PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τι λείπει από τον κατάλογο μας?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2005, 03:08:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ειπα ποτε κατι αντιθετο,αν και δε νομιζω οτι εγινα απολυτα κατανοητος..Τεσπα καταλαβαινω απολυτα τους λογους κ συμφωνω.Απλα το προτεινα σαν ενα τροπο να εξυπηρετηθουν (να μιλησουν με καποιο γνωστη κ επαγγελματια) ατομα που δε γνωριζουν που να πανε για μια δουλεια.Αλωστε δεν εχω καποιο προσωπικο συμφερον.
Αν και η μοναδικη επιτρεψιμη οδος για να κανουμε γνωστο ενα προιον η μια υπηρεσια ειναι μονο θετοντας "τοπικ",πιστευω οτι αυτος που θελει κατι και το ψαξει ,θα το βρει.
Πως το πα αυτο?? Hunter ρε γμτ πρεπει να κοψω τα βραδυνα ωραρια.... Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
_205rallye_ (Γιαννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


205Gti-206RG-106rallye

Ένταξη: 26 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 98
Τόπος: Aθηνα-Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2005, 10:39:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΩΣΤΟΣ ο Βαγγελαρος οσο και να μην θελουμε να το παραδεχτουμε. Cool Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2005, 11:23:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για αυτο υπάρχει η έδρα μας που γινονται συναντησεις 2 φορες την βδομάδα... να έρχεται οποιος θελει να τον γνωρίζουμε και να του λέμε τις εντυπωσεις μας απο διαφορα συνεργεια/βελτιωτές, να βλέπει ίσως δουλειά τους στα αυτοκινητα μας και μετά να επιλέγει μόνος του ποιον θα εμπιστευτεί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2005, 11:28:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
για αυτο υπάρχει η έδρα μας που γινονται συναντησεις 2 φορες την βδομάδα... να έρχεται οποιος θελει να τον γνωρίζουμε και να του λέμε τις εντυπωσεις μας απο διαφορα συνεργεια/βελτιωτές, να βλέπει ίσως δουλειά τους στα αυτοκινητα μας και μετά να επιλέγει μόνος του ποιον θα εμπιστευτεί...

Νομίζω ότι με κάλυψες, πλήρως........... Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2005, 11:33:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Baphomet έγραψε:
για αυτο υπάρχει η έδρα μας που γινονται συναντησεις 2 φορες την βδομάδα... να έρχεται οποιος θελει να τον γνωρίζουμε και να του λέμε τις εντυπωσεις μας απο διαφορα συνεργεια/βελτιωτές, να βλέπει ίσως δουλειά τους στα αυτοκινητα μας και μετά να επιλέγει μόνος του ποιον θα εμπιστευτεί...

Νομίζω ότι με κάλυψες, πλήρως........... Laughing Laughing Laughing


χαιρομαι που σε ικανοποιω Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
_205rallye_ (Γιαννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


205Gti-206RG-106rallye

Ένταξη: 26 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 98
Τόπος: Aθηνα-Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2005, 11:34:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μα αυτο ακριβως ειναι το περιεργο ρε παιδια.εσεις οι ιδιοι που στηριζετε με παθος την peugeot sport το μονο peugeot sport που εχετε πανω στα αυτοκινητα σας ειναι οι σκουπες.οι περισσοτεροι εχουν κανει τισ μετατροπες τους σε γνωστα ονοματα που ειδικευοντε σε peugeot.δεν κατακρινω κανεναν απλα ειναι λιγο περιεργο να λετε ελατε να δειτε τα αυτοκινητα μας και τα μισα να ειναι φτιαχμενα απο τον λιορη πχ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2005, 11:52:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

_205rallye_ έγραψε:
...και τα μισα να ειναι φτιαχμενα απο τον λιορη πχ.


Το δικό μου που είναι φτιαγμένο από μένα κάνει διαφορά;
Peugeot 206 1.6 16V XSM (Miltellas patented) Laughing Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2005, 11:54:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

_205rallye_ έγραψε:
μα αυτο ακριβως ειναι το περιεργο ρε παιδια.εσεις οι ιδιοι που στηριζετε με παθος την peugeot sport το μονο peugeot sport που εχετε πανω στα αυτοκινητα σας ειναι οι σκουπες.οι περισσοτεροι εχουν κανει τισ μετατροπες τους σε γνωστα ονοματα που ειδικευοντε σε peugeot.δεν κατακρινω κανεναν απλα ειναι λιγο περιεργο να λετε ελατε να δειτε τα αυτοκινητα μας και τα μισα να ειναι φτιαχμενα απο τον λιορη πχ.


