PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τι λείπει από τον κατάλογο μας?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 16:04:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως αφού ο Φωκάς ανήκει στις "συνεργασίες", να ξέρετε ότι η ζυγοστάθμιση που έκαναν εκεί είναι χάλια!!!!!
Μετά τα 140 νιώθω αρκετά έντονους κραδασμούς στο τιμόνι.

Μπορεί στατικά ο κάθε τροχός να ήταν εντάξει στο μηχάνημα (που και πάλι δεν ισχύει για λάστιχα που μόλις μπήκαν στη ζάντα αφού πρέπει να πατήσουν καλά και να ξαναγίνει ζυγοστάθμιση) αλλά δυναμικά τι γίνεται????

Σίγουρα χρειάζεται να ξανακάνω αλλού ζυγοστάθμιση!

Είναι λίγο Off Topic Off Topic Off Topic αλλά οφείλω να πω ότι για αυτούς που δεν έχουν δει πως γίνεται η δυναμική ζυγοστάθμιση, αναφέρω ότι ο κάθε τροχός περιστρέφεται όπως είναι πάνω στο αυτοκίνητο με πολύ μεγάλη ταχύτητα (>160χαω) με ειδικό μηχάνημα και γίνεται ΤΕΛΕΙΑ ζυγοστάθμιση αφού λαμβάνονται υπόψιν και ο δίσκοι, φλάντζες και γενικά ότι περιστρέφεται με τον τροχό.

Το μόνο που πρέπει να έχετε υπόψιν είναι ότι αν βγάλετε ένα τροχό, πρέπει να τον ξαναβάλετε στην ίδια θέση (οι τρύπες της ζάντας στις ίδιες βίδες που ήταν και τα ίδια μπουλόνια που ήταν στην κάθε βίδα!) αλλιώς πάει χαμένη η ζυγοστάθμιση!!!!! Shocked


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 16:20:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακριβώς γι αυτο δε θελουμε υπηρεσιες Χάρη... Για να μη μου λεει κανενας οτι ήταν χάλια αυτο που έκανε. Πήρες τα λαστιχα σου? Βάλτα στο πορτ-μπαγκαζ και πηγαινε φόρα τα σε όποιον θέλεις κι εμπιστεύεσαι. Εμένα ο Φωκάς μου άφησε καλές εντυπώσεις και δεν είχα πρόβλημα, εσένα σου φαίνεται χάλια... Ε, αυτό δε μπορώ να το εγγυηθώ για κανέναν. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 16:29:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όμορφα.
Τουλάχιστον καταλήξαμε στο συμπέρασμα "διά του παραδείγματος".


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 18:40:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:

Εγώ εννοώ να βρεθεί ένας που να είναι καλός στη δουλεία του και να έχει σύγχρονο εξοπλισμό για να μπορεί να κάνει καλή ευθυγράμμιση 4 τροχών και ζυγοστάθμιση τροχών δυναμικά πάνω στο αυτοκίνητο.

Μήπως γνωρίζεις ήδη κάποιον που να παρέχει τέτοιες υπηρεσίες?


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 21:39:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
Πάντως αφού ο Φωκάς ανήκει στις "συνεργασίες", να ξέρετε ότι η ζυγοστάθμιση που έκαναν εκεί είναι χάλια!!!!!
Μετά τα 140 νιώθω αρκετά έντονους κραδασμούς στο τιμόνι.

Μπορεί στατικά ο κάθε τροχός να ήταν εντάξει στο μηχάνημα (που και πάλι δεν ισχύει για λάστιχα που μόλις μπήκαν στη ζάντα αφού πρέπει να πατήσουν καλά και να ξαναγίνει ζυγοστάθμιση) αλλά δυναμικά τι γίνεται????

Σίγουρα χρειάζεται να ξανακάνω αλλού ζυγοστάθμιση!

Είναι λίγο Off Topic Off Topic Off Topic αλλά οφείλω να πω ότι για αυτούς που δεν έχουν δει πως γίνεται η δυναμική ζυγοστάθμιση, αναφέρω ότι ο κάθε τροχός περιστρέφεται όπως είναι πάνω στο αυτοκίνητο με πολύ μεγάλη ταχύτητα (>160χαω) με ειδικό μηχάνημα και γίνεται ΤΕΛΕΙΑ ζυγοστάθμιση αφού λαμβάνονται υπόψιν και ο δίσκοι, φλάντζες και γενικά ότι περιστρέφεται με τον τροχό.

