PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τι λείπει από τον κατάλογο μας?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούλ 2005, 10:14:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
nik_marin έγραψε:
Στης αναγραφόμενες τιμές π.χ. KW Variant δικαιούμαστε κάποια έκπτωση ?


Shocked Shocked Shocked Οι τιμές είναι με έκπτωση!!!


Η οποία ισχύει μόνο για τα επίσημα μέλη. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιούλ 2005, 17:05:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν μαγαζια με εκπτωση στην θεσσαλονικη..?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιούλ 2005, 17:26:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nOkpos έγραψε:
θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν μαγαζια με εκπτωση στην θεσσαλονικη..?

Κάτι έχει κανονίσει ο κ.backclima αλλά ακόμα δεν έχω κάτι επίσημο στα "χέρια μου", οπότε κάνε λίγη υπομονή. Wink

Πάντως ότι έχουμε κανονήσει για Αθήνα ισχύει και πανελλαδικά με επιβάρυνση τα μεταφορικά (όπου χρειάζεται)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιούλ 2005, 21:26:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχει μια αρχική λίστα με συνεργάτες Β.Ελλάδος.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Ιούλ 2005, 02:15:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απλα αν γινεται θελω να μου πειτε γιατι σκεφτομαι να γινω μελος και με ενδιαφεφερει να ξερω που θα εχω εκπτωση Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Ιούλ 2005, 11:55:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nOkpos έγραψε:
απλα αν γινεται θελω να μου πειτε γιατι σκεφτομαι να γινω μελος και με ενδιαφεφερει να ξερω που θα εχω εκπτωση Very happy


επισήμως σε ότι υπάρχει στο eshop το οποιο μπορούμε να σου στείλουμε με τα μεταφορικά δικά σου. Σύντομα θα κοινοποιηθεί και η λίστα με συνεργάτες στην θεσσαλονικη (τα παιδιά επάνω ήδη έχουν κανονίσει, μπορεις να πας σε μια συναντηση να σε ενημερωσουν).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Ιούλ 2005, 12:32:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Very happy τελος του μηνα που θα εχουμε και λεφτα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2005, 21:11:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για σε όλους, επειδή ενδιαφέρομαι να βάλω εξάτμιση (magnex ή devil) μήπως υπάρχει στα σκαριά καμιά συμφωνία με τους εδώ αντιπροσώπους?

Μια συμφωνία με αυτό http://www.cartv.org/Merchant2/merchant.mv
θα ήταν πολύ ενδιαφέρουσα … έχει τα πάντα…
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Σεπ 2005, 00:00:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για πολύ σύντομα δεν υπάρχουν σχέδια για κάτι τέτοιο... από εξατμίσεις για την ώρα, ότι υπάρχει στο eshop.
Όταν ξεμπερδέψουμε με τις εκθέσεις κτλ μπορούμε να κοιτάξουμε και οτιδήποτε θεωρείτε οτι λείπει και θα θέλατε να υπάρχει (και εφόσον εγκρίνεται και από το ΔΣ να υπάρχει).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
boxer (Νίκος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 2.0 Gti (2000)

Ένταξη: 12 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 28
Τόπος: ΧΑΛΚΙΔΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2005, 17:55:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα ! ψαχνω εδω και καιρο να βρω μπουζοκαλωδια σιλικονης με 8-8,5mm διαμετρο για 206 Gti 2.0 αλλα ματαια! εχετε τιποτα υποψη σας;;;
ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2005, 18:43:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lanyard του PSClub... Wink

για να μην χάνουμε τα κλειδιά μας Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2005, 18:50:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψηλέ τα έχουμε προβλέψει.

Επειδή όμως έρχονται από Κίνα μεριά, αν θες να τα χρηματοδοτήσεις κανένα πρόβλημα!!!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2005, 21:55:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να έρχονται, μάλλον τα έχει χρηματοδοτήσει άλλος...