πρώτον κάνεις λάθος, όσοι έχουν κάνει εκτεταμένες μετατροπές έχουν κι άλλα Peugeot sport επάνω εκτός από την σκούπα. Δευτερον θα έπρεπε να ξερεις οτι η Peugeot sport ειναι αγωνιστική και όχι βελτιωτική. Πραγμα που σημαινει οτι αυτός που θελει απλά να βελτιωσει το αμαξι του δεν εχει επιλογες από την Peugeot Sport. Επίσης εκει που κάνεις λάθος είναι οτι εμείς υποστηρίζουμε με πάθος την PEUGEOT και τα αυτοκινητα της και το δικό μας πάθος για οδήγηση και μηχανοκινητο αθλητισμό. Είμαστε ένα Sport Club με Peugeot και οχι το Club της Peugeot Sport...Για οποιον καταλαβαινει τον διαχωρισμο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Νοέ 2005, 02:22:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θωρω πως ειναι ξεκαθαρη η διαφορα.Βασικα ειναι αυτονοητο αν και μια διευκρινιση δεν κανει ποτε κακο!
Ο λογος για τον οποιο παντως το εθεσα το ζητημα,ειναι οτι ακομα και αν ερθει καποιος και δει μια μετατροπη που χει κανει καποιο αλλο μελος στο pug του απο καποιον βελτιωτη, δεν ειναι αρκετο.Συνηθως δε λυνονται αποριες ετσι, αλλα δημιουργουνται κιαλλες!Εκτος αυτου καποιες "βαθυτερες" μετατροπες δεν μπορουν να φανουν οποτε....τι ειχες Γιαννη τι ειχα παντα!.... Αφηστε το οτι υπαρχουν προιοντα η βελτιωσεις που δεν εχουμε σταμαξια μας ....τουλαχιστον οχι ακομα, μ'αποτελεσμα οσο καλες και συμφερουσες προτασεις ναναι,να μη μπορουμε να τις μοιραστουμε "ομαδικα".Δλδ εστω οτι ερχομαι και συναντιεμαι με 2-3 παιδια με τους οποιους ,εστω οτι πιανουμε κουβεντα και τους αναφερω 1-2 καλες περιπτωσεις ενος προιοντος η μιας υπηρεσιας που εχω βρει...οι υπολοιποι που μπορει να τους ενδιαφερει αμεσα πως θα το μαθουν??Εδω βεβαια εχει δοθει η απαντηση,οτι μπορει να γινει γνωστο μεσω ενος τοπικ εδω στο forum. Απλα διευκρινιζω το σκοπο της πρωτης παρατηρησης μου.
Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 09:14:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
_205rallye_ έγραψε:
...και τα μισα να ειναι φτιαχμενα απο τον λιορη πχ.


Το δικό μου που είναι φτιαγμένο από μένα κάνει διαφορά;
Peugeot 206 1.6 16V XSM (Miltellas patented) Laughing Wink

Κάλά καλά μας έπεισες! Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 11:00:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
... η Peugeot sport ειναι αγωνιστική και όχι βελτιωτική. Πραγμα που σημαινει οτι αυτός που θελει απλά να βελτιωσει το αμαξι του δεν εχει επιλογες από την Peugeot Sport...


