PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Γεωμετρία αναρτήσεων και Ευθυγραμμιση
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιαν 2012, 21:28:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμα οι πιεσεις ειναι σωστες και το τιμονι δεν τρεμει,δεν μπορει να ειναι απο λαστιχο ρε,εκτος και αν απο κακη ευθυγραμμιση λειπει κανενα επιπλεον χιλιοστο πελμα απο την μια πλευρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιαν 2012, 07:59:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι ομως Στελιο, οταν ειχα τα ΤΟΥΟ, το αμαξι πηγαινε καρφι στην ευθεια,με το που εβαλα τα παραντα, οταν αφηνεις το τιμονι τραβαει δεξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιαν 2012, 11:11:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν ειναι συγκυρια,τοτε ειναι καθαρα θεμα ασυμμετρου πελματος μιας και εγω φορεσα Parada(και πριν ειχε T1R Laughing ) και δεν παρατηρησα τιποτα τετοιο... NodNo

Μαλιστα τα T1R τα αλλαξα γιατι ειχαν στραβο σκελετο και το τιμονι εκοβε βολτες.Ακομα και πισω που τα εβαλα,ετρεμε ολος ο κwλος. Confused
Για αυτο λεω στραβο λαστιχο χωρις κραδασμο λιγο απιθανο... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιαν 2012, 11:26:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ας το ξαναπω...
ο τασος αλλαξε και αναρτηση (χαμηλωσε ταυτοχρονα) μαζι με την αλλαγη ευθυγραμμισης - χωρις μαλιστα να ξερουμε ποσο "συμμετρικη" ευθυγραμμιση ειχε πριν)
τι σας κάνει να πιοστευετε οτι τα λαστιχα πατανε "οπως πρεπει τωρα?
δεν λεει οτι το αμαξι κανει "αναστροφη" μονο του στην εθνικη... (= κατι ειναι πουτανα και θελει αμεση αλλγη)
λεει οτι του αφηνει περιεργη αισθηση στο τιμονι Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
dhmhtrhs (mimhs)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 207 RALLYE

Ένταξη: 19 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: aspra spitia

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2012, 11:52:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια μπορει να μου πει καποιος γτ το αυτοκινητο στης ανωμαλιεσ του δρομου παει περα δω8ε ειτε κρατας το τιμονι ειτε οχι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2012, 11:59:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν ειναι απο ευθυγράμμιση ειναι απο αρκετή σύγκλιση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2012, 12:14:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ή και απο αρκετη αποκλιση... Wink

το θεμς ειναι απο κατι τετοιο? ή εχει σκορπισει κανα σινεμπλοκ... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2012, 13:00:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ή και απο αρκετη αποκλιση... Wink

το θεμς ειναι απο κατι τετοιο? ή εχει σκορπισει κανα σινεμπλοκ... Wink


αυτες οι ευαισθησιες στο συστημα διευθυνσης στα πεζο ειδικα στα 206 πως μου την σπανε... Crying or Very sad σε συνδιασμο με τους κολοδρομους μας σε αναγκαζουν καθε 6 μηνες να κανεις γενικο τσεκ ολα τα ψαλιδια, ακρομπαρα, ακρα ,σινεμπλοκ, λαστιχα ,να δεις τι εχει διαλυθει/ παρει τζογο και νοιωθεις το τιμονι να τραβαει, νοιωθεις χτυπηματακι καθε κυκλο της ροδας και στις λακουβες μαζευεις τα ασυμαζευτα...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
dhmhtrhs (mimhs)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 207 RALLYE

Ένταξη: 19 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: aspra spitia

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Μάϊ 2012, 12:22:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ή και απο αρκετη αποκλιση... Wink

