PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSClub KartChallenge: 1ος Αγώνας, Αφίδνες 15 Ιουνίου
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Μάϊ 2005, 12:09:29    Θέμα δημοσίευσης: PSClub KartChallenge: 1ος Αγώνας, Αφίδνες 15 Ιουνίου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Το PS Club - Hellas σας προσκαλεί στον 1ο Αγώνα του Πρωταθλήματος PSClub KartChallenge 2005 που θα γίνει την Τετάρτη 15 Ιουνίου, στην πίστα Κartodromo, στις Αφίδνες.

Ωρα έναρξης 20:00 μ.μ. (Οι συμμετέχοντες να είναι εκεί στις 19:30 μ.μ.)

Κόστος συμμετοχής:
18 ευρώ για τα επίσημα μέλη του συλλόγου και
25 ευρώ για τους υπόλοιπους (μπορεί να συμμετάσχει οποιοσδήποτε)

Πρόγραμμα - Κανονισμοί:

Ο Αγώνας θα χωριστεί σε 2 κατηγορίες κιλών που είναι οι εξής:

Α. Εως 80 κιλά.
Β. Πάνω από 80 κιλά.

Προκριματικός
Στην αρχή θα ξεκινήσει ο προκριματικός για κάθε κατηγορία, που θα είναι χωρισμένοι σε γκρουπ. Οι αγωνιζόμενοι θα τρέχουν για 15 περίπου λεπτά με σκοπό να κάνουν τον ταχύτερο δυνατό γύρο (best lap).

Στον Τελικό θα προκρίνονται αυτοί που έχουν σημειώσει τον καλύτερο χρόνο γύρου της κατηγορίας τους, ανεξαρτήτως προκριματικού γκρουπ.

Τελικός
Οι δύο τελικοί (της Α και της Β κατηγορίας) θα γίνουν με τους 8 καλύτερους που προκρίθηκαν.
Η εκκίνηση θα γίνει βάση της κατάταξης χρόνου (πρώτος στην σειρά θα είναι ο καλύτερος χρόνος, δεύτερος ο δεύτερος κ.ο.κ.)

Ο νικητής του τελικού θα είναι αυτός που θα τερματίσει 1ος μετά από 10 γύρους (και όχι όποιος κάνει τον καλύτερο γύρο όπως ο προκριματικός).

Η Βαθμολογία για το PSClub KartChallenge Championship προσμετράται ως εξής:

1ος: 8 βαθμοί
2ος: 6 βαθμοί
3ος: 4 βαθμοί
4ος: 3 βαθμοί
5ος: 2 βαθμοί
6ος: 1 βαθμοί


Έπαθλα:
Οι νικητές του τελικού των 2 κατηγοριών κερδίζουν από ένα μετάλλιο και την δωρεάν συμμετοχή τους, ενώ μετάλλια θα δοθούν και στον δεύτερο και τρίτο νικητή κάθε κατηγορίας

Κανόνες:
Απαγορεύεται η αντιαθλητική συμπεριφορά, ήτοι κλεισίματα, επαφές κλπ. Αν οποιαδήποτε στιγμή πέσει στην αντίληψη κάποιου κριτή ή υπεύθυνου του αγώνα, οποιαδήποτε αντιαθλητική συμπεριφορά, τότε ο αγωνιζόμενος θα αποκλείεται.

Σημείωση:
Τα μονοθέσια καρτ που θα συμμετέχουν στους αγώνες (και στον προκριματικό και στον τελικό) θα δίνονται στους αγωνιζόμενους μετά από κλήρωση, έτσι ώστε να μην υπάρχει καμία υποψία ότι κάποιο όχημα είναι πιο δυνατό από κάποιο άλλο.

Επίσης η Διοίκηση της πίστας έχει δεσμευθεί έτσι ώστε να μονοθέσια που θα έχουμε στην διάθεσή μας θα είναι όσο το δυνατό παρόμοια.

Πατήστε εδώ για να δηλώσετε συμμετοχή (πρέπει να έχετε επιτρέψει τα popups).