Άρα για να μου γίνεται πρόταση χρηματοδότησης, μάλλον δεν ξεκίνησαν ακόμα Very happy



Έχω χρηματοδοτήσει και μπλουζάκια και καπέλο και σκιάδια και αυτοκόλλητα... στα lanyard θα κολλήσουμε? Evil



Με εκείνα τα πλαϊνά αυτοκόλλητα τί γίνεται...? Whistling



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2005, 01:29:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ξερω αν καποιοσ το εχει ξαναναφερει αλλα αν υπηρχε η δυνατοτητα για χαμηλοτερσ τιμεσ σεπ.χ προφυλακτηρεσ,φτερα σε συνεργασια με peugeot....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2005, 08:53:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχει, υπάρχει....
Το ακριβές ποσοστό μπορεί να στο πει ο κ.Πρόεδρος Wink Wink Smile


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2005, 09:17:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

boxer έγραψε:
καλησπερα ! ψαχνω εδω και καιρο να βρω μπουζοκαλωδια σιλικονης με 8-8,5mm διαμετρο για 206 Gti 2.0 αλλα ματαια! εχετε τιποτα υποψη σας;;;
ευχαριστω!


Kάτσε ρέ...γιατί τώρα με κόλλησες...... Rolling eyes
το 2λιτρο μοτέρ δέν έχει μπουζοκαλώδια , έχει σύστημα άμεσης ανάφλεξης , δλδ έναν πολαπλασιαστή ανα μπουζί.
Τί ακριβώς τα θέλεις τα μπουζοκαλώδια??? Scratch



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
boxer (Νίκος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 2.0 Gti (2000)

Ένταξη: 12 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 28
Τόπος: ΧΑΛΚΙΔΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2005, 19:05:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
boxer έγραψε:
καλησπερα ! ψαχνω εδω και καιρο να βρω μπουζοκαλωδια σιλικονης με 8-8,5mm διαμετρο για 206 Gti 2.0 αλλα ματαια! εχετε τιποτα υποψη σας;;;
ευχαριστω!


Kάτσε ρέ...γιατί τώρα με κόλλησες...... Rolling eyes
το 2λιτρο μοτέρ δέν έχει μπουζοκαλώδια , έχει σύστημα άμεσης ανάφλεξης , δλδ έναν πολαπλασιαστή ανα μπουζί.
Τί ακριβώς τα θέλεις τα μπουζοκαλώδια??? Scratch


εννοω τα καλωδια που φτανουν μεχρι τον καθε πολαπλασιαστη(πως αλλιως να τα πω;Wink, σκεφτομουν για κατι καλυτερο με καλυτερη παροχη ρευματος...αλλα δεν ηξερα οτι πανε μαζι με τον πολαπλασιαστη Embarassed ....και οτι δε λεει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Οκτ 2005, 07:27:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

boxer έγραψε:
Stevon έγραψε:
boxer έγραψε:
καλησπερα ! ψαχνω εδω και καιρο να βρω μπουζοκαλωδια σιλικονης με 8-8,5mm διαμετρο για 206 Gti 2.0 αλλα ματαια! εχετε τιποτα υποψη σας;;;
ευχαριστω!


Kάτσε ρέ...γιατί τώρα με κόλλησες...... Rolling eyes
το 2λιτρο μοτέρ δέν έχει μπουζοκαλώδια , έχει σύστημα άμεσης ανάφλεξης , δλδ έναν πολαπλασιαστή ανα μπουζί.
Τί ακριβώς τα θέλεις τα μπουζοκαλώδια??? Scratch


εννοω τα καλωδια που φτανουν μεχρι τον καθε πολαπλασιαστη(πως αλλιως να τα πω;Wink, σκεφτομουν για κατι καλυτερο με καλυτερη παροχη ρευματος...αλλα δεν ηξερα οτι πανε μαζι με τον πολαπλασιαστη Embarassed ....και οτι δε λεει.

Για την ακρίβεια ο πολλαπλασιαστής είναι δυο πηνίων (ένα για κάθε 2 κυλίνδρους ) και βρίσκεται επάνω ακριβός από τα μπουζί (σπινθηριστές) Razz Είναι ένα κομμάτι και τα μόνα καλώδια που έχει είναι η τροφοδοσία του με ρεύμα και οι εντολές από των εγκέφαλο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Οκτ 2005, 19:09:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι λείπει από τον κατάλογο μας?

Καλά ελαστικά στις 14"... Crying or Very sad (μόνο τα exalto2)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Οκτ 2005, 19:13:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

EDIT!!!

Τι σου λείπει δηλαδή??

Από όλα έχει!!!!

Για πες διάσταση Confused Confused Shocked

175/65-14

185/55-14

185/55-14*

185/60-14

Προφανώς θες κι άλλα 185/60-14...

Σαν τι ας πούμε για να κάνω 1-2 ερωτησούλες.... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 6 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3424s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on