PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

205 ενωθείτε!!!!!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάϊ 2005, 07:05:21    Θέμα δημοσίευσης: 205 ενωθείτε!!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το λοιπον ποσα 205 εχουμε στο club να παρουσιαστουν ευθυς αμεσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάϊ 2005, 08:33:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

.......Για να κανετε ενα καλο Question Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάϊ 2005, 16:48:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσενα με τη μεγαλη γλωσα θα σε τιμοριση το μαρμαρο μολις τελειωση και μαλιστα απο τους πρωτους Very happy Very happy Very happy Αληθεια ρε Νικο με το πρωην rallye μου ανοιξατε Laughing Laughing Laughing Ποσο εφαγες????????????????????Παφιλη παρτους τα κεφαλια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάϊ 2005, 19:24:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

asa1 έγραψε:
Εσενα με τη μεγαλη γλωσα θα σε τιμοριση το μαρμαρο μολις τελειωση και μαλιστα απο τους πρωτους Very happy Very happy Very happy Αληθεια ρε Νικο με το πρωην rallye μου ανοιξατε Laughing Laughing Laughing Ποσο εφαγες????????????????????Παφιλη παρτους τα κεφαλια...


Καλα αδερφε χαλαρωσε...Ανοιξε με το RC και εφυγε λιγο το 106 σου.Μην γινεσαι και ιεροσυλος και μην τα ισοπεδωνεις ολα.Σε τετοιο κλιο ανεβηκες ποτε να δεις περι τινος προκειτε?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάϊ 2005, 20:32:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tελικα ανοιξατε???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάϊ 2005, 20:38:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ επειδή είμαι φιλαράκι με τον Πάπιστα, δε θα πω τίποτα Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Μάϊ 2005, 08:32:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
εγώ επειδή είμαι φιλαράκι με τον Πάπιστα, δε θα πω τίποτα Smile


...κι εγώ σκέφτομαι να κρατήσω κλειστό το στόμα μου... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Μάϊ 2005, 17:14:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσεις κατι ξερετε και δεν το λετε!!!!Ουτε με πμ????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Μάϊ 2005, 22:35:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ronin έγραψε:
glf έγραψε:
εγώ επειδή είμαι φιλαράκι με τον Πάπιστα, δε θα πω τίποτα Smile


...κι εγώ σκέφτομαι να κρατήσω κλειστό το στόμα μου... Wink Wink


Τωρα θα λεγα τι να κρατησετε κλειστο και ο ενας και ο αλλος......

Οχι Τασο δεν τα βαλαμε με τον Γιωργο.Ο Νικος αναφερετε σε ενα ατυχες συμβαν που μετα απο 2 μερες ξαναεγινε και ηρθανε τα πραγματα στην θεση τους.Η Διαφορα ηταν στον αλλο οδηγο.Και ειχα και 4.500 χλμ.Τωρα εχω 12500 Wink Αλλα ετσι θεωρητηκα με τις δικες μου συνθηκες του τοτε σε 1-2 το 106 και το 7αρη θα φυγει οταν στα πηδαλια καθετε αυτος που τον λενε Γκαλφα και εχει ενα αμαξι 930 κιλα που το εχει ξεκινησει απειρες φορες.Γκαλφα μην τα λες μισα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Μάϊ 2005, 22:40:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε συ Πάνο, να το πάρει το ποτάμι ? Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Μάϊ 2005, 01:47:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Ronin έγραψε:
glf έγραψε:
εγώ επειδή είμαι φιλαράκι με τον Πάπιστα, δε θα πω τίποτα Smile


...κι εγώ σκέφτομαι να κρατήσω κλειστό το στόμα μου... Wink Wink


Τωρα θα λεγα τι να κρατησετε κλειστο και ο ενας και ο αλλος......

