PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Service 10.000 χλμ.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Νοέ 2002, 11:41:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mόλις γύρισα από το service των 10.000 χλμ. Aκριβώς ότι λέει ο κατάλογος χωρίς να ζητήσω τίποτα. Kαι επιτέλους κόπηκε και το ενοχλητικό τακ-τακ από το χειρόφρενο, γιατί το μάζεψαν. Mάλιστα όταν τους είπα να το κοιτάξουμε γέλαγαν γιατί είδαν με την πρώτη ότι εκεί έχω πρόβλημα σίγουρα και το είχαν μαζέψει προτού το ζητήσω εγώ.

Kαι μια παρατήρηση για τα λάδια. Eμένα μόλις τα έβαλαν, περίμεναν λίγο και μετά έκαναν μία μπροσ πίσω στην κατηφόρα, τσέκαραν το δείκτη και μου συμπλήρωσαν.

Eυτυχώς που δεν μου είπαν τίποτα για το φίλτρο γύρης. Tον είδα που τσέκαρε εκεί και είπα να του "αστό παιδάκι μου αυτό, κάνει τζιζ" Shocked αλλά έκανα την πάπια, γιατί δεν είμαστε για τέτοια έξοδα, έχουμε Πήλιο τώρα Cool Cool

Kόστος 10E και τα λάδια που τα είχα πάρει 40 ευρώα από το Continent


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Νοέ 2002, 19:12:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Eυτυχώς που δεν μου είπαν τίποτα για το φίλτρο γύρης. Tον είδα που τσέκαρε εκεί και είπα να του "αστό παιδάκι μου αυτό, κάνει τζιζ" Shocked αλλά έκανα την πάπια, γιατί δεν είμαστε για τέτοια έξοδα, έχουμε Πήλιο τώρα Cool Cool


Δεν κατάλαβα???? Shocked
Χρειάζεται αλλαγή από τώρα;;;;
Κάθε πότε;;;;;



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Νοέ 2002, 20:04:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν παίζει ρόλος τα χιλιόμετρα σε αυτό το θέμα, αλλά η χρήση που του κάνεις. Eμένα μπήκε μέσα μία ανηψούλα μου Cool άναψε αμέσως τσιγάρο, ξέχασα να το κλείσω και μύρισε. Kανονικά θα έπρεπε να έχω πάει να το αλλάξω αλλά προτιμώ τα φράγκα να τα ξοδέψω κάπου αλλού.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Νοέ 2002, 20:21:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Δεν παίζει ρόλος τα χιλιόμετρα σε αυτό το θέμα, αλλά η χρήση που του κάνεις. Eμένα μπήκε μέσα μία ανηψούλα μου Cool άναψε αμέσως τσιγάρο, ξέχασα να το κλείσω και μύρισε. Kανονικά θα έπρεπε να έχω πάει να το αλλάξω αλλά προτιμώ τα φράγκα να τα ξοδέψω κάπου αλλού.

Ελπίζω να μην το μάλωσες το κορίτσι αλλά να του έδειξες ότι το κάπνισμα είναι κακό και δεν πρέπει να το ξανακάνει Shocked



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Νοέ 2002, 00:53:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για εξηγηστε λιγο (οποιος ξερει) τη δουλεια του φιλτρου γυρης και τα κριτηρια αλλαγης... Δεν θυμαμαι να το χω αλλαξει ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Νοέ 2002, 19:04:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Για εξηγηστε λιγο (οποιος ξερει) τη δουλεια του φιλτρου γυρης και τα κριτηρια αλλαγης... Δεν θυμαμαι να το χω αλλαξει ..


Μήπως το ίδιο φίλτρο μερικοί το ονομάζουν και φίλτρο καμπίνας ή φίλτρο air condition; Αν πράγματι συμβαίνει αυτό εγώ το άλλαξα στα 20.000 χλμ. Και μου είπαν ότι θέλει αλλαγή κάθε 20.000 χλμ περίπου αν οι μετακινήσεις γίνονται συνήθωσ μέσα σε πόλεις και όχι τόσο συχνά σε χωματόδρομους


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Νοέ 2002, 00:51:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νομιζω πως το φιλτρο γυρης δεν ειναι κατι διαφορετικο απο το φιλτρο του a/c (ολα τα a/c εχουν φιλτρα) που το ονομαζουν φιλτρο γυρης.