το θεμς ειναι απο κατι τετοιο? ή εχει σκορπισει κανα σινεμπλοκ... Wink
τα λαστιχα μου εχουν γινει σλικ και 8ελουν αλλαγη και ευθιγραμισουλα,ολα τα αλλα ειναι κομπλε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Μάϊ 2012, 13:47:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zantes? ti exies?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Μάϊ 2012, 14:59:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
αυτες οι ευαισθησιες στο συστημα διευθυνσης στα πεζο ειδικα στα 206 πως μου την σπανε... Crying or Very sad σε συνδιασμο με τους κολοδρομους μας σε αναγκαζουν καθε 6 μηνες να κανεις γενικο τσεκ ολα τα ψαλιδια, ακρομπαρα, ακρα ,σινεμπλοκ, λαστιχα ,να δεις τι εχει διαλυθει/ παρει τζογο και νοιωθεις το τιμονι να τραβαει, νοιωθεις χτυπηματακι καθε κυκλο της ροδας και στις λακουβες μαζευεις τα ασυμαζευτα...


To δικό μου πάντως δεν εχει νιώσει μια. 110.000km με, ταξίδια, λακκούβες Αθήνας, χωματόδρομους, φορτωμένο με ξύλα, στριψιματα, πιστά (σε μια μερα 170 μεικτά km) το μόνο που χει εβγαλε είναι ρουλέμαν ΕΑ τροχού & τα 2 ημίμπαρα στα 105kkm. Ακρόμπαρα, ψαλίδια κτλ δεν εχουν τπτ. Αλλά δουλεύει σε μαμά ύψος με 50αρι προφιλ σε 15αρα ζάντα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Μάϊ 2012, 18:54:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
AlienHack έγραψε:
αυτες οι ευαισθησιες στο συστημα διευθυνσης στα πεζο ειδικα στα 206 πως μου την σπανε... Crying or Very sad σε συνδιασμο με τους κολοδρομους μας σε αναγκαζουν καθε 6 μηνες να κανεις γενικο τσεκ ολα τα ψαλιδια, ακρομπαρα, ακρα ,σινεμπλοκ, λαστιχα ,να δεις τι εχει διαλυθει/ παρει τζογο και νοιωθεις το τιμονι να τραβαει, νοιωθεις χτυπηματακι καθε κυκλο της ροδας και στις λακουβες μαζευεις τα ασυμαζευτα...


To δικό μου πάντως δεν εχει νιώσει μια. 110.000km με, ταξίδια, λακκούβες Αθήνας, χωματόδρομους, φορτωμένο με ξύλα, στριψιματα, πιστά (σε μια μερα 170 μεικτά km) το μόνο που χει εβγαλε είναι ρουλέμαν ΕΑ τροχού & τα 2 ημίμπαρα στα 105kkm. Ακρόμπαρα, ψαλίδια κτλ δεν εχουν τπτ. Αλλά δουλεύει σε μαμά ύψος με 50αρι προφιλ σε 15αρα ζάντα.


Αλλες δυναμεις ασκουντε σε ενα αμαξι 75-90 αλογων και αλλο στα 120-135 αλογα. Και επισης περισσοτερο ζορι δινουν τα 1230 κιλα του αμαξιου μου σε συνδιασμο με τις παραπανω δυναμεις παρα τα 1040 του δικου σου . Δεν ο λεω για να προσβαλω το αμαξι σου προς θεεου. Απλος ειναι γεγονος αυτα που λεω. Οπως επισης κ για τον πισω αξονα που 1 στα 2 206 θα χρειαστει να τον αλαξουν -ανακατασκευασουν πριν τα 180.000 ...

