PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSClub KartChallenge: 1ος Αγώνας, Αφίδνες 15 Ιουνίου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2005, 17:48:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όλοι λακίζετε τελευταία στιγμή ρε..?? εδώ και 1 μήνα το έχουμε ανακοινώσει... τέσπα...ελπίζω να μην έχουμε κι άλλη ακύρωση Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
307 ARMY! (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


307xsi (16V) 1600cc (Mάιος 2002)

Ένταξη: 26 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 236
Τόπος: ΣΚΥΔΡΑ- Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2005, 19:36:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
κάτι για τους Νότιους.....
τι θα λέγατε, να κάναμε κάτι για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι;;;;;......
ας πούμε μια προσυνάντηση στην Καλλιθέα και πορεία ως την πίστα, όπως τον παλιό καλό καιρό;;;


Βαγγέλη καλησπέρα. Δεν ξέρω για άλλους αλλά εγώ είμαι μεσα!


KING LION(Armed)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούν 2005, 00:34:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

i ll be there! Wink


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούν 2005, 08:19:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Nαι βγαίνεις Αγ.Στέφανο. Στην διασταύρωση πας δεξιά και στο φανάρι που έχει στα 20μέτρα αριστερα προς τα Goodies.
Πας παράλληλα με την Εθνική για 2-3km μέχρι τα διόδια.
Η πίστα είναι ΔΕΞΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ δίπλα στα διόδια.
ΠΡΟΣΟΧΗ: το στενό για την πίστα γιατί ΕΙΝΑΙ "ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΟ" και μπορεί να το περάσετε κατα λάθος.
Είναι 50μ μετά τα διόδια.

Υπάρχει χώρος στάθμευσης που θα γεμίσει από τα PUG μας... Cool


Τα χιλιόμετρα είναι ακριβώς 5 από την στιγμή που στριψει κάποιος στα Goody's μέχρι το στενάκι Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούν 2005, 08:31:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος


Twisted evil Τα τύμπανα του πολέμου χτυπάνε από το πρωί Twisted evil

The clan's are marching `gainst the law
Bagpipers play the tunes of war
Death or glory i will find
Rebellion on my mind






®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούν 2005, 08:41:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

It's time to play the game...
Time to play the game! hahaha

It's all about the game and how you play it.
All about control and if you can take it.
All about your debt and if you can pay it.

It's all about pain Shoot and who's gonna make it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούν 2005, 09:30:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
όλοι λακίζετε τελευταία στιγμή ρε..?? εδώ και 1 μήνα το έχουμε ανακοινώσει... τέσπα...ελπίζω να μην έχουμε κι άλλη ακύρωση Confused



Δεν λακοιζω......απλα δουλευω.....και εχω αναγκη τα λεφτα Hunter








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούν 2005, 10:30:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και γω παιδια εχω πολυ αγωνια! δεν μποροθσα να κοιμηθω το βραδυ! σοβαρα!

νοιωθω σαν ενας μικρος (πολυ μικρος. παρα πολυ μικρος lol) schumacher!

Ανυπομονω!


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
¶ντε γεια !!!
¶ντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούν 2005, 14:52:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Muhahahahhahah.... 4 ώρες ακόμα!!!!

Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούν 2005, 22:08:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φοβερός αγώνας...είχε από όλα! εγκαταλείψεις, προσπεράσματα, εξόδους... χαμός έγινε!!! Οι νικητές στην κατηγορία κάτω των 80kg

1. MemSound
2. Vaggelis
3. Pack

και στην πάνω των 80kg:

1. SnakeMJK
2. p206Μike
3. Vio

στα highlights:
- η μονομαχία Βαγγέλη-Μάνθου μέχρι τελευταίο γύρο με νικητή τον Μάνθο
- η εγκατάλειψη του Στέλιο ένα γύρο πριν το τέλος, επειδή νόμιζε οτι τέλειωσε ο αγώνας και ενώ ήταν 1ος με διαφορα!!
- η βλάβη στο μονοθέσιο του Κώστα που εγκατέλειψε ενώ ήταν 2ος
- ο εκπληκτικός χρόνος του Γιάννη στα προκριματικά
- η οργάνωση της γραμματείας από τον Νίκο
- η απονομή αλά F1

στα αρνητικά:
- 2-3 μονοθέσια που αποδείχτηκε οτι είχαν μειωμένες δυνατότητες και στέρησαν σε κάποιους μια καλή εμφάνιση
- το οτι δεν καταφεραμε να έχουμε αναλυτική κατάσταση χρόνων
- οτι οργανώσαμε λίγο χαζά τα προκριματικά και αφήσαμε εκτός τον ice_gus που άργησε λίγο..sorry man!
- το οτι δεν έτρεξε καμμία γυναίκα

Η συμμετέχοντες ήταν 27 και στον τελικό συμμετείχαν οι 9 καλύτεροι χρόνοι ανα κατηγορία βάρους.