Το μόνο που πρέπει να έχετε υπόψιν είναι ότι αν βγάλετε ένα τροχό, πρέπει να τον ξαναβάλετε στην ίδια θέση (οι τρύπες της ζάντας στις ίδιες βίδες που ήταν και τα ίδια μπουλόνια που ήταν στην κάθε βίδα!) αλλιώς πάει χαμένη η ζυγοστάθμιση!!!!! Shocked


Απαντησες και μονος σου:
Το μηχανημα του Φωκα εκανε καλα τη δουλεια του, αλλα λογω καινουριων ελαστικων πρπει και αυτα να πατησουν καλα και να ξανακανεις ζυγοσταθμιση.
Αρα δε φταιει ο Φωκας γι αυτο, αλλα τα απατητα ελαστικα.
Το ιδιο επαθα και εγω αλλα δε νομιζω να φταιει ο λαστιχας μου.
Οταν ξαναεκανα ζυγοσταθμιση ολα ηταν οκ!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 23:25:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πρωτη φορα ακουω να κανουν ζυγοσταθμιση σε λαστιχα χαμηλου προφιλ αμεσως με τη τοποθετηση τους...
τοσα χρονια ολοι λενε να κανει το αυτοκινητο 600-1000χλμ να πατησουν τα λαστιχα και μετα γινεται η ζυγοσταθμιση.πεφτω απο τα συννεφα.

χαρη εγω δεν εχω δει στην αθηνα μαγαζι να κανει δυναμικη ζυγοσταθμιση...που ειναι αυτο το διαστημομαγαζο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 23:36:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδάκια ξεφεύγουμε από το θέμα Off Topic Off Topic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 13:44:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mία αρώτιξις για κάτι που μου έκανε εντύπωση στον κατάλογο...

Kοίταγα για ελαστικά και είχε και τα δικά μου [Yoko AVS Sport], μόνο που στις διαστάσεις είχε μόνο 195/45/16.

Aυτό τι σημαίνει;
- Δεν έχουμε έκπτωση στις υπόλοιπες διαστάσεις;

- Δεν διατίθεται απο το συγκεκριμένο κατάστημα άλλη διάσταση εκτός από 195/45/16;

- Aμέλησε ο μάστορας να στείλει και τις υπόλοιπες, οπότε πάμε από εκεί πέρνουμε το ελαστικό στην διάσταση που θέλουμε με την έκπτωση του club και όλα OK;

A;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 13:55:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
....

- Aμέλησε ο μάστορας να στείλει και τις υπόλοιπες, οπότε πάμε από εκεί πέρνουμε το ελαστικό στην διάσταση που θέλουμε με την έκπτωση του club και όλα OK;

Δεν αμέλησε ο μάστορας.
Απλά εμείς δεν ζητήσαμε την συγκεκριμένη διάσταση.
φυσικά και η εκπτωση ισχύει για πολλές διαστάσεις αλλά δεν είναι η ίδια για όλες μιας και δεν έχουν όλες την ίδια κίνηση κλπ κλπ.
Άρα...
Τι θες Χρήστο μου.
AVS Sport 195/55-15??
Μισό....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 15:54:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kατανοητό Mάνθο thanks. Razz

Mια σκέψη που κάνω τώρα είναι, πως σε είδη που αφορούν όλους μας μήπως θα έπρεπε να ζητάμε αναλυτικό κατάλογο.

Στα ελαστικα π.χ. μήπως θα έπρεπε να έχουμε τιμές για όλες τις στάνταρ διαστάσεις των Peugeot, όπου αυτές υπάρχουν; [Δεν πιστεύω να είναι πάρα πολλές και είναι τεράστια δουλειά για σας].

Γνώμη μου πάντα, περισσότερο για να μην υπάρχουν "συγχύσεις".


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 16:09:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οι διαστασεις ειναι πάρα πολλες και επισης πολλα ειναι τα μοντελα και οι εταιρίες... ειναι κοπος και για εμας και για αυτους που θα μας τα δωσουν. Έχουμε πάρα πολλα ελαστικα στον καταλογο μας ηδη...πορευομαστε ετσι και αν καποιος ζηταει κατι διαφορετικο οπως εσυ τωρα, παιρνουμε τιμη και γι αυτο και το προσθετουμε... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 17:37:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
οι διαστασεις ειναι πάρα πολλες και επισης πολλα ειναι τα μοντελα και οι εταιρίες... ειναι κοπος και για εμας και για αυτους που θα μας τα δωσουν. Έχουμε πάρα πολλα ελαστικα στον καταλογο μας ηδη...πορευομαστε ετσι και αν καποιος ζηταει κατι διαφορετικο οπως εσυ τωρα, παιρνουμε τιμη και γι αυτο και το προσθετουμε... Wink


Ακριβώς αυτό. Wink

Χρήστο δυστυχώς οι διαστάσεις είναι πάρα πολλές (πιο πολλές από όσες φαντάζεσαι....)

