PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSClub KartChallenge: 1ος Αγώνας, Αφίδνες 15 Ιουνίου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 11:04:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ ωραια διοργανωση απο μερους μας! Τωρα δεν ξερω τι ειχε κανονιστει με την πιστα. Τα καρτ ηταν λιγο δυσκινητα μπορω να πω! Τα χερια μου εχουν πιαστει!!! Αλλα δεν χρειαζονται γκρινιες Very happy γιατι πιστευω οτι ο σκοπος μας ηταν να διασκεδασουμε, σωστα;;; Θα τα πουμε και την Κυριακη για οσους θα ερθουν!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 11:25:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα που δεν είμαι θολωμένος κ το μόνο που έχει μείνει από την χθεσινή βραδιά είναι κάτι γρατσουνιές στην πλάτη (κ ένα μετάλλιο Razz) ας γράψω μια περιγραφή του μεγααααλου (σε κιλά) τελικού, όπως τον είδα απ τη θέση μου..

Βουτηγμένος στην αγωνία περίμενα να πρασινίσει η σχετική ένδειξη κ να ξεκινήσουμε.. Μπροστά μου ο p206mike να με ρωτάει πόσα κιλά είμαι κ δίπλα ο sidobre να καταριέται τα 98 κιλά του! Ξεκινάμε κ βρίσκομαι 2ος. Συνωστισμός στους 2 πρώτους γύρους να κοιτάς συνέχεια δεξιά κ αριστερά να μην φας κανένα που δεν υπακούει σε γραμμές και λοιπές αυταρχικές αηδίες της F1 Very happy
Κάποια φάση δεν θυμάμαι πως μας πέρασαν 1 ή δύο καρτ κ όταν λέω μας εννοώ την τριάδα p206mike-vio-εγώ όπου πηγαίναμε μαζί σε σχεδόν όλο τον αγώνα. Προσπαθούσα αρκετά να περάσω τον mike αλλά μάταια! Φοβόμουν να χωθώ για να μην υπάρχει επαφή. Πριν την Κ5 προσπάθησα να τον περάσω απ την εξωτερική και να χωθώ μπροστά του στο "φρενάρισμα", αλλά είχα πολύ φορά κ το καρτ δεν είχε καθόλου φρένα! Στην Κ7 πήρα εντελώς λάθος γραμμή κ άφησα πολύ το γκάζι με αποτέλεσμα να με περάσει ο vio και να βρεθώ τελευταίος στην παραπάνω τριάδα. Αφού τους ακολούθησα κολλητά για κανα γύρο κ μετά άρχισε η αντεπίθεση! Πέρασα καθαρά τον vio και έδεσα πίσω απ τον mike και πάλι. Για ακόμη μια φορά στη ευθεία μετά την Κ3 ήμουν δίπλα του κ ξαναπροσπάθησα στο ίδιο σημείο, δηλαδή πριν την Κ5 απ την εξωτερική, αυτή τη φορά με επιτυχία! Εκείνη τη στιγμή δεν ήξερα τι θέση ήμουν, καθώς δεν ήξερα στην αρχή πόσα καρτ μας είχαν περάσει κ δεν έβλεπα κανέναν μπροστά. Μετά από 1-2 γύρους κ πηγαίνοντας φέτες άνοιξα την διαφορά μου απ τους πίσω κ έφτασα ένα παλικάρι...... Τον έφτασα με το που μπήκαμε στον 9ο γύρο και σε όλο τον γύρο τον πλησίαζα, αφού στην ευθεία όπου θα άρχιζε ο τελευταίος γύρος ήμουν 5 μέτρα πίσω του μαξ. Ε μετά βγήκε εκτός κ νόμιζα ότι ήταν κανα παλικάρι της πίστας:!:...
Να σημειώσω ότι ούτε εγώ κατάλαβα πότε τέλειωνε ο αγώνας! Όταν είδα τα κόκκινα φώτα ήμουν έτοιμος να βγω κ εγώ έξω! Ενώ στον τερματισμό κ πάλι δεν μου έκανε κάποιος σήμα ότι τέλειωσε! Με αποτέλεσμα όταν πλησιάζω τα "πιτ" να πλακωθώ στα φρένα όταν το πήρα πρέφα ότι τέλειωσε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 11:27:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραια ηταν,πλακα ειχε και οπως ειπε και καποιος πιο πανω ειχε και τους μικροτραυματισμους του Exclamation Twisted evil Twisted evil
Εχω μια πολυ ωραια μελανια στην πλατη και το ματι μου τσουζει ακομα απο μια βλακεια που ειχε μπει μεσα και δεν ελεγε να βγει Exclamation Rolling eyes
Αλλα αντεχουμε Exclamation
Επισης ψιλοξενερωσα λιγο με το τελευταιο καρτ που πηρα γιατι γλιστραγε λες και ειχε κατω παγο.... Exclamation Αλλα δεν πειραζει!Ολα καλα!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 12:17:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και πάνω στην όλη φάση ξέχασα να πάρω τα εισιτήρια για το ΟΑΚΑ.... Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 12:34:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
Ωραια ηταν,πλακα ειχε και οπως ειπε και καποιος πιο πανω ειχε και τους μικροτραυματισμους του Exclamation Twisted evil Twisted evil
Εχω μια πολυ ωραια μελανια στην πλατη και το ματι μου τσουζει ακομα απο μια βλακεια που ειχε μπει μεσα και δεν ελεγε να βγει Exclamation Rolling eyes
Αλλα αντεχουμε Exclamation
Επισης ψιλοξενερωσα λιγο με το τελευταιο καρτ που πηρα γιατι γλιστραγε λες και ειχε κατω παγο.... Exclamation Αλλα δεν πειραζει!Ολα καλα!