Η (ανεπίσημη) βαθμολογία (ελπίζω να θυμάμαι σωστα!):

-80
1. Memsound......8
2. Vaggelis.........6
3. Pack..............4
4. Kanelj............3
5. Cool Alexis.....2
6. Crusader........1

+80
1. SnakeMJK.......8
2. p206Μike........6
3. Vio.................4
4. Ady................3
5. Sidobre...........2
6. giorgos_wrc.....1

Ραντεβού στις 13/7 στην Παλλήνη για τον 2ο γύρο του πρωταθλήματος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
¶ντε γεια !!!
¶ντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούν 2005, 22:59:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

¶ψογη οργάνωση του όλου event. ¶ψογες κόντρες με τον p206mike, άψογη απονομή!!!

Η νίκη μου ήταν λίγο πολύ τυχαία, αλλά θα αποδείξω την κλάση μου στην βάση μου... ΣΤΗ ΠΑΛΛΗΝΗ!!! Razz Razz Razz

Καμιά φώτο απ τον τελικό έχουμε;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούν 2005, 23:25:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φώτο έβγαλαν πολλοί... Ζήση τυχαία δεν ήταν η νίκη σου. Οκ ο Στέλιος αν δεν εκανε βλακεία μονος του θα κέρδιζε, αλλά στα μετάλλια ήσουν σίγουρα.
Στην Παλλήνη θα ξηγηθώ κι εγώ... Wink σήμερα με έθαψε ο τάφος νο2. Με οποιοδήποτε άλλο θα ειχα κάνει 2 δευτερα κάτω... το πόσο χρέπι ήταν το είδατε και στον τελικό που ο Σπύρος αν και ελαφρύτερος από τους περισσότερους και με τον 2ο καλυτερο χρόνο έμεινε πίσω και τον περνάγαν ολοι σαν σταματημενο ακόμα και στην ευθεία... Πάντως αυτά έχει η ζωή, σε ολους συμβαίνει...whatever, next time.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 00:47:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια συγχαριτηρια! Πολυ καλη οργανωση αν και τηα επρεπε να ηταν πολυ πιο κοντα τα kart (αααν δεν πω το παραπονο μου δεν μπορω! lol)

Σας ευχαριστω πολυ! Ανυπομονω για τον 2ο γυρο! Wink

Ααααα ρε Στελ τι εκανες...


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 08:58:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:


στα highlights:
- η μονομαχία Βαγγέλη-Μάνθου μέχρι τελευταίο γύρο με νικητή τον Μάνθο
- η εγκατάλειψη του Στέλιο ένα γύρο πριν το τέλος, επειδή νόμιζε οτι τέλειωσε ο αγώνας και ενώ ήταν 1ος με διαφορα!!
- η βλάβη στο μονοθέσιο του Κώστα που εγκατέλειψε ενώ ήταν 2ος
- ο εκπληκτικός χρόνος του Γιάννη στα προκριματικά
- η οργάνωση της γραμματείας από τον Νίκο
- η απονομή αλά F1


στα highlights γράψε και το εντυπωσιακό τετ-α-κε μου στον 3ο-4ο γύρο, ενώ ήμουν με διαφορά πρώτος, από χαλάρωση λόγω απόστασης από τον 2ο και λόγω κακής γραμμής (πάτησα στο χώμα...)
και τις άπειρες "στενές επαφές" που είχαμε με τον Μάνθο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 09:12:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shit happens....

I'll be back Cool


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vio (Alex)
Μέλος
Μέλος


Seat Leon 2.0 TFSi

Ένταξη: 14 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 10:01:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενα μεγάλο μπράβο στον αφανή ήρωα κ. Πάνο (Ronin) που τα κανόνισε ολα τελευταία στιγμή και καταφέραμε να τρέξουμε.!!


Κατά τα άλλα.... ΚΟΛΑΣΗ !!

Απίστευτη κόντρα στον τελικό με τον Ζήση (ε ??) με τον οποίο αλλάζαμε 2-3 θέση. Βέβαια στο τέλος ήταν πολύ ποιό δυνατός και έτσι έφτασε 1ος.

Καλή οργάνωση και απο μέρους μας αλλά και απο τους (τον) ανθρώπους της πίστας.

Απαράδεχτα όμως κάρτ.... Τι να κάνεις όμως οταν είναι νικιάρικα ... Ίσως θα έπρεπε απο πρίν να είχα ασκηθεί παραπάνω πιέσεις για το πόσο ισοδύναμα είναι τα κάρτ που μας δίνανε....