παραθετω το εξης αποσπασμα απο site αμερικανικο.

Pollen and odour filters....
Pollen or Odour filters are very often overlooked during a service. They are not fitted to every vehicle so you need to check your handbook. These filters clean the air that enters into your heating system and are usually changed at 18,000 or 20,000 miles. If you do a lot of town/city driving we would recommend changing at 10,000 miles. If your heater fan is blowing but no air seems to be coming into the car then your filter is probably blocked. These filters are not expensive so ask your garage to change it at least once a year.



pollen = γυρη


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Νοέ 2002, 08:28:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Για εξηγηστε λιγο (οποιος ξερει) τη δουλεια του φιλτρου γυρης και τα κριτηρια αλλαγης... Δεν θυμαμαι να το χω αλλαξει ..


Το φίλτρο γύρης ή φίλτρο καμπίνας συγκρατεί την εξωτερική σκόνη για να μην εισέλθει στην καμπίνα του οδηγού. Θέλει αλλαγή κάθε 20.000 χιλιόμετρα. Για να το βρεις πρέπει να ανοίξεις το καπώ και να χώσεις το χέρι σου τέρμα επάνω και αριστερά όπως βλέπεις τη μηχανή. Χωροταξικά είναι περίπου κάτω από το ταμπλώ του συνοδηγού. Η αλλαγή του είναι πανεύκολη. Εγώ το άλλαξα πριν από 3 βδομάδες περίπου και το παλιό φίλτρο μόνο εμένα δεν είχε πάνω !!!!!!!
Ενδεικτική τιμή φίλτρου καμπίνας της ALCO μοντέλο MS-6176, 11 euro.
Η μαμά φοράει Purflux το οποίο φαίνεται πιο γερό από αυτό της ALCO.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Νοέ 2002, 13:17:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τωρα ημουν εξω και εψαχνα να βρω το φιλτρο.. Στην αρχη δεν το ειδα αλλα με το που εσκυψα τοτε το ειδα... Το εβγαλα, το τιναξα και το ξαναβαλα (τωρα βασικα δεν ειχα κανα φιλτρο καινουριο για να το αντικαταστησω οποτε ενα τιναγματακι ηταν οτι επρεπε) ..

Καλη φαση.. δεν το ξερα οτι υπηρχε εκει φιλτρο! Για δες τι μαθαινει κανεις.. Τhanks Ady!..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Νοέ 2002, 13:22:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Τωρα ημουν εξω και εψαχνα να βρω το φιλτρο.. Στην αρχη δεν το ειδα αλλα με το που εσκυψα τοτε το ειδα... Το εβγαλα, το τιναξα και το ξαναβαλα (τωρα βασικα δεν ειχα κανα φιλτρο καινουριο για να το αντικαταστησω οποτε ενα τιναγματακι ηταν οτι επρεπε) ..

Καλη φαση.. δεν το ξερα οτι υπηρχε εκει φιλτρο! Για δες τι μαθαινει κανεις.. Τhanks Ady!..


Είχε πολύ πράγμα πάνω ?


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Νοέ 2002, 13:51:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κυριως χωμα και φυλλα/πευκοβελονες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Νοέ 2002, 17:09:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Κυριως χωμα και φυλλα/πευκοβελονες...
Χμμμ αυτά τα φύλλα και οι πευκοβελόνες με έβαλαν σε σκέψεις….
Αν δεν είναι δύσκολο, που απ’ ότι αντιλαμβάνομαι δεν είναι, καλό δεν θα ήταν μία στο τόσο να το καθαρίζουμε, έστω από τα χοντρά όπως ο Alex Wink



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Νοέ 2002, 08:23:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

theflame έγραψε:
Χμμμ αυτά τα φύλλα και οι πευκοβελόνες με έβαλαν σε σκέψεις….
Αν δεν είναι δύσκολο, που απ’ ότι αντιλαμβάνομαι δεν είναι, καλό δεν θα ήταν μία στο τόσο να το καθαρίζουμε, έστω από τα χοντρά όπως ο Alex Wink


Βεβαίως και μπορούμε/πρέπει να το καθαρίζουμε, γιατί αν μπουκώσει τελείως δεν θα ανανεώνεται ο αέρας στην καμπίνα (από τους αεραγωγούς εννοείται, γιατί βέβαια υπάρχει και το παράθυρο).


