PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τι λείπει από τον κατάλογο μας?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Οκτ 2005, 20:36:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όντως βασικά έχαψνα αποκλειστικά για 185/60/14... Αλλά τώρα που το σκέφτομαι το 185/55 δεν με χαλάει και πολύ...

Το Yokohama A539 γιατί έχει δύο τιμές (τι διαφορά έχει αυτό με το αστεράκι*; )

Απ τον κατάλογο είμαι μεταξύ

Exalto 2, (πάλι exalto;; μάλλον... αν και δεν ήθελα πάλι πολύ μαλακό λάστιχο)
Α539, (το αστεράκι τι να είναι...)
SP01, (λες;)
Potenza RE720, (μήπως παρα είναι σκληρά; είδατε πως πάνε οι ferrari με αυτά; Razz )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Οκτ 2005, 09:19:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από αυτά που έχω ακούσει και χωρίς να θέλω να σε προτρέψω σε κάποιο από τα λάστιχα:

Exalto 2 (όπως είπες αρκετά μαλακά) οι περισσότεροι είναι ευχαριστημένοι μαζί τους
SP01 δεν έχω ιδέα.
A539 πολύ καλά στο στεγνό, στο βρεγμένο..... Confused Confused
720 άριστο στο βρεγμένο, ικανοποιητικότατο στο στεγνό.

Νομίζω ότι για την "κανιβαλοδήγισή" σου το 720 είναι ότι πρέπει.... και θα σου κρατήσει και αρκετά...

Το *έχει να κάνει με τον δείκτη ταχύτητας για αυτό και η διαφορά στην τιμή μεταξύ των 2 Α539. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Οκτ 2005, 09:36:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

Νομίζω ότι για την "κανιβαλοδήγισή" σου το 720 είναι ότι πρέπει.... και θα σου κρατήσει και αρκετά...



Και μήν ξεχνάς και την τεχνολογία που φέρει(dual layer tread)...το λεγόμενο 2ο πέλμα...
info http://www.bridgestone-eu.com/bfe/v/index.jsp?vgnextoid=000000000000000000001_2_50481articleRCRD&vgnextchannel=000000000000000000000000000000000377RCRD



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Οκτ 2005, 17:04:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά τσίμπησα exalto2... Ωραίο φαίνεται! Εντυπώσεις από Κυριακή βράδυ που θα γυρίσω από Ζαγοροχώρια! Έχει να πέσει στροφιλίκι... Razz

Ένα σχόλιο για το δεύτερο πέλμα του Potenza... Ο γαμπρός μου τα φόραγε κάποτε στην μπέμπα του και δεν του ζεσταινόταν με τίποτα. Συνεχώς γλύστρημα και σπινιάρισμα. Ο καταστηματάρχης του είχε πει για το δεύτερο πέλμα και όσο θα περνάει ο καιρός θα είναι όλο και καλύτερο κλπ... Όσο πέρναγε ο καιρός τόσο γλύστραγε ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!

Επιμένων γαλλικά!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Οκτ 2005, 17:36:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε 106 και saxo πάντως που τα είχαμε δοκιμάσει με κάποιο γνωστό μου είχαμε μείνει πολύ ευχαριστημένοι.Anyway γούστα είναι αυτά..
Καλοφόρετα τα exalto... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Πεμ 27 Οκτ 2005, 09:44:49, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Οκτ 2005, 18:01:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
.....Anyway φούστα είναι αυτά..
......

Σιγα μην ειναι και ζαρτιερα Tease
Καλα χιλιομετρα να εχεις Ζηση με τα νεα σου λαστιχακια Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 09:45:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
MEMsound έγραψε:
.....Anyway γούστα είναι αυτά..
......

Σιγα μην ειναι και ζαρτιερα Tease
Καλα χιλιομετρα να εχεις Ζηση με τα νεα σου λαστιχακια Wink


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αμέσως εσύ..
"γούστα" εννοούσα...
Το διόρθωσα... Laughing Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 09:53:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

A539 πολύ καλά στο στεγνό, στο βρεγμένο..... Confused Confused


Eχω χασει καθε ιδεα για σενα..... Cool
Θα με τρελανεις???
Πολυ καλα στο στεγνο τα Α539????
Το μεγιστο χαλι Exclamation
Και μονο που τα συγκρινετε με τα υπολοιπα για μενα ειναι εντελως λαθος....


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 10:00:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το τόπικ δεν είναι σύγκριση ελαστικών
Εξάλλου πιο πάνω αν είδες έγραψα:

MEMsound έγραψε:
Από αυτά που έχω ακούσει...


Εγώ δεν τα έχω δοκιμάσει.

