PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τι λείπει από τον κατάλογο μας?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 20:30:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
vinman έγραψε:
....να βρισκαμε κατι και για το ''καραβι''μου... Twisted evil Wink Wink
...το 407 το βρηκα μονο στις μεμβρανες (που με ενδιαφερει αμεσα),αλλα χωρις τιμες... Sad Sad
(δεν πιεζω κανεναν...πλακα κανω...ισα ισα που εχει γινει τρομερη δουλεια απο τα παιδια που ασχοληθηκαν... Wink )


Για εσένα θα υπάρχει ιδιαίτερη μεταχείρηση έχουμε πει.

Θα μας ζητάς τι θες και θα στο βρίσκουμε.

πχ καινούργιο ρεμέτζο, άγκυρα, καινούργιους μούτσους.... κλπ κλπ ναυτυλιακα!
χχιχιχιχιχ!!!!

Σοβαρά τώρα όπως ήδη ξέρεις προς το παρόν στην αγορά τα πράγματα για το 407 είναι ελάχιστα οπότε είμαστε και εμείς εν αναμονή. Wink

Τα βασικά πάντως θα υπάρχουν μέσα στις επόμενες μέρες.


I know....
Σαν ειδικος ανθρωπος που ειμαι (μου ακουγεται σαν να ειμαι απροσαρμοστο.. Laughing Laughing ),θα εχω και ειδικη μεταχειριση....οποτε θελω για το ''καραβι''νεο ασυρματο,νεο πλοιαρχο,νεο πληρωμα (οι μισες γυναικες απο 18 εως 25) και ενα καλο δρομολογιο..(Πειραια-Ηρακλειο)... Laughing Laughing Laughing
Περα απο την πλακα ξερω Μανθο οτι κυκλοφορουν ελαχιστα ειδη για το 407 (προς το παρον τουλαχιστον)οποτε για οτι μου κατεβαινει στο μυαλο και ζηταω θε ερχομαι παντα σε αμμεση επαφη με σενα και τον Πετρο.... Wink Wink
Thanks για οτι κανετε για το ''καραβι''και για οτι θα κανετε και στο μελλον... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 21:04:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

memsound έγραψε:
ρε συ Γιάννη αναρωτιέμα αν διάβασες τι έχει γραφτεί πριν γράψεις.

Ρίξε μια ματιά 5-6 ποστ πιο πάνω...!

Τα ηχοσυστήματα είναι πολύ μπερδεμένη υποθεση και συ που έχει ασχολήθεί πρέπει να το ξέρεις ήδη.


κ. καστορα το ειδα λιγο πιο μετα γιατι διαβασα το τοπικ πολυ βιαστικα .
σορυ !Embarassed




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 21:34:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι λείπει απ τον καταλογό μας;

Πράγματα που χρησιμοποιούμαι στα service μας! (Εφόσον δεν μπορούμε να έχουμε έκπτωση στα ίδια). Δηλαδή φίλτρα (ελεύθερα και μη, βενζίνης, λαδιού), ΤΑΚΑΚΙΑ (είχαμε έκπτωση με 206club, δεν θα έχουμε στα επίσημα;;Wink κλπ.. Για εργοστασιακά δεν ξέρω, αλλά σε aftermarket κάτι μπορεί να γίνει.

Επίσης, να μπουν αυτοκόλλητα 3 μεγεθών (κλασικ, σκιαδίου και μινι (για τις πίσω πόρτες)), μπλουζάκια σε άλλα χρώματα (κοντομάνικα κυρίως! και μαύρα!!), χμμμμ, αυτά για τώρα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Μάϊ 2005, 00:30:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Τι λείπει απ τον καταλογό μας;

Πράγματα που χρησιμοποιούμαι στα service μας! (Εφόσον δεν μπορούμε να έχουμε έκπτωση στα ίδια). Δηλαδή φίλτρα (ελεύθερα και μη, βενζίνης, λαδιού), ΤΑΚΑΚΙΑ (είχαμε έκπτωση με 206club, δεν θα έχουμε στα επίσημα;;Wink κλπ.. Για εργοστασιακά δεν ξέρω, αλλά σε aftermarket κάτι μπορεί να γίνει.

Επίσης, να μπουν αυτοκόλλητα 3 μεγεθών (κλασικ, σκιαδίου και μινι (για τις πίσω πόρτες)), μπλουζάκια σε άλλα χρώματα (κοντομάνικα κυρίως! και μαύρα!!), χμμμμ, αυτά για τώρα.


Οκ Ζήση.

Τα έχουμε και αυτά υπόψη μας.

Για μη γνήσια ανταλλακτικά (όχι αναλώσιμα αλλά πιο σοβαρά ανταλλακτικά) δε νομίζω να γίνει κάτι για διάφορους λόγους.

