PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σεμινάρια Κριτών Αγώνων Μηχανοκίνητου Αθλήτισμού
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2005, 16:41:41    Θέμα δημοσίευσης: Σεμινάρια Κριτών Αγώνων Μηχανοκίνητου Αθλήτισμού Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To PSClub - Hellas, καλεί όσα μέλη επιθυμούν, να δηλώσουν συμμετοχή για σεμινάρια Κριτών Μηχανοκίνητου (χερσαίου) Αθλητισμού, ώστε μελλοντικά να επανδρώσουν θέσεις κριτή για τις δικές μας Αθλητικές εκδηλώσεις ή ακόμα και σε εκδηλώσεις των Ελληνικών αγώνων.

Τα σεμινάρια αυτά γίνονται από την ΕΘΕΑ και είναι δωρεάν.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν e-mail στο info@psclub.gr με θέμα "Σεμινάρια Κριτών Μηχανοκίνητου Αθλητισμού" αναφέροντας όνομα και επώνυμο, καθώς και τηλέφωνο επικοινωνίας.

Ευχαριστούμε πολύ.


Ακολουθεί κείμενο εξήγησης από την ΕΘΕΑ σχετικά με τους Κριτές

Εκπαίδευση Κριτών Αγώνων Αυτοκινήτου, Μοτοσικλέτας, Καρτ.

Η αγωνιστική κίνηση στην χώρα μας δεν θα μπορούσε να λειτουργήσει ομαλά χωρίς στελέχη. Έτσι από τον περασμένο αιώνα η ΕΛΠΑ άρχισε να οργανώνει σεμινάρια εκπαίδευσης Κριτών, Χρονομετρών, Τεχνικών Εφόρων, Αλυταρχών & Αγωνοδικών.

Η σύγχρονη διοργάνωση των αγώνων αυτοκινήτου, μοτοσικλέτας και κάρτ, απαιτούν πλήθος εκπαιδευμένων στελεχών, που λειτουργούν εθελοντικά - ερασιτεχνικά με επαγγελματική συνέπεια αφού οι αγώνες απαιτούν την άψογη σχεδίαση και εφαρμογή μέτρων ασφαλείας που αφορούν αγωνιζόμενους και θεατές. Έτσι λοιπόν η Επιτροπή Εκπαίδευσης διοργανώνει σεμινάρια σε διάφορες περιοχές της χώρας, αφού συγκεντρωθεί ένας ικανοποιητικός αριθμός ατόμων.
Τα στελέχη που εκπαιδεύει η Επιτροπή Εκπαίδευσης είναι:

* ΔΟΚΙΜΟΙ ΚΡΙΤΕΣ - ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΕΣ (Αυτοκινήτου - Rally, Αγώνων Ταχύτητας, Μοτοσικλέτας)
* ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΕΦΟΡΟΙ (Αυτοκινήτου, Μοτοσικλέτας, Κάρτ)
* ΑΓΩΝΟΔΙΚΕΣ (Όλων των Αθλημάτων)
* ΑΛΥΤΑΡΧΕΣ (Αυτοκινήτου, Μοτοσικλέτας, Κάρτ)
* ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ή RACE DIRECTORS (Μοτοσικλέτας ή Παιδειών)

Ο Δόκιμος Κριτής αφού επιτύχει στις σχετικές εξετάσεις, μετά από δύο χρόνια συμμετοχής του σε αγώνες γίνεται κανονικός Κριτής - Χρονομέτρης και μπορεί να αναλάβει πιο υπεύθυνη θέση σε ένα αγώνα (Chief Marshall, Safety Marshal σε αγώνες Rally, επικεφαλής Κ σε αγώνες ταχύτητας κ.λ.π.).

Τεχνικός Έφορος μπορεί να γίνει οποιοσδήποτε έχει πρακτικές, επαγγελματικές ή επιστημονικές γνώσεις και αντιλαμβάνεται πλήρως τους σχετικούς Τεχνικούς Κανονισμούς των διαφόρων αθλημάτων, αφού επιτύχει στις σχετικές εξετάσεις. Πάντως καλό είναι όπως οι ενδιαφερόμενοι για να γίνουν Τεχνικοί Έφοροι να γνωρίζουν Αγγλικά ώστε να μπορούν να διαβάζουν τα δελτία αναγνώρισης των οχημάτων (homologations).