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Παρ 15 Ιούλ 2005, 11:26:39, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 12:53:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η πρώτη μεγάλη ευκαρία να δείξουμε και την Motorsport πλευρά μας σαν σωματείο. Ευελπιστώ να υπάρχουν πολλές συμμετοχές και μεγάλος συναγωνισμός ώστε να απολαύσουμε πραγματικά τον αγώνα! Πρωτάθλημαααααααααααααααααααα!!! Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:00:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι πόρτες είναι ανοιχτές!!! (τα σκυλιά δεν ξέρω αν είναι δεμένα.. Laughing Laughing )

Ας δώσουμε βροντερό παρών και ας μετρήσουμε τις δυνάμεις μας εκεί που πρέπει, μέσα στην πίστα. Wink

Επίσης έχω να δηλώσω ότι... ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ!!! Twisted evil Very happy Very happy


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:07:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η Pirates Racing Team ειναι στην ευχαριστη θεση να ανακοινωσει στο συνολο του τύπου και των φιλων του Kart οτι οι οδηγοί της για την προσεχη αγωνιστική περίοδο θα ειναι οι κυριοι Crusader, Woody, Baphomet. Η PRT στοχευει στο πρωτάθλημα φετος και γι αυτον τον λογο οι οδηγοί της ηδη εχουν αρχίσει τις δοκιμες εξελιξης των μονοθεσίων υπό την καθοδήγηση του αγωνιστικού μανατζερ της ομάδας, Captain Morgan.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:11:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε θελω να σας πανικοβαλω κύριοι αλλα επειδή νομίζω οτι παίζετε στην κατηγορία των 80< θα ήθελα να σας υπενθυμίσω ότι στην ίδια κατηγορία θα είναι και ο κύριος touristas....!
οποτε... μάλλον ειναι καιρός για δίαιτα!!! Laughing Laughing Laughing


edit!!
ήηηηηη φάτε ΟΟΟΟΟΟΛΟ το φαγάκι σας να περάσετε στην κατηγορία 80> μαζί με τους κυριους sidobre και ronin!!!


χου χου χου


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LuNa στις Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:12:48, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:12:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LuNa έγραψε:
δε θελω να σας πανικοβαλω κύριοι αλλα επειδή νομίζω οτι παίζετε στην κατηγορία των 80< θα ήθελα να σας υπενθυμίσω ότι στην ίδια κατηγορία θα είναι και ο κύριος touristas....!
οποτε... μάλλον ειναι καιρός για δίαιτα!!! Laughing Laughing Laughing


τον έχω κι έτσι όπως είμαι...ΑΚΟΥΣ ΚΕ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ???? Cool Cool Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:14:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

In Captain we trust! Cool


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:16:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χοντρούληδες τρέμετε!! Γιατί είμαι στην κατηγορία σας Very happy Very happy

Πολύ αφιδνες δεν παίζει ρε παιδιά; Και κάτι άλλο... Όλες αυτές οι πίστες έχουν εγκατάσταση χρονομέτρησης;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:16:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε αφού είπαμε θα μπουν κιλά για να είναι δίκαιο Twisted evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:17:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Ρε αφού είπαμε θα μπουν κιλά για να είναι δίκαιο Twisted evil Evil



αν ειναι να μας ζυγίσουν πρωτα για να μας βαλουν επιπλεον βαρος δεν παιζω!!!!
σιγα μην ανεβω στη ζυγαρια μπροστα σας!!! Laughing Laughing Laughing


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:17:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Xαιρομαι γιατι βλεπω εντονο ενδιαφερον και πολλες συμετοχες. Περισσοτερο χαιρομαι ομως που θα εχει πραγματικο συνγωνισμο για την 2η και 3η θεση. Πισω μου......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:21:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Χοντρούληδες τρέμετε!! Γιατί είμαι στην κατηγορία σας Very happy Very happy

Πολύ αφιδνες δεν παίζει ρε παιδιά; Και κάτι άλλο... Όλες αυτές οι πίστες έχουν εγκατάσταση χρονομέτρησης;


NAI EXOYN!

