PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

205 ενωθείτε!!!!!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούν 2006, 09:04:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fotis-84 έγραψε:
....ειναι με αξονα απο 1.9,αναρτησουλα group n, ενα καζανακι group n και μια τετραδα σιδερενιες ζαντες απο rallye με φορεμενα σλικ....


"Σωστός" "εξοπλισμός"! Thumb Left

Ελπίζω να σε/το δούμε και εντός πίστας κάποια στιγμή. Rolling eyes


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
fotis-84 (fotis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 EN/2

Ένταξη: 01 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 260

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούν 2006, 14:06:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φυσικα και θα το δειτε συντομα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ronnie (Γιόν)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


205 GTI 1.9 1989

Ένταξη: 29 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 37
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιούλ 2006, 08:38:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

205 ενωθειτε. Δεν ξερω ποσοι ειμαστε αλλα στον δρομο βλεπω πολυ λιγα GTI.




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fotis-84 (fotis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 EN/2

Ένταξη: 01 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 260

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιούλ 2006, 09:12:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενα ετοιμαζεται, τωρα βρισκεται στο σταδιο του καλουπωματος!τελη αυγουστου
πιστευω να κανει την εμφανιση του στα Μεγαρα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Ιούλ 2006, 05:49:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ronnie έγραψε:
205 ενωθειτε. Δεν ξερω ποσοι ειμαστε αλλα στον δρομο βλεπω πολυ λιγα GTI.


Συμπτωματικά αυτό το μήνα έχω δει 2-3 1.9 GTi Exclamation

Και σε πολύ καλή κατάσταση μάλιστα.....


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
dkace 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 04 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 12

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Αύγ 2006, 14:29:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειμαι στην κατηγορία Ανδρεα!!!

PEUGEOT 205, πρώην 1,1 νυν 1,4 , αλλα με τρελλα προβλήματα!
Το πήρα από φίλο και θέλω να το μαζέψω σιγα-σιγα. Καμιά συμβουλή;
Προς το παρόν, έχω πρόβλημα με τον πίσω άξονα. Ξέρει κανείς τιμες, που θα βρώ ανταλλακτικά κλπ;

Περιμένω και άλλους "ομοιοπαθείς"...
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
_205rallye_ (Γιαννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


205Gti-206RG-106rallye

Ένταξη: 26 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 98
Τόπος: Aθηνα-Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Αύγ 2006, 14:40:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι προβλημα σου χουν φαγωθει τα ρουλεμαν?δεν χρειαζεται να αλλαξεις ακρα,αλλαζεις μονο τον σωληνα που ειναι ιδιος σε ολα τα 205.το κοστος δεν ειναι πανω απο 50 ευρω.(με την ευκαιρια συχναζει στην λεοφορο καβαλας στο υψος του χαιδαριου ενα κοκκινο κουκλι 205 gti και ψαχνεται για ανοιγματα.δεν εχω καταφερει να το σταματησω γιατι το πετυχαινω συνηθως μολις οταν εχω βγει απο το δικο μου gti.μηπως ειναι κανενος απο δω????Γιον μηπως εισαι εσυ??)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
dkace 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 04 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 12

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Αύγ 2006, 15:31:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο σωλήνας μεταχειρισμένος, ή καινούργιος? Σιγουρα δεν αλλάζεις άκρα γιατι στο συνεργείο, έτσι μου είπνα. Ψάχναν για ένα 106 και βρήκαν τιμή 300€. Είναι τα ίδια σε 205 και 106;
Και για να μην πρίζω το topic, που μπορώ να βρώ περισσότερες πληροφορίες για μαζέματα, κλασσικά προβλήματα σε 205, μαγαζιά με ανταλλακτικα ( τσεκαρισμένα, όχι γενικές λιστες) κλπ;
Ως νέος, χρειάζομαι την καθοδήσή σας. Και κανένα εγχειρίδιο να προτείνεται, ευπρόσδεκτο και αυτό...
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
oresths (ΟΡΕΣΤΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 205

Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 42
Τόπος: ΓΡΕΒΕΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Αύγ 2006, 02:49:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλαξε εναν αξονα καλυτερα
εγω 100 τον πηρα κομπλε με τα ταμπουρα Wink


PUG 205 1.6 16v
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
dkace 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 04 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 12

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Αύγ 2006, 08:49:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ok, αυτό σκεφτόμουνα. Που μπορώ να βρώ; Που έχει μαντρες με μεταχειρισμένα και μπορώ να τα βρώ σε καλή κατάσταση;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
johnlel (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


205 1.9

Ένταξη: 01 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Αύγ 2006, 09:42:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ κύριοι έχω 2 Peugeot 205. Ένα πρώην 1.1 καταλυτικό και τώρα με πλήρη μετατροπή σε 1.9 με κινητήρα από Citroen Volcane. Το δεύτερο είναι γνήσιο 1.9 GTI του 1990 μη καταλυτικό σε πολύ καλή κατάσταση το οποίο θα υποστεί πλήρη επαναφορά. Φιλοδοξώ να το κάνω άριστο από όλες τις απόψεις. Μαζεύω ότι ανταλλακτικά μπορώ μεταχειρισμένα και καινούργια. Περιμένω συζήτηση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dkace 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 04 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 12

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Αύγ 2006, 16:41:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είδα ένα θέμα για βάση δεδομένων 206 και αναρωτήθηκα αν υπάρχει κάτι τετοιο για τα 205 ή αν μπορούμε να φτιάξουμε κάτι ανάλογο.
Ειναι κανείς υποστηρικτής αυτής της ιδέας;

Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dkace 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 04 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 12

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Αύγ 2006, 23:10:52    Θέμα δημοσίευσης: forum gia 205 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Loipon? Kaneis den tha ypograpsi tin aitisi gia forum twn 205?
D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
_205rallye_ (Γιαννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


205Gti-206RG-106rallye

Ένταξη: 26 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 98
Τόπος: Aθηνα-Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Αύγ 2006, 00:07:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμεις ειμαστε φιλε μου,αλλα μαλλον θα πρεπει να ρωτησουμε και τους ανωτερους μας Cool δηλαδη τουσ διαχειριστες του psclub Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Αύγ 2006, 09:04:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...την έχετε... Wink
αρκεί να μην γράφετε "σαχλαμάρες" Razz ή ανακρίβιες Confused κλπ κλπ
νομίζω ότι μπορούμε να το δούμε στην Λέσχη το θέμα από κοντά για το πως και τι. Wink

PSClub σημαίνει αγάπη για όλα τα λιοντράκια...
...αλλιώς θα ονομαζόταν ακόμα 206club... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Αύγ 2006, 09:12:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

to ειχα ξαναπει και στο παρελθον.
θα ηταν ενδιαφερουσα μια αλλαγη στην εικονα του φορουμ οπου καποιος θα μπαινει στο μοντελο που θελει και εκει θα εχει υποκατηγοριες...

το ειχα πρωτοδει στο φορουμ της volvo owners στην αγγλια και κατι παρομοιο εχουν ακολουθησει στο www.gcc.gr

θελει βεβαια δουλεια για να μη χαθει η μπαλα αλλα ειναι μια ιδεα Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Αύγ 2006, 09:25:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...προσφέρεσαι για βοήθεια??? Question


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Αύγ 2006, 09:29:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nten ksero apo internet kai site klp klp kardntia moyyyyy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Αύγ 2006, 09:41:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλά κάνε την "πάπια"...
θα σου πω από κοντά...
δεν μιλάω για τέτοια βοήθεια. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
dkace 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 04 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 12

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Αύγ 2006, 14:24:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω είμαι μέσα για οποιαδήποτε βοήθεια σε θεματα οργανωσης σελίδας, κατηγοριών κλπ. Αλλα δεν ξερω από προγραμματισμο -μαθαίνω γρήγορα όμως...Έπειτα για να μάθω είμαι εδω και να δώσς ότι ξέρω.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Επόμενη
Σελίδα 3 από 24

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0886s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on