PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τι λείπει από τον κατάλογο μας?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Νοέ 2005, 22:32:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εντάξει ρε, θα γίνει κι αυτό! Έκπτωση 15% στο σουβλάκι έχω! Δείχνετε κάρτα μέλους πρώτα. Razz (το κάνω και στ'αλήθεια αν δεν πιστεύετε ότι μπορεί να γίνει... έχω και κολλητό σουβλατζή... αλλά τελικά μόνο για λίγους φαίνεται να έχουν νόημα τέτοιες κινήσεις... οπότε να μην παιδεύομαι άδικα, εγώ ούτως ή άλλως το παίρνω το σουβλάκι με έκπτωση!) Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Νοέ 2005, 01:48:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δες τι γραφεις εδω....

MEMsound έγραψε:
Θα σε παρακαλούσα πολύ να προσέχεις και να μετράς τι λες.



Και δες τι γραφεις εδω.....
MEMsound έγραψε:
ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ!!!!!!


1ον:Το να γινουμε γνωστοι ειναι καθαρα θεμα της διευθυνσης ασχετα με τα ποσα ατομα ειμαστε καθε φορα μαζεμενοι....
2ον:Δε γινεται να τριγυρναμε απο συνεργειο σε συνεργειο και να τους ενημερωνουμε οτι υπαρχουμε.....
3ον:Ενας πολυ καλος τροπος για να κανουμε διαφημιση του club θα ηταν να ειχαμε και ενα διακριτικο ο καθενας στο αυτοκινητο του...αλλα μαλλον δεν προκειται να το δουμε στο αμεσο μελλον....
4ον:Εφ'οσον θεωρεις εσυ κατι τετοιο...φιλικη απαντηση...θα απαντησω και γω αναλογα...Εαν θελετε λοιπον να γινουμε γνωστοι...Δωστε μας πισω καποια λεφτα απο το ποσο που δωσαμε σαν συνδρομη...κρατειστε εσεις ενα μερος ως ενισχυση του club και τις ιστοσελιδας μας και με τα υπολοιπα να παμε να βγαλουμε εμεις τα αυτοκολλητα μας για τα αμαξια για να γινουμε γνωστοι και να μοιραζουμε αυτογραφα εδω....





ΥΓ:Φιλικα Παντα! Wink




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Νοέ 2005, 01:59:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και δεν είναι εδώ ο τόπος να το συζητήσουμε εδώ θα σου απαντήσω συνοπτικά και ελπίζω να μην το συνεχίσουμε εδώ αλλά με πμ ή και τηλεφωνικά)

Δεν θα διαφωνήσω με όσα λες γιατί έχεις απόλητο δίκιο για τα αυτοκόλλητα και είναι κάτι που πραγματικά έχουμε καθηστερήσει πάρα πολύ. Λόγω εκθέσεων/εργασιών για την Λέσχη/και ενός ακόμα πολύ σημαντικού πράγματος που σύντομα θα γίνει γνωστό το είχαμε παραμελήσει. Ότι και να πεις πάνω σε αυτό έχεις δίκιο.

Παρόλα αυτά η προβολή ένος Club δεν γίνεται μόνο με τα αυτοκόλλητα.

Γίνεται από την συμμετοχή των μελών του σε εκδηλώσεις (όπως πχ πολύ σωστά κάνατε στο meeting των Club Βορ.Ελλάδος τότε που σας είχα στείλει και το πανό, και όπως δεν κάνατε προχθες στις Σέρρες)

Από μέρους μου πραγματικά το συντομότερο θα έχετε και τα αυτοκόλλητα και τα καινούργια φυλλάδια και τα αυτοκόλλητα και τις κάρτες μέλους. Wink

Περαιτέρω ανάλυση με πμ κλπ κλπ γιατί ειμαστε τελείως off-topic... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Τρι 22 Νοέ 2005, 02:04:45, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
teodor_v (Στο καλο...)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16V

Ένταξη: 20 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Θεσσαλονίκη-Καλαμαριά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Νοέ 2005, 02:02:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ!!!!!!
Και ποιος σου είπε ότι πρέπει να μας ξέρουν όλοι??
Και από που??
Στο χέρι σας είναι να σας μάθει όλη η Θεσσαλονίκη!
Αλλά αν μαζεύεστε 2-3 άτομα δεν έχει έννοια!
Αναρωτιέμαι: έπρεπε να έρθει ο Γιώργος για να πάτε Σέρρες?
(και εντάξυ εσύ είχες το τρακάρισμα)
Όλοι οι άλλοι....!!!