Και επισης 110.000 εχεις . Τωρα αρχιζουν τα ωραια.. Wink


ΥΓ . Πανε μια βολτα σε ενα σωστο κτεο και ζητα μονο ελεγχο των ψαλιδιων σου σε αναλογο μηχανημα οχι με το ματι, γιατι με το ματι 2 μηχανικοι μου λεγανε οτι ειναι μια χαρα ( ο ενας εχωνε και μια βεργα μεσα να σπροξει το ψαλιδι να δει αν εχει τζογο) και οταν πηγα εξπρεσς σερβις καιτο βαλαν σε ραμπες που κουνουσαν τις ροδες προς πασα κατευθυνση βρηκαν το ποσο καινο ειχαν τα ψαλιδια..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Μάϊ 2012, 19:23:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
Πανε μια βολτα σε ενα σωστο κτεο και ζητα μονο ελεγχο των ψαλιδιων σου σε αναλογο μηχανημα οχι με το ματι, γιατι με το ματι 2 μηχανικοι μου λεγανε οτι ειναι μια χαρα ( ο ενας εχωνε και μια βεργα μεσα να σπροξει το ψαλιδι να δει αν εχει τζογο) και οταν πηγα εξπρεσς σερβις καιτο βαλαν σε ραμπες που κουνουσαν τις ροδες προς πασα κατευθυνση βρηκαν το ποσο καινο ειχαν τα ψαλιδια..
Αυτό λέγεται τζογόμετρο, Μπρούκλη, και για να μη ξαναλέμε τα ίδια, όλο με δανεικές και μεταχειρισμένες αναρτήσεις είσαι, ή με αναρτήσεις του κώλου (βλ. raceland) οπότε λογικό είναι αφού δεν παίρνει τους κραδασμούς η ανάρτηση να τους πάρει το σασί και το ψαλίδι.


Αν καμιά μέρα σου τρυπήσει τον θόλο και κάνει σουβλάκι το καπώ, τότε να σε δώ τί θα λες Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Μάϊ 2012, 20:07:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
AlienHack έγραψε:
Πανε μια βολτα σε ενα σωστο κτεο και ζητα μονο ελεγχο των ψαλιδιων σου σε αναλογο μηχανημα οχι με το ματι, γιατι με το ματι 2 μηχανικοι μου λεγανε οτι ειναι μια χαρα ( ο ενας εχωνε και μια βεργα μεσα να σπροξει το ψαλιδι να δει αν εχει τζογο) και οταν πηγα εξπρεσς σερβις καιτο βαλαν σε ραμπες που κουνουσαν τις ροδες προς πασα κατευθυνση βρηκαν το ποσο καινο ειχαν τα ψαλιδια..
Αυτό λέγεται τζογόμετρο, Μπρούκλη, και για να μη ξαναλέμε τα ίδια, όλο με δανεικές και μεταχειρισμένες αναρτήσεις είσαι, ή με αναρτήσεις του κώλου (βλ. raceland) οπότε λογικό είναι αφού δεν παίρνει τους κραδασμούς η ανάρτηση να τους πάρει το σασί και το ψαλίδι.


Αν καμιά μέρα σου τρυπήσει τον θόλο και κάνει σουβλάκι το καπώ, τότε να σε δώ τί θα λες Wink


Ομολογω οτι δεν ηξερα πως το λενε (καποιοι εχουν τα αρχ**ια οταν δεν ξερουν κατι να το παραδεχονται) , οσο για την θεωρια σου περι αναρτησεων... Οκ καλη θεωρια αλλα αν δεν την αποδειξεις ειναι μια απλη θεωρια..

Και απλος να σου θυμησω οτι στο αναλογο thread σε αυτο το φορουμ για τα ψαλιδια οι περισσοτεροι αναφερουν οτι φθηρονται πολυ ευκολα στα 206 , ο τακης νομιζω εγραψε και προσφατα οτι και καινουρια ψαλιδια σε 206 σε ενα εξαμηνο εχουν μαλακωσει και αρχισει να παιρνουν τζογο...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Μάϊ 2012, 20:17:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
Ομολογω οτι δεν ηξερα πως το λενε (καποιοι εχουν τα αρχ**ια οταν δεν ξερουν κατι να το παραδεχονται) , οσο για την θεωρια σου περι αναρτησεων... Οκ καλη θεωρια αλλα αν δεν την αποδειξεις ειναι μια απλη θεωρια..
Μα εσύ είσαι η ζωντανή απόδειξη Laughing

Δώσε μια φορά χρήματα για bilstein ή κάτι άλλο (άνω των 400 ευρώ) σε καινούριο, και μετά να σε καμαρώσω πότε ΘΑ ξαναγράψεις για ψαλίδια Wink