τελικά, όλοι εισπράξαμε και από ένα τουλάχιστον "ενθύμιο"...
εγώ απέκτησα μια μελανιά στην πλάτη, μια στο γόνατο (από επαφή με την κολώνα του τιμονιού) και μια σπαραλιασμένη μέση......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 12:39:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά που ο επόμενος αγώνας θα γίνει τελικά μετά το tour γιατί φαντάζεστε στην παραλία όταν θα βγάζαμε όλοι τις μπλούζες???
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΟΙ ΣΗΜΑΔΕΜΕΝΟΙ Exclamation


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 12:41:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
τελικά, όλοι εισπράξαμε και από ένα τουλάχιστον "ενθύμιο"...
εγώ απέκτησα μια μελανιά στην πλάτη, μια στο γόνατο (από επαφή με την κολώνα του τιμονιού) και μια σπαραλιασμένη μέση......

Εγώ εισέπραξα ένα φτύσιμο από τον healer που δε βγήκα πρώτος.

Κατά τα άλλα είμαι καλά.

Στο κρεββάτι μεν, αλλά καλά.......


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 12:45:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!

Κουράγιο παλλικάρια, έχουμε ένα μήνα ξεκούρασης μέχρι το επόμενο SMACK DOWN!!!



***Μήπως να διοργανώσω μια μονοήμερη στο ΚΑΤ?


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 12:55:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!

Κουράγιο παλλικάρια, έχουμε ένα μήνα ξεκούρασης μέχρι το επόμενο SMACK DOWN!!!

Μη με συγχίζεις Σπυράκο, μη με συγχίζεις!!!

Στο επόμενο SMACK DOWN θα έχουν ήδη ξεκινήσει οι καλοκαιρινές διακοπές μου, και θα είμαι στο νησί....


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vio (Alex)
Μέλος
Μέλος


Seat Leon 2.0 TFSi

Ένταξη: 14 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 12:58:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμια Φωτό θα δούμε ??


It's not the spoon that bends....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 13:08:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:
Εγώ εισέπραξα ένα φτύσιμο από τον healer που δε βγήκα πρώτος.


Σε είχαμε παίξει στο παράνομο στοίχημα 2.000.000 δολάρια και τα χάσαμε.

Φρόντισε στον επόμενο αγώνα να επανορθώσεις, να πάρουμε τα χαμένα πίσω Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 13:15:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έχω μόνο αυτές τις δύο.....

- Άποψη του Καρτοδρομίου από ψηλά



- Πρίν τα προκριματικά




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
vio (Alex)
Μέλος
Μέλος


Seat Leon 2.0 TFSi

Ένταξη: 14 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 13:19:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και για να ανεβούμε και λίγο...

...Εχθές στο βάθρο των Νικητών ΠΡΟΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ήταν η KRT !!!!


It's not the spoon that bends....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 13:31:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dio78 - Cool Alexis - Shark Zak - Kanelj - Crusader (Λίγο πριν την έναρξη των χρονομετρημένων δοκιμαστικών)



Οι 3 πρώτοι της "ελαφριάς" κατηγορίας στο βάθρο



Και οι 3 νικητές της Β' κατηγορίας




®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 14:19:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΥΠΕΡΤΑΤΗ η βλακεια που εκανα στον αγωνα εχθες (στη βαση μου κιολας). Τωρα που τη πατησα ομως δεν προκειτε να ξαναχαρησω 1η θεση, 3 ωρες εκανα να κοιμηθω χθες απ'τις τυψεις. Αnyway, αυτο που μετραει ειναι οτι ολοι διασκεδασαμε σαν παρεα, καναμε τις μαχες και το χαβαλε μας. Ραντεβου στο επομενο.......Grand Prix


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
307 ARMY! (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


307xsi (16V) 1600cc (Mάιος 2002)

Ένταξη: 26 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 236
Τόπος: ΣΚΥΔΡΑ- Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 16:25:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ από τη μεριά μου ευχαριστώ όλους τους διαγωνιζόμενους και μη για το ήθος που έδειξαν στον αγώνα, καθώς και στη βοήθειά τους ώστε να ανταποκριθώ όσο το δυνατό καλύτερα στα καθήκοντα του "αλυτάρχη" Ελπίζω την επόμενη φορά να τα πάμε ακόμη καλύτερα. Πάντα στη διάθεση του Club και της παρέας βέβαια!!!


KING LION(Armed)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 16:30:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να 'σαι καλά Νικόλα!! Ήσουνα ιδανικός αλυτάρχης! Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 21:30:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου αρέσει που γράφετε στα αρνητικά σχόλια ότι δεν συμμετείχε καμία "λιονταρίνα", μα εσείς βγήκατε όλοι ερείπια Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes μέσα από τα κάρτ, δηλαδή θέλετε να μας ξεκάνετε πριν την ώρα μας? Twisted evil Αν και νομίζω ότι είμαστε μια καταπληκτική εξέδρα Wink


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 21:41:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

underage έγραψε:
........ Αν και νομίζω ότι είμαστε μια καταπληκτική εξέδρα Wink


Μονο καταπληκτικη??
Απιθανοι ημασταν Exclamation Exclamation Laughing Laughing
Παντως ολα ηταν παρα πολυ ομορφα... Wink
Συγχαρητηρια σε διοργανωτες αλλα και διαγωνιζομενους... Clapping Clapping Clapping
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 00:46:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lol και γω εχω πιαστει παρα πολυ! 1 χρονο ειχα να κανω καρτ! ειναι καλο ομως το πιασιμο :p

ελπιζω παντως στην Παλληνη να ναι πιο κοντα τα καρτ. αν ειναι ετσι θα γινει πανικος! θα μαχομαστε ολοι για το podium lol


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 10 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1596s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on