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Νοέ 2002, 23:36:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλτρου γυρης συνεχεια: Σημερα ημουν πισω απο 2-3 αμαξια και το ενα απ'αυτα πρεπει να εβγαζε καποια εντονη μυρωδια στα καυσαερια του.. Ειχα τον αερα ρυθμισμενο στον εξωτερικο και η μυρωδια μου ηρθε εντονη.. Ειχα καιρο να νιωσω εντονη μυρωδια με τον αερα ρυθμισμενο στην εξωτερικη εισαγωγη πραγμα που δειχνει οτι το χωμα που ειχε πιασει απανω το φιλτρο γυρης εκανε επιπλεον "φιλτραρισμα"/μπλοκαρισμα και προφανως περιοριζε και τη ροη του αερα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιούν 2003, 23:35:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήγα πριν δυο μέρες για το σέρβις των 10.000χλμ. Τίποτα περισσότερο από τα τυπικά:

Αλλαγή λαδιών
Αλλαγή φίλτρου λαδιού
Ροδέλα τάπας (τώρα τι ακριβώς είναι αυτό)
Υγρό υαλοκαθαριστήρων

Σύνολο: 59Ε

Όταν το πήγα για σέρβις τους είπα να κοιτάξουν το φίλτρο του a/c γιατί το είχα δει πριν από μερικές μέρες και, πέραν του ότι είναι κατάμαυρο από το τσιγάρο, έχει αρχίσει να ξεφλουδίζει. Παραδόξως όμως δεν το άλλαξαν. Τώρα αυτό τι σημαίνει; Ότι θεώρησαν πως η κατάστασή του είναι καλή ή απλώς βαρέθηκαν να το κοιτάξουν; Μάλλον θα πάω να το αλλάξω μόνος μου...

Πάντως πιστεύω ότι τα 20000χλμ πριν την αλλαγή του, ειδικά για όσους καπνίζουν μες το αυτοκίνητο, είναι πολλά.




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Ιούν 2003, 07:48:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Ροδέλα τάπας (τώρα τι ακριβώς είναι αυτό)

Είναι ένας κρίκος που μπαίνει ανάμεσα στην τάπα του λαδιού και το κάρτερ του λαδιού, για να σφραγίζει/στεγανοποιεί το κάρτερ έτσι ώστε να μην χάνει λάδια.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Ιούν 2003, 16:23:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thanx Ady! Για όλα Wink




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
klain (giorgos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.4 (16V) SpPk (2006)

Ένταξη: 08 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 211
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιούλ 2004, 18:53:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα πάντως και στο service του 6μήνου μου είχαν δώσει check list. Απο εργασίες βέβαια δεν έκανα τίποτα.. Ήμουν απο πάνω.. Συμπλήρωμα λάδια... Έλεγχος φρένων/συνδέσεων κτλ... Ένα καθάρισμα με νερό και wettex τον κινητήρα και αυτά... κάπου βασικά είχα σημειώσει όλη τη διαδικασία, αλλα ποιος ψάχνει τώρα.. Αύριο παίρνω τήλ για το serv των 10000km. Αεί να δούμε Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kazanovas (giannis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 Gti

Ένταξη: 30 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: Ζωγράφου-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούλ 2004, 16:33:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θυμάται κανείς πόση ώρα κράτησε το service?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
razor (Βασίλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 QUIKSILVER (10ος /2003)

Ένταξη: 16 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 15
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Αύγ 2004, 21:37:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλλαγη λαδιων καθε ποσα χιλιομετρα κανετε; εγω εκανα στις 7500 και επεμεναν αυτοι στο service οτι ανα 15000 τα αλλαζουν. και ενα φιλος μοθ στο 206 του ανα 7500 κανει την αλλαγη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 2 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,213s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on