Μετά από δύο έως τρία χρόνια συμμετοχής σε αγώνες ένας Κριτής μπορεί να ζητήσει να προαχθεί στην ιδιότητα του Αγωνοδίκη. Ο Αγωνοδίκης πρέπει να είναι άριστος γνώστης των Κανονισμών που διέπουν τους αγώνες. Για να προαχθεί στην ιδιότητα του Αγωνοδίκη πρέπει να συμμετάσχει σε εξετάσεις προφορικές ή συνδυασμό από γραπτές και προφορικές εξετάσεις που αποδεικνύουν την γνώση των Κανονισμών και την άνεση χρήσης των Βιβλίων της Χρονιάς και των Εγκυκλίων των ΕΘΕΑΑ, ΕΘΕΑΜ και Επιτροπής Κάρτ. Ένας έμπειρος Αγωνοδίκης μπορεί να ορίζεται από τις ΕΘΕΑΑ, ΕΘΕΑΜ και την Επιτροπή Κάρτ για να ασκεί τα καθήκοντα του Προέδρου Αγωνοδικών, ή του Παρατηρητή ενός αγώνα.

Ο Αλυτάρχης ενός αγώνα είναι το στέλεχος που διευθύνει τον αγώνα. Πρέπει να έχει πείρα, να είναι σοβαρός και άριστος γνώστης των Κανονισμών. Επίσης πρέπει να τον διέπει υψηλό αίσθημα ευθύνης, έναντι όλων των εμπλεκομένων σε ένα αγώνα. Το βασικό του καθήκον είναι η τήρηση των Κανονισμών προς πάσα κατεύθυνση. Για να προαχθεί ένας Κριτής στην ιδιότητα του Αλυτάρχη πρέπει να υποστεί σχετικές εξετάσεις προφορικές ή συνδυασμό από γραπτές και προφορικές εξετάσεις που αποδεικνύουν την γνώση των Κανονισμών αλλά και την αξιολόγησή του ως κατάλληλου ατόμου στον οποίον η ΕΘΕΑΑ, η ΕΘΕΑΜ ή η Επιτροπή Κάρτ θα του εμπιστευθούν την ιδιότητα αυτή.




If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 00:39:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα με ενδιέφερε να το παρακολουθήσω, οχι για να γινω κριτης (αν χρειαστει γιατι οχι ομως?), αλλα περισσοτερο για να μπω μεσα στα πραγματα και να μαθω και τους κανονισμους... τα στοιχεια μου τα εχετε Very happy
οποιος κανει το σεμιναριο ειναι μετά δοκιμος κριτης-χρονομετρης δηλαδη??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 00:53:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
θα με ενδιέφερε να το παρακολουθήσω, οχι για να γινω κριτης (αν χρειαστει γιατι οχι ομως?), αλλα περισσοτερο για να μπω μεσα στα πραγματα και να μαθω και τους κανονισμους... τα στοιχεια μου τα εχετε Very happy
οποιος κανει το σεμιναριο ειναι μετά δοκιμος κριτης-χρονομετρης δηλαδη??

"Αφεντικό" κάντες 2 τις "παρακολουθήσεις"....
...για τους ίδιους ακριβώς λόγους... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 00:54:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά, δεν στέλεντε και κανένα email, έτσι για το τυπικό?


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 01:01:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εστειλα και Mail... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 07:07:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για κριτής κι εγώ είμαι σίγουρος ότι θα μας κάνει καλό να μάθουμε 5 πράματα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 09:53:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω μεσα...... Wink








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 10:41:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήρα θέση... Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 10:43:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και γω Wink
μουαχαχαχαχα


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 11:03:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μωρέ μπράβο συμμετοχές... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 12:28:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
This message is to inform you that an error has occured in the delivery of
your e-mail via the FORTHnet E-mail System.

The detailed error is listed below in the "Transcript of session" section.