Τα υπόλοιπα μπορούμε να τα συζητήσουμε στα τόπικ για τα ελαστικά...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 10:12:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγωε εχω φορεσει σε 3αυτοκινητα γιοκο 539 και ηταν αψογα. απειρως καλυτερα απο 720.
ΟΜΩΣ ειχαν εγγυηση 4χρονια και χαρτια απο θεοχαρακη!!!!!!!!

τα μπριτζεστοουν το ομολογω δεν ειχαν τιποτα και τα πηρα απο κουκουρουκου μαγαζι.
ομως δεν εχω ακουσει καλα λογια. ειδικα στη βροχη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Οκτ 2005, 07:41:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Off Topic Off Topic Off Topic


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bouboulis (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


307 1.4 XS

Ένταξη: 18 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Οκτ 2005, 12:03:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω αν το έχει αναφέρει κανείς, πάντως από όσο έψαξα στον κατάλογο είδα ότι δεν υπάρχει λάστιχο για το 307, δηλαδή λάστιχο σε διαστάσεις 195/65/15 ή 205/55/16 ή κάτι παρόμοιο σε 17" ζάντα.


Have Fun!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Οκτ 2005, 12:16:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχεις δίκιο!
Θα προστεθούν και αυτά τις επόμενες μέρες μαζί με την ανανεώση κάπιοων τιμών (μετα τα εγκαίνια όμως)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Οκτ 2005, 14:46:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Έχεις δίκιο!
Θα προστεθούν και αυτά τις επόμενες μέρες μαζί με την ανανεώση κάπιοων τιμών (μετα τα εγκαίνια όμως)
Χωρις να θελω να πιεσω η να προμοταρω καποια ειδη απλα απο την προσωπικη μου εμπειρια και μονο καλο θα ηταν να μπει στο καταλογο μας και το continental sport kontakt 2,οπως και το premium kontakt 2.Εγω στο αμαξι μου φοραω τα πρωτα και ειμαι περαν του δεοντος ευχαριστημενος παιδια.Παροτι ειναι καθαρο βροχολαστιχο....αμα ζεσταθει (ευκολα σχετικα) βιδωνει και στο στεγνο οδοστρωμα!Το προτεινω ανεπιφυλακτα! Smile




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Οκτ 2005, 01:20:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να μπει Contiγλύστραλ λάστιχο στο κατάλογο μας? Rolling eyes

Δεν πάμε καλάαα... Evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Νοέ 2005, 18:19:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tirokomos έγραψε:
Χωρις να θελω να πιεσω η να προμοταρω καποια ειδη απλα απο την προσωπικη μου εμπειρια και μονο καλο θα ηταν να μπει στο καταλογο μας και το continental sport kontakt 2,οπως και το premium kontakt 2.Εγω στο αμαξι μου φοραω τα πρωτα και ειμαι περαν του δεοντος ευχαριστημενος παιδια.Παροτι ειναι καθαρο βροχολαστιχο....αμα ζεσταθει (ευκολα σχετικα) βιδωνει και στο στεγνο οδοστρωμα!Το προτεινω ανεπιφυλακτα! Smile


Δεν χρειαζεται να τα εχει ο καταλογος μας, μπορεις να παρεις ενα τηλ. στα καταστηματα που συνεργαζομαστε (Φωκας & Ηλιοπουλος) και να σου πουν τιμη για το μοντελο και τη διασταση που θελεις. Απλα δεν ειναι εφικτο να εχουμε τιμες για ολα τα λαστιχα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Νοέ 2005, 19:05:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
tirokomos έγραψε:
Χωρις να θελω να πιεσω η να προμοταρω καποια ειδη απλα απο την προσωπικη μου εμπειρια και μονο καλο θα ηταν να μπει στο καταλογο μας και το continental sport kontakt 2,οπως και το premium kontakt 2.Εγω στο αμαξι μου φοραω τα πρωτα και ειμαι περαν του δεοντος ευχαριστημενος παιδια.Παροτι ειναι καθαρο βροχολαστιχο....αμα ζεσταθει (ευκολα σχετικα) βιδωνει και στο στεγνο οδοστρωμα!Το προτεινω ανεπιφυλακτα! Smile


Δεν χρειαζεται να τα εχει ο καταλογος μας, μπορεις να παρεις ενα τηλ. στα καταστηματα που συνεργαζομαστε (Φωκας & Ηλιοπουλος) και να σου πουν τιμη για το μοντελο και τη διασταση που θελεις. Απλα δεν ειναι εφικτο να εχουμε τιμες για ολα τα λαστιχα.


