PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΓΕΝΙΚΑ - Αυτοκόλλητο PSClub.gr
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2005, 17:45:53    Θέμα δημοσίευσης: ΓΕΝΙΚΑ - Αυτοκόλλητο PSClub.gr Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dio78 έγραψε:
Σήμερα επέστρεψα απο ολιγοήμερες διακοπές και βρήκα το φάκελο του PSclub να με περιμένει Very happy ωραία υποδοχή! Το μόνο που μου έκοψε λίγο τη χαρά είναι το αυτοκόλλητο που μου στάλθηκε το οποίο πρέπει να έχει κάποιο πρόβλημα γιατί τα γράμματα μένουν στο χαρτί Confused και ήθελα να το κολλήσω αμέσως


πηγαινε σε ενα μαγαζι που να κανουν αυτη την δουλεια και θα στο βαλουν. και τα δικά μας έτσι ήταν, αλλά αμα ξέρεις μπαίνουν... Wink καλοφόρετο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2005, 17:54:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dio78 έγραψε:
Σήμερα επέστρεψα απο ολιγοήμερες διακοπές και βρήκα το φάκελο του PSclub να με περιμένει Very happy ωραία υποδοχή! Το μόνο που μου έκοψε λίγο τη χαρά είναι το αυτοκόλλητο που μου στάλθηκε το οποίο πρέπει να έχει κάποιο πρόβλημα γιατί τα γράμματα μένουν στο χαρτί Confused και ήθελα να το κολλήσω αμέσως

Ελά από το (νέο) στέκι να στο βάλουμε εμείς!! Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάϊ 2005, 15:21:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδιά το αυτοκόλλητο κολλάει ακόμα κι αν τα γραμματα ειναι κολλημενα στο χαρτί ή κάτι αλλο... αν δεν ειστε εξοικειωμένοι με το πως να το κολλησετε καλυτερα να πηγαινετε σε καποιο μαγαζι (απο αυτα που φτιαχνουν επιγραφες κτλ) να σας το κολλανε για να μη μενετε με το π++λί στο χέρι.
Να υπενθυμίσω οτι με την συνδρομη παει δώρο το αυτοκολλητο και οτι απο εκει και πέρα κάθε αυτοκολλητο κοστιζει 3 ευρω... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάϊ 2005, 15:32:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιάς & λέμε για αυτοκόλλητα, αυτό το ωραίο με το σήμα του club που είχε στο καπώ το Maxi στο Automotoexelixis, υπάρχει περίπτωση να διατεθεί πρός πώληση?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάϊ 2005, 15:49:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pygolabida έγραψε:
Μιάς & λέμε για αυτοκόλλητα, αυτό το ωραίο με το σήμα του club που είχε στο καπώ το Maxi στο Automotoexelixis, υπάρχει περίπτωση να διατεθεί πρός πώληση?

Για άσε λίγο την φαντασία σου να τρέξει.... Wink Cool Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάϊ 2005, 21:19:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
pygolabida έγραψε:
Μιάς & λέμε για αυτοκόλλητα, αυτό το ωραίο με το σήμα του club που είχε στο καπώ το Maxi στο Automotoexelixis, υπάρχει περίπτωση να διατεθεί πρός πώληση?

Για άσε λίγο την φαντασία σου να τρέξει.... Wink Cool Laughing

Μόνο να τρέξει? Ήδη καλπάζει αχαλίνωτα!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 11:38:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
πηρα και εγω το πακετακι μου thanks.
μηπως υπαρχει καποιο ποιο μικρο αυτοκολλητακι σε μεγεθος γιατι αυτο ειναι too much για το γουστο μου. Rolling eyes


μεγάλο σου φαίνεται..?? αμα βαλεις πιο μικρό δε θα φαίνεται βρε...! Laughing
παντως οχι, δεν υπαρχει μικρότερο. Μονο μεγαλύτερο, αυτό για το σκιάδιο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 11:40:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οροφης εχετε Laughing Laughing
θα το βαλω επανω να με βλεπουν τα αεροπλανα Laughing Laughing Laughing

βασικα πισω δε μου αρεσει να βαζω αυτοκολλητα και ηθελα ενα πιο μικρο για το πλαινο τζαμι....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 11:42:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν ειναι θεμα ορατοτητας να το βαλεις οπως ο προεδρος διπλα στον υαλοκαθαριστηρα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
CHRYSAF.206GTI (ΧΡΥΣΑΦΟΥΛΑ)
Μέλος
Μέλος


206gti 16v 1600k.

Ένταξη: 14 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 124
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 12:07:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδιά να σας πώ και εγώ πως το αυτοκολλητάκι το βάλαμε χθες το βράδυ Exclamation Exclamation δεν περίμενα να ξημερώσει βλέπετε!!!! Laughing Laughing και επειδή δεν το έβαλα εγώ αλλά μία φίλη μου μας ταλαιπώρησε αρκετά!!!! τελικά είναι πολύ πολύ super και όμορφο!!!!!!!!!! Multi color Multi color


είναι ο κόσμος δύσκολη γραφή
ολο σβήνεται..
και αν δεν διαβαστεί με την αφή
τίποτα δεν γίνεται....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
CHRYSAF.206GTI (ΧΡΥΣΑΦΟΥΛΑ)
Μέλος
Μέλος


206gti 16v 1600k.