Θα σε παρακαλούσα πολύ να προσέχεις και να μετράς τι λες.

Και εν πάση περιπτώση σιγά να μην μας ξέρει και το κάθε φανοποιείο σε όλη την Ελλάδα!

Και εν πάση περιπτώση στο χέρι μας και σας = όλων μας είναι να κάνουμε τα πάντα για να μας γνωρίσουν!
Αυτά από εμένα. Wink Πάντα φιλικα!

Καταρχην προσεχε τι λες και πως το λες! Οταν λες στο χερι μας ειναι να μας μαθει ολη η θεσσαλονικη τι θελεις να πεις? Πρεπει να γινουν ολα τα peugeot της θεσσαλονικης turbo? Στο κατω κατω υποτιθεται οτι συνεργαζομαστε με ολους αυτους για οικονομικους λογους κυριως!
Τωρα το αν μαζευομαστε 2 η 3 ατομα καθε φορα δεν σε αφορα εσενα η τουλαχιστον δεν ειναι σχετικο με το θεμα και το πετας σαν καρφι.Και καλα θα κανεις να αφησεις τα υπονοουμενα για το αν θα επρεπε να ερθει ο ΥΒΕ η οχι για να παμε. Και επειδη δεν ξερεις αλλα μιλας μαθε οτι πρωτα συναντηθηκαμε και μετα ειπαμε να μην παμε στις Σερρες και να παμε για καφε. Και μετα απο την συναντηση αυτη τρακαρε ο tirokomos. Και δηλ αν καταλαβα καλα σε αυτο που λεει ο tirokomos οτι δεν ηξερε ο φανοποιος το PSclub φταιμε εμεις που δεν πηγαμε να μας "αλλαξει τα φωτα"???? Αντι ομως να εστιασεις στο προβλημα ριχνεις ευθυνες σε εμας. Ξερω οτι ειναι σε υψηλους τονους η απαντηση μου αλλα νομιζω οτι εχουμε και εμεις στη βορεια Ελλαδα δικαιωματα στο Club και θα ηθελα με την ευκαιρια να μαθω καποιοα πραγματα για τα οικονομικα του συλλογου, σε αλλο θεμα βεβαια.


McLaren Mercedes!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Νοέ 2005, 02:07:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teodor_v έγραψε:
MEMsound έγραψε:
ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ!!!!!!
Και ποιος σου είπε ότι πρέπει να μας ξέρουν όλοι??
Και από που??
Στο χέρι σας είναι να σας μάθει όλη η Θεσσαλονίκη!
Αλλά αν μαζεύεστε 2-3 άτομα δεν έχει έννοια!
Αναρωτιέμαι: έπρεπε να έρθει ο Γιώργος για να πάτε Σέρρες?
(και εντάξυ εσύ είχες το τρακάρισμα)
Όλοι οι άλλοι....!!!

Θα σε παρακαλούσα πολύ να προσέχεις και να μετράς τι λες.

Και εν πάση περιπτώση σιγά να μην μας ξέρει και το κάθε φανοποιείο σε όλη την Ελλάδα!

Και εν πάση περιπτώση στο χέρι μας και σας = όλων μας είναι να κάνουμε τα πάντα για να μας γνωρίσουν!
Αυτά από εμένα. Wink Πάντα φιλικα!