Για αναλώσιμα είμαστε στο ψάξιμο για το αν συμφέρει κλπ κλπ

Μπλουζάκια και αυτοκόλλητα δεν είναι εγώ υπέυθυνος για αν σου απαντήσω, αλλά ξέρω ότι όλο και κάτι ψήνεται.... Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Μάϊ 2005, 14:03:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προγραμματα?
Σκουπες?


Δε λεω καλη και χρυση η oreca αλλα μαλλον δε συμφερει να παραγγειλεις μεμονωμενα.
Πχ οτι θα κερδισω απο την εκπτωση της οreca, θα το χασω στα μεταφορικα, αρα δωρον αδωρον Crying or Very sad

Επισης αν καποιος θελει να βαλει μονο προγραμμα, τι γινεται?
Υπαρχει καποια προσφορα?


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Μάϊ 2005, 16:55:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σκούπες ετοιμάζεται κάτι...

τα προγράμματα (οχι τα κονσέρβα) εχουν να κανουν με τον εκαστοτε μαστορα και ειναι λίγο περίεργα τα πράγματα στο θέμα ευθύνης....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 09:53:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμια προσφορα για ημισλικ ισως ? Rolling eyes


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 09:59:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Καμια προσφορα για ημισλικ ισως ? Rolling eyes


Αυτό ψήνεται και ψάχνουμε την καλύτερη δυνατή τιμή Wink

Εχουμε αγώνα αύριο... Yahoo! Yahoo!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 11:01:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευθυγραμμίσεις????

Δυναμικές ζυγοσταθμίσεις τροχών ΠΑΝΩ στο αυτοκίνητο?? Confused

Τέλος πάντων ένα καλό επαγγελματία με σύγχρονο εξοπλισμό για να γίνεται καλή δουλεία στα παραπάνω Thumb Left


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 13:33:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
Ευθυγραμμίσεις????

Δυναμικές ζυγοσταθμίσεις τροχών ΠΑΝΩ στο αυτοκίνητο?? Confused

Τέλος πάντων ένα καλό επαγγελματία με σύγχρονο εξοπλισμό για να γίνεται καλή δουλεία στα παραπάνω Thumb Left


αυτό αφορά υπηρεσίες...για χιλιοστή φορά, δεν προτείνουμε ούτε συφωνούμε για υπηρεσίες. Με εξαίρεση την τοποθετηση ελαστικών-ζαντων και μεμβρανων που ειναι αναποφευκτο. Οπότε ΟΧΙ, εκτός αν αποφασίσει διαφορετικά το ΔΣ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 13:42:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παντως θα προτεινα στο ΔΣ να σκεφτει τουλαχιστον τα περι ευθυγραμμισης-ζυγοσταθμισης και να συνεργαστουμε αν οχι με συνεργειο,τοτε με καποιον ζαντολαστιχά...Ενδιαφερομαι και εγω μαλιστα!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 13:47:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι και μετα που ο καθε Χ δε θα ειναι ευχαριστημενος, θα μπαινει εδω και θα μου λεει εμενα γιατι τον εστειλα εκει και θα πρεπει εγω ή να αγνοήσω το μελος ή να διακοψω την συνεργασια με το συνεργειο. Εγω σαν υπευθυνος ειμαι αντιθετος με αυτο και δε θεωρω οτι για 30 ευρω πρεπει να βρουμε και κάποιον συνεργατη. Ας αποφασίσει το ΔΣ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 14:55:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χάρη και 'γω δεν μπορώ ν' αναλάβω την ευθύνη να σε "στείλω" κάπου για τέτοιου είδους υπηρεσίες επίσημα σαν Μέλος του Τμήματος Συνεργασιών.

Μόνο να σου προτείνω σαν Μάνθος μπορώ και μετά είναι στο χέρι σου να το κάνεις ή όχι και φυσικά δεν μπορώ να σου εγγυηθώ τίποτα για τα αποτελέσματα.

Για τον λόγο αυτό και μέχρι στιγμής δεν έχουμε προβεί στο κλείσιμο οποιασδήποτε "συμφωνίας / συνεργασίας" που να περιλαμβάνει παροχή υπηρεσιών (εκτός από αυτά που ανέφερε και ο Πέτρος πιο πάνω για τα οποία και δεν γίνεται αλλιώς)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 15:05:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαρη κ'εγω πιστευω εχουν δικιο τα παιδια σ'αυτο το θεμα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 15:27:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
ultra-one έγραψε:
Ευθυγραμμίσεις????