AlienHack έγραψε:
Και απλος να σου θυμησω οτι στο αναλογο thread σε αυτο το φορουμ για τα ψαλιδια οι περισσοτεροι αναφερουν οτι φθηρονται πολυ ευκολα στα 206 , ο τακης νομιζω εγραψε και προσφατα οτι και καινουρια ψαλιδια σε 206 σε ενα εξαμηνο εχουν μαλακωσει και αρχισει να παιρνουν τζογο...
Ο Τάκης περνάει φυστικές και Κ8-Κ9 στα Μέγαρα με την μια πλευρά του αμαξιού 30cm πιο ψηλά από την άλλη, λογικό είναι Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Μάϊ 2012, 21:40:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οσο και να προσπαθεις δεν θα προσπαθησω να βγαλω ακρη μαζι σου... Οκ εχεις δικιο τα 206 εχουν τα πιο ανθεκτικα ψαλιδια και αξονες .. Δεν χαλανε ποτε..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούν 2012, 07:24:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
Οσο και να προσπαθεις δεν θα προσπαθησω να βγαλω ακρη μαζι σου... Οκ εχεις δικιο τα 206 εχουν τα πιο ανθεκτικα ψαλιδια και αξονες .. Δεν χαλανε ποτε..
Όταν δεν έχουμε τί να πούμε, έτσι, χλούπου χλούπου Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούν 2012, 07:58:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
AlienHack έγραψε:
Οσο και να προσπαθεις δεν θα προσπαθησω να βγαλω ακρη μαζι σου... Οκ εχεις δικιο τα 206 εχουν τα πιο ανθεκτικα ψαλιδια και αξονες .. Δεν χαλανε ποτε..
Όταν δεν έχουμε τί να πούμε, έτσι, χλούπου χλούπου Cool



λαθος κανεις, απλος δεν βγαζει ακρη ανθρωπος μαζι σου , οταν βαλεις κατι στο μυαλο σου και το πιστεψεις στην κοσμαρα που ζεις ειναι νομος και πραγματικοτητα οποτε δεν θελω να σου σκασω την φουσκα πανω απο το κεφαλι σου... Laughing


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούν 2012, 08:18:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
λαθος κανεις, απλος δεν βγαζει ακρη ανθρωπος μαζι σου , οταν βαλεις κατι στο μυαλο σου και το πιστεψεις στην κοσμαρα που ζεις ειναι νομος και πραγματικοτητα οποτε δεν θελω να σου σκασω την φουσκα πανω απο το κεφαλι σου... Laughing
Ρε μην τη βγάζεις από το στόμα σου, χλούπου χλούπου λέμεεεε Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιαν 2013, 01:40:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν κανα μηνα εκανα ευθυγραμμιση (μολις πηρα το αμαξι peugeot 206) αλλαξα ψαλιδια μπροστα και κατι μπαλακια κατι τετοιο) και μου εβγαλε αυτες τιμες. Το αμαξι εχει δυο στραβες ζαντες η μια μπροστα συνοδυγου και μια πισω οδηγου. Εχει bilstein κιτρινα και λαστιχα του 2004 195/55/15 τα οποια δεν ειναι φαγομενα ειναι ξεραμενα. Το αμαξι τραβαει δεξια στα πολλα χιλιομετρα με το που αφησω το τιμονι φευγει δεξια, και δεν μιλαω για βομβαρδισμενους δρομους, μιλαω για εγνατια οδο. Στις μετρησεις που εβγαλε η ευθυγραμμιση με προβλημματισαν τα νουμερα των πισω τροχων, που βγηκαν κοκκινα κτλ. ρωτησα εκεινη την ωρα γιατι βγηκαν ετσι και μου ειπε οτι δεν μπορει να κανει κατι για τους πισω τροχους και να παω σε συνεργειο να το δουν. Εγω θα παω στο συνεργιο μεσα στην βδομαδα, αλλα θελω και την δικη σας γνωμη... Να ξερω τι με περιμενει αν παω για πισω αξονα, αν και δεν νομιζω γιατι στο συνεργειο το ειδαμε καλα το αμαξι και θα μου το ελεγε ο μηχανικος μου...


http://s1294.beta.photobucket.com/user/christos_99/media/img009_zpsfb537f2e.jpg.html


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Επόμενη
Σελίδα 22 από 24

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2017s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on