Οχι Τασο δεν τα βαλαμε με τον Γιωργο.Ο Νικος αναφερετε σε ενα ατυχες συμβαν που μετα απο 2 μερες ξαναεγινε και ηρθανε τα πραγματα στην θεση τους.Η Διαφορα ηταν στον αλλο οδηγο.Και ειχα και 4.500 χλμ.Τωρα εχω 12500 Wink Αλλα ετσι θεωρητηκα με τις δικες μου συνθηκες του τοτε σε 1-2 το 106 και το 7αρη θα φυγει οταν στα πηδαλια καθετε αυτος που τον λενε Γκαλφα και εχει ενα αμαξι 930 κιλα που το εχει ξεκινησει απειρες φορες.Γκαλφα μην τα λες μισα.


Και στην τιμονιέρα ποιός κάθεται καπετάνιο..?? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΥΓ μήπως το τοπικ αφορα τα 205 και του έχετε αλλαξει τα φώτα?? Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Μάϊ 2005, 06:50:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το εχουνε ψιλοξευτιλιση το θεμα μου τελικα εχουμε αλλα 205???????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Μάϊ 2005, 08:10:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο,χαλάρωσε γιατί έχω στα χέρια μου υλικό που ''ζεματάει''.

Τελικά αν ψάξεις λίγο στο Internet βρίσκεις απίστευτα πράγματα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Μάϊ 2005, 20:41:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Ronin έγραψε:
glf έγραψε:
εγώ επειδή είμαι φιλαράκι με τον Πάπιστα, δε θα πω τίποτα Smile


...κι εγώ σκέφτομαι να κρατήσω κλειστό το στόμα μου... Wink Wink


Τωρα θα λεγα τι να κρατησετε κλειστο και ο ενας και ο αλλος......

Οχι Τασο δεν τα βαλαμε με τον Γιωργο.Ο Νικος αναφερετε σε ενα ατυχες συμβαν που μετα απο 2 μερες ξαναεγινε και ηρθανε τα πραγματα στην θεση τους.Η Διαφορα ηταν στον αλλο οδηγο.Και ειχα και 4.500 χλμ.Τωρα εχω 12500 Wink Αλλα ετσι θεωρητηκα με τις δικες μου συνθηκες του τοτε σε 1-2 το 106 και το 7αρη θα φυγει οταν στα πηδαλια καθετε αυτος που τον λενε Γκαλφα και εχει ενα αμαξι 930 κιλα που το εχει ξεκινησει απειρες φορες.Γκαλφα μην τα λες μισα.


Και στην τιμονιέρα ποιός κάθεται καπετάνιο..?? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΥΓ μήπως το τοπικ αφορα τα 205 και του έχετε αλλαξει τα φώτα?? Shocked


Μηπως τελικα τον κανουμε και χαρη τον Τασο μιας και δεν απανταει κανενας στο τοπικ του Question

Και στο κατω κατω δεν τα ξεκινησα εγω αυτα Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
takis 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 205 1.6 GTI (1987)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2005
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάϊ 2005, 13:54:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρώτη μέρα στο site και νομιζω ότι πέτυχα διάνα! Έχω κι εγώ λοιπόν ένα 205 GTI 1.6, δεξιοτίμονο με αγγλικές πινακίδες. Ήταν το αυτοκίνητο μου στα φοιτητικά μου χρόνια και βρίσκεται απο το '98 στην Ελλάδα διότι πολύ απλά ήταν (και ακόμα είναι) αδύνατον να το αποχωριστώ.

Βέβαια, τον τελευταίο 1.5 χρόνο κάθεται και μαραζώνει (διότι δεν μου το ασφαλίζουν πλέον) οπότε το μόνο που κάνει είναι βόλτες στην Πεντέλη κάποια πρωινά Κυριακής.

Είναι μεγάλο κρίμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάϊ 2005, 14:03:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

takis έγραψε:
Πρώτη μέρα στο site και νομιζω ότι πέτυχα διάνα! Έχω κι εγώ λοιπόν ένα 205 GTI 1.6, δεξιοτίμονο με αγγλικές πινακίδες. Ήταν το αυτοκίνητο μου στα φοιτητικά μου χρόνια και βρίσκεται απο το '98 στην Ελλάδα διότι πολύ απλά ήταν (και ακόμα είναι) αδύνατον να το αποχωριστώ.