Μιλάμε για όλα τα Peugeot και όλες τις εκδόσεις τους και όχι μόνο για το 206....

Οι βασικές διαστάσεις υπάρχουν (πλην μίας που θα προστεθεί άμεσα....)

Για οτιδήποτε άλλο καθώς και πληροφορίες / απορίες υπάρχουν τα τηλέφωνα των συνεργαζόμενων με το PSClub καταστημάτων στα οποία και καθένας μπορεί να απευθυνθεί, ενώ μπορεί να ρωτήσει κι εμάς.

Παρεπιπτόντως το ερώτημά σου για τα AVS έχει ήδη προωθηθεί και περιμένω απάντηση. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 17:44:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαλε μου Μανθο...
Εκεινες τις τιμουλες που λεγαμε για τις μεμβρανες... Whistling Whistling...μηπως να αρχισω να πυροβολω Question Question Question
Hunter Hunter Hunter Shoot Shoot Shoot
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 17:48:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
Kαλε μου Μανθο...
Εκεινες τις τιμουλες που λεγαμε για τις μεμβρανες... Whistling Whistling...μηπως να αρχισω να πυροβολω Question Question Question
Hunter Hunter Hunter Shoot Shoot Shoot
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Τις έχω ζητήσει αλλά προφανώς ξεχάστηκαν να μου απαντήσουν και να σου πω την αλήθεια και 'γω το είχα ξεχάσει και δεν τους ξαναρώτησα.
Αύριο θα έχεις και από 3Μ και από Llumar (εκτός απροόπτου).


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 17:51:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
vinman έγραψε:
Kαλε μου Μανθο...
Εκεινες τις τιμουλες που λεγαμε για τις μεμβρανες... Whistling Whistling...μηπως να αρχισω να πυροβολω Question Question Question
Hunter Hunter Hunter Shoot Shoot Shoot
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Τις έχω ζητήσει αλλά προφανώς ξεχάστηκαν να μου απαντήσουν και να σου πω την αλήθεια και 'γω το είχα ξεχάσει και δεν τους ξαναρώτησα.
Αύριο θα έχεις και από 3Μ και από Llumar (εκτός απροόπτου).


Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Περιμενω Μανθο....μια απλη και αβιαστη υπενθυμιση σου εκανα... Twisted evil Twisted evil Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 18:04:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:


Shoot κλπ κλπ
Laughing κλπκλπ
Περιμενω Μανθο....μια απλη και αβιαστη υπενθυμιση σου εκανα... Twisted evil Laughing

το βλέπω... το βλέπω.... Laughing Laughing Laughing Twisted evil Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2005, 21:14:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μανθο τυλιξε μου ενα γιοκο avs 195-55-15 με μπολικην...
σοβαρα αν εβρισκες μια τιμη σε αυτη τη διασταση για avs K a539 θα σου ημουν υποχρεος Sniper 2gunfire
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούν 2005, 10:51:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
χαρη εγω δεν εχω δει στην αθηνα μαγαζι να κανει δυναμικη ζυγοσταθμιση...που ειναι αυτο το διαστημομαγαζο?


.....Στη Λευκωσία Silly Silly Silly


Δεν υπάρχει περίπτωση σε μια ολόκληρη Αθήνα να μην υπάρχουν μαγαζιά που κάνουν δυναμικές ζυγοσταθμίσεις.
Όποιος ξέρει κάτι να μιλήσει τώρα!


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούν 2005, 10:54:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι αν υπάρχει πόσο παραπάνω κοστίζει? και άραγε αξίζει να δινεις συνεχεια λεφτά για τετοια πράγματα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2005, 10:48:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
volvos έγραψε:
χαρη εγω δεν εχω δει στην αθηνα μαγαζι να κανει δυναμικη ζυγοσταθμιση...που ειναι αυτο το διαστημομαγαζο?


.....Στη Λευκωσία Silly Silly Silly


Προφανώς εννοείται το γνωστό σύστημα με το "σαμαράκι"...

Παχύλας στην Kηφισίας. στα Σίδερα Xαλανδρίου, δίπλα στην Subaru...

H τμή είναι ίδια με μια κανονική ζυγοστάθμηση και δεν θυμάμαι εάν φτάνει την ταχύτητα [και καλά] στα 140 ή στα 160...

Thank you Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 3 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2194s (PHP: 91% - SQL: 9%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on