Πράγματι η PS είναι αγωνιστική, αλλά όλες οι προτεινόμενες επιλογές -αν μη τι άλλο- είναι βελτιωτικές και ειδικά στις αναρτήσεις καλύπτουν μεγάλο φάσμα απαιτήσεων. Μάλιστα, αρκετές από αυτές είναι σε πολύ προσιτή τιμή. Είμαστε πολύ τυχεροί εμείς οι Πεζάκηδες που έχουμε την Peugeot Sport να μας δείχνει τον σωστό δρόμο! Wink
Προφανώς εννοείς ότι η PS δίνει ακριβές λύσεις στο θέμα του κινητήρα. Για να είμαστε ειλικρινείς με τον εαυτό μας, θα θέλαμε μεν αλλά γνωρίζουμε δε ότι δύσκολα θα υπάρξει αξιόπιστη βελτιωτική λύση απόδοσης κινητήρα από κατασκευαστή που σέβεται τον εαυτό του και να βγαίνει φτηνά. Η λύση του κατασκευαστή θα πρέπει να μην μολύνει το περιβάλλον, να αποδίδει άριστα, και κυριώς αξιόπιστα για να μην κάνει ζημιά! Όσοι μπορούμε όμως πληρώνουμε και έχουμε την καθαρότερη απόδοση με αξιοπιστία και στα σωστά λεφτά! Εμείς που δεν μπορούμε να πληρώσουμε PS για θέματα κινητήρα καταφεύγουμε σε "έξυπνες-φτηνές" λύσεις τύπου "εκκεντροφόροι Rallye", πολύ μελετημένος επαναπρογραμματισμός εγκεφάλου (ψάχνομαι να το κάνω και μόνος μου), εισαγωγή αέρα by me, χταπόδι aftermarket ή Rallye, λοιπή εξάτμιση κλπ παίρνοντας και το ρίσκο να μην τα καταφέρουμε καθόλου καλά ή απλώς να μην ικανοποιηθούμε.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Νοέ 2005, 04:42:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια ...το Γ@ματο της υποθεσης παντως ειναι οτι αν μη τι αλλο για Peugeot υπαρχουν πλεον ΑΜΕΤΡΗΤΑ προιοντα καθε μαρκας και ειδους.... Οσον αφορα της βελτιωσεις κινητηρα? Απειρες......απο κλασσικες του ειδους...βαζω κινητηρα ραλυ ...μεχρι και κινητηρες απο Xantia και alfa romeo.Μετατροπες? Ατελειωτες....καπακια,εκκεντροφοροι,εξατμισεις.....Και το καλυτερο? Τα ρημαδια τα pug ανεβαζουν ποοολλυυ ευκολα (σχετικα με αλλων group κινητηρες) δυναμη..... Εδω φτιαχνεις μια καλυτερη εξατμιση βαση του κινητηρα σου και μετα νομιζεις οτι εχει παρει 30 αλογα.Οποτε μη τρελενεστε.Βεβαια αν και σχεδον οπου και να πας,σε οποιο συνεργειο ρωτησεις, τα βελτιωνουν, θελει προσοχη μη πεσεις σε κανεναν ελεεινο "μαστορα της πλακας" και αντι για pugακι ραλισιο στο κανει παγκακι για τις γριουλες..... Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Νοέ 2005, 10:33:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εεεε δεν σταματάμε τα off-topic.... Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Νοέ 2005, 16:15:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λείπουν συνεργασίες από Θεσσαλονίκη... Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Νοέ 2005, 16:20:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχεις δίκιο.
Πρέπει να συνενοηθώ με τον backclima γιατι κάτι έχει κανονήσει.
Εντομεταξύ αν θες επικοινώνησε μαζί του να σου πει τι έχει κάνει. Wink
(τσιςς άμεση απάντηση... Laughing )


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Νοέ 2005, 16:05:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οδικοί χάρτες διαδρομών, πόλεων........ Rolling eyes (λέμε τώρα.....)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Νοέ 2005, 20:36:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Έχεις δίκιο.
Πρέπει να συνενοηθώ με τον backclima γιατι κάτι έχει κανονήσει.
Εντομεταξύ αν θες επικοινώνησε μαζί του να σου πει τι έχει κάνει. Wink
(τσιςς άμεση απάντηση... Laughing )


Πηγα να ρωτησω σε φανοποιειο για τα φρυδακια να βαφτουν και τους ειπα οτι ειμαι μελος του ps club....Η απαντηση ηταν "Ποιο ειναι το ps club΄?" Evil Evil Evil Για αυτο ακριβως τον λογο ειχα γραψει σε ενα αλλο θεμα οτι οι υπευθυνοι του club θα πρεπει να δειχνουν τα γαλονια τους σε καποια αλλα πραγματα και οχι σε παρεξηγημενα υφακια δημοσιευεσεων! Wink Wink Wink




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Νοέ 2005, 20:51:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ!!!!!!
Και ποιος σου είπε ότι πρέπει να μας ξέρουν όλοι??
Και από που??
Στο χέρι σας είναι να σας μάθει όλη η Θεσσαλονίκη!
Αλλά αν μαζεύεστε 2-3 άτομα δεν έχει έννοια!
Αναρωτιέμαι: έπρεπε να έρθει ο Γιώργος για να πάτε Σέρρες?
(και εντάξυ εσύ είχες το τρακάρισμα)
Όλοι οι άλλοι....!!!

Θα σε παρακαλούσα πολύ να προσέχεις και να μετράς τι λες.

Και εν πάση περιπτώση σιγά να μην μας ξέρει και το κάθε φανοποιείο σε όλη την Ελλάδα!

Και εν πάση περιπτώση στο χέρι μας και σας = όλων μας είναι να κάνουμε τα πάντα για να μας γνωρίσουν!
Αυτά από εμένα. Wink Πάντα φιλικα!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Νοέ 2005, 20:54:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παλι παω στο σουβλατζιδικο και του λεω ενα διπλοπιττο με απο ολα μεσα και μια πατατες αλλα προσεξε ειμαι απο το πιεσκλαμπ Wink
με κοιτα και μου λεει ... και τι σημαινει αυτο ρε φιλε???

μα οτι πρεπει να βαζεις 60αρι λαδι στις πατατες φιλε μου Silly Silly Silly Silly
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Νοέ 2005, 21:02:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαδεν του δείχνεις την κάρτα?!?!?!?!?!? Question Confused Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing

ότι να ναι....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 8 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3672s (PHP: 91% - SQL: 9%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on