Καταρχην προσεχε τι λες και πως το λες! Οταν λες στο χερι μας ειναι να μας μαθει ολη η θεσσαλονικη τι θελεις να πεις? Πρεπει να γινουν ολα τα peugeot της θεσσαλονικης turbo? Στο κατω κατω υποτιθεται οτι συνεργαζομαστε με ολους αυτους για οικονομικους λογους κυριως!
Τωρα το αν μαζευομαστε 2 η 3 ατομα καθε φορα δεν σε αφορα εσενα η τουλαχιστον δεν ειναι σχετικο με το θεμα και το πετας σαν καρφι.Και καλα θα κανεις να αφησεις τα υπονοουμενα για το αν θα επρεπε να ερθει ο ΥΒΕ η οχι για να παμε. Και επειδη δεν ξερεις αλλα μιλας μαθε οτι πρωτα συναντηθηκαμε και μετα ειπαμε να μην παμε στις Σερρες και να παμε για καφε. Και μετα απο την συναντηση αυτη τρακαρε ο tirokomos. Και δηλ αν καταλαβα καλα σε αυτο που λεει ο tirokomos οτι δεν ηξερε ο φανοποιος το PSclub φταιμε εμεις που δεν πηγαμε να μας "αλλαξει τα φωτα"???? Αντι ομως να εστιασεις στο προβλημα ριχνεις ευθυνες σε εμας. Ξερω οτι ειναι σε υψηλους τονους η απαντηση μου αλλα νομιζω οτι εχουμε και εμεις στη βορεια Ελλαδα δικαιωματα στο Club και θα ηθελα με την ευκαιρια να μαθω καποιοα πραγματα για τα οικονομικα του συλλογου, σε αλλο θεμα βεβαια.


πάρε με τηλέφωνο όποτε θέλεις να σου εξηγήσω την όποια σου απορία. Wink Wink 6975.75.70.82

θα παρακαλούσα να μην συνεχίσετε τα off-toric.

παρεπιπτόντως επειδή η δουλεια σε ένα φανοποιείο δεν μπορεί να ελεγθει και να διασφαλιστεί από πριν δεν υπάρχει περίπτωση να "κλειστεί" η οποιαδήποτε συμφωνία με φανοποιείο, μιας και σαν Σύλλογος δεν κλεινουμε συμφωνίες για "παροχή υπηρεσιών" παρά μόνο για "αγορά προιόντων". Wink

Επίσης ελπίζω να μην παρεξηγείστε όταν διαφωνούμε σε κάτι.
Θεωρώ ότι οι διαφωνίες είναι για καλό και με τον τρόπο αυτό λύνονται οι όποιες απορίες υπάρχουν και βελτιωνόμαστε σαν Club Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Νοέ 2005, 02:16:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω απαντηση....αλλα ειμαστε οπως ειπες τελειως Off Topic Θα παρακαλουσα να ανοιξετε ενα νεο θεμα καπου για να το συζητησουμε μιας και καποιοι απο εμας στη θεσσαλονικη εχουμε καποια παραπονα να εκφρασουμε!Ευχαριστω εκ των προτερων.... Wink




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Νοέ 2005, 02:23:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumb right Wink (αυριο όμως αν δεν σε πειράζει γιατί τώρα μάλλον είναι ώρα για νάνι... Laughing Sleeping Wink )


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Νοέ 2005, 15:49:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aν έχετε κάποιο παράπονο, θα το συγκεντρώσετε και θα το συζητήσετε με τον ΥΒΕ. Αυτός θα συγκεντρώσει τα όποια τυγχόν παράπονα και θα τα συζητήσουμε μαζί (προσωπικά) όπου με την σειρά μου θα τα θέσω στο Δ.Σ.

Ετσι λειτουργούμε οργανωμένα και καλά.

Δεν θυμάμαι στο παρελθόν στο Δ.Σ. να έχει ειπωθεί κάτι και σίγουρα θα θέλαμε να ακούσουμε τις προτάσεις σας! Ισα ίσα -αφού έχουμε μιλήσει και προσωπικά- το πρόγραμμα που είχαμε θέσει από κοινού έχει μείνει πολύ πίσω και δυστυχώς όχι από την μεριά του Δ.Σ.