ΜΑΣ ΤΑ 'ΠΑΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ έγραψε:
Xαιρομαι γιατι βλεπω εντονο ενδιαφερον και πολλες συμετοχες. Περισσοτερο χαιρομαι ομως που θα εχει πραγματικο συνγωνισμο για την 2η και 3η θεση. Πισω μου......


σε τι κιλα παιζεις??

χελωνος του ΔΣ έγραψε:
Ρε αφού είπαμε θα μπουν κιλά για να είναι δίκαιο


βαλε 35 κιλα να τρεξεις με τους μπουληδες γιατι με εμας δε σε βλεπω καλα!!

Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:27:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:

ΜΑΣ ΤΑ 'ΠΑΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ έγραψε:
Xαιρομαι γιατι βλεπω εντονο ενδιαφερον και πολλες συμετοχες. Περισσοτερο χαιρομαι ομως που θα εχει πραγματικο συνγωνισμο για την 2η και 3η θεση. Πισω μου......

σε τι κιλα παιζεις??

Laughing Laughing Laughing


Δηστυχος δεν μπορω να αποκαληψω λεπτομεριες της προετοιμασιας και της στρατηγηκης μου.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:28:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε οχι και μπούληδες ρε Πέτρο.... Laughing Laughing Laughing

Χαίρομαι πάντος που έχουν ανάψει απο τώρα τα αίματα... Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:29:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ronin έγραψε:
Ε οχι και μπούληδες ρε Πέτρο.... Laughing Laughing Laughing

Χαίρομαι πάντος που έχουν ανάψει απο τώρα τα αίματα... Exclamation


Laughing Laughing Laughing Laughing
λοιπόν για να ειμαστε ενταξει... εσυ θα παρεις τον νασο κι εγω τον γιαννη... και τους 2 στην ιδια κατηγορια ποτέ!! οκ?? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:30:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά στην μικρή κατυγορία αναμένεται χαμός...... Twisted evil Twisted evil

Στην μεγάλη όμως σας βλέπω λίγο χαλαρούς... Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:31:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Τελικά στην μικρή κατυγορία αναμένεται χαμός...... Twisted evil Twisted evil

Στην μεγάλη όμως σας βλέπω λίγο χαλαρούς... Laughing Laughing Laughing


είναι μεχρι να δηλωσει συμμετοχη το ιερο τερας που λεγεται ΜΑΚΗΣ γνωστος και ως ΤΥΜΩΡΟΣ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:33:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
Ronin έγραψε:
Ε οχι και μπούληδες ρε Πέτρο.... Laughing Laughing Laughing

Χαίρομαι πάντος που έχουν ανάψει απο τώρα τα αίματα... Exclamation


Laughing Laughing Laughing Laughing
λοιπόν για να ειμαστε ενταξει... εσυ θα παρεις τον νασο κι εγω τον γιαννη... και τους 2 στην ιδια κατηγορια ποτέ!! οκ?? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Εγω πάντως τον Νασο δεν τον ξανααφήνω μπροστά μου!!!
Καταντάει επικίνδυνος...!!

χαχαχαχαχαχα!!!
Νάσο παιδί μου στις στροφές στρίβουμε δεν κάνουμε τα παντα για να μας ενβολήσει όποιος ακολουθει.....!!!!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:37:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

Στην μεγάλη όμως σας βλέπω λίγο χαλαρούς... Laughing Laughing Laughing


Κοίτα,με μια πρόχειρη ''αναφορά'' που συντάσω στο μυαλό μου,στη μεγάλη κατηγορία περιμένουμε τους εξής:

Τον Πρόεδρο
Το Μάκη
Το Νάσο
Τον Αντιπρόεδρο
Τον Ανδριανό (φαβορί)
Το Ζήση
Τον Στέλιο (λογο ύψους τον κόβω για πάνω απο 80)
....ε...χμμμ..ε καλά ολο και κάποιον θα ξέχασα...
Αν προσθέσεις και εμένα,δένει το γλυκό....
Σφαγή θα γίνει... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:40:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

περιμένω και τους κυριους vio,volvos,recifees,kaisaras,dio78,buba,shark_zak να δηλωσουν βροντερο παρων!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 1 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2136s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on