Σιγά σιγά θα μπούνε και αυτά.
Παρόλα αυτά κάθε ένας από τους συνεργάτες μας όταν του πείτε ότι είστε από το PSClub και τους ζητήσετε κάποια καλήτερη τιμή είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝ θα σας την κάνουν...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Νοέ 2005, 22:49:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Να μπει Contiγλύστραλ λάστιχο στο κατάλογο μας? Rolling eyes

Δεν πάμε καλάαα... Evil
Οσους γνωριζω οπως επισης και γω ο ιδος ειμαστε απολυτα ικανοποιημενοι απο το συκεκριμενο ελαστικο...Το εχεις δοκιμασει?Αν οχι....ισως θα επρεπε! Wink




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Νοέ 2005, 02:48:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχωντας παντα respect απεναντι στις αποφασεις του Συμβουλιου απλα θα θελα να πω οτι θα μπορουσε να υπαρχει ενας "τομεας" στον οποιο να ανφερονται μερικα αν οχι τα απλα (κλασσικα συνεργεια του στυλ -λαδια-βαλβολινες-μπουζι-)τα πιο "εξειδικευμενα" που αναλαμβανουν ειδικες περιπτωσεις (π.χ. πλανισμα καπακιων , turbo, προγραμματισμο).ΟΧΙ σαν προτεινομενα συνεργεια αλλα σαν ενδεικτικα.Δλδ αν γουσταρει ενας απο μας να βαλει τουρμπακι,εκτος απο τα κλασσικα ψαξιματα απο δω κ απο κει, φιλους κ γνωστους, να εχουμε στον καταλογο 2-3 τηλ. απο το καθε τι για να πληροφορουμαστε κατα ποσον γινεται η συγκεκριμενη μετατροπη στο car μας και ποσο μπορει (στο περιπου) να στοιχισει.Και ενοειται οτι θα ξεκαθαριζεται απο την αρχη απο τη μερια σας,οτι δεν αναλαμβανεται ΚΑΜΜΙΑ ευθυνη. Δλδ αυτη τη στιγμη εχω 2 ΓΕΡΑ [flash width=100 height=100]ΚΟΝΕ[/flash] .Και το ενα αφορα ενα "συνεργειο" που σαν αποκλειστικοτητα φερνει ενα παραλληλο εγκεφαλο ιδανικο και για peugeot που εχει τρομερες λειτουργιες κ υποστηριζει μεχρι και turbo,τετραπεταλουδο,nitro.Και οταν θες να αλλαξεις μοτερ ,με 100 Ε στον επαναπρογραμματιζει για τα καινουρια δεδομενα.Τεσπα,απλα πιστευω οτι περιπτωσεις σαν κ αυτες πρεπει να γνωστοποιουντε σε ολα τα μελη μας .Ξαναλεω χωρις να αναλαμβανει ευθυνη το club. Απλο?? Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Νοέ 2005, 07:44:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oπως έχουμε πει σαν Δ.Σ., είναι πολύ δύσκολο να "προτείνουμε" παρεχόμενες υπηρεσίες. Αυτό επειδή υπάρχουν πολλοί παράγοντες που καθορίζουν μια καλή συναλαγή. Αν θέλεις, η διασφάλιση της ποιότητας εργασιών, η πιθανότητα λάθους, ή ακόμα και ο ψυχολογικός παράγοντας του κάθε μέλους (κατά πόσο νιώθει ικανοποιημένος από μια τέτοια συναλλαγή).

Επειδή λοιπόν δεν γίνεται να διασφαλιστεί η ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών, το Δ.Σ. αποφάσισε ότι δεν θα προτείνει καμία ούτε σαν έκπτωση ούτε σαν συνεργασία. Αυτό είναι στην κρίση του κάθε μέλους να το κάνει όπου θέλει. Αντίθετα, έχουμε ζητήσει απ'όλους τους συνεργάτες, (ακόμα και από την Peugeot) οι εκπτώσεις και οι προσφορές να αφορούν μόνο προϊόντα όπου ο κάθε ένας θα μπορεί να το αγοράσει και να το τοποθετήσει ΟΠΟΥ θέλει. Δηλαδή για μια βελτίωση π.χ. Turbo, έκπτωση θα έχει η τουρμπίνα αλλά όχι η τοποθέτηση.

Από εκεί και ύστερα, προσωπικά και μόνο προσωπικά ο καθένας μας ελεύθερα στο φόρουμ ή στην λέσχη εκφράζει την άποψή του για οποιοδήποτε συνεργείο (χωρίς να προτείνει) και ο κάθε ένας είναι υπεύθυνος για τον εαυτό του, να αποφασίσει ότι θέλει.

Αυτό για να είμαστε μεταξύ μας όλοι καλά για πάρα πολύ καιρό.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 7 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3848s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on