It's not the spoon that bends....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 10:17:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επίσημη βαθμολογία μετά τον πρώτο αγώνα

Κατηγορία κάτω των 80 κιλών

1. ΜΕΜSound 8
2. Vaggelis 6
3. Pack 4
4. Kanelj 3
5. Coolalexis 2
6. Crusader 1

Kατηγορία άνω των 80 κιλών

1. SnakeMJK 8
2. p206Μike 6
3. Vio 4
4. Ady 3
5. Sidobre 2
6. GiorgosWRC 1



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 10:22:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όσο για την πίστα, ήταν η πρώτη φορά που πήγαινα στο Καρτοδρόμια.....
πραγματικά καμία σχέση με την πίστα στην Παλλήνη, πολύυυυυυυ χώρο για προσπέρασμα (το εκμεταλεύτηκαν πολλοί αυτό και εγώ ουκ ολίγες φορές), μεγάλο μήκος και μεγάλα κομμάτια στα οποία μπορούσες να πάς flat-out, μεγάλους χώρους διαφυγής σε περίπτωση λάθους.....
αυτό που με παραξένεψε ήταν το ότι ενώ υπήρχε ηλεκτρονικός πίνακας on-line αποτελεσμάτων στην εκκίνηση (ο οποίος στην έναρξη του event έγραφε Welcome Peugeot Club...!!!!), δεν υπήρχαν εκτυπωμένα αποτελέσματα με αναλυτικούς χρόνους ανά γύρο και αγωνιζόμενο, κάτι που στην Παλλήνη υπάρχει.....
Επίσης, στον τελευταίο γύρο άναβαν τα κόκκινα φώτα και έβγαινε ένας άνθρωπος της πίστας, που έδειχνε 1 με το δάκτυλό του, με αποτέλεσμα μερικοί να μπερδευτούν (όπως ο Στέλιος) και να νομίζουν οτι τερμάτισαν.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 10:34:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίος ο πρώτος αγώνας λοιπόν. Ό,τι και να έγινε το σίγουρο είναι ότι έγινε μεγάλη προσπάθεια για να είναι όλα όπως πρέπει. Κρίμα που τα καρτ δεν ήταν ισοδύναμα, αλλά με την εμπειρία αυτή πιστεύω ότι την επόμενη φορά που θα βρεθούμε Αφίδνες θα είναι καλύτερα τα πράγματα.

Θα ήταν καλό να υπάρχει ένα γυρολόγιο επίσης, δεν ξέρω αν βγάζει η πίστα...

Ήταν η πρώτη φορά που τραυματίστηκα τόσο πολύ σε καρτ, έχω 3 μώλωπες στην πλάτη και στα πλευρά Confused

Συγχαρητήρια στους νικητές! Smile Μπορεί να μην πήρα στον τελευταίο γύρο κάποια θέση στους βαθμούς, αλλά θα συνεχίσω σε όσους αγώνες μπορώ Wink και ελπίζω η συμμετοχή να είναι το ίδο μεγάλη και στους επόμενους!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 10:36:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ'ότι μας είπαν οι υπεύθυνοι της πίστας, υπήρξε κάποιο πρόβλημα με τον εκτυπωτή. Την επόμενη φορά ελπίζουμε ότι δεν θα υπάρξει.

Η οργάνωση του event από πλευράς της πίστας ήταν τέλεια, και τους ευχαριστούμε πολύ για αυτό.

Ενα μικρό λαθάκι από πλευράς μας, θεωρήσαμε την ημερομηνία που είχαμε κλείσει δεδομένη και δεν τους "ενοχλήσαμε" 3-4 ημέρες πριν για να οργανωθούν κάποια πράγματα περισσότερο. Ζητάμε συγνώμη και την επόμενη φορά θα είμαστε πιο οργανωμένοι.

Συγχαρητήρια στα παιδιά που οργάνωσαν τον αγώνα, Ronin για όλο το τρέξιμο, Βaphomet, Shark_zak και βέβαια τον ένα και μοναδικά 307 Army που εκτέλεσε τέλεια τα χρέη κριτή/αλυτάρχη. Αν ξέχασα κανένα ρίχτε σφαλιάρα γιατί τρέχω με την δουλειά.

Ευχαριστούμε και όλα τα παιδιά που συμμετείχαν και συνέβαλαν σε αυτή την υπέροχη εκδήλωση. Συγχαρητήρια σε όλους.

Για εμένα τέρμα το φαΐ μέχρι τον επόμενο αγώνα γιατί αυτά τα επιπλέον κιλάκια φαίνονται ξεκάθαρα στα ενοικιαζόμενα Crying or Very sad

Ραντεβού με όλους ΑΥΤΗ την Κυριακή στον Kartodromo για το πρώτο δοκιμαστικό PSClub - Challenge! Να είστε όλοι εκεί!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 9 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1689s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on