Ένταξη: 14 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 124
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 12:09:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
volvos έγραψε:
πηρα και εγω το πακετακι μου thanks.
μηπως υπαρχει καποιο ποιο μικρο αυτοκολλητακι σε μεγεθος γιατι αυτο ειναι too much για το γουστο μου. Rolling eyes


μεγάλο σου φαίνεται..?? αμα βαλεις πιο μικρό δε θα φαίνεται βρε...! Laughing
παντως οχι, δεν υπαρχει μικρότερο. Μονο μεγαλύτερο, αυτό για το σκιάδιο.


υπάρχουν και άλλων ειδών αυτοκόλλητα??? Question Question
αν ναι που μπορούν να μπουν στο pug μας αυτά??? Scratch


είναι ο κόσμος δύσκολη γραφή
ολο σβήνεται..
και αν δεν διαβαστεί με την αφή
τίποτα δεν γίνεται....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 12:14:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειπαμε υπαρχει αλλο ενα που ειναι ιδιο με το πισω αλλα πιο μεγάλο και μπαινει στο σκιάδιο (αλεξήλιο).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 12:19:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο δεν ειναι προβλημα!
Φτιχνουμε αυτοκολλητα σε οτι μεγεθος θελουμε!
Αυτο που ειχαμε στο 306maxi του Παπαλουκα ειχα ρωτησει αν εχουμε για να βαλω ενα εγω (το μεγαλο στο καπω εννοω) και μου ειπε οτι αν ηθελα μπορουσαμε να φτιαξουμε...απο κοστος δεν ξερω αλλα δενε θα ειναι και μεγαλο...


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 12:20:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω τα θεωρω καπως υπερβολή αυτα... νομιζω οτι με αυτοκολλητακι πισω και σκιαδιο μπροστα είμαι καλλυμένος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 12:22:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι και εγω...απλα τοτε ηταν να αλλαξω το καπω και για ενα μηνα θα το εβαζα... Wink Wink


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
CHRYSAF.206GTI (ΧΡΥΣΑΦΟΥΛΑ)
Μέλος
Μέλος


206gti 16v 1600k.

Ένταξη: 14 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 124
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 12:25:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
ειπαμε υπαρχει αλλο ενα που ειναι ιδιο με το πισω αλλα πιο μεγάλο και μπαινει στο σκιάδιο (αλεξήλιο).


OK!!! μια ερώτηση κάναμε Exclamation για να ξέρω τι πάιζει!!! sorry κιόλας!!!!


είναι ο κόσμος δύσκολη γραφή
ολο σβήνεται..
και αν δεν διαβαστεί με την αφή
τίποτα δεν γίνεται....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 12:26:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CHRYSAF.206GTI έγραψε:
Baphomet έγραψε:
ειπαμε υπαρχει αλλο ενα που ειναι ιδιο με το πισω αλλα πιο μεγάλο και μπαινει στο σκιάδιο (αλεξήλιο).


OK!!! μια ερώτηση κάναμε Exclamation για να ξέρω τι πάιζει!!! sorry κιόλας!!!!


τι σορρυ καλε? απλα το ειχα γραψει ακριβως απο πανω... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 12:56:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόλις έβαλα το αυτοκόλλητο και τελικά είναι πολύ πιο εύκολο απ' όσο μου φαινόταν Smile Το πέρασα πρώτα μια με έναν πλάστη Razz και το χαρτί έφυγε σχετικά εύκολα! Λίγο πάτημα τοπικά ήθελε στα μικρά γράμματα κυρίως.
Μετά στο τζάμι καλό πέρασμα ένα-ένα τα γράμματα και ξεκόλλημα του πάνω μέρους πάλι χωρίς προβλήματα! Συνολικά 5 λεπτάκια!
Μάλλον με ένα πολύ καλό πρώτο πέρασμα όλα τα άλλα γίνονται εύκολα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 13:02:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και μην ξεχασετε να καθαρισετε καλα την επιφανεια που θα το κολλησετε! Wink
και οχι με νερο!!Να ειναι στεγνο...

ΥΓ:οσοι εχουν το αυτοκολλητο 206club.gr κολλημενο και θελουν να το ξεκολλησουν για να βαλουν το καινουργιο, ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΠΙΡΟΥΝΙ οπως μου εκανε εμενα ο P206mike.... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
-=N4X=- (ΑL-X)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Corsa OPC ύποπτο ΦΠΕ+cooler!

Ένταξη: 10 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 462
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 14:53:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως για αυτους που ρωτησαν που αλλου μπορει να μπει δειτε το link της υπογραφης μου με τις φωτο μου.



Powered by
CAR RACING TEAM
&
Autospeed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2053s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on