----- Transcript of session follows -----
... while talking to mx-as.forthnet.gr.:
>>> DATA
<<< 550 5.7.1 Your message was considered to be spam by the FORTHnet Antispamming Policy and was not delivered to the recipient. The
following spam tests returned positive for this message: MSGID_FROM_MTA_HEADER,RCVD_IN_SBL-XBL,RCVD_IN_SORBS,RCVD_IN_SORBS_WEB. For
further information visit http://postmaster.forthnet.gr
554 5.0.0 Service unavailable


Να στείλω PM;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 12:37:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Παράθεση:
This message is to inform you that an error has occured in the delivery of
your e-mail via the FORTHnet E-mail System.

The detailed error is listed below in the "Transcript of session" section.

----- Transcript of session follows -----
... while talking to mx-as.forthnet.gr.:
>>> DATA
<<< 550 5.7.1 Your message was considered to be spam by the FORTHnet Antispamming Policy and was not delivered to the recipient. The
following spam tests returned positive for this message: MSGID_FROM_MTA_HEADER,RCVD_IN_SBL-XBL,RCVD_IN_SORBS,RCVD_IN_SORBS_WEB. For
further information visit http://postmaster.forthnet.gr
554 5.0.0 Service unavailable


Να στείλω PM;


Το καλύτερο θα ήταν να σταματήσεις να είσαι spammer Thumb Down , αλλά αν δεν γίνεται αλλιώς, δοκίμασε email σε sidobre@psclub.gr και σαν τελευταία λύση το pm στον sidobre.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 12:55:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να δηλωσω κιεγω συμμετοχη αλλα με επιφυλαξη για τις μερες και ωρες των σεμιναριων γιατι αν γινονται π.χ. Σ/Κ που ο νορμαλ κοσμος ρεπαρει.... Confused Confused Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 12:57:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
να δηλωσω κιεγω συμμετοχη αλλα με επιφυλαξη για τις μερες και ωρες των σεμιναριων γιατι αν γινονται π.χ. Σ/Κ που ο νορμαλ κοσμος ρεπαρει.... Confused Confused Confused


δωρεαν ειναι οποτε δε σε υποχρεωνει κανενας να πας αν δεν μπορεις... δηλωνεις συμμετοχη και βλέπεις! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:20:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έστειλα ΠΜ.. Μου τα έκοβε σαν σπαμ.. Εγώ spamer;;; Ο Mr.AntiSpyware;;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάϊ 2005, 03:48:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έχουμε κανένα νέο σχετικά με τις ημερομηνίες των σεμιναρίων έστω και στο περίπου? γιατι με εξεταστικές, καρτ, υπερειδικη, συναυλίες κτλ ειμαι λίγο χωμένος και θέλω να προγραμματισω το διάβασμα... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάϊ 2005, 13:45:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

count me in! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 10:58:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
έχουμε κανένα νέο σχετικά με τις ημερομηνίες των σεμιναρίων έστω και στο περίπου? γιατι με εξεταστικές, καρτ, υπερειδικη, συναυλίες κτλ ειμαι λίγο χωμένος και θέλω να προγραμματισω το διάβασμα... Wink


any news???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 13:11:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
Baphomet έγραψε:
έχουμε κανένα νέο σχετικά με τις ημερομηνίες των σεμιναρίων έστω και στο περίπου? γιατι με εξεταστικές, καρτ, υπερειδικη, συναυλίες κτλ ειμαι λίγο χωμένος και θέλω να προγραμματισω το διάβασμα... Wink


any news???


Ακόμα όχι. Μαζεύω τα ονόματα, να τα στείλω και θα μας πούνε πιθανές ημερομηνίες.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
307 ARMY! (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


307xsi (16V) 1600cc (Mάιος 2002)

Ένταξη: 26 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 236
Τόπος: ΣΚΥΔΡΑ- Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2005, 00:03:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Baphomet έγραψε:
Baphomet έγραψε:
έχουμε κανένα νέο σχετικά με τις ημερομηνίες των σεμιναρίων έστω και στο περίπου? γιατι με εξεταστικές, καρτ, υπερειδικη, συναυλίες κτλ ειμαι λίγο χωμένος και θέλω να προγραμματισω το διάβασμα... Wink


any news???


Ακόμα όχι. Μαζεύω τα ονόματα, να τα στείλω και θα μας πούνε πιθανές ημερομηνίες.


Δυστυχώς Τάσο δεν είχα προσέξει το Post. Γι'αυτό αν τυχόν προλαβαίνουμε βάλε κι εμένα. Ευχαριστώ!


KING LION(Armed)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1676s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on