Αν πάντως το πρόβλημα είναι στα αυτοκόλλητα, πράγμα που πραγματικά έχουμε κάνει πάμπολες προσπάθειες να το λύσουμε και μέχρι στιγμής ουσιαστική λύση για όλους μας δεν έχει επιτευχθεί αφού δεν είναι απόλυτα στο χέρι μας αλλά στο χέρι συνεργατών.

Θα χαρώ να ακούσω προτάσεις!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Νοέ 2005, 17:59:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νταξ... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Ιαν 2006, 19:02:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αληθεια καμια συνεργασια με μαγαζι για bodykits ειναι δυνατη? Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιαν 2006, 06:28:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φυσικά.
Ήδη έχει ο Drago κάποια πράγματα.
βλ εδώ: http://www.dragocsa.gr/

Το θέμα είναι ότι το να πάω σε όλα τα μαγαζιά/εταιρίες και να ζητάω τιμές είναι κάτι που πραγματικά αδηνατώ να κάνω λόγω τεράστιας ποικιλίας και ελάχιστου ελέυθερο χρόνου που έχω λόγω δουλειάς.

Άρα αν θες κάτι συγκεκριμένο μπορείς να ρωτήσεις (στο σχετικό τόπικ) και να ψάξουμε να το βρούμε ποιος το φέρνει κλπ κλπ και από εκεί και πέρα βλέπουμε ποιός θα κάνει την "βρώμικη" δουλειά του παζαρέματος τιμής Wink Laughing Cool

Όλα γίνονται αρκεί να υπάρχει όρεξη και συμμετοχή από όλους μας (στο βαθμό που μπορεί ο καθένας μας) Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Μάρ 2006, 23:15:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νομίζω οτι θα πρέπει να γίνει και ένα πανό για την β.Ελλάδα. Idea
υπάρχουν αρκετές εκδηλώσεις και αγώνες κάθε χρόνο που μπορεί να
διαφημιστεί το club. Thumbs Up
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Μάρ 2006, 01:26:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και δεν είναι εδώ η κατάλληλη ενότητα για κάτι τέτοιο θα σου πω ότι είναι μέσα στα σχέδια (μόλις έχουμε ένα σχετικό οικονομικό απόθεμα γιατί κάνει ένα σωρό λεφτά το σκασμένο) Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάρ 2006, 18:21:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα μπορουσε καποιος να μου πει τα μαγαζια του Πεττα που βρισκονται;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάρ 2006, 18:36:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Ψώνησες" και πας για τα δέοντα.
Σωστός. Cool

Βλ εδώ: http://www.psclub.gr/eshop/product_info.php?manufacturers_id=34=Παύλος%20Πέττας&products_id=290

Με την διαφορά ότι οι τιμές ισχύουν μόνο για τα συνδρομητικά μέλη του PSClub και μόνο με την επίδειξη της κάρτας μέλους. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tazmania (konstantinos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 CC 1.6

Ένταξη: 04 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 45
Τόπος: Αιγάλεω CITY

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάϊ 2006, 10:42:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα παιδιά. Έχω μια απορία-πρόβλημα και ελπίζω καταρχήν να το θέτω σε σωστό topic.Έχω κάνει παραγγελία μεσω internet από τις 17/4 τα πράγματα του club (εννοώ μπλουζάκι,καπελάκι και τα σχετικά),έχω στο e-mail μου τη διαδικασία παραγγελίας αλλά μέχρι και σήμερα δεν έχω παραλάβει τίποτα........Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει μήπως έχει γίνει τίποτα λάθος ? Έστω να ξέρω ότι υπάρχει καθυστέρηση για κάποιο συγκεκριμένο λόγο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Δεκ 2009, 23:00:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ ξέρω τι λείπει από το κατάλογο . . . μία κούπα του κλάπ Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Δεκ 2009, 23:21:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos έγραψε:
Εγώ ξέρω τι λείπει από το κατάλογο . . . μία κούπα του κλάπ Laughing


Κερνάμε τσαγάκια? Laughing


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Δεκ 2009, 23:24:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμέεεεεε Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Δεκ 2009, 01:53:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε λιγο καιρο... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 9 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3273s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on