Βέβαια, τον τελευταίο 1.5 χρόνο κάθεται και μαραζώνει (διότι δεν μου το ασφαλίζουν πλέον) οπότε το μόνο που κάνει είναι βόλτες στην Πεντέλη κάποια πρωινά Κυριακής.

Είναι μεγάλο κρίμα.


Kαι γιατι δεν στο ασφαλιζουν πλεον??? Question Confused Question [/i]


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
takis 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 205 1.6 GTI (1987)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2005
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάϊ 2005, 14:26:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάσει ευρωπαϊκής οδηγίας, οι ασφαλιστικές εταιρείες δεν μπορούν να καλύπτουν στη χώρα τους αυτοκίνητα που προέρχονται από αλλοδαπή χώρα. Κοινώς, μία ασφαλιστική στην Ελλάδα καλύπτει πλέον μόνο αυτοκίνητα με ελληνικές πινακίδες, μία ασφαλιστική στην Αγγλία μόνο αγγλικά αυτοκίνητα κ.ο.κ.

Θα μπορούσε βέβαια (θεωρητικά τουλάχιστον) να ασφαλιστεί στην Αγγλία και να εκδοθεί μία μόνιμη πράσινη κάρτα, έτσι ώστε να κυκλοφορεί στην Ελλάδα. Αυτό όμως: 1)προϋποθέτει μόνιμη κατοικία στην Αγγλία και 2)σίγουρα θα κοστίζει πάρα πολλά (πολύ περρισότερα από τη σημερινή αξία του αυτοκινήτου).

Θυμίζω ότι η δυνατότητα ασφάλισης δεν σχετίζεται με το κατά πόσο κυκλοφορεί νόμιμα το αυτοκίνητο. Δηλαδή, (μέχρι να προκύψει η εν λόγω οδηγία) οι ασφαλιστικές εταιρείες έλεγαν ότι δεχόμαστε να το ασφαλίσουμε για να το κυκλοφορείς στην Ελλάδα, ασχέτως αν δεν έχει βγει από τη χώρα για π.χ. 5 χρόνια. Αυτό είναι φορολογικό θέμα και αποτελεί ρίσκο που παίρνεις καθημερινά έναντι της αστυνομίας, αν σε σταματήσει και δεν μας αγγίζει εμάς, ακόμα και αν σου το κατασχέσουν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Αύγ 2005, 07:53:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τακη μη μασας απλα εισαι ενας ακομα εκλεκτος ενας ανθρωπος που ξερει να διαλεγει αυτοκινιτο καλωσηρθες αν και λιγο καθυστερημενα.Μην το ασφαλισης ποτε καντο αγωνιστικο να γουσταρεις το καννεις και αριστεροτιμονο αν θες και εισαι οκ.Μολις μαζευτουμε 5 205 θα κανουμε και παρτυ Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
peugeot 205 cj corfu (Αλεξανδρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 205 1.4 (8v) cj

Ένταξη: 29 Αύγ 2005
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: Κερκυρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2005, 14:20:29    Θέμα δημοσίευσης: ειμαι και εγω με 205 ρε παιδια Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα ποσα 205 υπαρχουν?? παντος 1 εχω και εγω εχω 1 205 cj και ψαχνω τα φουσκοματα απο το 205 gti ξερει κανεις τπτ να μου πει αλεξανδρος απο κερκυρα.... Twisted evil Twisted evil


dreamer corfu (Ο Ασπρος χαρος)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
andreas205 (Ανδρέας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 205 1.4 (8v) (1991)

Ένταξη: 31 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Σεπ 2005, 00:18:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαίρομαι που επιτέλους βλέπω τέτοιο θέμα. Είμαι κι εγώ κάτοχος ενός 205 πρώην 1,1 και νυν 1,4. Έχω τελικό, μεταλλικό καταλύτη και super fuel max. Σκέφτομαι να βάλω σκούπα. Τι λέτε, αξίζει;

Smile


Γύρω στα 80 ατίθασα αλογατάκια έχει ο Λιονταρης μου!!!! Τον λατρεύω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Επόμενη
Σελίδα 1 από 24

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3362s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on