, κατέληξε το θέμα ότι η αντιπροσωπεία ουδέποτε είχε εισάγει επίσημα [μαζικά] ελατήρια για 1600 [μόνο παραγγελία] κι οι περισσότεροι έβαζαν του 1400 "αφού κάνουν"!!!

Όντως "κάνουν". Mόνο που πρακτικά εγώ με τα αμορτισέρ χαμηλώματος πλέον, δεν περνάω πάνω από πακέτο τσιγάρα χωρίς να βρω... Άρα πρέπει να "ψηλώσω". Που σημαίνει ότι πρέπει να βάλω ελατήρια για το βάρος του αυτοκινήτου μου.

Tέρμα τα Tεχνικά - Bελτιώσεις πάμε στο Συνεργασίες - Προσφορές που είναι το ζήτημα.

Tο να πάρω/εις τηλέφωνο και ρωτήσεις για ελατήρια 1600 δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θα πάρεις το σωστό προϊόν. [Tην έπαθα και δυο φορές ~250 ευρώ [με τοποθέτηση] είναι πολλά...]. Άρα γι' αυτό θέλω να ξέρω ότι ο μάστορας ξέρει ό,τι υπάρχουν τρια διαφορετικά ελατήρια Eibach για 206. Για να μην μπω στην διαδικασία συζήτησης επί συζητήσεων, όπως μπήκαμε τώρα.

Oυσιαστικά, αυτό που μου λείπει [και σίγουρα θα λείπει και σε άλλους] απ' τον κατάλογο είναι όχι η ποσότητα αλλά το "ψαγμένο" της υπόθεσης. Δηλαδή, ξέρεις ο τάδε δεν μας έδωσε 28456% έκπτωση αλλά όταν θα πας εκεί τουλάχιστον δεν θα σου δώσει ότι του κατέβει στο κεφάλι. Mπορεί να έχω και άδικο αλλά οφείλω να πω την ένστασή μου. Kαι νομίζω ότι είναι ανώφελο να συζητάμε κάθε φορά, κάθε προϊόν, με κάθε μέλος. Γι' αυτό υποστηρίζω την λεπτομέρια του καταλόγου. Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Ιούν 2005, 12:41:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Mανθούκο μας, απ' ότι διαισθάνομαι μπερδεύτικες...
....... Kαι νομίζω ότι είναι ανώφελο να συζητάμε κάθε φορά, κάθε προϊόν, με κάθε μέλος. Γι' αυτό υποστηρίζω την λεπτομέρια του καταλόγου. Laughing
και γω είμαι υπερ τις λεπτομέρειας γι αυτό και στο ποστ που από βλακεία μου εσβησα...(μη ρωτήσεις πως...) είχα γράψει ότι μόλις βρεθεί λίγος χρόνος θα προστεθούν όλες στην περιγραφή των αναρτήσεων λεπτομερείς προδιαγραφές για τις διάφορες αναρτήσεις.

Και δεν έχω μπερδευτεί καθόλου!
Ξέρω ότι δεν είναι όλα τα ελατήρια τα ίδια και ότι το βάρος του αυτοκινήτου έχει άμεση σχέση στο τελικό χαμηλώμα κλπ κλπ κλπ

Ακόμα όμως δεν μου έχεις πει για "που" ήθελες να το χαμηλώσεις, για δρόμο ή για πίστα?

Άλλο το ένα άλλο το άλλο!

Αν κατάλαβα καλά ζητάς χαμήλωμα δρόμου από το μαμά ύψος του 1,6 -3cm ενώ τώρα έχει "πέσει πιο πολύ".

Από θέμα σκληρότητας είσαι οκ??

Όσο για τους κωδικούς των διαφόρων ελατήριων και τα χαρακτηριστικά τους θα έχω σύντομα στοιχεία.

Εντάξει κύριε Healer?? Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Ιούν 2005, 13:37:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε πως μπορειτε και μπερδευεστε μεταξυ σας τόσο ευκολα?? τι πίστες και δρόμους λέτε??
απλα ειναι τα πραγματα! και τα 3 eibach για 206 χαμηλώνουν το ιδιο (+-μισό πόντο). Η διαφορά τους είναι προφανώς στην σκληρότητα. Βάζοντας του 1.4 σε 1.6 και με χρηση επίπονη λογικό ειναι να έχουν βρακιάσει λίγο... Οπότε ο άνθρωπος θέλει να βάλει του 2.0 για να έχει ησυχο το κεφάλι του. Τιμή μας έδωσε για ΟΛΑ τα 206 την ίδια οπότε αυτονόητο ειναι πως η τιμή ισχύει για ολους τους τυπους ελατηρίων. Από εκεί και πέρα εφόσον γνωρίζουμε τους κωδικούς, ζητάμε αυτό που θέλουμε να βάλουμε στο αμάξι μας και γειά σας. Κι αν έχουμε μα,μου και ιστορίες, αναλαμβάνει το τμήμα συνεργασιων και κατ΄επέκταση το ΔΣ να λύσει το θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2005, 10:28:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1. Τα τακάκια δεν έχουν τιμές!

2. Οι τρυπητοί δίσκοι brembo δεν έχουν τιμή στην πρώτη σελίδα. Αν το κλικάρεις μετά έχει.

3. Γίνεται στις σελίδες με τους δίσκους να αναφέρεται το κάθε μοντέλο τι φοράει από εργοστάσιο κ τι μπορεί να φορέσει χωρίς αλλαγή δαγκάνες ή ζάντας..;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2005, 15:41:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απαντήσεις:
1: Θα γραφτούν. (απλά είχαμε ζητήσει κάποιες διευκρινήσεις και για αυτό εέμιναν κενά)
2: fixed
3. Αυτά θα γραφτούν στην Βάση Γνώσεων του PSClub και υπάρχει περίπτωση να υπάρχει μια σχετική αναφορά και στην περιγραφή του κα΄θε προιόντος στο e-shop. Θα δείξει...

Ευχαριστώ για τις επισημάνσεις Ζήση. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Ιούν 2005, 19:34:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα ηθελα να ρωτησω στην εκπτωση για τα ανταλλακτικα της πεζο σπορτ τι περιλαμβανεται ?
δηλαδη η εκπτωση ισχυει για αυτα που εχει πανω κατω η πεζο σπορτ στο site της?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Ιούν 2005, 19:53:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
θα ηθελα να ρωτησω στην εκπτωση για τα ανταλλακτικα της πεζο σπορτ τι περιλαμβανεται ?
δηλαδη η εκπτωση ισχυει για αυτα που εχει πανω κατω η πεζο σπορτ στο site της?


Για όλα τα ανταλλακτικά που έχει η ΚΟΝΔΩΡΑΣ στον κατάλογό της.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2005, 03:27:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shiba έγραψε:
συνεργασια με καταστημα που εχει ''καλουδια'' οπωσ θολομπαρες,momo+sparco λεβιεδακια πεταλιερεσ κλπ θα υπαρξει?sorry αν εχει απαντηθει ηδη το ερωτημα μου[/flash]
επειδη με ενδιαφερει αμεσα να βαλω την θολομπαρα μηπωσ να μου προτεινατε καποιο συνεργατη για να παω να κανω τα ''ψωνια'' μου?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2005, 03:36:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Drago... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2005, 03:49:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thanks αλλα που ειναι?καποιο τηλ? Exclamation Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2005, 04:39:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναρωτιέμαι αν έχεις δει το e-shop.......... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

http://www.psclub.gr/eshop/product_info.php?manufacturers_id=21&products_id=79
Στο δεξί μέρος της σελίδας... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 4 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4583s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on