Δυναμικές ζυγοσταθμίσεις τροχών ΠΑΝΩ στο αυτοκίνητο?? Confused

Τέλος πάντων ένα καλό επαγγελματία με σύγχρονο εξοπλισμό για να γίνεται καλή δουλεία στα παραπάνω Thumb Left


αυτό αφορά υπηρεσίες...για χιλιοστή φορά, δεν προτείνουμε ούτε συφωνούμε για υπηρεσίες. Με εξαίρεση την τοποθετηση ελαστικών-ζαντων και μεμβρανων που ειναι αναποφευκτο. Οπότε ΟΧΙ, εκτός αν αποφασίσει διαφορετικά το ΔΣ.


Δεν το εννοώ από πλευράς έκπτωσης αφού έτσι και αλλοιως δε μιλάμε για μεγάλα ποσά.

Εγώ εννοώ να βρεθεί ένας που να είναι καλός στη δουλεία του και να έχει σύγχρονο εξοπλισμό για να μπορεί να κάνει καλή ευθυγράμμιση 4 τροχών και ζυγοστάθμιση τροχών δυναμικά πάνω στο αυτοκίνητο.

Αν κάποιος έχει κάτι υπόψιν ας το αναφέρει.
Αν τον δοκιμάσουμε 2-3 και μείνουμε ευχαριστημένοι, τότε βλέπει και το ΔΣ το θέμα της συνεργασίας!


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 15:36:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χάρη δεν καταλαβαίνεις τι λέμε? 2-3 και 50 μπορεί να είναι ευχαριστημένοι και ένα στραβόξυλο μπορει να ειναι απολυτως δυσαρεστημενος. Η θέση μας ειναι δύσκολη τότε. Δεν ειναι το προβλημα μας η έκπτωση. Γενικά δεν προτείνουμε συνεργεια για υπηρεσίες γιατι ο καθενας έχει άλλα κριτηρια και άλλα μετρα και σταθμα. Off the record και σαν Πετρος μπορω να σου πω οτι αυτος ειναι καλος. Σαν club και σαν τμημα συνεργασιων, όσο καλός κι αν πιστευω πως ειναι καποιος ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 15:46:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
Εγώ εννοώ να βρεθεί ένας που να είναι καλός στη δουλεία του και να έχει σύγχρονο εξοπλισμό για να μπορεί να κάνει καλή ευθυγράμμιση 4 τροχών και ζυγοστάθμιση τροχών δυναμικά πάνω στο αυτοκίνητο.

Αν κάποιος έχει κάτι υπόψιν ας το αναφέρει.
Αν τον δοκιμάσουμε 2-3 και μείνουμε ευχαριστημένοι, τότε βλέπει και το ΔΣ το θέμα της συνεργασίας!

Αυτό λέμε και μεις ρε Χάρη.

Δεν αναφερόμαστε σε καλήτερη τιμή για την εργασία.

Απλά δεν μπορούμε να εξασφαλίσουμε ότι την καλή δουλεία που θα κάνει ο Χ ή Ψ ευθυγραμμισάς στο Α και Β μέλος θα την κάνει και στο Γ και στο Δ.

Κοινώς για κάτι που δεν χειροποιαστό δεν μπορόυμε να σου εγγυηθούμε ΕΠΙΣΗΜΑ!

Φιλικά (= με "πμ", "από κοντα" κλπ κλπ) μπορούμε να σου προτείνουμε.

Επίσημα και στο Public κομμάτι αυτού του Forum δεν θέλουμε γιατί αν κάτι πάει στραβά θα είμαστε υπόλογοι για την επίλογή / πρότασή μας.

Και δεν αναφέρομαι στο δικό σου αυτοκίνητο μόνο αλλά γενικά.

Γιατί εσύ μπορεί να γνωρίζεις 5 πράγματα για την ανάρτηση και να προλάβεις μια "στραβή" ή ένα λάθος του ευθυγραμμισά όμως κάποιος άλλος που μας διαβάζει να μην έχει ιδέα και αν σε εκείνο κατι δεν πάει στραβά θα ταίμε εμείς που του τον προτείναμε.

Άρα προς το παρόν (και δεν νομίζω να αλλάξει στο άμεσο μέλον) δεν παίζει κάτι τέτοιο ΕΠΙΣΗΜΑ.

(όπου επίσημα = από το Δ.Σ + τους Υπεύθυνους του PSClub)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 15:57:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συνεργασια με καταστημα που εχει ''καλουδια'' οπωσ θολομπαρες,momo+sparco λεβιεδακια πεταλιερεσ κλπ θα υπαρξει?sorry αν εχει απαντηθει ηδη το ερωτημα μου[/flash]


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 15:59:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και βέβαια θα υπάρξει...λίαν συντόμως...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2005, 16:00:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αχ με πρόλαβες πάλι...!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 2 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2409s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on